<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Halové majstrovstvá SR vo viacboji

Bratislava (10. - 11. 3. 2018)

60 m prekážok [76,2cm-7,50m] - Mladší žiaci (Beh)

Beh 01 (ne, 11.3.2018 - 10:25) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 35 Ilgo AdamIlgo Adam 05 05 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 5 09.73 0.223 593.00
2 29 Mikula GabrielMikula Gabriel 05 05 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 4 10.46 0.229 457.00
3 32 Bracho MatejBracho Matej 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 11.10 0.216 352.00
4 12 Plačko LukášPlačko Lukáš 05 05 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 2 11.61 0.189 278.00
5 9 Hlaváček MartinHlaváček Martin 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 11.67 0.250 270.00
6 28 Holý PeterHolý Peter 05 05 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 1 13.10 0.256 110.00
7 18 Kochan DominikKochan Dominik 05 05 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 8 13.45 0.452 81.00
8 15 Sirota TimonSirota Timon 06 06 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 7 13.54 0.208 74.00
Celkom 8 pretekárov
Beh 02 (ne, 11.3.2018 - 10:27) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 17 Kaľuha KristiánKaľuha Kristián 05 05 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 2 11.06 0.188 359.00
2 11 Hlaváč KristiánHlaváč Kristián 06 06 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 4 11.17 0.412 342.00
3 4 Peregrín MartinPeregrín Martin 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 8 12.50 0.470 169.00
4 1 Brezina MatejBrezina Matej 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 12.90 0.535 128.00
5 2 Houndjo EricHoundjo Eric 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 6 12.92 0.518 126.00
6 3 Kottlík PeterKottlík Peter 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 7 13.17 0.389 104.00
7 19 Olejár SamuelOlejár Samuel 06 06 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 1 13.86 0.423 53.00
8 30 Mikušať JakubMikušať Jakub 06 06 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 5 13.87 0.235 52.00
Celkom 8 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 35 Ilgo AdamIlgo Adam 05 05 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 5 09.73 0.223 593.00
2 29 Mikula GabrielMikula Gabriel 05 05 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 4 10.46 0.229 457.00
3 17 Kaľuha KristiánKaľuha Kristián 05 05 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 2 11.06 0.188 359.00
4 32 Bracho MatejBracho Matej 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 11.10 0.216 352.00
5 11 Hlaváč KristiánHlaváč Kristián 06 06 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 4 11.17 0.412 342.00
6 12 Plačko LukášPlačko Lukáš 05 05 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 2 11.61 0.189 278.00
7 9 Hlaváček MartinHlaváček Martin 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 11.67 0.250 270.00
8 4 Peregrín MartinPeregrín Martin 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 8 12.50 0.470 169.00
9 1 Brezina MatejBrezina Matej 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 12.90 0.535 128.00
10 2 Houndjo EricHoundjo Eric 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 6 12.92 0.518 126.00
11 28 Holý PeterHolý Peter 05 05 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 1 13.10 0.256 110.00
12 3 Kottlík PeterKottlík Peter 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 7 13.17 0.389 104.00
13 18 Kochan DominikKochan Dominik 05 05 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 8 13.45 0.452 81.00
14 15 Sirota TimonSirota Timon 06 06 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 7 13.54 0.208 74.00
15 19 Olejár SamuelOlejár Samuel 06 06 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 1 13.86 0.423 53.00
16 30 Mikušať JakubMikušať Jakub 06 06 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 5 13.87 0.235 52.00

60 m prekážok [76,2cm-7,50m] - Mladšie žiačky (Beh)

