<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Majstrovstvá SR starších žiakov a starších žiačok, mužov a žien do 23 rokov

Trnava (18. - 19. 9. 2021)

100 m - Muži 20-22 rokov (Rozbeh)

Rozbeh 01 (so, 18.9.2021 - 11:40) official Vietor: +1.7 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 236 Baluch MatejBaluch Matej 00 00 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4 10.77 Q 0.190
2 329 Benda JakubBenda Jakub 00 00 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 5 11.05 q 0.157
3 471 Kuľka JakubKuľka Jakub 04 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 3 PB 11.16 0.160
4 266 Basoš MartinBasoš Martin 04 04 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 6 PB 11.71 0.173
5 10 Sedlák IvanSedlák Ivan 04 04 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 11.99 0.153
6 2 Ďurák ŠimonĎurák Šimon 03 03 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 PB 12.59 0.331
7 153 Harčár BrianHarčár Brian 03 03 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 7 PB 12.82 0.194
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 02 (so, 18.9.2021 - 11:40) official Vietor: +2.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 482 Beladič SamuelBeladič Samuel 02 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 11.08 Q 0.156
2 334 Federič FilipFederič Filip 04 04 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 5 11.09 q 0.154
3 240 Labo DávidLabo Dávid 00 00 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 6 PB 11.50 0.164
4 356 Krivočenko MatúšKrivočenko Matúš 05 05 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 11.82 0.482
5 489 Janík DávidJaník Dávid 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 11.88 0.146
6 537 Mikloš TomášMikloš Tomáš 05 05 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 7 PB 12.64 0.201
410 Jarábek MarcoJarábek Marco 03 03 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 2 DNS
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 03 (so, 18.9.2021 - 11:40) official Vietor: +1.8 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 84 Nemec JakubNemec Jakub 03 03 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 4 10.73 Q 0.176
2 338 Košík TomášKošík Tomáš 00 00 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 5 10.99 q 0.182
3 336 Janáč Timotej FilipJanáč Timotej Filip 05 05 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 3 11.59 0.177
4 117 Hrubala Filip MartinHrubala Filip Martin 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 11.67 0.183
5 492 Kostolný ŠimonKostolný Šimon 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 PB 11.76 0.229
6 358 Lubelec LadislavLubelec Ladislav 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 7 SB 11.91 0.163
7 495 Pázmány RichardPázmány Richard 01 01 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 PB 12.17 0.202
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 04 (so, 18.9.2021 - 11:40) official Vietor: +1.6 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 513 Jelínek RastislavJelínek Rastislav 01 01 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 10.95 Q 0.167
2 488 Igaz AdamIgaz Adam 02 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 10.98 q 0.197
3 52 Labuda DominikLabuda Dominik 03 03 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 PB 11.36 0.180
4 569 Michalek JurajMichalek Juraj 03 03 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 3 PB 11.54 0.148
5 327 Aidi Edward BenjaminAidi Edward Benjamin 02 02 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 2 PB 11.66 0.160
6 8 Nehyba MichalNehyba Michal 04 04 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 7 PB 11.71 0.168
7 207 Revaj TomášRevaj Tomáš 03 03 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 1 12.21 0.165
Celkom 7 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 84 Nemec JakubNemec Jakub 03 03 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 4 10.73 Q 0.176
2 236 Baluch MatejBaluch Matej 00 00 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4 10.77 Q 0.190
3 513 Jelínek RastislavJelínek Rastislav 01 01 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 10.95 Q 0.167
4 488 Igaz AdamIgaz Adam 02 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 10.98 q 0.197
5 338 Košík TomášKošík Tomáš 00 00 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 5 10.99 q 0.182
6 329 Benda JakubBenda Jakub 00 00 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 5 11.05 q 0.157
7 482 Beladič SamuelBeladič Samuel 02 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 11.08 Q 0.156
8 334 Federič FilipFederič Filip 04 04 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 5 11.09 q 0.154
9 471 Kuľka JakubKuľka Jakub 04 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 3 PB 11.16 0.160
10 52 Labuda DominikLabuda Dominik 03 03 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 PB 11.36 0.180
11 240 Labo DávidLabo Dávid 00 00 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 6 PB 11.50 0.164
12 569 Michalek JurajMichalek Juraj 03 03 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 3 PB 11.54 0.148
13 336 Janáč Timotej FilipJanáč Timotej Filip 05 05 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 3 11.59 0.177
14 327 Aidi Edward BenjaminAidi Edward Benjamin 02 02 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 2 PB 11.66 0.160
15 117 Hrubala Filip MartinHrubala Filip Martin 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 11.67 0.183
16 266 Basoš MartinBasoš Martin 04 04 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 6 PB 11.71 0.173
16 8 Nehyba MichalNehyba Michal 04 04 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 7 PB 11.71 0.168
18 492 Kostolný ŠimonKostolný Šimon 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 PB 11.76 0.229
19 356 Krivočenko MatúšKrivočenko Matúš 05 05 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 11.82 0.482
20 489 Janík DávidJaník Dávid 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 11.88 0.146
21 358 Lubelec LadislavLubelec Ladislav 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 7 SB 11.91 0.163
22 10 Sedlák IvanSedlák Ivan 04 04 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 11.99 0.153
23 495 Pázmány RichardPázmány Richard 01 01 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 PB 12.17 0.202
24 207 Revaj TomášRevaj Tomáš 03 03 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 1 12.21 0.165
25 2 Ďurák ŠimonĎurák Šimon 03 03 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 PB 12.59 0.331
26 537 Mikloš TomášMikloš Tomáš 05 05 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 7 PB 12.64 0.201
27 153 Harčár BrianHarčár Brian 03 03 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 7 PB 12.82 0.194
410 Jarábek MarcoJarábek Marco 03 03 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 2 DNS

