<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Halové majstrovstvá SR vo viacboji

Bratislava (10. - 11. 3. 2018)

800 m - Ženy

(so, 10.3.2018 - 15:55) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 52 Malatincová SimonaMalatincová Simona 97 97 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 5 2:24.23 767.00
2 86 Matejíčková LuciaMatejíčková Lucia 98 98 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 2:27.00 731.00
3 91 Baňovičová MonikaBaňovičová Monika 95 95 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 2 2:30.80 683.00
4 93 Kažimirová MiroslavaKažimirová Miroslava 88 88 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 4 2:40.76 564.00
5 67 Fehérová TerezaFehérová Tereza 97 97 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 3:06.08 311.00
Celkom 5 pretekárov

800 m - Juniorky

(so, 10.3.2018 - 15:55) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 63 Hatinová KláraHatinová Klára 00 00 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 3 2:28.54 711.00
2 53 Víglaská KristínaVíglaská Kristína 99 99 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 1 2:41.15 560.00
3 68 Lehocká NatáliaLehocká Natália 00 00 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 2:41.89 551.00
4 50 Haršányová KristínaHaršányová Kristína 00 00 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 2:43.10 538.00
Celkom 4 pretekári

800 m - Dorastenky

(so, 10.3.2018 - 15:40) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 85 Majdáková NinaMajdáková Nina 02 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 2:46.52 500.00
2 69 Luptáková VeronikaLuptáková Veronika 02 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 2:46.99 495.00
3 89 Géciová DominikaGéciová Dominika 02 02 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 2:49.42 470.00
4 76 Ondrejková MonikaOndrejková Monika 01 01 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 8 2:51.03 453.00
5 70 Čerňanská ViktóriaČerňanská Viktória 02 02 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 1 2:52.33 440.00
6 44 Miklová MariettaMiklová Marietta 02 02 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 7 2:55.39 409.00
7 65 Hádeková SabinaHádeková Sabina 01 01 Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany 4 2:56.20 401.00
71 Dudíková EmaDudíková Ema 02 02 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 2 DNS
Celkom 8 pretekárov

800 m - Staršie žiačky (Beh)

Beh 01 (so, 10.3.2018 - 15:00) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 88 Fotulová MiaFotulová Mia 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 1 2:33.60 648.00
2 78 Šupicová LenkaŠupicová Lenka 03 03 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 5 2:34.57 637.00
3 90 Rusnáková ViktóriaRusnáková Viktória 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 2:41.39 557.00
4 94 Galušková KristínaGalušková Kristína 03 03 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 2 2:42.36 546.00
5 79 Švachová MartinaŠvachová Martina 03 03 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 6 2:50.97 454.00
6 39 Šimeková MáriaŠimeková Mária 03 03 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 2:51.98 443.00
7 80 Tináková EmmaTináková Emma 03 03 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 7 3:12.04 261.00
8 64 Veselská SandraVeselská Sandra 04 04 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 8 3:34.66 111.00
Celkom 8 pretekárov
Beh 02 (so, 10.3.2018 - 15:02) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 41 Kusyová JankaKusyová Janka 03 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 2:44.17 526.00
2 61 Čederlová ElaČederlová Ela 04 04 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 3 2:51.81 445.00
3 59 Nováková DominikaNováková Dominika 03 03 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 6 2:53.37 429.00
4 58 Majirská KarolínaMajirská Karolína 03 03 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 5 2:58.51 379.00
5 54 Pistovčáková ZuzanaPistovčáková Zuzana 03 03 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 7 2:58.83 376.00
6 36 Brandisová NicolaBrandisová Nicola 04 04 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 3:03.98 329.00
7 55 Baňasová ZuzanaBaňasová Zuzana 04 04 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 1 3:08.05 294.00
Celkom 7 pretekárov
Beh 03 (so, 10.3.2018 - 15:04) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 92 Cápayová MáriaCápayová Mária 03 03 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 1 2:36.14 618.00
2 60 Žaludeková EmíliaŽaludeková Emília 04 04 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 2 2:52.76 435.00
3 45 Masárová LauraMasárová Laura 04 04 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 5 2:54.00 423.00
4 75 Hubschová LíviaHubschová Lívia 04 04 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 3 2:57.50 389.00
5 42 Melíšková LianaMelíšková Liana 04 04 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 3:00.77 358.00
6 81 Trsťanová ViktóriaTrsťanová Viktória 04 04 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 7 3:07.84 296.00
7 40 Kolocsicsová BarbaraKolocsicsová Barbara 03 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 3:21.02 195.00
Celkom 7 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 88 Fotulová MiaFotulová Mia 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 1 2:33.60 648.00
2 78 Šupicová LenkaŠupicová Lenka 03 03 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 5 2:34.57 637.00
3 92 Cápayová MáriaCápayová Mária 03 03 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 1 2:36.14 618.00
4 90 Rusnáková ViktóriaRusnáková Viktória 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 2:41.39 557.00
5 94 Galušková KristínaGalušková Kristína 03 03 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 2 2:42.36 546.00
6 41 Kusyová JankaKusyová Janka 03 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 2:44.17 526.00
7 79 Švachová MartinaŠvachová Martina 03 03 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 6 2:50.97 454.00
8 61 Čederlová ElaČederlová Ela 04 04 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 3 2:51.81 445.00
9 39 Šimeková MáriaŠimeková Mária 03 03 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 2:51.98 443.00
10 60 Žaludeková EmíliaŽaludeková Emília 04 04 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 2 2:52.76 435.00
11 59 Nováková DominikaNováková Dominika 03 03 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 6 2:53.37 429.00
12 45 Masárová LauraMasárová Laura 04 04 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 5 2:54.00 423.00
13 75 Hubschová LíviaHubschová Lívia 04 04 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 3 2:57.50 389.00
14 58 Majirská KarolínaMajirská Karolína 03 03 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 5 2:58.51 379.00
15 54 Pistovčáková ZuzanaPistovčáková Zuzana 03 03 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 7 2:58.83 376.00
16 42 Melíšková LianaMelíšková Liana 04 04 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 3:00.77 358.00
17 36 Brandisová NicolaBrandisová Nicola 04 04 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 3:03.98 329.00
18 81 Trsťanová ViktóriaTrsťanová Viktória 04 04 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 7 3:07.84 296.00
19 55 Baňasová ZuzanaBaňasová Zuzana 04 04 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 1 3:08.05 294.00
20 80 Tináková EmmaTináková Emma 03 03 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 7 3:12.04 261.00
21 40 Kolocsicsová BarbaraKolocsicsová Barbara 03 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 3:21.02 195.00
22 64 Veselská SandraVeselská Sandra 04 04 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 8 3:34.66 111.00