<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Halové majstrovstvá SR vo viacboji

Bratislava (10. - 11. 3. 2018)

60 m prekážok [76,2cm-8,20m] - Staršie žiačky (Beh)

Beh 01 (so, 10.3.2018 - 09:30) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 41 Kusyová JankaKusyová Janka 03 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 10.16 0.238 682.00
2 54 Pistovčáková ZuzanaPistovčáková Zuzana 03 03 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 7 11.48 0.202 460.00
3 55 Baňasová ZuzanaBaňasová Zuzana 04 04 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 4 11.94 0.425 392.00
4 40 Kolocsicsová BarbaraKolocsicsová Barbara 03 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 11.96 0.351 389.00
5 59 Nováková DominikaNováková Dominika 03 03 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 2 12.17 0.390 360.00
6 75 Hubschová LíviaHubschová Lívia 04 04 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 5 12.66 0.204 296.00
Celkom 6 pretekárov
Beh 02 (so, 10.3.2018 - 09:31) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 94 Galušková KristínaGalušková Kristína 03 03 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 1 10.57 0.592 609.00
2 64 Veselská SandraVeselská Sandra 04 04 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 3 10.99 0.284 538.00
3 58 Majirská KarolínaMajirská Karolína 03 03 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 4 11.01 0.374 535.00
4 42 Melíšková LianaMelíšková Liana 04 04 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 11.16 0.329 511.00
5 81 Trsťanová ViktóriaTrsťanová Viktória 04 04 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 8 11.36 0.574 479.00
6 61 Čederlová ElaČederlová Ela 04 04 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 7 11.72 0.379 424.00
7 60 Žaludeková EmíliaŽaludeková Emília 04 04 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 6 11.87 0.300 402.00
8 92 Cápayová MáriaCápayová Mária 03 03 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 2 12.68 0.240 293.00
Celkom 8 pretekárov
Beh 03 (so, 10.3.2018 - 09:32) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 88 Fotulová MiaFotulová Mia 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 09.41 0.156 826.00
2 90 Rusnáková ViktóriaRusnáková Viktória 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 09.47 0.123 814.00
3 79 Švachová MartinaŠvachová Martina 03 03 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 6 09.52 0.188 804.00
4 78 Šupicová LenkaŠupicová Lenka 03 03 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 4 09.53 0.209 802.00
5 36 Brandisová NicolaBrandisová Nicola 04 04 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 7 10.12 0.230 690.00
6 80 Tináková EmmaTináková Emma 03 03 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 8 10.32 0.166 653.00
7 39 Šimeková MáriaŠimeková Mária 03 03 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 10.38 0.213 643.00
8 45 Masárová LauraMasárová Laura 04 04 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 1 11.39 0.220 474.00
Celkom 8 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 88 Fotulová MiaFotulová Mia 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 09.41 0.156 826.00
2 90 Rusnáková ViktóriaRusnáková Viktória 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 09.47 0.123 814.00
3 79 Švachová MartinaŠvachová Martina 03 03 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 6 09.52 0.188 804.00
4 78 Šupicová LenkaŠupicová Lenka 03 03 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 4 09.53 0.209 802.00
5 36 Brandisová NicolaBrandisová Nicola 04 04 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 7 10.12 0.230 690.00
6 41 Kusyová JankaKusyová Janka 03 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 10.16 0.238 682.00
7 80 Tináková EmmaTináková Emma 03 03 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 8 10.32 0.166 653.00
8 39 Šimeková MáriaŠimeková Mária 03 03 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 10.38 0.213 643.00
9 94 Galušková KristínaGalušková Kristína 03 03 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 1 10.57 0.592 609.00
10 64 Veselská SandraVeselská Sandra 04 04 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 3 10.99 0.284 538.00
11 58 Majirská KarolínaMajirská Karolína 03 03 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 4 11.01 0.374 535.00
12 42 Melíšková LianaMelíšková Liana 04 04 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 11.16 0.329 511.00
13 81 Trsťanová ViktóriaTrsťanová Viktória 04 04 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 8 11.36 0.574 479.00
14 45 Masárová LauraMasárová Laura 04 04 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 1 11.39 0.220 474.00
15 54 Pistovčáková ZuzanaPistovčáková Zuzana 03 03 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 7 11.48 0.202 460.00
16 61 Čederlová ElaČederlová Ela 04 04 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 7 11.72 0.379 424.00
17 60 Žaludeková EmíliaŽaludeková Emília 04 04 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 6 11.87 0.300 402.00
18 55 Baňasová ZuzanaBaňasová Zuzana 04 04 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 4 11.94 0.425 392.00
19 40 Kolocsicsová BarbaraKolocsicsová Barbara 03 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 11.96 0.351 389.00
20 59 Nováková DominikaNováková Dominika 03 03 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 2 12.17 0.390 360.00
21 75 Hubschová LíviaHubschová Lívia 04 04 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 5 12.66 0.204 296.00
22 92 Cápayová MáriaCápayová Mária 03 03 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 2 12.68 0.240 293.00