<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

MSR dorastencov a dorasteniek

Banská Bystrica (11. - 12. 6. 2022)

100 m - Dorastenci (Rozbeh)

Postup: Víťaz (Q) + 4 časy (q)

Rozbeh 1 (so, 11.6.2022 - 14:40) official Vietor: +2.4 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 276 Varhaník MartinVarhaník Martin 06 06 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 4 11.03 Q 0.186
2 226 Záležák MatejZáležák Matej 07 07 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 5 11.47 q 0.244
3 313 Gaj BrunoGaj Bruno 06 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 11.70 0.185
4 227 Akay OskarAkay Oskar 06 06 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 3 12.06 0.140
5 152 Volek TeodorVolek Teodor 08 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 7 12.17 0.184
6 191 Jedinák PeterJedinák Peter 06 06 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 8 12.54 0.196
7 272 Akbuluto TanerAkbuluto Taner 06 06 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 2 12.71 0.175
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 2 (so, 11.6.2022 - 14:47) official Vietor: +1.5 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 180 Bačík MichalBačík Michal 05 05 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 4 SB 10.95 Q 0.157
2 111 Láznička JindřichLáznička Jindřich 06 06 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 SB 11.63 q 0.144
3 128 Dániel RegőDániel Regő 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 SB 11.99 0.194
4 46 Procházka DenisProcházka Denis 07 07 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 6 SB 12.03 0.164
5 52 Sauer FilipSauer Filip 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 SB 12.08 0.164
6 72 Mikloš TomášMikloš Tomáš 05 05 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 8 SB 12.35 0.198
7 73 Patócs JakubPatócs Jakub 08 08 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 2 SB 12.49 0.144
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 3 (so, 11.6.2022 - 14:54) official Vietor: +0.8 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 19 Hrubala Filip MartinHrubala Filip Martin 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 11.41 Q 0.179
2 230 Goljan JakubGoljan Jakub 06 06 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 5 SB 11.59 q 0.160
3 149 Gašpar AdamGašpar Adam 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 6 SB 11.99 0.169
4 6 Chovanec MartinChovanec Martin 07 07 AC Kriváň Liptovský MikulášAC Kriváň Liptovský Mikuláš 2 12.02 0.200
5 125 Balogh MariánBalogh Marián 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 8 SB 12.05 0.184
6 181 Michlík RichardMichlík Richard 06 06 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 7 SB 12.13 0.185
7 324 Dišpiter AndrejDišpiter Andrej 05 05 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 3 SB 12.16 0.152
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 4 (so, 11.6.2022 - 15:01) official Vietor: +2.3 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 249 Janáč Timotej FilipJanáč Timotej Filip 05 05 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 11.14 Q 0.163
2 208 Gura DominikGura Dominik 05 05 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 5 11.31 q 0.132
3 193 Mišura TomášMišura Tomáš 05 05 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 6 11.93 0.177
4 137 Gross JakubGross Jakub 05 05 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 11.94 0.155
5 273 Ďuriš MartinĎuriš Martin 08 08 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 7 12.55 0.177
6 87 Luka JakubLuka Jakub 06 06 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 8 12.56 0.210
229 Valter LukášValter Lukáš 10 10 Longital sport clubLongital sport club 2 DNS
Celkom 7 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 180 Bačík MichalBačík Michal 05 05 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 4 SB 10.95 Q 0.157
2 276 Varhaník MartinVarhaník Martin 06 06 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 4 11.03 Q 0.186
3 249 Janáč Timotej FilipJanáč Timotej Filip 05 05 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 11.14 Q 0.163
4 208 Gura DominikGura Dominik 05 05 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 5 11.31 q 0.132
5 19 Hrubala Filip MartinHrubala Filip Martin 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 11.41 Q 0.179
6 226 Záležák MatejZáležák Matej 07 07 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 5 11.47 q 0.244
7 230 Goljan JakubGoljan Jakub 06 06 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 5 SB 11.59 q 0.160
8 111 Láznička JindřichLáznička Jindřich 06 06 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 SB 11.63 q 0.144
9 313 Gaj BrunoGaj Bruno 06 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 11.70 0.185
10 193 Mišura TomášMišura Tomáš 05 05 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 6 11.93 0.177
11 137 Gross JakubGross Jakub 05 05 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 11.94 0.155
12 149 Gašpar AdamGašpar Adam 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 6 SB 11.99 0.169
13 128 Dániel RegőDániel Regő 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 SB 11.99 0.194
14 6 Chovanec MartinChovanec Martin 07 07 AC Kriváň Liptovský MikulášAC Kriváň Liptovský Mikuláš 2 12.02 0.200
15 46 Procházka DenisProcházka Denis 07 07 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 6 SB 12.03 0.164
16 125 Balogh MariánBalogh Marián 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 8 SB 12.05 0.184
17 227 Akay OskarAkay Oskar 06 06 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 3 12.06 0.140
18 52 Sauer FilipSauer Filip 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 SB 12.08 0.164
19 181 Michlík RichardMichlík Richard 06 06 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 7 SB 12.13 0.185
20 324 Dišpiter AndrejDišpiter Andrej 05 05 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 3 SB 12.16 0.152
21 152 Volek TeodorVolek Teodor 08 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 7 12.17 0.184
22 72 Mikloš TomášMikloš Tomáš 05 05 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 8 SB 12.35 0.198
23 73 Patócs JakubPatócs Jakub 08 08 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 2 SB 12.49 0.144
24 191 Jedinák PeterJedinák Peter 06 06 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 8 12.54 0.196
25 273 Ďuriš MartinĎuriš Martin 08 08 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 7 12.55 0.177
26 87 Luka JakubLuka Jakub 06 06 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 8 12.56 0.210
27 272 Akbuluto TanerAkbuluto Taner 06 06 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 2 12.71 0.175
229 Valter LukášValter Lukáš 10 10 Longital sport clubLongital sport club 2 DNS

100 m - Dorastenci (Finále)

Finále (so, 11.6.2022 - 16:22) official Vietor: +1.1 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 180 Bačík MichalBačík Michal 05 05 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 4 SB 10.84 0.145
2 276 Varhaník MartinVarhaník Martin 06 06 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 5 SB 10.91 0.157
3 249 Janáč Timotej FilipJanáč Timotej Filip 05 05 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 3 SB 11.08 0.163
4 19 Hrubala Filip MartinHrubala Filip Martin 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 SB 11.19 0.164
5 208 Gura DominikGura Dominik 05 05 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 2 11.38 0.153
6 230 Goljan JakubGoljan Jakub 06 06 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 1 SB 11.45 0.147
7 226 Záležák MatejZáležák Matej 07 07 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 7 SB 11.49 0.169
8 111 Láznička JindřichLáznička Jindřich 06 06 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 8 SB 11.56 0.144
Celkom 8 pretekárov

100 m - Dorastenky (Rozbeh)

Postup: Víťaz (Q) + 4 časy (q)