100 m - Muži 20-22 rokov (Finále)

Finále (so, 18.9.2021 - 14:05) official Vietor: +0.8 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 236 Baluch MatejBaluch Matej 00 00 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 5 SB 10.64 0.173
2 84 Nemec JakubNemec Jakub 03 03 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 4 SB 10.66 0.183
3 338 Košík TomášKošík Tomáš 00 00 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 7 SB 10.88 0.183
4 488 Igaz AdamIgaz Adam 02 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 SB 10.94 0.145
5 482 Beladič SamuelBeladič Samuel 02 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 SB 10.98 0.189
6 329 Benda JakubBenda Jakub 00 00 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 1 SB 11.01 0.148
7 334 Federič FilipFederič Filip 04 04 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 8 11.11 0.196
8 513 Jelínek RastislavJelínek Rastislav 01 01 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 11.13 0.193
Celkom 8 pretekárov

100 m - Ženy 20-22 rokov (Finále)

Finále (so, 18.9.2021 - 14:00) official Vietor: +1.5 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 370 Kovačovicová LenkaKovačovicová Lenka 01 01 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 SB 11.87 0.177
2 67 Farajpour DeliaFarajpour Delia 04 04 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 4 SB 12.04 0.182
3 421 Cellerová AgátaCellerová Agáta 03 03 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 3 SB 12.34 0.178
4 534 Garčárová PatríciaGarčárová Patrícia 99 99 TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves 2 SB 12.41 0.197
5 344 Čorejová TerezaČorejová Tereza 05 05 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 6 12.59 0.211
6 351 Ufnárová MichaelaUfnárová Michaela 05 05 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 7 SB 12.63 0.365
7 540 Antušeková MartinaAntušeková Martina 00 00 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 1 SB 12.77 0.389
8 343 Čederlová ElaČederlová Ela 04 04 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 8 13.14 0.289
Celkom 8 pretekárov

100 m - Ženy 20-22 rokov (Rozbeh)

