<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

MSR dorastencov a dorasteniek

Banská Bystrica (11. - 12. 6. 2022)

100-200-300-400 m kluby - Dorastenci

(ne, 12.6.2022 - 14:18) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 178 Jančik D., Palkó S., Nyíri K., Takács A. Jančik D., Palkó S., Nyíri K., Takács A. Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 4 2:06.15 0.228
2 128 Balogh M., Csikós P., Róža S., Dániel R. Balogh M., Csikós P., Róža S., Dániel R. Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 2:08.79 0.349
3 50 Bracho M., Sauer F., Polák M., Jackanič Š. Bracho M., Sauer F., Polák M., Jackanič Š. AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 2:11.18 0.181
4 253 Kľuska M., Donoval A., Janáč T., Vajda M. Kľuska M., Donoval A., Janáč T., Vajda M. Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 6 2:11.19 0.201
5 166 Korčok A., Troiak Š., Uhrík Š., Kohút M. Korčok A., Troiak Š., Uhrík Š., Kohút M. Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 2 2:15.56 0.166
295 Palkovič A., Gajdošovci O., Timko M., Poláček T. Palkovič A., Gajdošovci O., Timko M., Poláček T. ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 7 DQ 24.19 0.265
Poznámky:
Žlutá karta udělena oddílu STUKE číslo 50. při posledním úseku. Podle pravidla CR18.5
Celkom 6 pretekárov

100-200-300-400 m kluby - Dorastenky (Beh)

Beh 1 (ne, 12.6.2022 - 14:00) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 14 Hrnčárová R., Hasprová L., Orelová L., Záborská D. Hrnčárová R., Hasprová L., Orelová L., Záborská D. AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 2:24.23 0.175
2 306 Gbelcová A., Jursová M., Svatíková T., Vašková A. Gbelcová A., Jursová M., Svatíková T., Vašková A. ŠK JablonicaŠK Jablonica 4 2:30.40 0.166
3 62 B - Vašková D., Ledecká K., Šoltésová P., Kondášová K. B - Vašková D., Ledecká K., Šoltésová P., Kondášová K. AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 2:34.12 0.211
115 Zvaríková D., Piešťanská L., Dobranská H., Kodnárová K. Zvaríková D., Piešťanská L., Dobranská H., Kodnárová K. AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 DNF 0.220
Celkom 4 pretekári
Beh 2 (ne, 12.6.2022 - 14:09) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 271 A - Bendová E., Segéňová A., Kandráčová E., Ufnárová M. A - Bendová E., Segéňová A., Kandráčová E., Ufnárová M. Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 5 2:17.72 0.128
2 245 Mlíchová K., Pomajbová V., Gašpárková E., Gymerská L. Mlíchová K., Pomajbová V., Gašpárková E., Gymerská L. AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 2:19.28 0.184
3 270 B - Becker E., Kolozsvaryova J., Podolinčák V., Trgová V. B - Becker E., Kolozsvaryova J., Podolinčák V., Trgová V. Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 7 2:25.92 0.137
4 80 Liptajová M., Citovická K., Bieleková B., Lörinczová S. Liptajová M., Citovická K., Bieleková B., Lörinczová S. AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 3 2:29.49 0.224
55 A - Eperješiová L., Mišková M., Semančíková H., Devaldová D. A - Eperješiová L., Mišková M., Semančíková H., Devaldová D. AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 DQ 24.15 0.268
Celkom 5 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 271 A - Bendová E., Segéňová A., Kandráčová E., Ufnárová M. A - Bendová E., Segéňová A., Kandráčová E., Ufnárová M. Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 5 2:17.72 0.128
2 245 Mlíchová K., Pomajbová V., Gašpárková E., Gymerská L. Mlíchová K., Pomajbová V., Gašpárková E., Gymerská L. AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 2:19.28 0.184
3 14 Hrnčárová R., Hasprová L., Orelová L., Záborská D. Hrnčárová R., Hasprová L., Orelová L., Záborská D. AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 2:24.23 0.175
4 270 B - Becker E., Kolozsvaryova J., Podolinčák V., Trgová V. B - Becker E., Kolozsvaryova J., Podolinčák V., Trgová V. Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 7 2:25.92 0.137
5 80 Liptajová M., Citovická K., Bieleková B., Lörinczová S. Liptajová M., Citovická K., Bieleková B., Lörinczová S. AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 3 2:29.49 0.224
6 306 Gbelcová A., Jursová M., Svatíková T., Vašková A. Gbelcová A., Jursová M., Svatíková T., Vašková A. ŠK JablonicaŠK Jablonica 4 2:30.40 0.166
7 62 B - Vašková D., Ledecká K., Šoltésová P., Kondášová K. B - Vašková D., Ledecká K., Šoltésová P., Kondášová K. AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 2:34.12 0.211
115 Zvaríková D., Piešťanská L., Dobranská H., Kodnárová K. Zvaríková D., Piešťanská L., Dobranská H., Kodnárová K. AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 DNF 0.220
55 A - Eperješiová L., Mišková M., Semančíková H., Devaldová D. A - Eperješiová L., Mišková M., Semančíková H., Devaldová D. AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 DQ 24.15 0.268