Rozbeh 1 (so, 11.6.2022 - 15:08) official Vietor: +1.4 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 153 Beňová TerezaBeňová Tereza 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 12.27 Q 0.188
2 189 Poláková TerezaPoláková Tereza 05 05 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 6 SB 12.74 0.170
3 67 Semančíková HanaSemančíková Hana 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 SB 12.81 0.155
4 254 Becker EmaBecker Ema 07 07 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 3 SB 12.95 0.141
5 135 Ursíny LeaUrsíny Lea 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 7 SB 13.38 0.171
6 78 Godárska EsterGodárska Ester 07 07 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 2 SB 13.41 0.153
7 302 Gbelcová AdelaGbelcová Adela 07 07 ŠK JablonicaŠK Jablonica 8 SB 13.42 0.169
8 121 Gburová DašaGburová Daša 06 06 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 1 13.79 0.150
Celkom 8 pretekárov
Rozbeh 2 (so, 11.6.2022 - 15:15) official Vietor: -0.1 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 329 Križovenská LianaKrižovenská Liana 07 07 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 4 12.62 Q 0.269
2 154 Grígelová KarenGrígelová Karen 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 SB 12.68 q 0.169
3 333 Baláková PetraBaláková Petra 07 07 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 6 SB 12.92 0.150
4 77 Citovická KarolínaCitovická Karolína 05 05 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 3 =SB 13.13 0.230
5 71 Vašková DorotaVašková Dorota 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 13.40 0.193
6 185 Hubayová LeaHubayová Lea 06 06 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 2 SB 13.52 0.185
7 79 Liptajová MargarétaLiptajová Margaréta 08 08 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 8 SB 13.71 0.220
8 179 Jordánová KatarínaJordánová Katarína 06 06 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 1 14.12 0.163
Celkom 8 pretekárov
Rozbeh 3 (so, 11.6.2022 - 15:22) official Vietor: +2.9 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 55 Devaldová DianaDevaldová Diana 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 12.43 Q 0.164
2 213 Ďurišová PetraĎurišová Petra 07 07 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 6 12.57 q 0.151
3 305 Svatíková TamaraSvatíková Tamara 07 07 ŠK JablonicaŠK Jablonica 3 12.64 q 0.192
4 335 Krupová ZoraKrupová Zora 08 08 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 7 13.06 0.169
5 201 Dzugasová AlicaDzugasová Alica 06 06 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 8 13.75 0.226
6 285 Scholtzová ŠimonaScholtzová Šimona 05 05 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 2 13.75 0.152
7 321 Komorová SylviaKomorová Sylvia 05 05 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 14.26 0.185
116 Kollárová NelaKollárová Nela 07 07 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 DNS
Celkom 8 pretekárov
Rozbeh 4 (so, 11.6.2022 - 15:29) official Vietor: +0.6 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 271 Ufnárová MichaelaUfnárová Michaela 05 05 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 SB 12.30 Q 0.157
2 204 Kizeková MichaelaKizeková Michaela 07 07 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 5 SB 12.65 q 0.162
3 15 Bíziková EmilyBíziková Emily 06 06 AC VICTORIA TuranyAC VICTORIA Turany 3 SB 12.96 0.151
4 172 Jánošíková NicolJánošíková Nicol 05 05 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 6 13.10 0.170
5 44 Peničková PaulínaPeničková Paulína 05 05 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 7 SB 13.60 0.214
6 75 Belavá LuciaBelavá Lucia 06 06 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 8 SB 13.67 0.206
7 278 Demitrová ZaraDemitrová Zara 05 05 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 2 SB 13.87 0.175
8 196 Novotová MartinaNovotová Martina 06 06 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 1 SB 14.10 0.185
Celkom 8 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 153 Beňová TerezaBeňová Tereza 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 12.27 Q 0.188
2 271 Ufnárová MichaelaUfnárová Michaela 05 05 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 SB 12.30 Q 0.157
3 55 Devaldová DianaDevaldová Diana 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 12.43 Q 0.164
4 213 Ďurišová PetraĎurišová Petra 07 07 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 6 12.57 q 0.151
5 329 Križovenská LianaKrižovenská Liana 07 07 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 4 12.62 Q 0.269
6 305 Svatíková TamaraSvatíková Tamara 07 07 ŠK JablonicaŠK Jablonica 3 12.64 q 0.192
7 204 Kizeková MichaelaKizeková Michaela 07 07 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 5 SB 12.65 q 0.162
8 154 Grígelová KarenGrígelová Karen 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 SB 12.68 q 0.169
9 189 Poláková TerezaPoláková Tereza 05 05 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 6 SB 12.74 0.170
10 67 Semančíková HanaSemančíková Hana 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 SB 12.81 0.155
11 333 Baláková PetraBaláková Petra 07 07 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 6 SB 12.92 0.150
12 254 Becker EmaBecker Ema 07 07 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 3 SB 12.95 0.141
13 15 Bíziková EmilyBíziková Emily 06 06 AC VICTORIA TuranyAC VICTORIA Turany 3 SB 12.96 0.151
14 335 Krupová ZoraKrupová Zora 08 08 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 7 13.06 0.169
15 172 Jánošíková NicolJánošíková Nicol 05 05 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 6 13.10 0.170
16 77 Citovická KarolínaCitovická Karolína 05 05 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 3 =SB 13.13 0.230
17 135 Ursíny LeaUrsíny Lea 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 7 SB 13.38 0.171
18 71 Vašková DorotaVašková Dorota 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 13.40 0.193
19 78 Godárska EsterGodárska Ester 07 07 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 2 SB 13.41 0.153
20 302 Gbelcová AdelaGbelcová Adela 07 07 ŠK JablonicaŠK Jablonica 8 SB 13.42 0.169
21 185 Hubayová LeaHubayová Lea 06 06 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 2 SB 13.52 0.185
22 44 Peničková PaulínaPeničková Paulína 05 05 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 7 SB 13.60 0.214
23 75 Belavá LuciaBelavá Lucia 06 06 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 8 SB 13.67 0.206
24 79 Liptajová MargarétaLiptajová Margaréta 08 08 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 8 SB 13.71 0.220
25 201 Dzugasová AlicaDzugasová Alica 06 06 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 8 13.75 0.226
26 285 Scholtzová ŠimonaScholtzová Šimona 05 05 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 2 13.75 0.152
27 121 Gburová DašaGburová Daša 06 06 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 1 13.79 0.150
28 278 Demitrová ZaraDemitrová Zara 05 05 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 2 SB 13.87 0.175
29 196 Novotová MartinaNovotová Martina 06 06 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 1 SB 14.10 0.185
30 179 Jordánová KatarínaJordánová Katarína 06 06 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 1 14.12 0.163
31 321 Komorová SylviaKomorová Sylvia 05 05 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 14.26 0.185
116 Kollárová NelaKollárová Nela 07 07 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 DNS

100 m - Dorastenky (Finále)

Finále (so, 11.6.2022 - 16:29) official Vietor: +1.5 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 153 Beňová TerezaBeňová Tereza 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 SB 11.91 0.179
2 271 Ufnárová MichaelaUfnárová Michaela 05 05 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 5 SB 12.19 0.142
3 329 Križovenská LianaKrižovenská Liana 07 07 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 6 12.40 0.176
4 55 Devaldová DianaDevaldová Diana 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 12.44 0.136
5 204 Kizeková MichaelaKizeková Michaela 07 07 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 1 SB 12.55 0.137
6 154 Grígelová KarenGrígelová Karen 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 8 SB 12.62 0.144
7 213 Ďurišová PetraĎurišová Petra 07 07 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 2 12.62 0.157
8 305 Svatíková TamaraSvatíková Tamara 07 07 ŠK JablonicaŠK Jablonica 7 12.72 0.173
Celkom 8 pretekárov

200 m - Dorastenci (Rozbeh)

Postup: Víťaz (Q) + 4 časy (q) do finále

Rozbeh 1 (ne, 12.6.2022 - 11:00) official Vietor: -1.4 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 180 Bačík MichalBačík Michal 05 05 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 4 22.72 Q 0.142
2 230 Goljan JakubGoljan Jakub 06 06 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 5 SB 23.32 q 0.187
3 111 Láznička JindřichLáznička Jindřich 06 06 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 24.08 0.148
4 125 Balogh MariánBalogh Marián 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 7 SB 24.30 0.190
5 184 Kancír TomášKancír Tomáš 06 06 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 3 SB 24.49 0.241
6 273 Ďuriš MartinĎuriš Martin 08 08 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 2 25.53 0.168
7 187 Dzian MatejDzian Matej 07 07 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 8 25.61 0.219
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 2 (ne, 12.6.2022 - 11:00) official Vietor: +0.5 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 276 Varhaník MartinVarhaník Martin 06 06 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 4 22.64 Q 0.194
2 94 Pučko KristiánPučko Kristián 05 05 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 5 SB 23.18 q 0.255
3 208 Gura DominikGura Dominik 05 05 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 6 SB 23.27 q 0.165
4 50 Jackanič ŠimonJackanič Šimon 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 SB 24.18 0.199
5 193 Mišura TomášMišura Tomáš 05 05 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 7 SB 24.30 0.228
6 149 Gašpar AdamGašpar Adam 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 8 SB 24.45 0.194
7 52 Sauer FilipSauer Filip 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 SB 25.42 0.190
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 3 (ne, 12.6.2022 - 11:00) official Vietor: +0.6 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 249 Janáč Timotej FilipJanáč Timotej Filip 05 05 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 SB 22.80 Q 0.195
2 178 Takács AndrásTakács András 06 06 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 5 SB 23.38 0.204
3 310 Dávid PeterDávid Peter 06 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 SB 23.73 0.178
4 137 Gross JakubGross Jakub 05 05 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 7 SB 24.15 0.155
5 128 Dániel RegőDániel Regő 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 SB 24.19 0.176
6 324 Dišpiter Andrej (c)Dišpiter Andrej (c) 05 05 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 8 SB 24.86 0.161
7 227 Akay OskarAkay Oskar 06 06 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 2 SB 25.44 0.158
8 73 Patócs JakubPatócs Jakub 08 08 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 1 SB 26.09 0.152
Celkom 8 pretekárov
Rozbeh 4 (ne, 12.6.2022 - 11:00) official Vietor: +1.4 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 19 Hrubala Filip MartinHrubala Filip Martin 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 SB 23.11 Q 0.177
2 92 Graban PatrikGraban Patrik 05 05 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 4 23.22 q 0.217
3 113 Špacír NicolasŠpacír Nicolas 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 SB 23.64 0.202
4 313 Gaj BrunoGaj Bruno 06 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 SB 24.05 0.192
5 46 Procházka DenisProcházka Denis 07 07 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 1 SB 24.73 0.162
6 152 Volek TeodorVolek Teodor 08 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 7 SB 24.89 0.221
7 72 Mikloš TomášMikloš Tomáš 05 05 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 8 SB 25.10 0.194
8 191 Jedinák PeterJedinák Peter 06 06 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 2 SB 25.80 0.171
Celkom 8 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 276 Varhaník MartinVarhaník Martin 06 06 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 4 22.64 Q 0.194
2 180 Bačík MichalBačík Michal 05 05 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 4 22.72 Q 0.142
3 249 Janáč Timotej FilipJanáč Timotej Filip 05 05 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 SB 22.80 Q 0.195
4 19 Hrubala Filip MartinHrubala Filip Martin 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 SB 23.11 Q 0.177
5 94 Pučko KristiánPučko Kristián 05 05 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 5 SB 23.18 q 0.255
6 92 Graban PatrikGraban Patrik 05 05 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 4 23.22 q 0.217
7 208 Gura DominikGura Dominik 05 05 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 6 SB 23.27 q 0.165
8 230 Goljan JakubGoljan Jakub 06 06 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 5 SB 23.32 q 0.187
9 178 Takács AndrásTakács András 06 06 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 5 SB 23.38 0.204
10 113 Špacír NicolasŠpacír Nicolas 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 SB 23.64 0.202
11 310 Dávid PeterDávid Peter 06 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 SB 23.73 0.178
12 313 Gaj BrunoGaj Bruno 06 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 SB 24.05 0.192
13 111 Láznička JindřichLáznička Jindřich 06 06 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 24.08 0.148
14 137 Gross JakubGross Jakub 05 05 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 7 SB 24.15 0.155
15 50 Jackanič ŠimonJackanič Šimon 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 SB 24.18 0.199
16 128 Dániel RegőDániel Regő 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 SB 24.19 0.176
17 193 Mišura TomášMišura Tomáš 05 05 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 7 SB 24.30 0.228
18 125 Balogh MariánBalogh Marián 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 7 SB 24.30 0.190
19 149 Gašpar AdamGašpar Adam 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 8 SB 24.45 0.194
20 184 Kancír TomášKancír Tomáš 06 06 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 3 SB 24.49 0.241
21 46 Procházka DenisProcházka Denis 07 07 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 1 SB 24.73 0.162
22 324 Dišpiter Andrej (c)Dišpiter Andrej (c) 05 05 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 8 SB 24.86 0.161
23 152 Volek TeodorVolek Teodor 08 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 7 SB 24.89 0.221
24 72 Mikloš TomášMikloš Tomáš 05 05 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 8 SB 25.10 0.194
25 52 Sauer FilipSauer Filip 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 SB 25.42 0.190
26 227 Akay OskarAkay Oskar 06 06 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 2 SB 25.44 0.158
27 273 Ďuriš MartinĎuriš Martin 08 08 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 2 25.53 0.168
28 187 Dzian MatejDzian Matej 07 07 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 8 25.61 0.219
29 191 Jedinák PeterJedinák Peter 06 06 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 2 SB 25.80 0.171
30 73 Patócs JakubPatócs Jakub 08 08 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 1 SB 26.09 0.152

