<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Majstrovstvá SR starších žiakov a starších žiačok, mužov a žien do 23 rokov

Trnava (18. - 19. 9. 2021)

Skok do diaľky - Muži 20-22 rokov

(so, 18.9.2021 - 10:20) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 443 Hriň AdamHriň Adam
MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom
02 02 14 731 +3.0 m/s 708 +1.8 m/s x  2,80 710  2,30 706  3,20 710 731  3,00 708  1,80 r
2 513 Jelínek RastislavJelínek Rastislav
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
01 01 13 706 +4.0 m/s 674 +1.9 m/s 682  2,40 679  3,00 x  1,30 682 706  4,00 674  1,90 685  2,50
3 154 Krajčír StanislavKrajčír Stanislav
Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z.
02 02 10 673 +1.5 m/s 649  0,90 638  2,30 x  2,20 649 663  1,70 673  1,50 655  2,00
4 329 Benda JakubBenda Jakub
Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava
00 00 12 670 +2.1 m/s 658 +1.6 m/s 658  1,60 x  2,00 657  1,80 658 670  2,10 635  2,20 x  1,80
5 115 Blšták MatúšBlšták Matúš
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
03 03 11 661 +2.4 m/s 610  2,40 450  2,30 661  2,40 661 646  2,80 648  2,20 x  2,20
6 334 Federič FilipFederič Filip
Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava
04 04 9 656 +2.3 m/s 639 +1.1 m/s 606  1,30 639  1,10 639  2,40 639 x  2,20 x  2,40 656  2,30
7 125 Žilavý MarcelŽilavý Marcel
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
00 00 8 626 +4.4 m/s 616 +1.5 m/s 589  1,20 x  2,10 626  4,40 626 616  1,50 592  0,50 x  2,40
8 164 Kiráľ DanielKiráľ Daniel
AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice
04 04 2 PB 613 +1.8 m/s 556  0,80 x  3,90 613  1,80 613 589  1,80 603  1,80 558  1,40
9 583 Franek RichardFranek Richard
Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
04 04 6 608 +3.1 m/s 600 +1.8 m/s 600  1,80 x  2,70 608  3,10 608
10 575 Hletko MartinHletko Martin
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
04 04 7 596 +3.3 m/s 585  2,40 596  3,30 480  2,40 596
11 206 Grieš MatúšGrieš Matúš
CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš
02 02 5 590 +1.3 m/s 583  1,50 x  3,90 590  1,30 590
12 512 Haják JurajHaják Juraj
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
04 04 4 580 +1.7 m/s 552  2,80 567  2,30 580  1,70 580
13 317 Vrábeľ AdamVrábeľ Adam
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
05 05 1 568 +2.7 m/s 542 +1.5 m/s 542  1,50 564  3,80 568  2,70 568
14 413 Mikula GabrielMikula Gabriel
Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z.
05 05 3 000 - x  2,60 x  3,10 -
Celkom 14 pretekárov

