<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

MSR dorastencov a dorasteniek

Banská Bystrica (11. - 12. 6. 2022)

100 m - Dorastenci (Rozbeh)

Postup: Víťaz (Q) + 4 časy (q)

Rozbeh 1 (so, 11.6.2022 - 14:40) official Vietor: +2.4 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 276 Varhaník MartinVarhaník Martin 06 06 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 4 11.03 Q 0.186
2 226 Záležák MatejZáležák Matej 07 07 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 5 11.47 q 0.244
3 313 Gaj BrunoGaj Bruno 06 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 11.70 0.185
4 227 Akay OskarAkay Oskar 06 06 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 3 12.06 0.140
5 152 Volek TeodorVolek Teodor 08 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 7 12.17 0.184
6 191 Jedinák PeterJedinák Peter 06 06 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 8 12.54 0.196
7 272 Akbuluto TanerAkbuluto Taner 06 06 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 2 12.71 0.175
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 2 (so, 11.6.2022 - 14:47) official Vietor: +1.5 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 180 Bačík MichalBačík Michal 05 05 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 4 SB 10.95 Q 0.157
2 111 Láznička JindřichLáznička Jindřich 06 06 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 SB 11.63 q 0.144
3 128 Dániel RegőDániel Regő 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 SB 11.99 0.194
4 46 Procházka DenisProcházka Denis 07 07 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 6 SB 12.03 0.164
5 52 Sauer FilipSauer Filip 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 SB 12.08 0.164
6 72 Mikloš TomášMikloš Tomáš 05 05 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 8 SB 12.35 0.198
7 73 Patócs JakubPatócs Jakub 08 08 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 2 SB 12.49 0.144
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 3 (so, 11.6.2022 - 14:54) official Vietor: +0.8 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 19 Hrubala Filip MartinHrubala Filip Martin 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 11.41 Q 0.179
2 230 Goljan JakubGoljan Jakub 06 06 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 5 SB 11.59 q 0.160
3 149 Gašpar AdamGašpar Adam 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 6 SB 11.99 0.169
4 6 Chovanec MartinChovanec Martin 07 07 AC Kriváň Liptovský MikulášAC Kriváň Liptovský Mikuláš 2 12.02 0.200
5 125 Balogh MariánBalogh Marián 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 8 SB 12.05 0.184
6 181 Michlík RichardMichlík Richard 06 06 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 7 SB 12.13 0.185
7 324 Dišpiter AndrejDišpiter Andrej 05 05 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 3 SB 12.16 0.152
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 4 (so, 11.6.2022 - 15:01) official Vietor: +2.3 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 249 Janáč Timotej FilipJanáč Timotej Filip 05 05 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 11.14 Q 0.163
2 208 Gura DominikGura Dominik 05 05 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 5 11.31 q 0.132
3 193 Mišura TomášMišura Tomáš 05 05 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 6 11.93 0.177
4 137 Gross JakubGross Jakub 05 05 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 11.94 0.155
5 273 Ďuriš MartinĎuriš Martin 08 08 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 7 12.55 0.177
6 87 Luka JakubLuka Jakub 06 06 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 8 12.56 0.210
229 Valter LukášValter Lukáš 10 10 Longital sport clubLongital sport club 2 DNS
Celkom 7 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 180 Bačík MichalBačík Michal 05 05 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 4 SB 10.95 Q 0.157
2 276 Varhaník MartinVarhaník Martin 06 06 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 4 11.03 Q 0.186
3 249 Janáč Timotej FilipJanáč Timotej Filip 05 05 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 11.14 Q 0.163
4 208 Gura DominikGura Dominik 05 05 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 5 11.31 q 0.132
5 19 Hrubala Filip MartinHrubala Filip Martin 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 11.41 Q 0.179
6 226 Záležák MatejZáležák Matej 07 07 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 5 11.47 q 0.244
7 230 Goljan JakubGoljan Jakub 06 06 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 5 SB 11.59 q 0.160
8 111 Láznička JindřichLáznička Jindřich 06 06 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 SB 11.63 q 0.144
9 313 Gaj BrunoGaj Bruno 06 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 11.70 0.185
10 193 Mišura TomášMišura Tomáš 05 05 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 6 11.93 0.177
11 137 Gross JakubGross Jakub 05 05 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 11.94 0.155
12 149 Gašpar AdamGašpar Adam 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 6 SB 11.99 0.169
13 128 Dániel RegőDániel Regő 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 SB 11.99 0.194
14 6 Chovanec MartinChovanec Martin 07 07 AC Kriváň Liptovský MikulášAC Kriváň Liptovský Mikuláš 2 12.02 0.200
15 46 Procházka DenisProcházka Denis 07 07 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 6 SB 12.03 0.164
16 125 Balogh MariánBalogh Marián 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 8 SB 12.05 0.184
17 227 Akay OskarAkay Oskar 06 06 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 3 12.06 0.140
18 52 Sauer FilipSauer Filip 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 SB 12.08 0.164
19 181 Michlík RichardMichlík Richard 06 06 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 7 SB 12.13 0.185
20 324 Dišpiter AndrejDišpiter Andrej 05 05 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 3 SB 12.16 0.152
21 152 Volek TeodorVolek Teodor 08 08 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 7 12.17 0.184
22 72 Mikloš TomášMikloš Tomáš 05 05 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 8 SB 12.35 0.198
23 73 Patócs JakubPatócs Jakub 08 08 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 2 SB 12.49 0.144
24 191 Jedinák PeterJedinák Peter 06 06 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 8 12.54 0.196
25 273 Ďuriš MartinĎuriš Martin 08 08 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 7 12.55 0.177
26 87 Luka JakubLuka Jakub 06 06 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 8 12.56 0.210
27 272 Akbuluto TanerAkbuluto Taner 06 06 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 2 12.71 0.175
229 Valter LukášValter Lukáš 10 10 Longital sport clubLongital sport club 2 DNS

