<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

MSR dorastencov a dorasteniek

Banská Bystrica (11. - 12. 6. 2022)

200 m - Dorastenci (Rozbeh)

Postup: Víťaz (Q) + 4 časy (q) do finále

Rozbeh 1 (ne, 12.6.2022 - 11:00) official Vietor: -1.4 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 180 Bačík MichalBačík Michal 05 05 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 4 22.72 Q 0.142
2 230 Goljan JakubGoljan Jakub 06 06 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 5 SB 23.32 q 0.187
3 111 Láznička JindřichLáznička Jindřich 06 06 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 24.08 0.148
4 125 Balogh MariánBalogh Marián 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 7 SB 24.30 0.190
5 184 Kancír TomášKancír Tomáš 06 06 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 3 SB 24.49 0.241
6 273 Ďuriš MartinĎuriš Martin 08 08 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 2 25.53 0.168
7 187 Dzian MatejDzian Matej 07 07 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 8 25.61 0.219
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 2 (ne, 12.6.2022 - 11:00) official Vietor: +0.5 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 276 Varhaník MartinVarhaník Martin 06 06 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 4 22.64 Q 0.194
2 94 Pučko KristiánPučko Kristián 05 05 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 5 SB 23.18 q 0.255
3 208 Gura DominikGura Dominik 05 05 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 6 SB 23.27 q 0.165
4 50 Jackanič ŠimonJackanič Šimon 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 SB 24.18 0.199
5 193 Mišura TomášMišura Tomáš 05 05 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 7 SB 24.30 0.228
6 149 Gašpar AdamGašpar Adam 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 8 SB 24.45 0.194
7 52 Sauer FilipSauer Filip 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 SB 25.42 0.190
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 3 (ne, 12.6.2022 - 11:00) official Vietor: +0.6 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 249 Janáč Timotej FilipJanáč Timotej Filip 05 05 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 SB 22.80 Q 0.195
2 178 Takács AndrásTakács András 06 06 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 5 SB 23.38 0.204
3 310 Dávid PeterDávid Peter 06 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 SB 23.73 0.178
4 137 Gross JakubGross Jakub 05 05 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 7 SB 24.15 0.155
5 128 Dániel RegőDániel Regő 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 SB 24.19 0.176
6 324 Dišpiter Andrej (c)Dišpiter Andrej (c) 05 05 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 8 SB 24.86 0.161
7 227 Akay OskarAkay Oskar 06 06 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 2 SB 25.44 0.158
8 73 Patócs JakubPatócs Jakub 08 08 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 1 SB 26.09 0.152
Celkom 8 pretekárov
Rozbeh 4 (ne, 12.6.2022 - 11:00) official Vietor: +1.4 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 19 Hrubala Filip MartinHrubala Filip Martin 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 SB 23.11 Q 0.177
2 92 Graban PatrikGraban Patrik 05 05 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 4 23.22 q 0.217
3 113 Špacír NicolasŠpacír Nicolas 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 SB 23.64 0.202
4 313 Gaj BrunoGaj Bruno 06 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 SB 24.05 0.192
5 46 Procházka DenisProcházka Denis 07 07 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 1 SB 24.73 0.162
6 152 Volek TeodorVolek Teodor 08 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 7 SB 24.89 0.221
7 72 Mikloš TomášMikloš Tomáš 05 05 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 8 SB 25.10 0.194
8 191 Jedinák PeterJedinák Peter 06 06 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 2 SB 25.80 0.171
Celkom 8 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 276 Varhaník MartinVarhaník Martin 06 06 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 4 22.64 Q 0.194
2 180 Bačík MichalBačík Michal 05 05 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 4 22.72 Q 0.142
3 249 Janáč Timotej FilipJanáč Timotej Filip 05 05 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 SB 22.80 Q 0.195
4 19 Hrubala Filip MartinHrubala Filip Martin 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 SB 23.11 Q 0.177
5 94 Pučko KristiánPučko Kristián 05 05 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 5 SB 23.18 q 0.255
6 92 Graban PatrikGraban Patrik 05 05 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 4 23.22 q 0.217
7 208 Gura DominikGura Dominik 05 05 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 6 SB 23.27 q 0.165
8 230 Goljan JakubGoljan Jakub 06 06 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 5 SB 23.32 q 0.187
9 178 Takács AndrásTakács András 06 06 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 5 SB 23.38 0.204
10 113 Špacír NicolasŠpacír Nicolas 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 SB 23.64 0.202
11 310 Dávid PeterDávid Peter 06 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 SB 23.73 0.178
12 313 Gaj BrunoGaj Bruno 06 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 SB 24.05 0.192
13 111 Láznička JindřichLáznička Jindřich 06 06 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 24.08 0.148
14 137 Gross JakubGross Jakub 05 05 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 7 SB 24.15 0.155
15 50 Jackanič ŠimonJackanič Šimon 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 SB 24.18 0.199
16 128 Dániel RegőDániel Regő 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 SB 24.19 0.176
17 193 Mišura TomášMišura Tomáš 05 05 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 7 SB 24.30 0.228
18 125 Balogh MariánBalogh Marián 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 7 SB 24.30 0.190
19 149 Gašpar AdamGašpar Adam 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 8 SB 24.45 0.194
20 184 Kancír TomášKancír Tomáš 06 06 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 3 SB 24.49 0.241
21 46 Procházka DenisProcházka Denis 07 07 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 1 SB 24.73 0.162
22 324 Dišpiter Andrej (c)Dišpiter Andrej (c) 05 05 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 8 SB 24.86 0.161
23 152 Volek TeodorVolek Teodor 08 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 7 SB 24.89 0.221
24 72 Mikloš TomášMikloš Tomáš 05 05 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 8 SB 25.10 0.194
25 52 Sauer FilipSauer Filip 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 SB 25.42 0.190
26 227 Akay OskarAkay Oskar 06 06 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 2 SB 25.44 0.158
27 273 Ďuriš MartinĎuriš Martin 08 08 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 2 25.53 0.168
28 187 Dzian MatejDzian Matej 07 07 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 8 25.61 0.219
29 191 Jedinák PeterJedinák Peter 06 06 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 2 SB 25.80 0.171
30 73 Patócs JakubPatócs Jakub 08 08 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 1 SB 26.09 0.152