200 m - Dorastenci (Finále)

Finále (ne, 12.6.2022 - 13:08) official Vietor: -0.6 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 276 Varhaník MartinVarhaník Martin 06 06 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 4 SB 22.19 0.189
2 249 Janáč Timotej FilipJanáč Timotej Filip 05 05 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 6 SB 22.49 0.202
3 180 Bačík MichalBačík Michal 05 05 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 5 22.77 0.158
4 19 Hrubala Filip MartinHrubala Filip Martin 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 SB 22.80 0.180
5 94 Pučko KristiánPučko Kristián 05 05 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 7 SB 23.11 0.212
6 230 Goljan JakubGoljan Jakub 06 06 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 1 SB 23.32 0.178
7 208 Gura DominikGura Dominik 05 05 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 2 SB 23.36 0.164
92 Graban PatrikGraban Patrik 05 05 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 8 DNS
Celkom 8 pretekárov

200 m - Dorastenky (Rozbeh)

Postup: Víťaz (Q) + 4 časy (q) do finále

Rozbeh 1 (ne, 12.6.2022 - 11:28) official Vietor: +0.8 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 153 Beňová TerezaBeňová Tereza 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 25.67 Q 0.194
2 67 Semančíková HanaSemančíková Hana 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 SB 26.16 0.159
3 260 Kandráčová EliškaKandráčová Eliška 05 05 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 6 SB 26.75 0.237
4 79 Liptajová MargarétaLiptajová Margaréta 08 08 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 7 SB 27.57 0.258
5 44 Peničková PaulínaPeničková Paulína 05 05 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 3 28.10 0.234
6 285 Scholtzová ŠimonaScholtzová Šimona 05 05 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 8 SB 28.87 0.171
7 321 Komorová SylviaKomorová Sylvia 05 05 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 30.05 0.263
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 2 (ne, 12.6.2022 - 11:28) official Vietor: +2.0 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 271 Ufnárová MichaelaUfnárová Michaela 05 05 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 25.73 Q 0.147
2 189 Poláková TerezaPoláková Tereza 05 05 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 5 SB 26.07 q 0.179
3 15 Bíziková EmilyBíziková Emily 06 06 AC VICTORIA TuranyAC VICTORIA Turany 6 SB 26.42 0.146
4 115 Kodnárová KludiaKodnárová Kludia 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 SB 28.09 0.185
5 69 Šoltésová PatríciaŠoltésová Patrícia 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 28.21 0.247
6 62 Kondášová KarolínaKondášová Karolína 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 8 SB 29.02 0.349
7 196 Novotová MartinaNovotová Martina 06 06 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 2 SB 29.50 0.218
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 3 (ne, 12.6.2022 - 11:28) official Vietor: +2.1 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 329 Križovenská LianaKrižovenská Liana 07 07 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 4 25.79 Q 0.262
2 64 Mišková MichaelaMišková Michaela 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 26.02 q 0.187
3 238 Malíková MagdalenaMalíková Magdalena 06 06 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 6 26.72 0.395
4 80 Lörinczová SofiaLörinczová Sofia 07 07 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 3 26.92 0.199
5 135 Ursíny LeaUrsíny Lea 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 7 27.59 0.185
6 179 Jordánová KatarínaJordánová Katarína 06 06 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 2 28.60 0.209
7 306 Vašková AdriánaVašková Adriána 05 05 ŠK JablonicaŠK Jablonica 8 28.97 0.172
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 4 (ne, 12.6.2022 - 11:28) official Vietor: +2.2 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 55 Devaldová DianaDevaldová Diana 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 25.62 Q 0.170
2 10 Hrnčárová RomanaHrnčárová Romana 07 07 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 25.67 q 0.191
3 213 Ďurišová PetraĎurišová Petra 07 07 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 3 26.01 q 0.158
4 305 Svatíková TamaraSvatíková Tamara 07 07 ŠK JablonicaŠK Jablonica 6 26.59 0.189
5 335 Krupová ZoraKrupová Zora 08 08 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 7 27.50 0.185
6 43 Danková TamaraDanková Tamara 07 07 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 8 28.63 0.202
7 120 Zvaríková DominikaZvaríková Dominika 07 07 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 28.73 0.209
Celkom 7 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 55 Devaldová DianaDevaldová Diana 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 25.62 Q 0.170
2 153 Beňová TerezaBeňová Tereza 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 25.67 Q 0.194
3 10 Hrnčárová RomanaHrnčárová Romana 07 07 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 25.67 q 0.191
4 271 Ufnárová MichaelaUfnárová Michaela 05 05 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 25.73 Q 0.147
5 329 Križovenská LianaKrižovenská Liana 07 07 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 4 25.79 Q 0.262
6 213 Ďurišová PetraĎurišová Petra 07 07 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 3 26.01 q 0.158
7 64 Mišková MichaelaMišková Michaela 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 26.02 q 0.187
8 189 Poláková TerezaPoláková Tereza 05 05 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 5 SB 26.07 q 0.179
9 67 Semančíková HanaSemančíková Hana 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 SB 26.16 0.159
10 15 Bíziková EmilyBíziková Emily 06 06 AC VICTORIA TuranyAC VICTORIA Turany 6 SB 26.42 0.146
11 305 Svatíková TamaraSvatíková Tamara 07 07 ŠK JablonicaŠK Jablonica 6 26.59 0.189
12 238 Malíková MagdalenaMalíková Magdalena 06 06 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 6 26.72 0.395
13 260 Kandráčová EliškaKandráčová Eliška 05 05 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 6 SB 26.75 0.237
14 80 Lörinczová SofiaLörinczová Sofia 07 07 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 3 26.92 0.199
15 335 Krupová ZoraKrupová Zora 08 08 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 7 27.50 0.185
16 79 Liptajová MargarétaLiptajová Margaréta 08 08 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 7 SB 27.57 0.258
17 135 Ursíny LeaUrsíny Lea 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 7 27.59 0.185
18 115 Kodnárová KludiaKodnárová Kludia 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 SB 28.09 0.185
19 44 Peničková PaulínaPeničková Paulína 05 05 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 3 28.10 0.234
20 69 Šoltésová PatríciaŠoltésová Patrícia 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 28.21 0.247
21 179 Jordánová KatarínaJordánová Katarína 06 06 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 2 28.60 0.209
22 43 Danková TamaraDanková Tamara 07 07 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 8 28.63 0.202
23 120 Zvaríková DominikaZvaríková Dominika 07 07 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 28.73 0.209
24 285 Scholtzová ŠimonaScholtzová Šimona 05 05 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 8 SB 28.87 0.171
25 306 Vašková AdriánaVašková Adriána 05 05 ŠK JablonicaŠK Jablonica 8 28.97 0.172
26 62 Kondášová KarolínaKondášová Karolína 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 8 SB 29.02 0.349
27 196 Novotová MartinaNovotová Martina 06 06 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 2 SB 29.50 0.218
28 321 Komorová SylviaKomorová Sylvia 05 05 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 30.05 0.263

200 m - Dorastenky (Finále)

Finále (ne, 12.6.2022 - 13:15) official Vietor: -0.1 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 153 Beňová TerezaBeňová Tereza 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 24.85 0.355
2 55 Devaldová DianaDevaldová Diana 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 SB 25.44 0.174
3 271 Ufnárová MichaelaUfnárová Michaela 05 05 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 6 25.50 0.150
4 10 Hrnčárová RomanaHrnčárová Romana 07 07 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 7 SB 25.61 0.190
5 329 Križovenská LianaKrižovenská Liana 07 07 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 3 25.84 0.240
6 213 Ďurišová PetraĎurišová Petra 07 07 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 8 SB 26.03 0.188
7 189 Poláková TerezaPoláková Tereza 05 05 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 1 SB 26.04 0.187
8 64 Mišková MichaelaMišková Michaela 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 26.44 0.179
Celkom 8 pretekárov

400 m - Dorastenci (Beh)