Beh 01 (ne, 11.3.2018 - 09:30) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 84 Čorejová TerezaČorejová Tereza 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 09.34 0.174 840.00
2 43 Žibritová RebekaŽibritová Rebeka 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 10.40 0.411 639.00
3 83 Zavřelová EmaZavřelová Ema 05 05 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 3 10.44 0.189 632.00
4 73 Ďurišková AlžbetaĎurišková Alžbeta 05 05 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 6 10.60 0.175 604.00
5 87 Devaldová DianaDevaldová Diana 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 10.91 0.191 551.00
6 51 Peničková PaulínaPeničková Paulína 05 05 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 1 11.08 0.388 523.00
7 66 Kúšová RebekaKúšová Rebeka 05 05 ŠK mesta DudinceŠK mesta Dudince 2 11.66 0.213 433.00
8 49 Vašková AdriánaVašková Adriána 05 05 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 8 12.10 0.177 370.00
Celkom 8 pretekárov
Beh 02 (ne, 11.3.2018 - 09:32) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 72 Brezanová NatáliaBrezanová Natália 05 05 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 5 11.55 0.162 450.00
2 47 Koptáková MichaelaKoptáková Michaela 05 05 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 4 12.21 0.357 355.00
3 77 Plšeková AlexandraPlšeková Alexandra 06 06 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 3 12.55 0.199 310.00
4 82 Trusková ViktoriaTrusková Viktoria 05 05 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 2 12.70 0.440 291.00
5 57 Kurimská SárahKurimská Sárah 05 05 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 7 12.92 0.351 264.00
6 48 Králiková NatáliaKráliková Natália 06 06 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 6 13.65 0.391 184.00
Celkom 6 pretekárov
Beh 03 (ne, 11.3.2018 - 09:34) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 37 Sabová KristínaSabová Kristína 05 05 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 12.07 0.386 374.00
2 62 Dolníková NinaDolníková Nina 05 05 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 3 13.46 0.168 203.00
3 38 Slezáková RebeccaSlezáková Rebecca 05 05 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 7 14.09 0.212 142.00
4 74 Havjerová MichaelaHavjerová Michaela 06 06 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 6 14.30 0.418 124.00
5 46 Čuvalová MeganČuvalová Megan 05 05 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 5 14.55 0.367 103.00
6 56 Blizmanová EunikaBlizmanová Eunika 05 05 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 4 14.73 0.247 90.00
Celkom 6 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 84 Čorejová TerezaČorejová Tereza 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 09.34 0.174 840.00
2 43 Žibritová RebekaŽibritová Rebeka 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 10.40 0.411 639.00
3 83 Zavřelová EmaZavřelová Ema 05 05 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 3 10.44 0.189 632.00
4 73 Ďurišková AlžbetaĎurišková Alžbeta 05 05 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 6 10.60 0.175 604.00
5 87 Devaldová DianaDevaldová Diana 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 10.91 0.191 551.00
6 51 Peničková PaulínaPeničková Paulína 05 05 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 1 11.08 0.388 523.00
7 72 Brezanová NatáliaBrezanová Natália 05 05 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 5 11.55 0.162 450.00
8 66 Kúšová RebekaKúšová Rebeka 05 05 ŠK mesta DudinceŠK mesta Dudince 2 11.66 0.213 433.00
9 37 Sabová KristínaSabová Kristína 05 05 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 12.07 0.386 374.00
10 49 Vašková AdriánaVašková Adriána 05 05 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 8 12.10 0.177 370.00
11 47 Koptáková MichaelaKoptáková Michaela 05 05 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 4 12.21 0.357 355.00
12 77 Plšeková AlexandraPlšeková Alexandra 06 06 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 3 12.55 0.199 310.00
13 82 Trusková ViktoriaTrusková Viktoria 05 05 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 2 12.70 0.440 291.00
14 57 Kurimská SárahKurimská Sárah 05 05 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 7 12.92 0.351 264.00
15 62 Dolníková NinaDolníková Nina 05 05 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 3 13.46 0.168 203.00
16 48 Králiková NatáliaKráliková Natália 06 06 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 6 13.65 0.391 184.00
17 38 Slezáková RebeccaSlezáková Rebecca 05 05 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 7 14.09 0.212 142.00
18 74 Havjerová MichaelaHavjerová Michaela 06 06 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 6 14.30 0.418 124.00
19 46 Čuvalová MeganČuvalová Megan 05 05 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 5 14.55 0.367 103.00
20 56 Blizmanová EunikaBlizmanová Eunika 05 05 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 4 14.73 0.247 90.00