200 m - Dorastenci (Finále)

Finále (ne, 12.6.2022 - 13:08) official Vietor: -0.6 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 276 Varhaník MartinVarhaník Martin 06 06 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 4 SB 22.19 0.189
2 249 Janáč Timotej FilipJanáč Timotej Filip 05 05 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 6 SB 22.49 0.202
3 180 Bačík MichalBačík Michal 05 05 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 5 22.77 0.158
4 19 Hrubala Filip MartinHrubala Filip Martin 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 SB 22.80 0.180
5 94 Pučko KristiánPučko Kristián 05 05 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 7 SB 23.11 0.212
6 230 Goljan JakubGoljan Jakub 06 06 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 1 SB 23.32 0.178
7 208 Gura DominikGura Dominik 05 05 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 2 SB 23.36 0.164
92 Graban PatrikGraban Patrik 05 05 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 8 DNS
Celkom 8 pretekárov

200 m - Dorastenky (Rozbeh)

Postup: Víťaz (Q) + 4 časy (q) do finále

Rozbeh 1 (ne, 12.6.2022 - 11:28) official Vietor: +0.8 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 153 Beňová TerezaBeňová Tereza 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 25.67 Q 0.194
2 67 Semančíková HanaSemančíková Hana 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 SB 26.16 0.159
3 260 Kandráčová EliškaKandráčová Eliška 05 05 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 6 SB 26.75 0.237
4 79 Liptajová MargarétaLiptajová Margaréta 08 08 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 7 SB 27.57 0.258
5 44 Peničková PaulínaPeničková Paulína 05 05 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 3 28.10 0.234
6 285 Scholtzová ŠimonaScholtzová Šimona 05 05 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 8 SB 28.87 0.171
7 321 Komorová SylviaKomorová Sylvia 05 05 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 30.05 0.263
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 2 (ne, 12.6.2022 - 11:28) official Vietor: +2.0 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 271 Ufnárová MichaelaUfnárová Michaela 05 05 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 25.73 Q 0.147
2 189 Poláková TerezaPoláková Tereza 05 05 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 5 SB 26.07 q 0.179
3 15 Bíziková EmilyBíziková Emily 06 06 AC VICTORIA TuranyAC VICTORIA Turany 6 SB 26.42 0.146
4 115 Kodnárová KludiaKodnárová Kludia 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 SB 28.09 0.185
5 69 Šoltésová PatríciaŠoltésová Patrícia 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 28.21 0.247
6 62 Kondášová KarolínaKondášová Karolína 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 8 SB 29.02 0.349
7 196 Novotová MartinaNovotová Martina 06 06 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 2 SB 29.50 0.218
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 3 (ne, 12.6.2022 - 11:28) official Vietor: +2.1 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 329 Križovenská LianaKrižovenská Liana 07 07 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 4 25.79 Q 0.262
2 64 Mišková MichaelaMišková Michaela 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 26.02 q 0.187
3 238 Malíková MagdalenaMalíková Magdalena 06 06 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 6 26.72 0.395
4 80 Lörinczová SofiaLörinczová Sofia 07 07 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 3 26.92 0.199
5 135 Ursíny LeaUrsíny Lea 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 7 27.59 0.185
6 179 Jordánová KatarínaJordánová Katarína 06 06 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 2 28.60 0.209
7 306 Vašková AdriánaVašková Adriána 05 05 ŠK JablonicaŠK Jablonica 8 28.97 0.172
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 4 (ne, 12.6.2022 - 11:28) official Vietor: +2.2 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 55 Devaldová DianaDevaldová Diana 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 25.62 Q 0.170
2 10 Hrnčárová RomanaHrnčárová Romana 07 07 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 25.67 q 0.191
3 213 Ďurišová PetraĎurišová Petra 07 07 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 3 26.01 q 0.158
4 305 Svatíková TamaraSvatíková Tamara 07 07 ŠK JablonicaŠK Jablonica 6 26.59 0.189
