<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Majstrovstvá SR starších žiakov a starších žiačok, mužov a žien do 23 rokov

Trnava (18. - 19. 9. 2021)

150 m - Starší žiaci (Rozbeh)

Rozbeh 01 (ne, 19.9.2021 - 10:15) official Vietor: +1.8 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 419 Varhaník MartinVarhaník Martin 06 06 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 4 PB 16.89 Q 0.171
2 354 Dávid PeterDávid Peter 06 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 PB 17.75 q 0.182
3 37 Svorad OliverSvorad Oliver 08 08 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 PB 18.49 0.169
4 66 Dzian MatejDzian Matej 07 07 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 6 PB 18.71 0.233
5 231 Ranostaj ErikRanostaj Erik 06 06 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 8 PB 19.09 0.195
6 407 Gabriž JurajGabriž Juraj 07 07 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 1 PB 19.23 0.159
7 267 Ganaj FilipGanaj Filip 06 06 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 3 19.36 0.341
474 Švaro BenjaminŠvaro Benjamin 06 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 7 DQ 0.210
Poznámky:
DQ podľa TP 17.3.1
Celkom 8 pretekárov
Rozbeh 02 (ne, 19.9.2021 - 10:15) official Vietor: +1.5 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 493 Láznička JindřichLáznička Jindřich 06 06 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 18.04 Q 0.173
2 3 Gašpar AdamGašpar Adam 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 PB 18.16 q 0.195
3 588 Michalko MatejMichalko Matej 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2 PB 18.67 0.239
4 26 Bielik RichardBielik Richard 06 06 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 18.82 0.499
5 263 Akay OskarAkay Oskar 06 06 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 7 PB 19.22 0.173
6 330 Brach MatúšBrach Matúš 07 07 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 8 PB 19.76 0.150
316 Goljan JakubGoljan Jakub 06 06 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 4 DQ 0.036
98 Jedinák PeterJedinák Peter 06 06 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 1 DQ -0.009
Poznámky:
DQ podľa TP 16.8 dr. 4 0,036 dr. 1 -0,009
Celkom 8 pretekárov
Rozbeh 03 (ne, 19.9.2021 - 10:15) official Vietor: +2.1 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 214 Záležák MatejZáležák Matej 07 07 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 4 17.88 Q 0.164
2 303 Víglaský DanielVíglaský Daniel 06 06 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 7 18.22 q 0.349
3 228 Haberern RichardHaberern Richard 06 06 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 5 18.48 0.186
4 72 Toma TomášToma Tomáš 06 06 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 6 18.54 0.211
5 23 Bačík MatejBačík Matej 06 06 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 18.58 0.294
6 118 Hrubala Jakub AndreasHrubala Jakub Andreas 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 19.11 0.459
7 332 Donoval Adam DanielDonoval Adam Daniel 07 07 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 1 20.56 0.178
283 Šimek DanielŠimek Daniel 08 08 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 8 DNS
Celkom 8 pretekárov
Rozbeh 04 (ne, 19.9.2021 - 10:15) official Vietor: +2.9 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 35 Nagy ÁkosNagy Ákos 06 06 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 17.34 Q 0.219
2 552 Krchňavý MiroslavKrchňavý Miroslav 08 08 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 5 18.15 q 0.140
3 87 Michlík RichardMichlík Richard 06 06 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 3 18.33 0.374
4 587 Maretta RóbertMaretta Róbert 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 6 19.13 0.249
5 165 Krajčír SamuelKrajčír Samuel 07 07 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 7 19.24 0.244
6 34 Kostoláni AlexKostoláni Alex 06 06 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 19.40 0.392
7 414 Mišinec MaximMišinec Maxim 07 07 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 1 20.03 0.276
515 Polák MarošPolák Maroš 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 8 DQ 0.366
Poznámky:
DQ podľa TP 17.3.1
Celkom 8 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 419 Varhaník MartinVarhaník Martin 06 06 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 4 PB 16.89 Q 0.171
2 35 Nagy ÁkosNagy Ákos 06 06 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 17.34 Q 0.219
3 354 Dávid PeterDávid Peter 06 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 PB 17.75 q 0.182
4 214 Záležák MatejZáležák Matej 07 07 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 4 17.88 Q 0.164
5 493 Láznička JindřichLáznička Jindřich 06 06 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 18.04 Q 0.173
6 552 Krchňavý MiroslavKrchňavý Miroslav 08 08 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 5 18.15 q 0.140
7 3 Gašpar AdamGašpar Adam 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 PB 18.16 q 0.195
8 303 Víglaský DanielVíglaský Daniel 06 06 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 7 18.22 q 0.349
9 87 Michlík RichardMichlík Richard 06 06 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 3 18.33 0.374
10 228 Haberern RichardHaberern Richard 06 06 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 5 18.48 0.186
11 37 Svorad OliverSvorad Oliver 08 08 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 PB 18.49 0.169
12 72 Toma TomášToma Tomáš 06 06 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 6 18.54 0.211
13 23 Bačík MatejBačík Matej 06 06 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 18.58 0.294
14 588 Michalko MatejMichalko Matej 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2 PB 18.67 0.239
15 66 Dzian MatejDzian Matej 07 07 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 6 PB 18.71 0.233
16 26 Bielik RichardBielik Richard 06 06 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 18.82 0.499
17 231 Ranostaj ErikRanostaj Erik 06 06 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 8 PB 19.09 0.195
18 118 Hrubala Jakub AndreasHrubala Jakub Andreas 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 19.11 0.459
19 587 Maretta RóbertMaretta Róbert 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 6 19.13 0.249
20 263 Akay OskarAkay Oskar 06 06 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 7 PB 19.22 0.173
21 407 Gabriž JurajGabriž Juraj 07 07 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 1 PB 19.23 0.159
22 165 Krajčír SamuelKrajčír Samuel 07 07 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 7 19.24 0.244
23 267 Ganaj FilipGanaj Filip 06 06 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 3 19.36 0.341
24 34 Kostoláni AlexKostoláni Alex 06 06 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 19.40 0.392
25 330 Brach MatúšBrach Matúš 07 07 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 8 PB 19.76 0.150
26 414 Mišinec MaximMišinec Maxim 07 07 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 1 20.03 0.276
27 332 Donoval Adam DanielDonoval Adam Daniel 07 07 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 1 20.56 0.178
474 Švaro BenjaminŠvaro Benjamin 06 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 7 DQ 0.210
316 Goljan JakubGoljan Jakub 06 06 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 4 DQ 0.036
98 Jedinák PeterJedinák Peter 06 06 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 1 DQ -0.009
283 Šimek DanielŠimek Daniel 08 08 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 8 DNS
515 Polák MarošPolák Maroš 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 8 DQ 0.366

