<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

MSR dorastencov a dorasteniek

Banská Bystrica (11. - 12. 6. 2022)

400 m prekážok [76,2 cm] - Dorastenky (Beh)

Beh 1 (ne, 12.6.2022 - 12:38) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 76 Bieleková BarboraBieleková Barbora 05 05 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 5 SB 1:08.67 0.334
2 119 Piešťanská LuciaPiešťanská Lucia 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 SB 1:11.44 0.175
3 223 Riegelová SáraRiegelová Sára 05 05 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 6 SB 1:12.14 0.536
4 2 Bobaľová NatáliaBobaľová Natália 06 06 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 8 1:18.17 0.182
5 199 Brieštanská TamaraBrieštanská Tamara 06 06 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 7 SB 1:19.70 0.213
6 234 Bačová LeaBačová Lea 05 05 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 3 1:20.47 0.233
Celkom 6 pretekárov
Beh 2 (ne, 12.6.2022 - 12:46) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 155 Slezáková RebeccaSlezáková Rebecca 05 05 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 SB 1:01.35 0.291
2 136 Žibritová RebekaŽibritová Rebeka 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 1:03.43 0.364
3 25 Gašpárková EliškaGašpárková Eliška 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 SB 1:03.51 0.353
4 30 Mlíchová KamilaMlíchová Kamila 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 SB 1:05.74 0.168
5 122 Koršalová ZojaKoršalová Zoja 06 06 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 8 SB 1:07.44 0.322
6 206 Vaňová EmaVaňová Ema 07 07 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 3 1:08.57 0.197
7 336 Mičániová KatkaMičániová Katka 08 08 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 1 1:09.08 0.396
8 12 Orelová LauraOrelová Laura 06 06 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 SB 1:09.20 0.174
Celkom 8 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 155 Slezáková RebeccaSlezáková Rebecca 05 05 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 SB 1:01.35 0.291
2 136 Žibritová RebekaŽibritová Rebeka 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 1:03.43 0.364
3 25 Gašpárková EliškaGašpárková Eliška 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 SB 1:03.51 0.353
4 30 Mlíchová KamilaMlíchová Kamila 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 SB 1:05.74 0.168
5 122 Koršalová ZojaKoršalová Zoja 06 06 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 8 SB 1:07.44 0.322
6 206 Vaňová EmaVaňová Ema 07 07 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 3 1:08.57 0.197
7 76 Bieleková BarboraBieleková Barbora 05 05 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 5 SB 1:08.67 0.334
8 336 Mičániová KatkaMičániová Katka 08 08 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 1 1:09.08 0.396
9 12 Orelová LauraOrelová Laura 06 06 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 SB 1:09.20 0.174
10 119 Piešťanská LuciaPiešťanská Lucia 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 SB 1:11.44 0.175
11 223 Riegelová SáraRiegelová Sára 05 05 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 6 SB 1:12.14 0.536
12 2 Bobaľová NatáliaBobaľová Natália 06 06 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 8 1:18.17 0.182
13 199 Brieštanská TamaraBrieštanská Tamara 06 06 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 7 SB 1:19.70 0.213
14 234 Bačová LeaBačová Lea 05 05 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 3 1:20.47 0.233