Beh 1 (so, 11.6.2022 - 15:38) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 125 Balogh MariánBalogh Marián 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 SB 0:56.12 0.172
2 152 Volek TeodorVolek Teodor 08 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 7 SB 0:57.49 0.213
3 148 Boškovič AdamBoškovič Adam 07 07 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 0:58.62 0.169
4 51 Polák MarošPolák Maroš 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 1:00.84 0.370
5 103 Žbodák MartinŽbodák Martin 07 07 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 8 SB 1:01.29 0.182
6 294 Palkovič AdamPalkovič Adam 05 05 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 2 1:05.21 0.480
187 Dzian MatejDzian Matej 07 07 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 5 DQ 16.8 -0.190
Celkom 7 pretekárov
Beh 2 (so, 11.6.2022 - 15:45) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 92 Graban PatrikGraban Patrik 05 05 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 4 0:51.93 0.174
2 94 Pučko KristiánPučko Kristián 05 05 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 6 SB 0:52.12 0.190
3 178 Takács AndrásTakács András 06 06 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 5 0:52.86 0.226
4 20 Pecko RóbertPecko Róbert 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 0:53.20 0.203
5 210 Jakuš MatejJakuš Matej 05 05 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 1 0:54.55 0.154
6 128 Dániel RegőDániel Regő 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 7 0:54.79 0.213
7 184 Kancír TomášKancír Tomáš 06 06 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 2 0:55.14 0.224
8 113 Špacír NicolasŠpacír Nicolas 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 8 0:55.16 0.255
Celkom 8 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 92 Graban PatrikGraban Patrik 05 05 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 4 0:51.93 0.174
2 94 Pučko KristiánPučko Kristián 05 05 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 6 SB 0:52.12 0.190
3 178 Takács AndrásTakács András 06 06 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 5 0:52.86 0.226
4 20 Pecko RóbertPecko Róbert 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 0:53.20 0.203
5 210 Jakuš MatejJakuš Matej 05 05 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 1 0:54.55 0.154
6 128 Dániel RegőDániel Regő 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 7 0:54.79 0.213
7 184 Kancír TomášKancír Tomáš 06 06 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 2 0:55.14 0.224
8 113 Špacír NicolasŠpacír Nicolas 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 8 0:55.16 0.255
9 125 Balogh MariánBalogh Marián 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 SB 0:56.12 0.172
10 152 Volek TeodorVolek Teodor 08 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 7 SB 0:57.49 0.213
11 148 Boškovič AdamBoškovič Adam 07 07 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 0:58.62 0.169
12 51 Polák MarošPolák Maroš 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 1:00.84 0.370
13 103 Žbodák MartinŽbodák Martin 07 07 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 8 SB 1:01.29 0.182
14 294 Palkovič AdamPalkovič Adam 05 05 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 2 1:05.21 0.480
187 Dzian MatejDzian Matej 07 07 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 5 DQ 16.8 -0.190

400 m - Dorastenky (Beh)

Beh 1 (so, 11.6.2022 - 15:59) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 306 Vašková AdriánaVašková Adriána 05 05 ŠK JablonicaŠK Jablonica 4 1:03.79 0.156
2 323 Ravasová AdrianaRavasová Adriana 05 05 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 SB 1:04.31 0.287
3 62 Kondášová KarolínaKondášová Karolína 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 1:05.36 0.271
4 205 Pelecová EmmaPelecová Emma 06 06 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 5 1:05.87 0.220
5 285 Scholtzová ŠimonaScholtzová Šimona 05 05 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 7 SB 1:06.94 0.169
6 69 Šoltésová PatríciaŠoltésová Patrícia 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 1:07.04 0.223
7 120 Zvaríková DominikaZvaríková Dominika 07 07 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 8 1:08.29 0.501
Celkom 7 pretekárov
Beh 2 (so, 11.6.2022 - 16:06) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 64 Mišková MichaelaMišková Michaela 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 SB 0:59.76 0.209
2 143 Chukwu Agu lesiaChukwu Agu lesia 06 06 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 1:02.12 0.191
3 118 Kovarčíková KatarínaKovarčíková Katarína 06 06 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 1:02.60 0.391
4 11 Klocoková SáraKlocoková Sára 05 05 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 1:02.62 0.181
5 115 Kodnárová KludiaKodnárová Kludia 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 1:03.68 0.179
6 76 Bieleková BarboraBieleková Barbora 05 05 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 2 1:03.82 0.137
7 56 Eperješiová LauraEperješiová Laura 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 1:03.88 0.379
8 2 Bobaľová NatáliaBobaľová Natália 06 06 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 8 1:05.18 0.200
Celkom 8 pretekárov
Beh 3 (so, 11.6.2022 - 16:13) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 27 Gymerská LenkaGymerská Lenka 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 SB 0:57.47 0.174
2 10 Hrnčárová RomanaHrnčárová Romana 07 07 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 0:59.33 0.232
3 136 Žibritová RebekaŽibritová Rebeka 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 1:00.69 0.376
4 80 Lörinczová SofiaLörinczová Sofia 07 07 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 2 1:01.21 0.171
5 260 Kandráčová EliškaKandráčová Eliška 05 05 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 1 1:01.45 0.214
6 31 Pomajbová VanesaPomajbová Vanesa 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 1:01.53 0.272
7 238 Malíková MagdalenaMalíková Magdalena 06 06 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 7 1:02.93 0.421
8 186 Matuščáková VeronikaMatuščáková Veronika 06 06 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 8 1:03.57 0.356
Celkom 8 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 27 Gymerská LenkaGymerská Lenka 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 SB 0:57.47 0.174
2 10 Hrnčárová RomanaHrnčárová Romana 07 07 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 0:59.33 0.232
3 64 Mišková MichaelaMišková Michaela 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 SB 0:59.76 0.209
4 136 Žibritová RebekaŽibritová Rebeka 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 1:00.69 0.376
5 80 Lörinczová SofiaLörinczová Sofia 07 07 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 2 1:01.21 0.171
6 260 Kandráčová EliškaKandráčová Eliška 05 05 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 1 1:01.45 0.214
7 31 Pomajbová VanesaPomajbová Vanesa 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 1:01.53 0.272
8 143 Chukwu Agu lesiaChukwu Agu lesia 06 06 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 1:02.12 0.191
9 118 Kovarčíková KatarínaKovarčíková Katarína 06 06 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 1:02.60 0.391
10 11 Klocoková SáraKlocoková Sára 05 05 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 1:02.62 0.181
11 238 Malíková MagdalenaMalíková Magdalena 06 06 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 7 1:02.93 0.421
12 186 Matuščáková VeronikaMatuščáková Veronika 06 06 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 8 1:03.57 0.356
13 115 Kodnárová KludiaKodnárová Kludia 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 1:03.68 0.179
14 306 Vašková AdriánaVašková Adriána 05 05 ŠK JablonicaŠK Jablonica 4 1:03.79 0.156
15 76 Bieleková BarboraBieleková Barbora 05 05 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 2 1:03.82 0.137
16 56 Eperješiová LauraEperješiová Laura 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 1:03.88 0.379
17 323 Ravasová AdrianaRavasová Adriana 05 05 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 SB 1:04.31 0.287
18 2 Bobaľová NatáliaBobaľová Natália 06 06 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 8 1:05.18 0.200
19 62 Kondášová KarolínaKondášová Karolína 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 1:05.36 0.271
20 205 Pelecová EmmaPelecová Emma 06 06 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 5 1:05.87 0.220
21 285 Scholtzová ŠimonaScholtzová Šimona 05 05 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 7 SB 1:06.94 0.169
22 69 Šoltésová PatríciaŠoltésová Patrícia 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 1:07.04 0.223
23 120 Zvaríková DominikaZvaríková Dominika 07 07 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 8 1:08.29 0.501

800 m - Dorastenci (Beh)

Beh 1 (so, 11.6.2022 - 17:05) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 130 Laczkó DánielLaczkó Dániel 06 06 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 2:18.77
2 45 Dubček MichalDubček Michal 05 05 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 4 2:20.16
3 243 Šlúch SamuelŠlúch Samuel 07 07 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 3 2:20.35
4 315 Spillere GianlucaSpillere Gianluca 05 05 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 SB 2:22.43
5 331 Massalkhi AdamMassalkhi Adam 08 08 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 5 2:23.16
6 293 Gajdošovci OliverGajdošovci Oliver 08 08 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 1 SB 2:23.47
7 74 Priadka ValérPriadka Valér 08 08 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 7 2:24.09
Celkom 7 pretekárov
Beh 2 (so, 11.6.2022 - 17:05) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 168 Troiak ŠimonTroiak Šimon 05 05 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 6 2:12.22
2 242 Šlúch IvanŠlúch Ivan 06 06 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 4 2:13.97
3 236 Dančík MichalDančík Michal 05 05 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 3 2:14.13
4 237 Nevedel NicolasNevedel Nicolas 07 07 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 2 SB 2:14.28
5 330 Krepop SamuelKrepop Samuel 07 07 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 7 2:14.54
6 169 Uhrík ŠimonUhrík Šimon 06 06 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 5 2:14.55
7 274 Jakal AdriánJakal Adrián 05 05 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 1 2:19.35
Celkom 7 pretekárov
Beh 3 (so, 11.6.2022 - 17:05) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 126 Csikós PeterCsikós Peter 07 07 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 SB 2:00.33
2 176 Nyíri KristófNyíri Kristóf 05 05 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 4 SB 2:00.70
3 286 Mandák AlexMandák Alex 07 07 ŠK Atóm LeviceŠK Atóm Levice 1 SB 2:02.12
4 50 Jackanič ŠimonJackanič Šimon 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 2:03.37
5 308 Broďáni MartinBroďáni Martin 06 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 7 2:06.31
6 253 Vajda MichalVajda Michal 06 06 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 2 SB 2:07.37
7 192 Lelkes AdamLelkes Adam 07 07 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 2 2:08.03
8 95 Rojček JakubRojček Jakub 05 05 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 8 2:08.57
9 133 Šabík BenjamínŠabík Benjamín 06 06 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 8 2:13.10
175 Jančik DanielJančik Daniel 05 05 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 6 DNF
Celkom 10 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 126 Csikós PeterCsikós Peter 07 07 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 SB 2:00.33
2 176 Nyíri KristófNyíri Kristóf 05 05 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 4 SB 2:00.70
3 286 Mandák AlexMandák Alex 07 07 ŠK Atóm LeviceŠK Atóm Levice 1 SB 2:02.12
4 50 Jackanič ŠimonJackanič Šimon 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 2:03.37
5 308 Broďáni MartinBroďáni Martin 06 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 7 2:06.31
6 253 Vajda MichalVajda Michal 06 06 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 2 SB 2:07.37
7 192 Lelkes AdamLelkes Adam 07 07 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 2 2:08.03
8 95 Rojček JakubRojček Jakub 05 05 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 8 2:08.57
9 168 Troiak ŠimonTroiak Šimon 05 05 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 6 2:12.22
10 133 Šabík BenjamínŠabík Benjamín 06 06 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 8 2:13.10
11 242 Šlúch IvanŠlúch Ivan 06 06 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 4 2:13.97
12 236 Dančík MichalDančík Michal 05 05 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 3 2:14.13
13 237 Nevedel NicolasNevedel Nicolas 07 07 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 2 SB 2:14.28
14 330 Krepop SamuelKrepop Samuel 07 07 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 7 2:14.54
15 169 Uhrík ŠimonUhrík Šimon 06 06 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 5 2:14.55
16 130 Laczkó DánielLaczkó Dániel 06 06 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 2:18.77
17 274 Jakal AdriánJakal Adrián 05 05 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 1 2:19.35
18 45 Dubček MichalDubček Michal 05 05 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 4 2:20.16
19 243 Šlúch SamuelŠlúch Samuel 07 07 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 3 2:20.35
20 315 Spillere GianlucaSpillere Gianluca 05 05 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 SB 2:22.43
21 331 Massalkhi AdamMassalkhi Adam 08 08 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 5 2:23.16
22 293 Gajdošovci OliverGajdošovci Oliver 08 08 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 1 SB 2:23.47
23 74 Priadka ValérPriadka Valér 08 08 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 7 2:24.09
175 Jančik DanielJančik Daniel 05 05 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 6 DNF