Skok do diaľky - Starší žiaci

(so, 18.9.2021 - 11:55) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 272 Vrabeľ OndrejVrabeľ Ondrej
1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné
06 06 17 607 +2.2 m/s 580 +1.4 m/s x  4,10 607  2,20 580  1,40 607 - 596  2,40 -
2 214 Záležák MatejZáležák Matej
Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače
07 07 16 569 +3.6 m/s 564  3,20 x  2,90 - 564 569  3,60 - -
3 230 Kubala MatúšKubala Matúš
TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany
06 06 13 547 +2.5 m/s 546 +1.6 m/s x  2,80 547  2,50 x  1,70 547 x  1,90 546  1,60 x  2,40
4 40 Tököly FilipTököly Filip
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
07 07 15 542 +2.0 m/s 519  3,30 524  3,10 515  2,30 524 534  1,80 530  2,00 542  2,00
5 588 Michalko MatejMichalko Matej
Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
07 07 12 537 +3.2 m/s 513 +1.6 m/s 520  2,70 513  1,60 x  1,80 520 527  2,20 537  3,20 522  4,20
6 218 Sirota TimonSirota Timon
AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen
06 06 11 527 +1.9 m/s 501  2,20 526  2,00 497  3,00 526 492  3,10 527  1,90 x  3,70
7 87 Michlík RichardMichlík Richard
Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina
06 06 7 521 +2.1 m/s 500 +1.9 m/s 475  4,00 419  1,60 521  2,10 521 498  2,10 442  2,10 500  1,90
8 1 Boškovič AdamBoškovič Adam
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
07 07 4 519 +2.1 m/s 519  2,10 x  2,10 490  2,50 519 - - x  4,00
9 66 Dzian MatejDzian Matej
Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom
07 07 14 518 +2.7 m/s 501 +1.5 m/s 486  3,50 518  2,70 501  1,50 518
10 229 Krepop SamuelKrepop Samuel
TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany
07 07 9 507 +3.1 m/s 501 +1.8 m/s 507  3,10 498  2,50 501  1,80 507
11 332 Donoval Adam DanielDonoval Adam Daniel
Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava
07 07 2 491 +2.7 m/s 491  2,70 x  3,00 x  2,40 491
12 263 Akay OskarAkay Oskar
Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany
06 06 10 480 +2.5 m/s 468 +1.6 m/s 468  1,60 435  1,90 480  2,50 480
13 4 Houndjo AlexHoundjo Alex
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
08 08 6 476 +3.3 m/s 444 +2.0 m/s 443  2,80 476  3,30 444  2,00 476
14 5 Houndjo EricHoundjo Eric
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
06 06 8 474 +4.2 m/s 474  4,20 457  2,20 434 474
15 407 Gabriž JurajGabriž Juraj
Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z.
07 07 5 473 +4.2 m/s 458  3,80 473  4,20 x  3,70 473
16 116 Forro NikolasForro Nikolas
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
07 07 1 472 +2.8 m/s 472  2,80 448  3,00 461  3,40 472
17 417 Sedláček Victor HeinzSedláček Victor Heinz
Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z.
07 07 3 427 +2.6 m/s 416 +1.8 m/s 416  1,80 427  2,60 424  2,60 427
Celkom 17 pretekárov

Skok do diaľky - Ženy 20-22 rokov

(so, 18.9.2021 - 14:45) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 157 Kaliašová SilviaKaliašová Silvia
Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z.
00 00 15 593 +2.0 m/s 580  2,70 593  2,00 588  4,60 593 583  2,30 x  2,00 588  2,60
2 429 Hübschová LíviaHübschová Lívia
Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z.
04 04 13 572 +2.1 m/s 541 +1.7 m/s 541  1,70 558  6,00 556  2,60 558 572  2,90 557  2,10 572  2,10
3 126 Comová MichaelaComová Michaela
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
01 01 9 567 +2.6 m/s x  3,40 x  2,50 539  2,50 539 544  3,30 567  2,60 x  2,90
4 138 Lehenová MonikaLehenová Monika
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
02 02 12 560 +2.8 m/s 548  2,30 x  2,50 556  3,90 556 523  2,50 560  2,80 x  3,70
5 351 Ufnárová MichaelaUfnárová Michaela
Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava
05 05 11 550 +2.7 m/s 533 +1.7 m/s 513  2,40 533  1,70 536  2,90 536 550  2,70 550  4,50 543  2,40
6 510 Tési EvelinTési Evelin
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
03 03 8 543 +2.1 m/s 537 +1.7 m/s 543  2,10 536  3,30 389  2,90 543 x  2,80 x  3,60 537  1,70
7 352 Veselská SandraVeselská Sandra
Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava
04 04 14 541 +3.0 m/s 523 +1.7 m/s 523  1,70 536  3,20 x  4,40 536 541  3,00 x  2,40 540  2,50
8 343 Čederlová ElaČederlová Ela
Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava
04 04 10 512 +3.3 m/s 483  2,50 x  1,60 512  3,30 512 490  3,10 x  3,50 x  3,00
9 605 Vanková KristínaVanková Kristína
Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
04 04 5 484 +4.8 m/s 484  4,80 453  2,30 x  3,10 484
10 544 Citovická KarolínaCitovická Karolína
AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava
05 05 7 481 +1.9 m/s 465  2,80 x  3,60 481  1,90 481
11 224 Peničková PaulínaPeničková Paulína
AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen
05 05 6 470 +2.4 m/s x  4,10 470  2,40 408  3,00 470
12 286 Jánošíková NicolJánošíková Nicol
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
05 05 3 465 +2.5 m/s 452  3,30 x  3,20 465  2,50 465
13 549 Pekarčíková LauraPekarčíková Laura
AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava
04 04 2 463 +2.2 m/s 463  2,20 444  3,10 436  3,20 463
14 225 Podhradska SaraPodhradska Sara
AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen
04 04 1 457 +2.9 m/s 414 +1.6 m/s 457  2,90 414  1,60 447  3,90 457
15 466 Mejsnarová VeronikaMejsnarová Veronika
AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica
05 05 4 430 +3.4 m/s 430  3,40 x  3,10 x  2,50 430
Celkom 15 pretekárov