Rozbeh 01 (so, 18.9.2021 - 11:30) official Vietor: +2.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 370 Kovačovicová LenkaKovačovicová Lenka 01 01 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 12.13 Q 0.159
2 351 Ufnárová MichaelaUfnárová Michaela 05 05 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 6 12.65 q 0.175
3 540 Antušeková MartinaAntušeková Martina 00 00 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 1 PB 12.88 q 0.387
4 129 Ďurišová HanaĎurišová Hana 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 13.04 0.189
5 286 Jánošíková NicolJánošíková Nicol 05 05 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 2 13.47 0.165
6 225 Podhradska SaraPodhradska Sara 04 04 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 3 14.08 0.336
7 529 Stolárová NinaStolárová Nina 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 PB 14.21 0.200
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 02 (so, 18.9.2021 - 11:30) official Vietor: +2.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 421 Cellerová AgátaCellerová Agáta 03 03 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 4 12.37 Q 0.164
2 534 Garčárová PatríciaGarčárová Patrícia 99 99 TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves 5 SB 12.46 q 0.207
3 508 Petřvalská ValentínaPetřvalská Valentína 04 04 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 13.13 0.419
4 44 Mokryšová PaulínaMokryšová Paulína 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 13.33 0.369
5 549 Pekarčíková LauraPekarčíková Laura 04 04 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 7 PB 13.35 0.402
6 420 Balajová TamaraBalajová Tamara 04 04 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 3 13.36 0.318
Celkom 6 pretekárov
Rozbeh 03 (so, 18.9.2021 - 11:30) official Vietor: +1.5 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 67 Farajpour DeliaFarajpour Delia 04 04 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 5 PB 12.07 Q 0.213
2 344 Čorejová TerezaČorejová Tereza 05 05 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 12.46 q 0.163
3 343 Čederlová ElaČederlová Ela 04 04 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 3 13.02 q 0.318
4 255 Predajnianska LenkaPredajnianska Lenka 00 00 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 6 13.13 0.369
5 113 Poláková TerezaPoláková Tereza 05 05 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 2 13.64 0.194
6 347 Pistovčáková ZuzanaPistovčáková Zuzana 03 03 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 7 13.78 0.402
Celkom 6 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 67 Farajpour DeliaFarajpour Delia 04 04 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 5 PB 12.07 Q 0.213
2 370 Kovačovicová LenkaKovačovicová Lenka 01 01 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 12.13 Q 0.159
3 421 Cellerová AgátaCellerová Agáta 03 03 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 4 12.37 Q 0.164
4 534 Garčárová PatríciaGarčárová Patrícia 99 99 TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves 5 SB 12.46 q 0.207
4 344 Čorejová TerezaČorejová Tereza 05 05 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 12.46 q 0.163
6 351 Ufnárová MichaelaUfnárová Michaela 05 05 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 6 12.65 q 0.175
7 540 Antušeková MartinaAntušeková Martina 00 00 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 1 PB 12.88 q 0.387
8 343 Čederlová ElaČederlová Ela 04 04 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 3 13.02 q 0.318
9 129 Ďurišová HanaĎurišová Hana 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 13.04 0.189
10 508 Petřvalská ValentínaPetřvalská Valentína 04 04 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 13.13 0.419
10 255 Predajnianska LenkaPredajnianska Lenka 00 00 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 6 13.13 0.369
12 44 Mokryšová PaulínaMokryšová Paulína 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 13.33 0.369
13 549 Pekarčíková LauraPekarčíková Laura 04 04 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 7 PB 13.35 0.402
14 420 Balajová TamaraBalajová Tamara 04 04 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 3 13.36 0.318
15 286 Jánošíková NicolJánošíková Nicol 05 05 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 2 13.47 0.165
16 113 Poláková TerezaPoláková Tereza 05 05 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 2 13.64 0.194
17 347 Pistovčáková ZuzanaPistovčáková Zuzana 03 03 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 7 13.78 0.402
18 225 Podhradska SaraPodhradska Sara 04 04 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 3 14.08 0.336
19 529 Stolárová NinaStolárová Nina 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 PB 14.21 0.200