800 m - Dorastenky (Beh)

Beh 1 (so, 11.6.2022 - 17:26) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 207 Janičkova KatarínaJaničkova Katarína 05 05 Bežecký klub Lysá pod MakytouBežecký klub Lysá pod Makytou 6 SB 2:25.99
2 144 Košárková BarboraKošárková Barbora 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 SB 2:26.06
3 282 Lukesova EliškaLukesova Eliška 06 06 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 1 SB 2:32.35
4 140 Blahová NinaBlahová Nina 08 08 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 5 2:33.27
5 195 Fernerová TimeaFernerová Timea 07 07 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 3 2:35.35
6 266 Podolinčák ViktóriaPodolinčák Viktória 07 07 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 7 2:35.40
7 9 Hasprová LauraHasprová Laura 06 06 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 8 2:35.52
171 Gerátová NinaGerátová Nina 07 07 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 2 DNS
Celkom 8 pretekárov
Beh 2 (so, 11.6.2022 - 17:33) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 197 Salayová MichaelaSalayová Michaela 05 05 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 4 2:23.34
2 225 Rončkevičová RadkaRončkevičová Radka 08 08 Deti v pohybe ŠamorínDeti v pohybe Šamorín 5 2:24.74
3 174 Lukašíková BeátaLukašíková Beáta 06 06 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 6 2:27.31
4 326 Semančáková BarboraSemančáková Barbora 05 05 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 7 2:28.06
5 270 Trgová ViktóriaTrgová Viktória 06 06 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 8 2:28.07
6 3 Ivančová MichaelaIvančová Michaela 06 06 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 3 2:28.94
7 228 Gáliková Eliška EllaGáliková Eliška Ella 08 08 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 2 2:31.16
8 233 Babinská ZinaBabinská Zina 07 07 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 1 2:32.92
Celkom 8 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 197 Salayová MichaelaSalayová Michaela 05 05 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 4 2:23.34
2 225 Rončkevičová RadkaRončkevičová Radka 08 08 Deti v pohybe ŠamorínDeti v pohybe Šamorín 5 2:24.74
3 207 Janičkova KatarínaJaničkova Katarína 05 05 Bežecký klub Lysá pod MakytouBežecký klub Lysá pod Makytou 6 SB 2:25.99
4 144 Košárková BarboraKošárková Barbora 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 SB 2:26.06
5 174 Lukašíková BeátaLukašíková Beáta 06 06 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 6 2:27.31
6 326 Semančáková BarboraSemančáková Barbora 05 05 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 7 2:28.06
7 270 Trgová ViktóriaTrgová Viktória 06 06 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 8 2:28.07
8 3 Ivančová MichaelaIvančová Michaela 06 06 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 3 2:28.94
9 228 Gáliková Eliška EllaGáliková Eliška Ella 08 08 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 2 2:31.16
10 282 Lukesova EliškaLukesova Eliška 06 06 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 1 SB 2:32.35
11 233 Babinská ZinaBabinská Zina 07 07 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 1 2:32.92
12 140 Blahová NinaBlahová Nina 08 08 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 5 2:33.27
13 195 Fernerová TimeaFernerová Timea 07 07 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 3 2:35.35
14 266 Podolinčák ViktóriaPodolinčák Viktória 07 07 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 7 2:35.40
15 9 Hasprová LauraHasprová Laura 06 06 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 8 2:35.52
171 Gerátová NinaGerátová Nina 07 07 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 2 DNS

1500 m - Dorastenci

(ne, 12.6.2022 - 11:56) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 342 Fedor MatejFedor Matej 05 05 Zdravie v pohybe LučatínZdravie v pohybe Lučatín 2 4:12.19
2 49 Fešovič GiorgioFešovič Giorgio 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 12 4:16.36
3 341 Balciar MatejBalciar Matej 05 05 Zdravie v pohybe LučatínZdravie v pohybe Lučatín 1 4:19.55
4 176 Nyíri KristófNyíri Kristóf 05 05 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 11 SB 4:22.09
5 344 Šoltés PeterŠoltés Peter 07 07 Zdravie v pohybe LučatínZdravie v pohybe Lučatín 8 SB 4:28.46
6 295 Poláček TimotejPoláček Timotej 07 07 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 3 4:29.49
7 242 Šlúch IvanŠlúch Ivan 06 06 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 10 4:34.06
8 7 Gemmel MarianGemmel Marian 06 06 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 7 SB 4:37.09
9 274 Jakal AdriánJakal Adrián 05 05 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 6 4:59.15
10 243 Šlúch SamuelŠlúch Samuel 07 07 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 4 5:07.09
11 130 Laczkó DánielLaczkó Dániel 06 06 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 5:11.48
126 Csikós PeterCsikós Peter 07 07 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 9 DNF
Celkom 12 pretekárov

1500 m - Dorastenky

(ne, 12.6.2022 - 12:05) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 277 Čudaiová ViktóriaČudaiová Viktória 07 07 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 9 SB 5:03.39
2 325 Kudlicska LilliKudlicska Lilli 05 05 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 11 SB 5:04.34
3 334 Drahovská EliškaDrahovská Eliška 07 07 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 10 5:12.12
4 146 Moricová LuciaMoricová Lucia 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 7 SB 5:13.92
5 140 Blahová NinaBlahová Nina 08 08 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 6 SB 5:15.61
6 83 Kocianová NikolaKocianová Nikola 09 09 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 8 SB 5:16.21
7 345 Selecká TerezaSelecká Tereza 05 05 Zdravie v pohybe LučatínZdravie v pohybe Lučatín 5 SB 5:26.06
8 144 Košárková BarboraKošárková Barbora 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 1 5:29.67
9 82 Gombárová KatarínaGombárová Katarína 10 10 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 2 5:42.24
10 281 Havjerová MichaelaHavjerová Michaela 06 06 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 4 SB 5:43.06
11 203 Gutteková KláraGutteková Klára 08 08 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 3 SB 5:46.36
3 Ivančová MichaelaIvančová Michaela 06 06 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 12 DNF
Celkom 12 pretekárov

3000 m - Dorastenci

(so, 11.6.2022 - 17:46) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 342 Fedor MatejFedor Matej 05 05 Zdravie v pohybe LučatínZdravie v pohybe Lučatín 8 SB 09:29.62
2 49 Fešovič GiorgioFešovič Giorgio 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 9 09:42.87
3 91 Knapčok MatejKnapčok Matej 08 08 AK Veterán BratislavaAK Veterán Bratislava 7 09:57.77
4 138 Kubala RichardKubala Richard 08 08 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 5 SB 10:24.66
5 23 Vadovič DanielVadovič Daniel 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 SB 10:26.37
6 139 Sokolík AndrejSokolík Andrej 06 06 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 SB 10:29.96
7 22 Straka RoanStraka Roan 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 10:47.91
8 328 Repčík SamuelRepčík Samuel 07 07 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 2 11:09.04
9 327 Korečko AdamKorečko Adam 06 06 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 1 11:55.40
Celkom 9 pretekárov

3000 m - Dorastenky

(so, 11.6.2022 - 18:02) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 66 Popovičová ViviánaPopovičová Viviána 08 08 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 9 10:20.20
2 4 Mihaľková JanaMihaľková Jana 06 06 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 7 SB 11:10.67
3 334 Drahovská EliškaDrahovská Eliška 07 07 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 8 11:31.90
4 146 Moricová LuciaMoricová Lucia 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 6 SB 11:36.20
5 345 Selecká TerezaSelecká Tereza 05 05 Zdravie v pohybe LučatínZdravie v pohybe Lučatín 2 12:05.23
6 32 Sopková LuciaSopková Lucia 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 SB 12:11.51
7 218 Hvorková ElaHvorková Ela 08 08 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 1 13:01.35
8 224 Tarabova Tereza IrisTarabova Tereza Iris 06 06 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 3 13:19.72
147 Redechová PaulínaRedechová Paulína 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 5 DNF
Celkom 9 pretekárov

100 m prekážok [76,2cm-8,50m] - Dorastenky (Rozbeh)

