<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

MSR dorastencov a dorasteniek

Banská Bystrica (11. - 12. 6. 2022)

400 m - Dorastenci (Beh)

Beh 1 (so, 11.6.2022 - 15:38) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 125 Balogh MariánBalogh Marián 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 SB 0:56.12 0.172
2 152 Volek TeodorVolek Teodor 08 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 7 SB 0:57.49 0.213
3 148 Boškovič AdamBoškovič Adam 07 07 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 0:58.62 0.169
4 51 Polák MarošPolák Maroš 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 1:00.84 0.370
5 103 Žbodák MartinŽbodák Martin 07 07 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 8 SB 1:01.29 0.182
6 294 Palkovič AdamPalkovič Adam 05 05 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 2 1:05.21 0.480
187 Dzian MatejDzian Matej 07 07 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 5 DQ 16.8 -0.190
Celkom 7 pretekárov
Beh 2 (so, 11.6.2022 - 15:45) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 92 Graban PatrikGraban Patrik 05 05 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 4 0:51.93 0.174
2 94 Pučko KristiánPučko Kristián 05 05 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 6 SB 0:52.12 0.190
3 178 Takács AndrásTakács András 06 06 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 5 0:52.86 0.226
4 20 Pecko RóbertPecko Róbert 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 0:53.20 0.203
5 210 Jakuš MatejJakuš Matej 05 05 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 1 0:54.55 0.154
6 128 Dániel RegőDániel Regő 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 7 0:54.79 0.213
7 184 Kancír TomášKancír Tomáš 06 06 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 2 0:55.14 0.224
8 113 Špacír NicolasŠpacír Nicolas 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 8 0:55.16 0.255
Celkom 8 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 92 Graban PatrikGraban Patrik 05 05 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 4 0:51.93 0.174
2 94 Pučko KristiánPučko Kristián 05 05 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 6 SB 0:52.12 0.190
3 178 Takács AndrásTakács András 06 06 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 5 0:52.86 0.226
4 20 Pecko RóbertPecko Róbert 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 0:53.20 0.203
5 210 Jakuš MatejJakuš Matej 05 05 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 1 0:54.55 0.154
6 128 Dániel RegőDániel Regő 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 7 0:54.79 0.213
7 184 Kancír TomášKancír Tomáš 06 06 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 2 0:55.14 0.224
8 113 Špacír NicolasŠpacír Nicolas 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 8 0:55.16 0.255
9 125 Balogh MariánBalogh Marián 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 SB 0:56.12 0.172
10 152 Volek TeodorVolek Teodor 08 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 7 SB 0:57.49 0.213
11 148 Boškovič AdamBoškovič Adam 07 07 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 0:58.62 0.169
12 51 Polák MarošPolák Maroš 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 1:00.84 0.370
13 103 Žbodák MartinŽbodák Martin 07 07 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 8 SB 1:01.29 0.182
14 294 Palkovič AdamPalkovič Adam 05 05 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 2 1:05.21 0.480
187 Dzian MatejDzian Matej 07 07 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 5 DQ 16.8 -0.190

400 m - Dorastenky (Beh)