100 m - Dorastenci (Finále)

Finále (so, 11.6.2022 - 16:22) official Vietor: +1.1 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 180 Bačík MichalBačík Michal 05 05 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 4 SB 10.84 0.145
2 276 Varhaník MartinVarhaník Martin 06 06 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 5 SB 10.91 0.157
3 249 Janáč Timotej FilipJanáč Timotej Filip 05 05 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 3 SB 11.08 0.163
4 19 Hrubala Filip MartinHrubala Filip Martin 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 SB 11.19 0.164
5 208 Gura DominikGura Dominik 05 05 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 2 11.38 0.153
6 230 Goljan JakubGoljan Jakub 06 06 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 1 SB 11.45 0.147
7 226 Záležák MatejZáležák Matej 07 07 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 7 SB 11.49 0.169
8 111 Láznička JindřichLáznička Jindřich 06 06 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 8 SB 11.56 0.144
Celkom 8 pretekárov

100 m - Dorastenky (Rozbeh)

Postup: Víťaz (Q) + 4 časy (q)

Rozbeh 1 (so, 11.6.2022 - 15:08) official Vietor: +1.4 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 153 Beňová TerezaBeňová Tereza 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 12.27 Q 0.188
2 189 Poláková TerezaPoláková Tereza 05 05 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 6 SB 12.74 0.170
3 67 Semančíková HanaSemančíková Hana 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 SB 12.81 0.155
4 254 Becker EmaBecker Ema 07 07 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 3 SB 12.95 0.141
5 135 Ursíny LeaUrsíny Lea 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 7 SB 13.38 0.171
6 78 Godárska EsterGodárska Ester 07 07 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 2 SB 13.41 0.153
7 302 Gbelcová AdelaGbelcová Adela 07 07 ŠK JablonicaŠK Jablonica 8 SB 13.42 0.169
8 121 Gburová DašaGburová Daša 06 06 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 1 13.79 0.150
Celkom 8 pretekárov
Rozbeh 2 (so, 11.6.2022 - 15:15) official Vietor: -0.1 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 329 Križovenská LianaKrižovenská Liana 07 07 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 4 12.62 Q 0.269
2 154 Grígelová KarenGrígelová Karen 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 SB 12.68 q 0.169
3 333 Baláková PetraBaláková Petra 07 07 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 6 SB 12.92 0.150
4 77 Citovická KarolínaCitovická Karolína 05 05 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 3 =SB 13.13 0.230
5 71 Vašková DorotaVašková Dorota 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 13.40 0.193
6 185 Hubayová LeaHubayová Lea 06 06 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 2 SB 13.52 0.185
7 79 Liptajová MargarétaLiptajová Margaréta 08 08 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 8 SB 13.71 0.220
8 179 Jordánová KatarínaJordánová Katarína 06 06 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 1 14.12 0.163
Celkom 8 pretekárov
Rozbeh 3 (so, 11.6.2022 - 15:22) official Vietor: +2.9 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 55 Devaldová DianaDevaldová Diana 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 12.43 Q 0.164
2 213 Ďurišová PetraĎurišová Petra 07 07 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 6 12.57 q 0.151
3 305 Svatíková TamaraSvatíková Tamara 07 07 ŠK JablonicaŠK Jablonica 3 12.64 q 0.192
4 335 Krupová ZoraKrupová Zora 08 08 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 7 13.06 0.169
5 201 Dzugasová AlicaDzugasová Alica 06 06 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 8 13.75 0.226
6 285 Scholtzová ŠimonaScholtzová Šimona 05 05 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 2 13.75 0.152
7 321 Komorová SylviaKomorová Sylvia 05 05 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 14.26 0.185
116 Kollárová NelaKollárová Nela 07 07 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 DNS
Celkom 8 pretekárov
Rozbeh 4 (so, 11.6.2022 - 15:29) official Vietor: +0.6 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 271 Ufnárová MichaelaUfnárová Michaela 05 05 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 SB 12.30 Q 0.157
2 204 Kizeková MichaelaKizeková Michaela 07 07 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 5 SB 12.65 q 0.162
3 15 Bíziková EmilyBíziková Emily 06 06 AC VICTORIA TuranyAC VICTORIA Turany 3 SB 12.96 0.151
4 172 Jánošíková NicolJánošíková Nicol 05 05 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 6 13.10 0.170
5 44 Peničková PaulínaPeničková Paulína 05 05 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 7 SB 13.60 0.214
6 75 Belavá LuciaBelavá Lucia 06 06 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 8 SB 13.67 0.206
