<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Majstrovstvá SR starších žiakov a starších žiačok, mužov a žien do 23 rokov

Trnava (18. - 19. 9. 2021)

400 m - Muži 20-22 rokov (Beh)

Beh 01 (so, 18.9.2021 - 13:20) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 485 Dömötör PatrikDömötör Patrik 00 00 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 0:48.39 0.172
2 486 Hanic MárioHanic Mário 99 99 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 0:49.56 0.277
3 593 Vojtáš NicolasVojtáš Nicolas 00 00 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 6 0:49.79 0.178
4 238 Glodžák LukášGlodžák Lukáš 99 99 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 5 0:50.08 0.164
5 245 Revaj FilipRevaj Filip 02 02 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 2 0:50.70 0.258
6 361 Vlkovič TomášVlkovič Tomáš 00 00 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 7 0:51.51 0.260
7 538 Mizner MartinMizner Martin 01 01 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 1 0:51.64 0.333
8 247 Timko TomášTimko Tomáš 02 02 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 8 0:52.32 0.232
Celkom 8 pretekárov
Beh 02 (so, 18.9.2021 - 13:20) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 412 Lukšo MárioLukšo Mário 03 03 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 4 PB 0:51.72 0.196
2 389 Körtvélyessy Samuel ŠtefanKörtvélyessy Samuel Štefan 04 04 AC Run is Fun PrešovAC Run is Fun Prešov 6 PB 0:52.20 0.488
3 415 Niko AdrianNiko Adrian 04 04 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 5 0:52.37 0.385
4 8 Nehyba MichalNehyba Michal 04 04 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 0:53.45 0.189
5 29 Dániel RegőDániel Regő 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 7 0:54.02 0.172
6 495 Pázmány RichardPázmány Richard 01 01 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 0:55.28 0.220
7 53 Lopúch AdamLopúch Adam 03 03 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 1 0:55.96 0.398
Celkom 7 pretekárov
Beh 03 (so, 18.9.2021 - 13:20) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 161 Graban PatrikGraban Patrik 05 05 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 7 PB 0:51.15 0.151
2 266 Basoš MartinBasoš Martin 04 04 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 6 PB 0:53.38 0.176
3 536 Melo PavolMelo Pavol 99 99 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 4 SB 0:53.69 0.355
4 586 Lazar MarekLazar Marek 01 01 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 SB 0:54.30 0.390
5 300 Kohút MilanKohút Milan 05 05 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 5 0:54.54 0.318
6 498 Špacír NicolasŠpacír Nicolas 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 PB 0:55.26 0.202
7 410 Jarábek MarcoJarábek Marco 03 03 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 2 0:55.88 0.581
Celkom 7 pretekárov
Beh 04 (so, 18.9.2021 - 13:20) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 313 Matej ErikMatej Erik 02 02 Bežecký klub Lysá pod MakytouBežecký klub Lysá pod Makytou 5 PB 0:55.49 0.175
2 271 Orlej DanielOrlej Daniel 04 04 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 4 SB 0:56.18 0.220
3 168 Rojček JakubRojček Jakub 05 05 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 3 0:57.13 0.296
4 2 Ďurák ŠimonĎurák Šimon 03 03 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 7 0:57.79 0.382
5 408 Jakal AdriánJakal Adrián 05 05 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 1 0:58.28 0.447
6 10 Sedlák IvanSedlák Ivan 04 04 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 6 0:58.57 0.171
7 24 Balogh MariánBalogh Marián 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 1:00.96 0.195
Celkom 7 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 485 Dömötör PatrikDömötör Patrik 00 00 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 0:48.39 0.172
2 486 Hanic MárioHanic Mário 99 99 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 0:49.56 0.277
3 593 Vojtáš NicolasVojtáš Nicolas 00 00 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 6 0:49.79 0.178
4 238 Glodžák LukášGlodžák Lukáš 99 99 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 5 0:50.08 0.164
5 245 Revaj FilipRevaj Filip 02 02 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 2 0:50.70 0.258
6 161 Graban PatrikGraban Patrik 05 05 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 7 PB 0:51.15 0.151
7 361 Vlkovič TomášVlkovič Tomáš 00 00 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 7 0:51.51 0.260
8 538 Mizner MartinMizner Martin 01 01 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 1 0:51.64 0.333
9 412 Lukšo MárioLukšo Mário 03 03 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 4 PB 0:51.72 0.196
10 389 Körtvélyessy Samuel ŠtefanKörtvélyessy Samuel Štefan 04 04 AC Run is Fun PrešovAC Run is Fun Prešov 6 PB 0:52.20 0.488
11 247 Timko TomášTimko Tomáš 02 02 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 8 0:52.32 0.232
12 415 Niko AdrianNiko Adrian 04 04 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 5 0:52.37 0.385
13 266 Basoš MartinBasoš Martin 04 04 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 6 PB 0:53.38 0.176
14 8 Nehyba MichalNehyba Michal 04 04 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 0:53.45 0.189
15 536 Melo PavolMelo Pavol 99 99 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 4 SB 0:53.69 0.355
16 29 Dániel RegőDániel Regő 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 7 0:54.02 0.172
17 586 Lazar MarekLazar Marek 01 01 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 SB 0:54.30 0.390
18 300 Kohút MilanKohút Milan 05 05 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 5 0:54.54 0.318
19 498 Špacír NicolasŠpacír Nicolas 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 PB 0:55.26 0.202
20 495 Pázmány RichardPázmány Richard 01 01 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 0:55.28 0.220
21 313 Matej ErikMatej Erik 02 02 Bežecký klub Lysá pod MakytouBežecký klub Lysá pod Makytou 5 PB 0:55.49 0.175
22 410 Jarábek MarcoJarábek Marco 03 03 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 2 0:55.88 0.581
23 53 Lopúch AdamLopúch Adam 03 03 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 1 0:55.96 0.398
24 271 Orlej DanielOrlej Daniel 04 04 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 4 SB 0:56.18 0.220
25 168 Rojček JakubRojček Jakub 05 05 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 3 0:57.13 0.296
26 2 Ďurák ŠimonĎurák Šimon 03 03 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 7 0:57.79 0.382
27 408 Jakal AdriánJakal Adrián 05 05 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 1 0:58.28 0.447
28 10 Sedlák IvanSedlák Ivan 04 04 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 6 0:58.57 0.171
29 24 Balogh MariánBalogh Marián 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 1:00.96 0.195