Postup: Prvé 2 (Q) + 4 časy (q) do finále

Rozbeh 1 (so, 11.6.2022 - 14:17) official Vietor: +0.9 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 155 Slezáková RebeccaSlezáková Rebecca 05 05 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 SB 14.01 Q 0.368
2 222 Perončíková PaulaPerončíková Paula 06 06 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 3 SB 14.59 Q 0.162
3 124 Salášková DorotheaSalášková Dorothea 05 05 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 5 14.77 q 0.168
4 320 Karabová EliškaKarabová Eliška 06 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 SB 14.80 q 0.169
5 297 Krajčiová NatáliaKrajčiová Natália 06 06 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 7 SB 15.90 q 0.395
6 105 Janíková AlžbetaJaníková Alžbeta 06 06 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 2 SB 16.29 0.174
7 217 Horňáková TamaraHorňáková Tamara 07 07 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 8 SB 16.66 0.173
8 283 Moravíková SofiaMoravíková Sofia 06 06 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 1 SB 19.46 0.163
Celkom 8 pretekárov
Rozbeh 2 (so, 11.6.2022 - 14:24) official Vietor: +2.3 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 136 Žibritová RebekaŽibritová Rebeka 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 14.43 Q 0.189
2 142 Frličková LauraFrličková Laura 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 6 14.50 Q 0.265
3 279 Ďurišková AlžbetaĎurišková Alžbeta 05 05 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 3 14.65 q 0.160
4 122 Koršalová ZojaKoršalová Zoja 06 06 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 7 15.97 0.428
5 119 Piešťanská LuciaPiešťanská Lucia 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 16.81 0.168
6 199 Brieštanská TamaraBrieštanská Tamara 06 06 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 8 17.10 0.335
7 108 Šutarová KláraŠutarová Klára 06 06 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 1 18.23 0.177
8 156 Zálesňáková HanaZálesňáková Hana 08 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 18.52 0.148
Poznámky:
Dráha č. 6 startovní reakce -0.079, běží pod protestem. Rozhodčí běhu změnil rozhodnutí diskvalifikace na žlutou kartu podle pravidla TP 16.5.3., po dodatečném prozkoumání záznamu startovní reakce.
Celkom 8 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 155 Slezáková RebeccaSlezáková Rebecca 05 05 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 SB 14.01 Q 0.368
2 136 Žibritová RebekaŽibritová Rebeka 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 14.43 Q 0.189
3 142 Frličková LauraFrličková Laura 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 6 14.50 Q 0.265
4 222 Perončíková PaulaPerončíková Paula 06 06 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 3 SB 14.59 Q 0.162
5 279 Ďurišková AlžbetaĎurišková Alžbeta 05 05 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 3 14.65 q 0.160
6 124 Salášková DorotheaSalášková Dorothea 05 05 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 5 14.77 q 0.168
7 320 Karabová EliškaKarabová Eliška 06 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 SB 14.80 q 0.169
8 297 Krajčiová NatáliaKrajčiová Natália 06 06 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 7 SB 15.90 q 0.395
9 122 Koršalová ZojaKoršalová Zoja 06 06 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 7 15.97 0.428
10 105 Janíková AlžbetaJaníková Alžbeta 06 06 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 2 SB 16.29 0.174
11 217 Horňáková TamaraHorňáková Tamara 07 07 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 8 SB 16.66 0.173
12 119 Piešťanská LuciaPiešťanská Lucia 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 16.81 0.168
13 199 Brieštanská TamaraBrieštanská Tamara 06 06 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 8 17.10 0.335
14 108 Šutarová KláraŠutarová Klára 06 06 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 1 18.23 0.177
15 156 Zálesňáková HanaZálesňáková Hana 08 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 18.52 0.148
16 283 Moravíková SofiaMoravíková Sofia 06 06 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 1 SB 19.46 0.163

100 m prekážok [76,2cm-8,50m] - Dorastenky (Finále)

Finále (so, 11.6.2022 - 16:56) official Vietor: +1.3 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 155 Slezáková RebeccaSlezáková Rebecca 05 05 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 NR 13.60 0.344
2 142 Frličková LauraFrličková Laura 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 SB 14.39 0.190
3 222 Perončíková PaulaPerončíková Paula 06 06 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 6 SB 14.49 0.161
4 279 Ďurišková AlžbetaĎurišková Alžbeta 05 05 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 2 SB 14.53 0.177
5 124 Salášková DorotheaSalášková Dorothea 05 05 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 7 14.88 0.344
6 136 Žibritová RebekaŽibritová Rebeka 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 14.96 0.238
7 320 Karabová EliškaKarabová Eliška 06 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 15.01 0.183
8 297 Krajčiová NatáliaKrajčiová Natália 06 06 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 8 SB 15.87 0.203
Celkom 8 pretekárov

110 m prekážok [91,4 cm] - Dorastenci (Finále)

Finále (so, 11.6.2022 - 16:46) official Vietor: +2.2 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 310 Dávid PeterDávid Peter 06 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 13.87 0.161
2 182 Ilgo AdamIlgo Adam 05 05 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 5 14.26 0.184
3 112 Pelikán ŠimonPelikán Šimon 06 06 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 14.92 0.208
4 149 Gašpar AdamGašpar Adam 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 6 15.47 0.169
5 275 Mikula GabrielMikula Gabriel 05 05 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 2 15.48 0.157
6 150 Houndjo EricHoundjo Eric 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 15.97 0.171
7 84 Kmeť PatrikKmeť Patrik 05 05 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 7 16.09 0.199
8 151 Nehyba MatúšNehyba Matúš 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 8 16.39 0.226
Celkom 8 pretekárov

110 m prekážok [91,4 cm] - Dorastenci (Rozbeh)

Postup: Prvé 2 (Q) + 4 časy (q) do finále

Rozbeh 1 (so, 11.6.2022 - 14:00) official Vietor: +0.9 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 310 Dávid PeterDávid Peter 06 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 NR 13.98 Q 0.173
2 112 Pelikán ŠimonPelikán Šimon 06 06 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 SB 15.12 Q 0.184
3 275 Mikula GabrielMikula Gabriel 05 05 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 7 SB 15.55 q 0.167
4 84 Kmeť PatrikKmeť Patrik 05 05 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 5 15.70 q 0.189
5 99 Kubiš JakubKubiš Jakub 05 05 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 SB 16.32 0.216
Celkom 5 pretekárov
Rozbeh 2 (so, 11.6.2022 - 14:07) official Vietor: +0.3 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 182 Ilgo AdamIlgo Adam 05 05 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 5 SB 14.37 Q 0.170
2 149 Gašpar AdamGašpar Adam 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 SB 15.46 Q 0.176
3 150 Houndjo EricHoundjo Eric 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 6 SB 16.04 q 0.192
4 151 Nehyba MatúšNehyba Matúš 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 SB 16.24 q 0.232
Celkom 4 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 310 Dávid PeterDávid Peter 06 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 NR 13.98 Q 0.173
2 182 Ilgo AdamIlgo Adam 05 05 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 5 SB 14.37 Q 0.170
3 112 Pelikán ŠimonPelikán Šimon 06 06 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 SB 15.12 Q 0.184
4 149 Gašpar AdamGašpar Adam 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 SB 15.46 Q 0.176
5 275 Mikula GabrielMikula Gabriel 05 05 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 7 SB 15.55 q 0.167
6 84 Kmeť PatrikKmeť Patrik 05 05 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 5 15.70 q 0.189
7 150 Houndjo EricHoundjo Eric 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 6 SB 16.04 q 0.192
8 151 Nehyba MatúšNehyba Matúš 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 SB 16.24 q 0.232
9 99 Kubiš JakubKubiš Jakub 05 05 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 SB 16.32 0.216

400 m prekážok [83,8 cm] - Dorastenci

(ne, 12.6.2022 - 12:18) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 1 Vrabeľ OndrejVrabeľ Ondrej 06 06 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 4 SB 0:58.06 0.179
2 215 Kopček MichalKopček Michal 06 06 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 3 SB 1:00.00 0.211
3 125 Balogh MariánBalogh Marián 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 SB 1:00.18 0.186
4 299 Hlaváč KristiánHlaváč Kristián 06 06 ŠK JablonicaŠK Jablonica 7 SB 1:01.63 0.152
5 131 Róža Samuel SebastianRóža Samuel Sebastian 07 07 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 1:03.18 0.178
6 150 Houndjo EricHoundjo Eric 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 8 SB 1:05.52 0.211
275 Mikula GabrielMikula Gabriel 05 05 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 5 DQ 22.6.1 0.165
112 Pelikán ŠimonPelikán Šimon 06 06 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 DNF 0.166
Celkom 8 pretekárov

400 m prekážok [76,2 cm] - Dorastenky (Beh)

Beh 1 (ne, 12.6.2022 - 12:38) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 76 Bieleková BarboraBieleková Barbora 05 05 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 5 SB 1:08.67 0.334
2 119 Piešťanská LuciaPiešťanská Lucia 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 SB 1:11.44 0.175
3 223 Riegelová SáraRiegelová Sára 05 05 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 6 SB 1:12.14 0.536
4 2 Bobaľová NatáliaBobaľová Natália 06 06 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 8 1:18.17 0.182
5 199 Brieštanská TamaraBrieštanská Tamara 06 06 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 7 SB 1:19.70 0.213
6 234 Bačová LeaBačová Lea 05 05 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 3 1:20.47 0.233
Celkom 6 pretekárov
Beh 2 (ne, 12.6.2022 - 12:46) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 155 Slezáková RebeccaSlezáková Rebecca 05 05 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 SB 1:01.35 0.291
2 136 Žibritová RebekaŽibritová Rebeka 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 1:03.43 0.364
3 25 Gašpárková EliškaGašpárková Eliška 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 SB 1:03.51 0.353
4 30 Mlíchová KamilaMlíchová Kamila 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 SB 1:05.74 0.168
5 122 Koršalová ZojaKoršalová Zoja 06 06 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 8 SB 1:07.44 0.322
6 206 Vaňová EmaVaňová Ema 07 07 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 3 1:08.57 0.197
7 336 Mičániová KatkaMičániová Katka 08 08 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 1 1:09.08 0.396
8 12 Orelová LauraOrelová Laura 06 06 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 SB 1:09.20 0.174
Celkom 8 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 155 Slezáková RebeccaSlezáková Rebecca 05 05 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 SB 1:01.35 0.291
2 136 Žibritová RebekaŽibritová Rebeka 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 1:03.43 0.364
3 25 Gašpárková EliškaGašpárková Eliška 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 SB 1:03.51 0.353
4 30 Mlíchová KamilaMlíchová Kamila 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 SB 1:05.74 0.168
5 122 Koršalová ZojaKoršalová Zoja 06 06 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 8 SB 1:07.44 0.322
6 206 Vaňová EmaVaňová Ema 07 07 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 3 1:08.57 0.197
7 76 Bieleková BarboraBieleková Barbora 05 05 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 5 SB 1:08.67 0.334
8 336 Mičániová KatkaMičániová Katka 08 08 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 1 1:09.08 0.396
9 12 Orelová LauraOrelová Laura 06 06 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 SB 1:09.20 0.174
10 119 Piešťanská LuciaPiešťanská Lucia 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 SB 1:11.44 0.175
11 223 Riegelová SáraRiegelová Sára 05 05 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 6 SB 1:12.14 0.536
12 2 Bobaľová NatáliaBobaľová Natália 06 06 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 8 1:18.17 0.182
13 199 Brieštanská TamaraBrieštanská Tamara 06 06 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 7 SB 1:19.70 0.213
14 234 Bačová LeaBačová Lea 05 05 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 3 1:20.47 0.233

