<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

MSR dorastencov a dorasteniek

Banská Bystrica (11. - 12. 6. 2022)

3000 m - Dorastenci

(so, 11.6.2022 - 17:46) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 342 Fedor MatejFedor Matej 05 05 Zdravie v pohybe LučatínZdravie v pohybe Lučatín 8 SB 09:29.62
2 49 Fešovič GiorgioFešovič Giorgio 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 9 09:42.87
3 91 Knapčok MatejKnapčok Matej 08 08 AK Veterán BratislavaAK Veterán Bratislava 7 09:57.77
4 138 Kubala RichardKubala Richard 08 08 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 5 SB 10:24.66
5 23 Vadovič DanielVadovič Daniel 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 SB 10:26.37
6 139 Sokolík AndrejSokolík Andrej 06 06 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 SB 10:29.96
7 22 Straka RoanStraka Roan 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 10:47.91
8 328 Repčík SamuelRepčík Samuel 07 07 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 2 11:09.04
9 327 Korečko AdamKorečko Adam 06 06 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 1 11:55.40
Mezičasy:
Meta Pretekár Čas
100049Fešovič Giorgio (STUKE)3:09.02
200049Fešovič Giorgio (STUKE)6:27.23
Celkom 9 pretekárov

3000 m - Dorastenky

(so, 11.6.2022 - 18:02) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 66 Popovičová ViviánaPopovičová Viviána 08 08 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 9 10:20.20
2 4 Mihaľková JanaMihaľková Jana 06 06 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 7 SB 11:10.67
3 334 Drahovská EliškaDrahovská Eliška 07 07 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 8 11:31.90
4 146 Moricová LuciaMoricová Lucia 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 6 SB 11:36.20
5 345 Selecká TerezaSelecká Tereza 05 05 Zdravie v pohybe LučatínZdravie v pohybe Lučatín 2 12:05.23
6 32 Sopková LuciaSopková Lucia 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 SB 12:11.51
7 218 Hvorková ElaHvorková Ela 08 08 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 1 13:01.35
8 224 Tarabova Tereza IrisTarabova Tereza Iris 06 06 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 3 13:19.72
147 Redechová PaulínaRedechová Paulína 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 5 DNF
Mezičasy:
Meta Pretekár Čas
100066Popovičová Viviána (STUKE)3:16.42
200066Popovičová Viviána (STUKE)6:47.00
Celkom 9 pretekárov