Beh 1 (so, 11.6.2022 - 15:59) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 306 Vašková AdriánaVašková Adriána 05 05 ŠK JablonicaŠK Jablonica 4 1:03.79 0.156
2 323 Ravasová AdrianaRavasová Adriana 05 05 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 SB 1:04.31 0.287
3 62 Kondášová KarolínaKondášová Karolína 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 1:05.36 0.271
4 205 Pelecová EmmaPelecová Emma 06 06 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 5 1:05.87 0.220
5 285 Scholtzová ŠimonaScholtzová Šimona 05 05 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 7 SB 1:06.94 0.169
6 69 Šoltésová PatríciaŠoltésová Patrícia 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 1:07.04 0.223
7 120 Zvaríková DominikaZvaríková Dominika 07 07 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 8 1:08.29 0.501
Celkom 7 pretekárov
Beh 2 (so, 11.6.2022 - 16:06) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 64 Mišková MichaelaMišková Michaela 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 SB 0:59.76 0.209
2 143 Chukwu Agu lesiaChukwu Agu lesia 06 06 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 1:02.12 0.191
3 118 Kovarčíková KatarínaKovarčíková Katarína 06 06 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 1:02.60 0.391
4 11 Klocoková SáraKlocoková Sára 05 05 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 1:02.62 0.181
5 115 Kodnárová KludiaKodnárová Kludia 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 1:03.68 0.179
6 76 Bieleková BarboraBieleková Barbora 05 05 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 2 1:03.82 0.137
7 56 Eperješiová LauraEperješiová Laura 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 1:03.88 0.379
8 2 Bobaľová NatáliaBobaľová Natália 06 06 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 8 1:05.18 0.200
Celkom 8 pretekárov
Beh 3 (so, 11.6.2022 - 16:13) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 27 Gymerská LenkaGymerská Lenka 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 SB 0:57.47 0.174
2 10 Hrnčárová RomanaHrnčárová Romana 07 07 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 0:59.33 0.232
3 136 Žibritová RebekaŽibritová Rebeka 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 1:00.69 0.376
4 80 Lörinczová SofiaLörinczová Sofia 07 07 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 2 1:01.21 0.171
5 260 Kandráčová EliškaKandráčová Eliška 05 05 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 1 1:01.45 0.214
6 31 Pomajbová VanesaPomajbová Vanesa 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 1:01.53 0.272
7 238 Malíková MagdalenaMalíková Magdalena 06 06 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 7 1:02.93 0.421
8 186 Matuščáková VeronikaMatuščáková Veronika 06 06 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 8 1:03.57 0.356
Celkom 8 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 27 Gymerská LenkaGymerská Lenka 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 SB 0:57.47 0.174
2 10 Hrnčárová RomanaHrnčárová Romana 07 07 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 0:59.33 0.232
3 64 Mišková MichaelaMišková Michaela 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 SB 0:59.76 0.209
4 136 Žibritová RebekaŽibritová Rebeka 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 1:00.69 0.376
5 80 Lörinczová SofiaLörinczová Sofia 07 07 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 2 1:01.21 0.171
6 260 Kandráčová EliškaKandráčová Eliška 05 05 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 1 1:01.45 0.214
7 31 Pomajbová VanesaPomajbová Vanesa 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 1:01.53 0.272
8 143 Chukwu Agu lesiaChukwu Agu lesia 06 06 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 1:02.12 0.191
9 118 Kovarčíková KatarínaKovarčíková Katarína 06 06 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 1:02.60 0.391
10 11 Klocoková SáraKlocoková Sára 05 05 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 1:02.62 0.181
11 238 Malíková MagdalenaMalíková Magdalena 06 06 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 7 1:02.93 0.421
12 186 Matuščáková VeronikaMatuščáková Veronika 06 06 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 8 1:03.57 0.356
13 115 Kodnárová KludiaKodnárová Kludia 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 1:03.68 0.179
14 306 Vašková AdriánaVašková Adriána 05 05 ŠK JablonicaŠK Jablonica 4 1:03.79 0.156
15 76 Bieleková BarboraBieleková Barbora 05 05 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 2 1:03.82 0.137
16 56 Eperješiová LauraEperješiová Laura 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 1:03.88 0.379
17 323 Ravasová AdrianaRavasová Adriana 05 05 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 SB 1:04.31 0.287
18 2 Bobaľová NatáliaBobaľová Natália 06 06 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 8 1:05.18 0.200
19 62 Kondášová KarolínaKondášová Karolína 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 1:05.36 0.271
20 205 Pelecová EmmaPelecová Emma 06 06 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 5 1:05.87 0.220
21 285 Scholtzová ŠimonaScholtzová Šimona 05 05 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 7 SB 1:06.94 0.169
22 69 Šoltésová PatríciaŠoltésová Patrícia 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 1:07.04 0.223
23 120 Zvaríková DominikaZvaríková Dominika 07 07 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 8 1:08.29 0.501