<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

MSR dorastencov a dorasteniek

Banská Bystrica (11. - 12. 6. 2022)

800 m - Dorastenci (Beh)

Beh 1 (so, 11.6.2022 - 17:05) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 130 Laczkó DánielLaczkó Dániel 06 06 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 2:18.77
2 45 Dubček MichalDubček Michal 05 05 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 4 2:20.16
3 243 Šlúch SamuelŠlúch Samuel 07 07 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 3 2:20.35
4 315 Spillere GianlucaSpillere Gianluca 05 05 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 SB 2:22.43
5 331 Massalkhi AdamMassalkhi Adam 08 08 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 5 2:23.16
6 293 Gajdošovci OliverGajdošovci Oliver 08 08 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 1 SB 2:23.47
7 74 Priadka ValérPriadka Valér 08 08 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 7 2:24.09
Mezičasy:
Meta Pretekár Čas
40045Dubček Michal (INTER)1:09.65
60045Dubček Michal (INTER)1:46.20
Celkom 7 pretekárov
Beh 2 (so, 11.6.2022 - 17:05) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 168 Troiak ŠimonTroiak Šimon 05 05 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 6 2:12.22
2 242 Šlúch IvanŠlúch Ivan 06 06 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 4 2:13.97
3 236 Dančík MichalDančík Michal 05 05 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 3 2:14.13
4 237 Nevedel NicolasNevedel Nicolas 07 07 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 2 SB 2:14.28
5 330 Krepop SamuelKrepop Samuel 07 07 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 7 2:14.54
6 169 Uhrík ŠimonUhrík Šimon 06 06 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 5 2:14.55
7 274 Jakal AdriánJakal Adrián 05 05 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 1 2:19.35
Mezičasy:
Meta Pretekár Čas
400168Troiak Šimon (KRUPI)1:07.16
600168Troiak Šimon (KRUPI)1:40.18
Celkom 7 pretekárov
Beh 3 (so, 11.6.2022 - 17:05) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 126 Csikós PeterCsikós Peter 07 07 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 SB 2:00.33
2 176 Nyíri KristófNyíri Kristóf 05 05 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 4 SB 2:00.70
3 286 Mandák AlexMandák Alex 07 07 ŠK Atóm LeviceŠK Atóm Levice 1 SB 2:02.12
4 50 Jackanič ŠimonJackanič Šimon 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 2:03.37
5 308 Broďáni MartinBroďáni Martin 06 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 7 2:06.31
6 253 Vajda MichalVajda Michal 06 06 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 2 SB 2:07.37
7 192 Lelkes AdamLelkes Adam 07 07 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 2 2:08.03
8 95 Rojček JakubRojček Jakub 05 05 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 8 2:08.57
9 133 Šabík BenjamínŠabík Benjamín 06 06 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 8 2:13.10
175 Jančik DanielJančik Daniel 05 05 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 6 DNF
Mezičasy:
Meta Pretekár Čas
400176Nyíri Kristóf (ALKMO)58.01
600176Nyíri Kristóf (ALKMO)1:28.50
Celkom 10 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 126 Csikós PeterCsikós Peter 07 07 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 SB 2:00.33
2 176 Nyíri KristófNyíri Kristóf 05 05 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 4 SB 2:00.70
3 286 Mandák AlexMandák Alex 07 07 ŠK Atóm LeviceŠK Atóm Levice 1 SB 2:02.12
4 50 Jackanič ŠimonJackanič Šimon 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 2:03.37
5 308 Broďáni MartinBroďáni Martin 06 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 7 2:06.31
6 253 Vajda MichalVajda Michal 06 06 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 2 SB 2:07.37
7 192 Lelkes AdamLelkes Adam 07 07 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 2 2:08.03
8 95 Rojček JakubRojček Jakub 05 05 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 8 2:08.57
9 168 Troiak ŠimonTroiak Šimon 05 05 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 6 2:12.22
10 133 Šabík BenjamínŠabík Benjamín 06 06 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 8 2:13.10
11 242 Šlúch IvanŠlúch Ivan 06 06 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 4 2:13.97
12 236 Dančík MichalDančík Michal 05 05 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 3 2:14.13
13 237 Nevedel NicolasNevedel Nicolas 07 07 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 2 SB 2:14.28
14 330 Krepop SamuelKrepop Samuel 07 07 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 7 2:14.54
15 169 Uhrík ŠimonUhrík Šimon 06 06 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 5 2:14.55
16 130 Laczkó DánielLaczkó Dániel 06 06 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 2:18.77
17 274 Jakal AdriánJakal Adrián 05 05 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 1 2:19.35
18 45 Dubček MichalDubček Michal 05 05 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 4 2:20.16
19 243 Šlúch SamuelŠlúch Samuel 07 07 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 3 2:20.35
20 315 Spillere GianlucaSpillere Gianluca 05 05 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 SB 2:22.43
21 331 Massalkhi AdamMassalkhi Adam 08 08 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 5 2:23.16
22 293 Gajdošovci OliverGajdošovci Oliver 08 08 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 1 SB 2:23.47
23 74 Priadka ValérPriadka Valér 08 08 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 7 2:24.09
175 Jančik DanielJančik Daniel 05 05 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 6 DNF

