<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

MSR dorastencov a dorasteniek

Banská Bystrica (11. - 12. 6. 2022)

Chôdza dráha 5000 m - Dorastenci

(so, 11.6.2022 - 18:50) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 287 Bátovský JakubBátovský Jakub 05 05 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 4 SB 22:33.74
2 289 Krestianko FilipKrestianko Filip 05 05 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 5 25:49.88
3 288 Bátovský ŠimonBátovský Šimon 08 08 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 1 26:11.55
4 290 Mažgút JakubMažgút Jakub 07 07 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 3 SB 26:37.65
5 198 Krompaščík ŠimonKrompaščík Šimon 08 08 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 2 29:36.67
Celkom 5 pretekárov
Mezičasy:
umí Závodník 200m 600m 1000m 1400m 1800m 2200m 2600m 3000m 3400m 3800m 4200m 4600m
1 287 Jakub Bátovský 00:54.9 02:44.9 04:33.8 06:22.9 08:12.1 10:01.6 11:48.4 13:35.1 15:23.3 17:14.4 19:04.1 20:53.6
2 289 Filip Krestianko 00:56.3 02:50.0 04:45.4 06:44.2 08:44.4 11:14.4 13:23.1 15:33.2 17:43.5 19:51.6 21:52.2 23:53.7
3 288 Šimon Bátovský 00:58.5 02:59.2 04:58.3 07:02.9 09:08.3 11:14.3 13:22.8 15:32.5 17:43.7 19:52.5 22:03.6 24:11.0
4 290 Jakub Mažgút 00:59.1 02:59.4 04:57.9 07:03.1 09:08.3 11:15.6 13:23.0 15:33.3 17:43.2 20:03.6 22:19.2 24:34.6
5 198 Šimon Krompaščík 00:59.5 02:59.9 05:03.2 07:23.3 09:45.2 12:16.5 14:47.1 17:16.2 19:46.9 22:15.4 24:48.2 27:17.6

Chôdza dráha 5000 m - Dorastenky

(so, 11.6.2022 - 19:24) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 322 Kurucová TeréziaKurucová Terézia 05 05 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 9 SB 24:28.66
2 145 Kusá PetraKusá Petra 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 8 SB 26:24.94
3 292 Zámečníková KristínaZámečníková Kristína 07 07 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 4 SB 27:49.84
4 291 Poštová NinaPoštová Nina 05 05 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 5 SB 27:52.61
5 28 Indrišková TamaraIndrišková Tamara 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 SB 28:39.26
6 29 Indrišková TimeaIndrišková Timea 08 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 29:19.80
7 34 Supeková SofiaSupeková Sofia 08 08 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 30:24.30
8 202 Gutisová NatáliaGutisová Natália 08 08 Atletika ŠPORT HROU PrešovAtletika ŠPORT HROU Prešov 1 31:25.04
9 165 Žiaková MáriaŽiaková Mária 07 07 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 6 31:59.92
Celkom 9 pretekárov
Mezičasy:
umí Závodník 200m 600m 1000m 1400m 1800m 2200m 2600m 3000m 3400m 3800m 4200m 4600m
1 322 Terézia Kurucová 00:58.2 02:52.0 04:46.7 06:45.0 08:43.6 10:41.9 12:41.8 14:41.5 16:40.6 18:40.4 20:37.3 22:34.6
2 145 Petra Kusá 00:59.3 02:52.2 04:51.5 06:55.0 08:59.2 11:06.2 13:15.1 15:24.0 17:35.1 19:49.2 22:03.0 24:19.1
3 292 Kristína Zámečníková 01:05.0 03:11.9 05:14.8 07:21.6 09:30.7 11:41.8 13:55.1 16:11.8 18:26.6 20:40.8 23:23.7 25:42.4
4 291 Nina Poštová 01:06.1 03:12.1 05:13.7 07:17.8 09:26.4 11:37.2 13:50.7 16:09.9 18:56.6 21:09.5 23:25.4 25:39.5
5 28 Tamara Indrišková 01:05.7 03:13.3 05:17.0 07:35.5 09:55.6 12:17.1 14:41.4 16:58.2 19:19.0 21:49.0 24:16.5 26:29.1
6 29 Timea Indrišková 01:10.7 03:29.3 05:47.2 08:09.4 10:31.4 12:53.7 15:19.7 17:42.9 20:04.4 22:25.2 24:46.8 27:08.2
7 34 Sofia Supeková 01:11.8 03:33.9 05:57.7 08:23.6 10:50.7 13:20.1 15:50.1 18:16.7 20:45.7 23:16.2 25:47.5 28:13.5
8 202 Natália Gutisová 01:11.4 03:34.0 05:57.9 08:25.5 10:54.5 13:24.9 16:00.2 18:37.9 21:14.0 23:51.9 26:29.3 29:01.2
9 165 Mária Žiaková 01:11.7 03:35.0 05:58.1 08:25.4 10:57.1 13:30.0 16:09.0 18:47.5 21:25.9 24:03.9 26:42.8 29:23.8