2000 m prekážok [83,8 cm] - Dorastenci

(ne, 12.6.2022 - 13:25) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 300 Hulka AlexHulka Alex 06 06 ŠK JablonicaŠK Jablonica 10 SB 06:30.19
2 175 Jančik DanielJančik Daniel 05 05 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 11 06:39.47
3 168 Troiak ŠimonTroiak Šimon 05 05 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 1 06:52.07
4 18 Hlaváček MartinHlaváček Martin 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 9 07:01.34
5 133 Šabík BenjamínŠabík Benjamín 06 06 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 07:01.35
6 138 Kubala RichardKubala Richard 08 08 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 5 07:39.99
7 311 Dobiaš NikolajDobiaš Nikolaj 08 08 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 7 07:45.38
8 328 Repčík SamuelRepčík Samuel 07 07 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 4 08:23.36
139 Sokolík AndrejSokolík Andrej 06 06 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 DNF
81 Koyš FilipKoyš Filip 08 08 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 6 DNS
236 Dančík MichalDančík Michal 05 05 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 8 DNS
Celkom 11 pretekárov

2000 m prekážok [76,2 cm] - Dorastenky

(ne, 12.6.2022 - 13:40) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 240 Sabolová ViktóriaSabolová Viktória 07 07 MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou 10 SB 7:35.80
2 4 Mihaľková JanaMihaľková Jana 06 06 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 9 SB 7:43.16
3 114 Dobranská HanaDobranská Hana 08 08 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 7:45.97
4 174 Lukašíková BeátaLukašíková Beáta 06 06 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 7 SB 8:02.28
5 147 Redechová PaulínaRedechová Paulína 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 8:21.56
6 110 Lukesova EliškaLukesova Eliška 06 06 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 2 8:28.58
7 26 Gorbatenková SimonaGorbatenková Simona 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 8 8:48.98
8 200 Cabanová AlexandraCabanová Alexandra 08 08 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 6 SB 9:01.77
9 212 Bošelová ĽubaBošelová Ľuba 08 08 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 1 9:12.86
10 224 Tarabova Tereza IrisTarabova Tereza Iris 06 06 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 5 9:44.10
Celkom 10 pretekárov

Chôdza dráha 5000 m - Dorastenci

(so, 11.6.2022 - 18:50) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 287 Bátovský JakubBátovský Jakub 05 05 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 4 SB 22:33.74
2 289 Krestianko FilipKrestianko Filip 05 05 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 5 25:49.88
3 288 Bátovský ŠimonBátovský Šimon 08 08 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 1 26:11.55
4 290 Mažgút JakubMažgút Jakub 07 07 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 3 SB 26:37.65
5 198 Krompaščík ŠimonKrompaščík Šimon 08 08 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 2 29:36.67
Celkom 5 pretekárov
Mezičasy:
umí Závodník 200m 600m 1000m 1400m 1800m 2200m 2600m 3000m 3400m 3800m 4200m 4600m
1 287 Jakub Bátovský 00:54.9 02:44.9 04:33.8 06:22.9 08:12.1 10:01.6 11:48.4 13:35.1 15:23.3 17:14.4 19:04.1 20:53.6
2 289 Filip Krestianko 00:56.3 02:50.0 04:45.4 06:44.2 08:44.4 11:14.4 13:23.1 15:33.2 17:43.5 19:51.6 21:52.2 23:53.7
3 288 Šimon Bátovský 00:58.5 02:59.2 04:58.3 07:02.9 09:08.3 11:14.3 13:22.8 15:32.5 17:43.7 19:52.5 22:03.6 24:11.0
4 290 Jakub Mažgút 00:59.1 02:59.4 04:57.9 07:03.1 09:08.3 11:15.6 13:23.0 15:33.3 17:43.2 20:03.6 22:19.2 24:34.6
5 198 Šimon Krompaščík 00:59.5 02:59.9 05:03.2 07:23.3 09:45.2 12:16.5 14:47.1 17:16.2 19:46.9 22:15.4 24:48.2 27:17.6

Chôdza dráha 5000 m - Dorastenky

(so, 11.6.2022 - 19:24) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 322 Kurucová TeréziaKurucová Terézia 05 05 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 9 SB 24:28.66
2 145 Kusá PetraKusá Petra 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 8 SB 26:24.94
3 292 Zámečníková KristínaZámečníková Kristína 07 07 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 4 SB 27:49.84
4 291 Poštová NinaPoštová Nina 05 05 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 5 SB 27:52.61
5 28 Indrišková TamaraIndrišková Tamara 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 SB 28:39.26
6 29 Indrišková TimeaIndrišková Timea 08 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 29:19.80
7 34 Supeková SofiaSupeková Sofia 08 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 30:24.30
8 202 Gutisová NatáliaGutisová Natália 08 08 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 1 31:25.04
9 165 Žiaková MáriaŽiaková Mária 07 07 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 6 31:59.92
Celkom 9 pretekárov
Mezičasy:
umí Závodník 200m 600m 1000m 1400m 1800m 2200m 2600m 3000m 3400m 3800m 4200m 4600m
1 322 Terézia Kurucová 00:58.2 02:52.0 04:46.7 06:45.0 08:43.6 10:41.9 12:41.8 14:41.5 16:40.6 18:40.4 20:37.3 22:34.6
2 145 Petra Kusá 00:59.3 02:52.2 04:51.5 06:55.0 08:59.2 11:06.2 13:15.1 15:24.0 17:35.1 19:49.2 22:03.0 24:19.1
3 292 Kristína Zámečníková 01:05.0 03:11.9 05:14.8 07:21.6 09:30.7 11:41.8 13:55.1 16:11.8 18:26.6 20:40.8 23:23.7 25:42.4
4 291 Nina Poštová 01:06.1 03:12.1 05:13.7 07:17.8 09:26.4 11:37.2 13:50.7 16:09.9 18:56.6 21:09.5 23:25.4 25:39.5
5 28 Tamara Indrišková 01:05.7 03:13.3 05:17.0 07:35.5 09:55.6 12:17.1 14:41.4 16:58.2 19:19.0 21:49.0 24:16.5 26:29.1
6 29 Timea Indrišková 01:10.7 03:29.3 05:47.2 08:09.4 10:31.4 12:53.7 15:19.7 17:42.9 20:04.4 22:25.2 24:46.8 27:08.2
7 34 Sofia Supeková 01:11.8 03:33.9 05:57.7 08:23.6 10:50.7 13:20.1 15:50.1 18:16.7 20:45.7 23:16.2 25:47.5 28:13.5
8 202 Natália Gutisová 01:11.4 03:34.0 05:57.9 08:25.5 10:54.5 13:24.9 16:00.2 18:37.9 21:14.0 23:51.9 26:29.3 29:01.2
9 165 Mária Žiaková 01:11.7 03:35.0 05:58.1 08:25.4 10:57.1 13:30.0 16:09.0 18:47.5 21:25.9 24:03.9 26:42.8 29:23.8

Skok do výšky - Dorastenci

(so, 11.6.2022 - 14:05) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 160 165 169 173 177 180 183 186 189
1 Baran GabrielBaran Gabriel
MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou
05 05 9 183 - O O O O O O - XXX
2 Bracho MatejBracho Matej
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
05 05 8 180 XXO O O O O XO XXX
3 Palkó SamuelPalkó Samuel
Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ...
05 05 7 177 O O O XO XO XXX
4 Paúk MartinPaúk Martin
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
08 08 4 165 O O XXX
5= Kucbel DávidKucbel Dávid
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
06 06 3 =SB 165 O XO XXX
5= Kubica MichalKubica Michal
ŠK JablonicaŠK Jablonica
07 07 2 =SB 165 O XO XXX
7= Šlajferčík TobiasŠlajferčík Tobias
Atletická akadémia Podpoľanie HriňováAtletická akadémia Podpoľan...
07 07 6 160 O XXX
7= Macháč AdriánMacháč Adrián
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
05 05 5 160 O XXX
Polák MarošPolák Maroš
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
07 07 1 NM XXX
Celkom 9 pretekárov

Skok do výšky - Dorastenky

(so, 11.6.2022 - 14:05) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 150 155 159 162 165 168 172
1 Vaneková TeréziaVaneková Terézia
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
05 05 11 SB 168 O O O O O XO XXX
2 Vargová AndreaVargová Andrea
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
05 05 12 162 O O O O XXX
3 Hlavatá DianaHlavatá Diana
AC VICTORIA TuranyAC VICTORIA Turany
06 06 10 162 O O XXO O XXX
4 Liptajová MargarétaLiptajová Margaréta
AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava
08 08 6 =SB 155 XXO XO XXX
5= Šiková NelaŠiková Nela
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
07 07 4 SB 155 XO XXO XXX
5= Cepková LýdiaCepková Lýdia
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
06 06 9 155 XO XXO XXX
7= Mitúchová MichalaMitúchová Michala
Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany
07 07 7 150 O XXX
7= Fáberová NatašaFáberová Nataša
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
05 05 8 150 O XXX
9 Glevitzká LeilaGlevitzká Leila
CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš
06 06 1 150 XO XXX
Šiková SaraŠiková Sara
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
07 07 5 NM XXX
Olejárová EllaOlejárová Ella
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
05 05 3 NM XXX
Čuga EvaČuga Eva
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
06 06 2 NM XXX
Celkom 12 pretekárov

