<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

MSR dorastencov a dorasteniek

Banská Bystrica (11. - 12. 6. 2022)

Skok do výšky - Dorastenci (sobota, 11.6.2022)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 Baran GabrielBaran Gabriel 05 05 MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou 183
2 Bracho MatejBracho Matej 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 180
3 Palkó SamuelPalkó Samuel 05 05 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 177

Skok do výšky - Dorastenky (sobota, 11.6.2022)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 Vaneková TeréziaVaneková Terézia 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice SB 168
2 Vargová AndreaVargová Andrea 05 05 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 162
3 Hlavatá DianaHlavatá Diana 06 06 AC VICTORIA TuranyAC VICTORIA Turany 162

Skok o žrdi - Dorastenci (sobota, 11.6.2022)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 Černý AlanČerný Alan 05 05 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra SB 440
2 Kmeť PatrikKmeť Patrik 05 05 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 390
3 Poláček DávidPoláček Dávid 05 05 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra SB 370

Skok o žrdi - Dorastenky (sobota, 11.6.2022)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 Šimková AnnaŠimková Anna 06 06 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice SB 382
2 Záborská DianaZáborská Diana 05 05 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 320
3 Plšeková AlexandraPlšeková Alexandra 06 06 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. SB 310

Skok do diaľky - Dorastenci (sobota, 11.6.2022)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 Bačík MichalBačík Michal 05 05 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 660
2 Vrabeľ OndrejVrabeľ Ondrej 06 06 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 619
3 Olenič FilipOlenič Filip 06 06 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 584

Skok do diaľky - Dorastenky (sobota, 11.6.2022)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 Ufnárová MichaelaUfnárová Michaela 05 05 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 562
2 Bendová EmaBendová Ema 07 07 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 557
3 Majtánová ZuzanaMajtánová Zuzana 07 07 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 524

Trojskok - Dorastenci (nedeľa, 12.6.2022)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 Bracho MatejBracho Matej 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 12.47
2 Olenič FilipOlenič Filip 06 06 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice SB 12.32
3 Vrábeľ AdamVrábeľ Adam 05 05 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 12.27

Trojskok - Dorastenky (nedeľa, 12.6.2022)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 Citovická KarolínaCitovická Karolína 05 05 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 11.07
2 Bieliková NatáliaBieliková Natália 06 06 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 11.01
3 Jánošíková NicolJánošíková Nicol 05 05 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 10.72

Vrh guľou 3 kg - Dorastenky (sobota, 11.6.2022)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 Kiselová ZuzanaKiselová Zuzana 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice SB 13.37
2 Grňová KláraGrňová Klára 05 05 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra SB 12.85
3 Bódiková JanaBódiková Jana 06 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra SB 12.30

Vrh guľou 5 kg - Dorastenci (sobota, 11.6.2022)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 Šima SamuelŠima Samuel 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 15.07
2 Varačka MatúšVaračka Matúš 05 05 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 14.53
3 Lipovský MárioLipovský Mário 05 05 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra SB 13.53

Hod diskom 1 kg - Dorastenky (sobota, 11.6.2022)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 Grňová KláraGrňová Klára 05 05 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra SB 34.83
2 Kiselová ZuzanaKiselová Zuzana 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 33.32
3 Králiková NatáliaKráliková Natália 06 06 ŠK JablonicaŠK Jablonica 33.18

Hod diskom 1,5 kg - Dorastenci (sobota, 11.6.2022)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 Šima SamuelŠima Samuel 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 53.87
2 Baran GabrielBaran Gabriel 05 05 MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou 44.37
3 Fedák MatejFedák Matej 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 41.48

Hod kladivom 3 kg - Dorastenky (nedeľa, 12.6.2022)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 Smolková SimonaSmolková Simona 06 06 TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín 43.40
2 Baloghová LesiaBaloghová Lesia 06 06 TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín SB 42.48
3 Okoyeocha Ema IjeomaOkoyeocha Ema Ijeoma 08 08 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 37.38

Hod kladivom 5 kg - Dorastenci (nedeľa, 12.6.2022)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 Fedák MatejFedák Matej 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 50.45
2 Lešňovský Juraj JaroslavLešňovský Juraj Jaroslav 07 07 TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín SB 42.02
3 Hucan PeterHucan Peter 05 05 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 39.74

Hod oštepom 500 g - Dorastenky (nedeľa, 12.6.2022)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 Brnová DominikaBrnová Dominika 05 05 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 43.33
2 Bieliková NatáliaBieliková Natália 06 06 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom SB 39.48
3 Murgašová AlžbetaMurgašová Alžbeta 06 06 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica SB 35.68

Hod oštepom 700 g - Dorastenci (nedeľa, 12.6.2022)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 Válek DavidVálek David 07 07 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica SB 51.55
2 Rosenberger RomanRosenberger Roman 05 05 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica SB 47.86
3 Remiš OndrejRemiš Ondrej 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 44.77