Skok do diaľky - Staršie žiačky

(so, 18.9.2021 - 13:20) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6.
1 197 Karabová EliškaKarabová Eliška
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
06 06 20 526 +2.3 m/s 517 +1.8 m/s x  2,00 488  1,70 506  1,50 506 517  1,80 526  2,30 x  3,60
2 465 Majtánová ZuzanaMajtánová Zuzana
AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica
07 07 21 495 +1.6 m/s x  1,10 471  1,70 495  1,60 495 484  2,40 486  2,40 x  2,60
3 85 Králová KarinKrálová Karin
Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske
08 08 10 PB 487 +1.6 m/s 475  3,40 443  2,20 487  1,60 487 471  2,50 479  3,10 466  2,20
4 558 Krajčiová NatáliaKrajčiová Natália
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
06 06 14 484 +2.6 m/s 474 +1.2 m/s 484  2,60 445  1,90 474  1,20 484 440  2,90 x  1,80 x  2,60
5 155 Červenáková KiaraČervenáková Kiara
Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z.
08 08 18 483 +1.6 m/s 435  2,70 406  1,40 479  1,30 479 475  2,70 452  1,20 483  1,60
6 322 Kupcová KarinKupcová Karin
AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno
07 07 15 482 +2.3 m/s 472 +1.8 m/s 467  3,50 477  2,30 482  2,30 482 471  2,00 472  1,80 442  2,20
7 235 Krupová ZoraKrupová Zora
TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany
08 08 5 PB 476 +1.8 m/s 467  2,40 463  1,20 441  2,40 467 459  2,60 476  1,80 x  1,90
8 70 Švaňová DominikaŠvaňová Dominika
Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina
08 08 17 470 +2.2 m/s 446 +1.3 m/s 464  3,30 446  1,50 470  2,20 470 456  2,20 432  2,20 446  1,30
9 594 Frličková LauraFrličková Laura
Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
07 07 12 463 +3.2 m/s 449 +1.7 m/s 463  3,20 449  1,70 431  1,40 463
10 565 Haľamová RebekaHaľamová Rebeka
AC VICTORIA TuranyAC VICTORIA Turany
06 06 9 462 +2.4 m/s 403 +1.9 m/s 462  2,40 x  1,30 403  1,90 462
11 81 Gállová DanielaGállová Daniela
Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ...
06 06 3 PB 458 +1.4 m/s 458  1,40 442  1,90 449  2,90 458
12 195 Horváthová DariaHorváthová Daria
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
06 06 19 456 +1.2 m/s x  3,30 456  1,20 x  1,40 456
13 22 Zálesňáková HanaZálesňáková Hana
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
08 08 2 452 +2.1 m/s 447  3,00 452  2,10 452  2,90 452
14 462 Janíková AlžbetaJaníková Alžbeta
AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica
06 06 16 449 +1.4 m/s 443  1,50 x  2,30 449  1,40 449
15 158 Katočová RebekaKatočová Rebeka
Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z.
07 07 8 447 +1.6 m/s x  3,20 x  1,50 447  1,60 447
16 320 Ambrozyova DominikaAmbrozyova Dominika
AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno
07 07 11 444 +1.8 m/s 444  3,40 439  2,00 444  1,80 444
17 467 Šutarová KláraŠutarová Klára
AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica
06 06 1 442 +1.0 m/s x  2,30 402  2,50 442  1,00 442
18 461 Danihliková MartinaDanihliková Martina
AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica
08 08 6 440 +2.4 m/s 421  2,70 440  2,40 x  2,80 440
19 221 Eliášová BarboraEliášová Barbora
AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen
06 06 4 432 +2.6 m/s 430 +1.8 m/s 430  1,80 432  2,60 417  2,40 432
20 319 Matiašová MichaelaMatiašová Michaela
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
06 06 13 424 +1.9 m/s 420  2,70 x  2,10 424  1,90 424
21 73 Horváthová HenrietaHorváthová Henrieta
Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce
07 07 7 396 +1.9 m/s x  2,30 x  1,90 396  1,90 396
Celkom 21 pretekárov