7 278 Demitrová ZaraDemitrová Zara 05 05 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 2 SB 13.87 0.175
8 196 Novotová MartinaNovotová Martina 06 06 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 1 SB 14.10 0.185
Celkom 8 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 153 Beňová TerezaBeňová Tereza 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 12.27 Q 0.188
2 271 Ufnárová MichaelaUfnárová Michaela 05 05 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 SB 12.30 Q 0.157
3 55 Devaldová DianaDevaldová Diana 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 12.43 Q 0.164
4 213 Ďurišová PetraĎurišová Petra 07 07 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 6 12.57 q 0.151
5 329 Križovenská LianaKrižovenská Liana 07 07 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 4 12.62 Q 0.269
6 305 Svatíková TamaraSvatíková Tamara 07 07 ŠK JablonicaŠK Jablonica 3 12.64 q 0.192
7 204 Kizeková MichaelaKizeková Michaela 07 07 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 5 SB 12.65 q 0.162
8 154 Grígelová KarenGrígelová Karen 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 SB 12.68 q 0.169
9 189 Poláková TerezaPoláková Tereza 05 05 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 6 SB 12.74 0.170
10 67 Semančíková HanaSemančíková Hana 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 SB 12.81 0.155
11 333 Baláková PetraBaláková Petra 07 07 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 6 SB 12.92 0.150
12 254 Becker EmaBecker Ema 07 07 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 3 SB 12.95 0.141
13 15 Bíziková EmilyBíziková Emily 06 06 AC VICTORIA TuranyAC VICTORIA Turany 3 SB 12.96 0.151
14 335 Krupová ZoraKrupová Zora 08 08 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 7 13.06 0.169
15 172 Jánošíková NicolJánošíková Nicol 05 05 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 6 13.10 0.170
16 77 Citovická KarolínaCitovická Karolína 05 05 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 3 =SB 13.13 0.230
17 135 Ursíny LeaUrsíny Lea 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 7 SB 13.38 0.171
18 71 Vašková DorotaVašková Dorota 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 13.40 0.193
19 78 Godárska EsterGodárska Ester 07 07 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 2 SB 13.41 0.153
20 302 Gbelcová AdelaGbelcová Adela 07 07 ŠK JablonicaŠK Jablonica 8 SB 13.42 0.169
21 185 Hubayová LeaHubayová Lea 06 06 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 2 SB 13.52 0.185
22 44 Peničková PaulínaPeničková Paulína 05 05 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 7 SB 13.60 0.214
23 75 Belavá LuciaBelavá Lucia 06 06 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 8 SB 13.67 0.206
24 79 Liptajová MargarétaLiptajová Margaréta 08 08 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 8 SB 13.71 0.220
25 201 Dzugasová AlicaDzugasová Alica 06 06 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 8 13.75 0.226
26 285 Scholtzová ŠimonaScholtzová Šimona 05 05 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 2 13.75 0.152
27 121 Gburová DašaGburová Daša 06 06 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 1 13.79 0.150
28 278 Demitrová ZaraDemitrová Zara 05 05 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 2 SB 13.87 0.175
29 196 Novotová MartinaNovotová Martina 06 06 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 1 SB 14.10 0.185
30 179 Jordánová KatarínaJordánová Katarína 06 06 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 1 14.12 0.163
31 321 Komorová SylviaKomorová Sylvia 05 05 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 14.26 0.185
116 Kollárová NelaKollárová Nela 07 07 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 DNS

100 m - Dorastenky (Finále)

Finále (so, 11.6.2022 - 16:29) official Vietor: +1.5 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 153 Beňová TerezaBeňová Tereza 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 SB 11.91 0.179
2 271 Ufnárová MichaelaUfnárová Michaela 05 05 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 5 SB 12.19 0.142
3 329 Križovenská LianaKrižovenská Liana 07 07 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 6 12.40 0.176
4 55 Devaldová DianaDevaldová Diana 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 12.44 0.136
5 204 Kizeková MichaelaKizeková Michaela 07 07 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 1 SB 12.55 0.137
6 154 Grígelová KarenGrígelová Karen 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 8 SB 12.62 0.144
7 213 Ďurišová PetraĎurišová Petra 07 07 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 2 12.62 0.157
8 305 Svatíková TamaraSvatíková Tamara 07 07 ŠK JablonicaŠK Jablonica 7 12.72 0.173
Celkom 8 pretekárov