800 m - Dorastenky (Beh)

Beh 1 (so, 11.6.2022 - 17:26) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 207 Janičkova KatarínaJaničkova Katarína 05 05 Bežecký klub Lysá pod MakytouBežecký klub Lysá pod Makytou 6 SB 2:25.99
2 144 Košárková BarboraKošárková Barbora 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 SB 2:26.06
3 282 Lukesova EliškaLukesova Eliška 06 06 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 1 SB 2:32.35
4 140 Blahová NinaBlahová Nina 08 08 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 5 2:33.27
5 195 Fernerová TimeaFernerová Timea 07 07 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 3 2:35.35
6 266 Podolinčák ViktóriaPodolinčák Viktória 07 07 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 7 2:35.40
7 9 Hasprová LauraHasprová Laura 06 06 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 8 2:35.52
171 Gerátová NinaGerátová Nina 07 07 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 2 DNS
Mezičasy:
Meta Pretekár Čas
400282Lukesova Eliška (SLATN)1:11.89
600207Janičkova Katarína (LYSPM)1:50.23
Celkom 8 pretekárov
Beh 2 (so, 11.6.2022 - 17:33) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 197 Salayová MichaelaSalayová Michaela 05 05 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 4 2:23.34
2 225 Rončkevičová RadkaRončkevičová Radka 08 08 Deti v pohybe ŠamorínDeti v pohybe Šamorín 5 2:24.74
3 174 Lukašíková BeátaLukašíková Beáta 06 06 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 6 2:27.31
4 326 Semančáková BarboraSemančáková Barbora 05 05 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 7 2:28.06
5 270 Trgová ViktóriaTrgová Viktória 06 06 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 8 2:28.07
6 3 Ivančová MichaelaIvančová Michaela 06 06 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 3 2:28.94
7 228 Gáliková Eliška EllaGáliková Eliška Ella 08 08 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 2 2:31.16
8 233 Babinská ZinaBabinská Zina 07 07 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 1 2:32.92
Mezičasy:
Meta Pretekár Čas
400197Salayová Michaela (ASHBA)1:14.48
600197Salayová Michaela (ASHBA)1:50.67
Celkom 8 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 197 Salayová MichaelaSalayová Michaela 05 05 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 4 2:23.34
2 225 Rončkevičová RadkaRončkevičová Radka 08 08 Deti v pohybe ŠamorínDeti v pohybe Šamorín 5 2:24.74
3 207 Janičkova KatarínaJaničkova Katarína 05 05 Bežecký klub Lysá pod MakytouBežecký klub Lysá pod Makytou 6 SB 2:25.99
4 144 Košárková BarboraKošárková Barbora 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 SB 2:26.06
5 174 Lukašíková BeátaLukašíková Beáta 06 06 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 6 2:27.31
6 326 Semančáková BarboraSemančáková Barbora 05 05 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 7 2:28.06
7 270 Trgová ViktóriaTrgová Viktória 06 06 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 8 2:28.07
8 3 Ivančová MichaelaIvančová Michaela 06 06 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 3 2:28.94
9 228 Gáliková Eliška EllaGáliková Eliška Ella 08 08 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 2 2:31.16
10 282 Lukesova EliškaLukesova Eliška 06 06 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 1 SB 2:32.35
11 233 Babinská ZinaBabinská Zina 07 07 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 1 2:32.92
12 140 Blahová NinaBlahová Nina 08 08 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 5 2:33.27
13 195 Fernerová TimeaFernerová Timea 07 07 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 3 2:35.35
14 266 Podolinčák ViktóriaPodolinčák Viktória 07 07 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 7 2:35.40
15 9 Hasprová LauraHasprová Laura 06 06 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 8 2:35.52
171 Gerátová NinaGerátová Nina 07 07 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 2 DNS