400 m - Ženy 20-22 rokov (Beh)

Beh 01 (so, 18.9.2021 - 13:05) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 375 Švecová AndreaŠvecová Andrea 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 0:57.20 0.241
2 551 Strýčková ViktóriaStrýčková Viktória 01 01 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 5 0:57.98 0.195
3 96 Paulínyová EmmaPaulínyová Emma 02 02 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 2 0:58.49 0.404
4 372 Kusyová JankaKusyová Janka 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 0:59.49 0.323
5 19 Slezáková RebeccaSlezáková Rebecca 05 05 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 1:00.02 0.374
6 401 Režnáková LuciaRežnáková Lucia 04 04 ŠK JablonicaŠK Jablonica 6 1:00.17 0.226
7 440 Švachová MartinaŠvachová Martina 03 03 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 8 1:00.59 0.218
8 255 Predajnianska LenkaPredajnianska Lenka 00 00 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 7 1:01.50 0.538
Celkom 8 pretekárov
Beh 02 (so, 18.9.2021 - 13:05) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 368 Húsková NinaHúsková Nina 02 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 1:00.11 0.311
2 502 Hrablayová DanielaHrablayová Daniela 04 04 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 1:00.92 0.176
3 541 Bartková AlexandraBartková Alexandra 01 01 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 3 1:01.56 0.321
4 45 Puha RékaPuha Réka 02 02 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 1:02.38 0.194
5 574 Semančáková BarboraSemančáková Barbora 05 05 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 2 1:02.88 0.154
6 315 Janičkova KatarínaJaničkova Katarína 05 05 Bežecký klub Lysá pod MakytouBežecký klub Lysá pod Makytou 8 1:03.98 0.403
7 603 Rohoňová PetraRohoňová Petra 03 03 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 7 1:04.18 0.602
Celkom 7 pretekárov
Beh 03 (so, 18.9.2021 - 13:05) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 373 Ravasová AdrianaRavasová Adriana 05 05 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 PB 1:03.43 0.530
2 500 Behúňová TamaraBehúňová Tamara 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 1:06.16 0.181
3 434 Scholtzová ŠimonaScholtzová Šimona 05 05 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 4 1:06.90 0.185
4 367 Gogová EllaGogová Ella 05 05 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 PB 1:07.34 0.179
5 509 Piešťanská LuciaPiešťanská Lucia 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 1:07.72 0.184
6 288 Kubošná SimonaKubošná Simona 05 05 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 7 1:10.47 0.309
Celkom 6 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 375 Švecová AndreaŠvecová Andrea 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 0:57.20 0.241
2 551 Strýčková ViktóriaStrýčková Viktória 01 01 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 5 0:57.98 0.195
3 96 Paulínyová EmmaPaulínyová Emma 02 02 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 2 0:58.49 0.404
4 372 Kusyová JankaKusyová Janka 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 0:59.49 0.323
5 19 Slezáková RebeccaSlezáková Rebecca 05 05 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 1:00.02 0.374
6 368 Húsková NinaHúsková Nina 02 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 1:00.11 0.311
7 401 Režnáková LuciaRežnáková Lucia 04 04 ŠK JablonicaŠK Jablonica 6 1:00.17 0.226
8 440 Švachová MartinaŠvachová Martina 03 03 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 8 1:00.59 0.218
9 502 Hrablayová DanielaHrablayová Daniela 04 04 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 1:00.92 0.176
10 255 Predajnianska LenkaPredajnianska Lenka 00 00 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 7 1:01.50 0.538
11 541 Bartková AlexandraBartková Alexandra 01 01 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 3 1:01.56 0.321
12 45 Puha RékaPuha Réka 02 02 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 1:02.38 0.194
13 574 Semančáková BarboraSemančáková Barbora 05 05 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 2 1:02.88 0.154
14 373 Ravasová AdrianaRavasová Adriana 05 05 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 PB 1:03.43 0.530
15 315 Janičkova KatarínaJaničkova Katarína 05 05 Bežecký klub Lysá pod MakytouBežecký klub Lysá pod Makytou 8 1:03.98 0.403
16 603 Rohoňová PetraRohoňová Petra 03 03 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 7 1:04.18 0.602
17 500 Behúňová TamaraBehúňová Tamara 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 1:06.16 0.181
18 434 Scholtzová ŠimonaScholtzová Šimona 05 05 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 4 1:06.90 0.185
19 367 Gogová EllaGogová Ella 05 05 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 PB 1:07.34 0.179
20 509 Piešťanská LuciaPiešťanská Lucia 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 1:07.72 0.184
21 288 Kubošná SimonaKubošná Simona 05 05 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 7 1:10.47 0.309