<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

MSR dorastencov a dorasteniek

Banská Bystrica (11. - 12. 6. 2022)

110 m prekážok [91,4 cm] - Dorastenci (Rozbeh)

Postup: Prvé 2 (Q) + 4 časy (q) do finále

Rozbeh 1 (so, 11.6.2022 - 14:00) official Vietor: +0.9 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 310 Dávid PeterDávid Peter 06 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 NR 13.98 Q 0.173
2 112 Pelikán ŠimonPelikán Šimon 06 06 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 SB 15.12 Q 0.184
3 275 Mikula GabrielMikula Gabriel 05 05 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 7 SB 15.55 q 0.167
4 84 Kmeť PatrikKmeť Patrik 05 05 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 5 15.70 q 0.189
5 99 Kubiš JakubKubiš Jakub 05 05 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 SB 16.32 0.216
Celkom 5 pretekárov
Rozbeh 2 (so, 11.6.2022 - 14:07) official Vietor: +0.3 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 182 Ilgo AdamIlgo Adam 05 05 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 5 SB 14.37 Q 0.170
2 149 Gašpar AdamGašpar Adam 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 SB 15.46 Q 0.176
3 150 Houndjo EricHoundjo Eric 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 6 SB 16.04 q 0.192
4 151 Nehyba MatúšNehyba Matúš 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 SB 16.24 q 0.232
Celkom 4 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 310 Dávid PeterDávid Peter 06 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 NR 13.98 Q 0.173
2 182 Ilgo AdamIlgo Adam 05 05 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 5 SB 14.37 Q 0.170
3 112 Pelikán ŠimonPelikán Šimon 06 06 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 SB 15.12 Q 0.184
4 149 Gašpar AdamGašpar Adam 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 SB 15.46 Q 0.176
5 275 Mikula GabrielMikula Gabriel 05 05 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 7 SB 15.55 q 0.167
6 84 Kmeť PatrikKmeť Patrik 05 05 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 5 15.70 q 0.189
7 150 Houndjo EricHoundjo Eric 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 6 SB 16.04 q 0.192
8 151 Nehyba MatúšNehyba Matúš 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 SB 16.24 q 0.232
9 99 Kubiš JakubKubiš Jakub 05 05 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 SB 16.32 0.216

110 m prekážok [91,4 cm] - Dorastenci (Finále)

Finále (so, 11.6.2022 - 16:46) official Vietor: +2.2 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 310 Dávid PeterDávid Peter 06 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 13.87 0.161
2 182 Ilgo AdamIlgo Adam 05 05 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 5 14.26 0.184
3 112 Pelikán ŠimonPelikán Šimon 06 06 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 14.92 0.208
4 149 Gašpar AdamGašpar Adam 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 6 15.47 0.169
5 275 Mikula GabrielMikula Gabriel 05 05 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 2 15.48 0.157
6 150 Houndjo EricHoundjo Eric 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 15.97 0.171
7 84 Kmeť PatrikKmeť Patrik 05 05 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 7 16.09 0.199
8 151 Nehyba MatúšNehyba Matúš 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 8 16.39 0.226
Celkom 8 pretekárov