Skok o žrdi - Dorastenci

(so, 11.6.2022 - 16:20) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 250 270 290 310 330 350 370 390 400 410 415 430 435 440 445
1 Černý AlanČerný Alan
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
05 05 8 SB 440 - - - - - XXO O O O - O XXO O XO XXX
2 Kmeť PatrikKmeť Patrik
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
05 05 7 390 - - - - O O O O XXX
3 Poláček DávidPoláček Dávid
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
05 05 6 SB 370 - - O O O O XXO XXX
4 Krchňavý MiroslavKrchňavý Miroslav
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
08 08 4 SB 370 O O O XO XO O XXO XXX
5 Bracho MatejBracho Matej
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
05 05 2 SB 310 O O O O XXX
6= Stanislav MatejStanislav Matej
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
07 07 3 SB 310 O O O XO XXX
6= Mikula GabrielMikula Gabriel
Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z.
05 05 5 310 O O O XO XXX
8 Homola MarekHomola Marek
BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica
08 08 1 =SB 270 O O XXX
Celkom 8 pretekárov

Skok o žrdi - Dorastenky

(so, 11.6.2022 - 16:20) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 200 220 240 260 280 290 300 310 320 330 340 350 365 382 391
1 Šimková AnnaŠimková Anna
AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice
06 06 3 SB 382 - - - - - - - - O - O - XO XXO XXX
2 Záborská DianaZáborská Diana
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
05 05 2 320 - - - - O - O XO O XXX
3 Plšeková AlexandraPlšeková Alexandra
Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z.
06 06 1 SB 310 - - O O XO O O O XXX
Celkom 3 pretekárov

Skok do diaľky - Dorastenci

(so, 11.6.2022 - 17:02) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 Bačík MichalBačík Michal
Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina
05 05 16 660 +2.2 m/s 6.51 +1.3 m/s X  1,10 X  2,10 6.60  2,20 6.60 6.31  1,40 6.51  1,30 4.96  2,00
2 Vrabeľ OndrejVrabeľ Ondrej
1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné
06 06 15 619 +0.9 m/s 5.53  0,80 6.17  3,20 X  0,60 6.17 5.95  -0,10 6.19  0,90 5.98  2,20
3 Olenič FilipOlenič Filip
AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice
06 06 14 584 +1.8 m/s 5.80  3,50 5.84  1,80 X  1,40 5.84 5.41  1,20 5.63  2,10 5.80  2,10
4 Vrábeľ AdamVrábeľ Adam
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
05 05 11 SB 583 +1.9 m/s X  1,20 5.69  2,10 X  3,30 5.69 5.81  2,30 5.68  1,50 5.83  1,90
5 Tóth BenceTóth Bence
Megy Sport s.r.o. Dunajská StredaMegy Sport s.r.o. Dunajská ...
05 05 13 579 +2.1 m/s 5.72 +1.4 m/s 5.44  1,20 X  1,80 5.65  2,00 5.65 X  2,00 5.72  1,40 5.79  2,10
6 Čížek SamuelČížek Samuel
Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z.
05 05 12 569 +1.8 m/s 5.69  1,80 5.59  0,80 4.48  2,90 5.69 X  1,40 X  2,00 X  1,60
7 Záležák MatejZáležák Matej
Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače
07 07 10 569 +1.6 m/s X  2,10 X  1,50 5.53  1,20 5.53 5.49  1,10 5.69  1,60 X  3,00
8 Dzian MatejDzian Matej
Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom
07 07 9 558 +2.5 m/s 5.44 +1.3 m/s 5.28  1,40 5.39  0,30 5.58  2,50 5.58 X  1,60 X  1,00 5.44  1,30
9 Sirota TimonSirota Timon
AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen
06 06 6 549 +1.8 m/s 5.49  1,80 5.35  2,20 5.33  0,40 5.49
10 Michlík RichardMichlík Richard
Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina
06 06 4 541 +1.9 m/s 5.16  1,30 4.77  1,70 5.41  1,90 5.41
11 Paúk MartinPaúk Martin
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
08 08 5 537 +0.6 m/s 5.13  1,50 5.30  0,30 5.37  0,60 5.37
12 Houndjo EricHoundjo Eric
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
06 06 3 525 +1.7 m/s 4.99  0,40 5.25  1,70 X  1,30 5.25
13 Kuzmický LukášKuzmický Lukáš
MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom
06 06 8 515 +1.4 m/s 5.15  1,40 X  1,00 5.08  2,30 5.15
14 Akay OskarAkay Oskar
Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany
06 06 1 509 +1.3 m/s 4.87  0,90 5.09  1,30 5.06  1,50 5.09
15 Nehyba MatúšNehyba Matúš
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
06 06 2 492 +1.0 m/s 4.92  1,00 r
Luka JakubLuka Jakub
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
06 06 7 DNS
Celkom 16 pretekárov

Skok do diaľky - Dorastenky

(so, 11.6.2022 - 17:02) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 Ufnárová MichaelaUfnárová Michaela
Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava
05 05 16 562 +2.5 m/s 5.52 +1.2 m/s 4.99  1,70 5.00  1,80 5.52  1,20 5.52 5.49  3,20 5.62  2,50 X
2 Bendová EmaBendová Ema
Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava
07 07 17 557 +3.0 m/s 5.26 +1.1 m/s X 5.52  2,60 5.26  1,10 5.52 5.54  2,50 5.57  3,00 X
3 Majtánová ZuzanaMajtánová Zuzana
AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica
07 07 15 524 +2.4 m/s 5.10 +1.2 m/s 5.24  2,40 5.10  1,20 5.23  2,20 5.24 X X 4.94  0,90
4 Citovická KarolínaCitovická Karolína
AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava
05 05 11 505 +1.5 m/s 5.05  1,50 X X 5.05 - 4.53  2,90 3.78  1,80
5 Salášková DorotheaSalášková Dorothea
Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina
05 05 14 501 +1.6 m/s X 4.84  1,30 4.72  1,00 4.84 4.83  2,00 X 5.01  1,60
6 Segéňová AlexandraSegéňová Alexandra
Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava
09 09 12 500 +1.4 m/s 4.62  3,00 X 5.00  1,40 5.00 4.78  0,80 4.36  1,80 4.27  2,30
7 Krupová ZoraKrupová Zora
TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany
08 08 7 SB 495 +0.4 m/s 4.92  2,60 4.95  0,40 4.94  1,30 4.95 4.94  1,60 4.32  2,00 X
8 Jánošíková NicolJánošíková Nicol
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
05 05 3 487 +4.1 m/s 4.72 +1.9 m/s 3.66  1,50 4.68  1,30 4.87  4,10 4.87 4.72  1,90 X 4.70  1,90
9 Hubayová LeaHubayová Lea
Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z.
06 06 2 SB 483 +0.8 m/s 4.73  1,10 4.83  0,80 X 4.83
10 Karabová EliškaKarabová Eliška
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
06 06 13 483 +2.3 m/s 3.26 +1.5 m/s X 3.26  1,50 4.83  2,30 4.83
11 Slobodová DianaSlobodová Diana
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
05 05 9 476 +1.4 m/s 4.76  1,40 4.76  1,40 X 4.76
12 Krajčiová NatáliaKrajčiová Natália
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
06 06 5 473 +0.5 m/s 4.73  0,50 4.47  3,70 3.01  2,80 4.73
13 Baláková PetraBaláková Petra
TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany
07 07 4 469 +1.4 m/s X 4.69  1,40 4.28  2,40 4.69
14 Janíková AlžbetaJaníková Alžbeta
AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica
06 06 8 460 +3.2 m/s 4.58 +2.0 m/s 4.58  2,00 4.55  1,50 4.60  3,20 4.60
15 Mejsnarová VeronikaMejsnarová Veronika
AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica
05 05 1 448 +1.7 m/s 2.34  0,90 4.42  0,40 4.48  1,70 4.48
16 Grígelová KarenGrígelová Karen
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
06 06 6 427 +1.3 m/s 4.27  1,30 X X 4.27
17 Peničková PaulínaPeničková Paulína
AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen
05 05 10 309 +1.5 m/s X 2.79 3.09  1,50 3.09
Celkom 17 pretekárov

Trojskok - Dorastenci

(ne, 12.6.2022 - 13:18) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 Bracho MatejBracho Matej
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
05 05 7 12.47 +0.7 m/s 12.47 +0.7 m/s 12.47  0,70 - - 12.47 X 12.45  1,80 11.87  2,50
2 Olenič FilipOlenič Filip
AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice
06 06 6 SB 12.32 +1.4 m/s 12.32 +1.4 m/s 12.13  1,40 X 11.63  0,80 12.13 10.94  0,50 12.10  1,20 12.32  1,40
3 Vrábeľ AdamVrábeľ Adam
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
05 05 5 12.27 +2.4 m/s 12.16 -0.3 m/s 11.82  2,60 12.17  2,30 X 12.17 12.16  -0,30 X 12.27  2,40
4 Michlík RichardMichlík Richard
Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina
06 06 1 12.01 +3.2 m/s 11.87 +1.9 m/s 11.84  1,70 X 11.87  1,90 11.87 11.77  0,40 12.01  3,20 11.94  2,60
5 Petrezsél RenéPetrezsél René
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
05 05 4 SB 11.71 +1.3 m/s 11.71 +1.3 m/s X X 11.71  1,30 11.71 X X X
6 Čížek SamuelČížek Samuel
Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z.
05 05 3 SB 11.55 -0.3 m/s 11.55 -0.3 m/s 11.28  1,40 X X 11.28 11.55  -0,30 10.99  2,60 X
7 Kekety TomášKekety Tomáš
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
06 06 2 11.19 +3.3 m/s 11.07 +0.4 m/s 10.85  3,40 X X 10.85