150 m - Starší žiaci (Finále)

Finále (ne, 19.9.2021 - 13:05) official Vietor: +2.9 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 419 Varhaník MartinVarhaník Martin 06 06 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 4 16.65 0.177
2 35 Nagy ÁkosNagy Ákos 06 06 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 17.36 0.389
3 354 Dávid PeterDávid Peter 06 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 17.66 0.178
4 214 Záležák MatejZáležák Matej 07 07 Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače 3 17.87 0.154
5 552 Krchňavý MiroslavKrchňavý Miroslav 08 08 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 7 17.98 0.145
6 493 Láznička JindřichLáznička Jindřich 06 06 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 18.02 0.163
7 3 Gašpar AdamGašpar Adam 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 18.17 0.204
303 Víglaský DanielVíglaský Daniel 06 06 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 8 DQ 0.054
Poznámky:
DQ podľa TP 16.8
Celkom 8 pretekárov

150 m - Staršie žiačky (Finále)

Finále (ne, 19.9.2021 - 12:55) official Vietor: +2.5 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 12 Beňová TerezaBeňová Tereza 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 18.57 0.410
2 298 Križovenská LianaKrižovenská Liana 07 07 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 5 19.02 0.281
3 528 Semančíková HanaSemančíková Hana 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 19.20 0.397
4 299 Vaňová EmaVaňová Ema 07 07 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 3 19.24 0.183
5 58 Hrnčárová RomanaHrnčárová Romana 07 07 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 1 19.54 0.202
6 249 Ďurišová PetraĎurišová Petra 07 07 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 7 19.63 0.250
7 402 Svatíková TamaraSvatíková Tamara 07 07 ŠK JablonicaŠK Jablonica 6 19.66 0.194
349 Segéňová AlexandraSegéňová Alexandra 09 09 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 8 DQ 0.205
Poznámky:
DQ podľa TP 17.3.1 dráha číslo 8
Celkom 8 pretekárov

150 m - Staršie žiačky (Rozbeh)

