<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Halové majstrovstvá SR vo viacboji

Bratislava (10. - 11. 3. 2018)

Vrh guľou 4 kg - Starší žiaci

(so, 10.3.2018 - 12:45) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 13 Franko RadoslavFranko Radoslav
AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen
03 03 12.13 x x 12,13 12.13 614.00
2 14 Mihaľko JakubMihaľko Jakub
AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen
03 03 11.47 11,47 11,31 11,20 11.47 574.00
3 6 Labuda DominikLabuda Dominik
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
03 03 10.16 10,16 9,62 9,97 10.16 495.00
4 25 Vánovský MariánVánovský Marián
ŠK mesta DudinceŠK mesta Dudince
03 03 08.52 7,73 8,52 8,17 8.52 397.00
5 21 Federič FilipFederič Filip
KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava
04 04 08.51 8,51 8,10 8,40 8.51 397.00
6 34 Kalakay DanielKalakay Daniel
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
04 04 07.15 x 5,30 7,15 7.15 316.00
7 33 Dula TomášDula Tomáš
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
04 04 05.46 x 5,21 5,46 5.46 218.00
Celkom 7 pretekárov

Vrh guľou 4 kg - Ženy

(so, 10.3.2018 - 14:20) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 52 Malatincová SimonaMalatincová Simona
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
97 97 10.27 10,00 10,27 10,19 10.27 547.00
2 93 Kažimirová MiroslavaKažimirová Miroslava
AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava
88 88 09.62 9,62 9,37 9,49 9.62 505.00
3 91 Baňovičová MonikaBaňovičová Monika
AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava
95 95 08.37 8,33 8,01 8,37 8.37 423.00
4 67 Fehérová TerezaFehérová Tereza
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
97 97 07.93 7,93 7,91 x 7.93 395.00
5 86 Matejíčková LuciaMatejíčková Lucia
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
98 98 07.15 x 7,15 7,15 7.15 345.00
Celkom 5 pretekárov

Vrh guľou 4 kg - Juniorky

(so, 10.3.2018 - 14:20) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 53 Víglaská KristínaVíglaská Kristína
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
99 99 09.36 8,70 9,12 9,36 9.36 488.00
2 50 Haršányová KristínaHaršányová Kristína
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
00 00 08.72 8,72 7,98 8,44 8.72 446.00
3 68 Lehocká NatáliaLehocká Natália
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
00 00 08.64 8,64 8,37 8,18 8.64 441.00
4 63 Hatinová KláraHatinová Klára
KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava
00 00 06.66 6,66 5,81 6,64 6.66 313.00
Celkom 4 pretekárov