5 335 Krupová ZoraKrupová Zora 08 08 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 7 27.50 0.185
6 43 Danková TamaraDanková Tamara 07 07 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 8 28.63 0.202
7 120 Zvaríková DominikaZvaríková Dominika 07 07 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 28.73 0.209
Celkom 7 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 55 Devaldová DianaDevaldová Diana 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 25.62 Q 0.170
2 153 Beňová TerezaBeňová Tereza 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 25.67 Q 0.194
3 10 Hrnčárová RomanaHrnčárová Romana 07 07 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 25.67 q 0.191
4 271 Ufnárová MichaelaUfnárová Michaela 05 05 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 25.73 Q 0.147
5 329 Križovenská LianaKrižovenská Liana 07 07 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 4 25.79 Q 0.262
6 213 Ďurišová PetraĎurišová Petra 07 07 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 3 26.01 q 0.158
7 64 Mišková MichaelaMišková Michaela 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 26.02 q 0.187
8 189 Poláková TerezaPoláková Tereza 05 05 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 5 SB 26.07 q 0.179
9 67 Semančíková HanaSemančíková Hana 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 SB 26.16 0.159
10 15 Bíziková EmilyBíziková Emily 06 06 AC VICTORIA TuranyAC VICTORIA Turany 6 SB 26.42 0.146
11 305 Svatíková TamaraSvatíková Tamara 07 07 ŠK JablonicaŠK Jablonica 6 26.59 0.189
12 238 Malíková MagdalenaMalíková Magdalena 06 06 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 6 26.72 0.395
13 260 Kandráčová EliškaKandráčová Eliška 05 05 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 6 SB 26.75 0.237
14 80 Lörinczová SofiaLörinczová Sofia 07 07 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 3 26.92 0.199
15 335 Krupová ZoraKrupová Zora 08 08 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 7 27.50 0.185
16 79 Liptajová MargarétaLiptajová Margaréta 08 08 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 7 SB 27.57 0.258
17 135 Ursíny LeaUrsíny Lea 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 7 27.59 0.185
18 115 Kodnárová KludiaKodnárová Kludia 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 SB 28.09 0.185
19 44 Peničková PaulínaPeničková Paulína 05 05 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 3 28.10 0.234
20 69 Šoltésová PatríciaŠoltésová Patrícia 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 28.21 0.247
21 179 Jordánová KatarínaJordánová Katarína 06 06 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 2 28.60 0.209
22 43 Danková TamaraDanková Tamara 07 07 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 8 28.63 0.202
23 120 Zvaríková DominikaZvaríková Dominika 07 07 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 28.73 0.209
24 285 Scholtzová ŠimonaScholtzová Šimona 05 05 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 8 SB 28.87 0.171
25 306 Vašková AdriánaVašková Adriána 05 05 ŠK JablonicaŠK Jablonica 8 28.97 0.172
26 62 Kondášová KarolínaKondášová Karolína 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 8 SB 29.02 0.349
27 196 Novotová MartinaNovotová Martina 06 06 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 2 SB 29.50 0.218
28 321 Komorová SylviaKomorová Sylvia 05 05 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 30.05 0.263

200 m - Dorastenky (Finále)

Finále (ne, 12.6.2022 - 13:15) official Vietor: -0.1 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 153 Beňová TerezaBeňová Tereza 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 24.85 0.355
2 55 Devaldová DianaDevaldová Diana 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 SB 25.44 0.174
3 271 Ufnárová MichaelaUfnárová Michaela 05 05 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 6 25.50 0.150
4 10 Hrnčárová RomanaHrnčárová Romana 07 07 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 7 SB 25.61 0.190
5 329 Križovenská LianaKrižovenská Liana 07 07 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 3 25.84 0.240
6 213 Ďurišová PetraĎurišová Petra 07 07 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 8 SB 26.03 0.188
7 189 Poláková TerezaPoláková Tereza 05 05 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 1 SB 26.04 0.187
8 64 Mišková MichaelaMišková Michaela 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 26.44 0.179
Celkom 8 pretekárov