Rozbeh 01 (ne, 19.9.2021 - 10:00) official Vietor: +2.7 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 12 Beňová TerezaBeňová Tereza 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 18.96 Q 0.416
2 249 Ďurišová PetraĎurišová Petra 07 07 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 6 19.24 q 0.149
3 85 Králová KarinKrálová Karin 08 08 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 5 19.67 0.162
4 293 Trlíková StanislavaTrlíková Stanislava 07 07 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 3 19.84 0.186
5 70 Švaňová DominikaŠvaňová Dominika 08 08 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 8 20.06 0.355
6 423 Drugdová DianaDrugdová Diana 07 07 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 7 20.53 0.215
7 264 Vytisková EliškaVytisková Eliška 08 08 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 2 20.77 0.418
8 156 Juríková NinaJuríková Nina 08 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 1 20.78 0.374
Celkom 8 pretekárov
Rozbeh 02 (ne, 19.9.2021 - 10:00) official Vietor: +2.8 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 402 Svatíková TamaraSvatíková Tamara 07 07 ŠK JablonicaŠK Jablonica 4 19.52 Q 0.407
2 13 Grígelová KarenGrígelová Karen 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 19.85 0.573
3 235 Krupová ZoraKrupová Zora 08 08 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 6 20.00 0.298
4 155 Červenáková KiaraČervenáková Kiara 08 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 2 20.20 0.322
5 90 Hudecová EmmaHudecová Emma 07 07 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 3 20.35 0.372
6 547 Liptajová MargarétaLiptajová Margaréta 08 08 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 8 20.63 0.309
7 519 Eperješiová LauraEperješiová Laura 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 20.68 0.210
8 151 Vadrnová AlexandraVadrnová Alexandra 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 21.16 0.206
Celkom 8 pretekárov
Rozbeh 03 (ne, 19.9.2021 - 10:00) official Vietor: +2.5 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 299 Vaňová EmaVaňová Ema 07 07 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 4 19.28 Q 0.218
2 610 Malíková MagdalenaMalíková Magdalena 06 06 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 3 19.51 0.404
3 533 Vašková DorotaVašková Dorota 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 19.76 0.208
4 322 Kupcová KarinKupcová Karin 07 07 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 6 19.84 0.196
5 558 Krajčiová NatáliaKrajčiová Natália 06 06 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 7 20.48 0.295
6 89 Duháčková AlexandraDuháčková Alexandra 07 07 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 2 20.50 0.365
7 400 Martišová DianaMartišová Diana 08 08 ŠK JablonicaŠK Jablonica 8 21.33 0.265
8 545 Godárska EsterGodárska Ester 07 07 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 1 21.43 0.363
Celkom 8 pretekárov
Rozbeh 04 (ne, 19.9.2021 - 10:00) official Vietor: +3.5 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 298 Križovenská LianaKrižovenská Liana 07 07 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 7 19.03 Q 0.196
2 528 Semančíková HanaSemančíková Hana 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 19.17 q 0.388
3 58 Hrnčárová RomanaHrnčárová Romana 07 07 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 19.31 q 0.198
4 349 Segéňová AlexandraSegéňová Alexandra 09 09 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 19.38 q 0.236
5 507 Mozolová KarlaMozolová Karla 08 08 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 20.26 0.225
6 531 Šoltésová PatríciaŠoltésová Patrícia 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 20.59 0.206
7 478 Pillárová KatarínaPillárová Katarína 07 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 8 20.60 0.174
8 616 Vojtíšková AdrianaVojtíšková Adriana 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 20.60 0.176
Celkom 8 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 12 Beňová TerezaBeňová Tereza 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 18.96 Q 0.416
2 298 Križovenská LianaKrižovenská Liana 07 07 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 7 19.03 Q 0.196
3 528 Semančíková HanaSemančíková Hana 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 19.17 q 0.388
4 249 Ďurišová PetraĎurišová Petra 07 07 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 6 19.24 q 0.149
5 299 Vaňová EmaVaňová Ema 07 07 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 4 19.28 Q 0.218
6 58 Hrnčárová RomanaHrnčárová Romana 07 07 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 19.31 q 0.198
7 349 Segéňová AlexandraSegéňová Alexandra 09 09 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 19.38 q 0.236
8 610 Malíková MagdalenaMalíková Magdalena 06 06 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 3 19.51 0.404
9 402 Svatíková TamaraSvatíková Tamara 07 07 ŠK JablonicaŠK Jablonica 4 19.52 Q 0.407
10 85 Králová KarinKrálová Karin 08 08 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 5 19.67 0.162
11 533 Vašková DorotaVašková Dorota 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 19.76 0.208
12 293 Trlíková StanislavaTrlíková Stanislava 07 07 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 3 19.84 0.186
12 322 Kupcová KarinKupcová Karin 07 07 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 6 19.84 0.196
14 13 Grígelová KarenGrígelová Karen 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 19.85 0.573
15 235 Krupová ZoraKrupová Zora 08 08 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 6 20.00 0.298
16 70 Švaňová DominikaŠvaňová Dominika 08 08 Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina 8 20.06 0.355
17 155 Červenáková KiaraČervenáková Kiara 08 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 2 20.20 0.322
18 507 Mozolová KarlaMozolová Karla 08 08 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 20.26 0.225
19 90 Hudecová EmmaHudecová Emma 07 07 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 3 20.35 0.372
20 558 Krajčiová NatáliaKrajčiová Natália 06 06 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 7 20.48 0.295
21 89 Duháčková AlexandraDuháčková Alexandra 07 07 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 2 20.50 0.365
22 423 Drugdová DianaDrugdová Diana 07 07 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 7 20.53 0.215
23 531 Šoltésová PatríciaŠoltésová Patrícia 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 20.59 0.206
24 478 Pillárová KatarínaPillárová Katarína 07 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 8 20.60 0.174
24 616 Vojtíšková AdrianaVojtíšková Adriana 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 20.60 0.176
26 547 Liptajová MargarétaLiptajová Margaréta 08 08 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 8 20.63 0.309
27 519 Eperješiová LauraEperješiová Laura 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 20.68 0.210
28 264 Vytisková EliškaVytisková Eliška 08 08 Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 2 20.77 0.418
29 156 Juríková NinaJuríková Nina 08 08 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 1 20.78 0.374
30 151 Vadrnová AlexandraVadrnová Alexandra 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 21.16 0.206
31 400 Martišová DianaMartišová Diana 08 08 ŠK JablonicaŠK Jablonica 8 21.33 0.265
32 545 Godárska EsterGodárska Ester 07 07 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 1 21.43 0.363