<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Majstrovstvá SR starších žiakov a starších žiačok, mužov a žien do 23 rokov

Trnava (18. - 19. 9. 2021)

60 m - Starší žiaci (sobota, 18.9.2021)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon Reakcie
1 419 Varhaník MartinVarhaník Martin 06 06 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. PB 07.21 0.181
2 272 Vrabeľ OndrejVrabeľ Ondrej 06 06 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 07.39 0.170
3 316 Goljan JakubGoljan Jakub 06 06 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 07.45 0.168

60 m - Staršie žiačky (sobota, 18.9.2021)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon Reakcie
1 12 Beňová TerezaBeňová Tereza 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky PB 07.91 0.397
2 349 Segéňová AlexandraSegéňová Alexandra 09 09 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava PB 07.99 0.192
3 298 Križovenská LianaKrižovenská Liana 07 07 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov PB 08.04 0.197

100 m - Muži 20-22 rokov (sobota, 18.9.2021)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon Reakcie
1 236 Baluch MatejBaluch Matej 00 00 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica SB 10.64 0.173
2 84 Nemec JakubNemec Jakub 03 03 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske SB 10.66 0.183
3 338 Košík TomášKošík Tomáš 00 00 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava SB 10.88 0.183

100 m - Ženy 20-22 rokov (sobota, 18.9.2021)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon Reakcie
1 370 Kovačovicová LenkaKovačovicová Lenka 01 01 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra SB 11.87 0.177
2 67 Farajpour DeliaFarajpour Delia 04 04 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom SB 12.04 0.182
3 421 Cellerová AgátaCellerová Agáta 03 03 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. SB 12.34 0.178

150 m - Starší žiaci (nedeľa, 19.9.2021)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon Reakcie
1 419 Varhaník MartinVarhaník Martin 06 06 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 16.65 0.177
2 35 Nagy ÁkosNagy Ákos 06 06 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 17.36 0.389
3 354 Dávid PeterDávid Peter 06 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 17.66 0.178

150 m - Staršie žiačky (nedeľa, 19.9.2021)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon Reakcie
1 12 Beňová TerezaBeňová Tereza 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 18.57 0.410
2 298 Križovenská LianaKrižovenská Liana 07 07 ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov 19.02 0.281
3 528 Semančíková HanaSemančíková Hana 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 19.20 0.397

200 m - Muži 20-22 rokov (nedeľa, 19.9.2021)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon Reakcie
1 236 Baluch MatejBaluch Matej 00 00 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 21.01 0.234
2 84 Nemec JakubNemec Jakub 03 03 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 21.58 0.271
3 338 Košík TomášKošík Tomáš 00 00 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 22.08 0.192

200 m - Ženy 20-22 rokov (nedeľa, 19.9.2021)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon Reakcie
1 366 Forster ViktóriaForster Viktória 02 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 23.84 0.186
2 370 Kovačovicová LenkaKovačovicová Lenka 01 01 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 24.04 0.175
3 421 Cellerová AgátaCellerová Agáta 03 03 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 25.20 0.166

100 m prekážok [83,8cm] - Starší žiaci (sobota, 18.9.2021)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon Reakcie
1 354 Dávid PeterDávid Peter 06 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 14.02 0.179
2 396 Hlaváč KristiánHlaváč Kristián 06 06 ŠK JablonicaŠK Jablonica 14.24 0.138
3 496 Pelikán ŠimonPelikán Šimon 06 06 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 14.56 0.170

100 m prekážok [83,8cm] - Ženy 20-22 rokov (sobota, 18.9.2021)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon Reakcie
1 366 Forster ViktóriaForster Viktória 02 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra PB 13.50 0.171
2 19 Slezáková RebeccaSlezáková Rebecca 05 05 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 14.51 0.305
3 77 Fotulová MiaFotulová Mia 03 03 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 14.95 0.381

100 m prekážok [76,2cm-8,20m] - Staršie žiačky (sobota, 18.9.2021)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon Reakcie
1 197 Karabová EliškaKarabová Eliška 06 06 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 15.60 0.137
2 594 Frličková LauraFrličková Laura 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin PB 15.71 0.369
3 558 Krajčiová NatáliaKrajčiová Natália 06 06 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 15.91 0.271

110 m prekážok [106,7 cm] - Muži 20-22 rokov (sobota, 18.9.2021)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon Reakcie
1 236 Baluch MatejBaluch Matej 00 00 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 14.64 0.224
2 485 Dömötör PatrikDömötör Patrik 00 00 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 15.10 0.200
3 52 Labuda DominikLabuda Dominik 03 03 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 15.33 0.185

Chôdza dráha 3000 m - Starší žiaci (sobota, 18.9.2021)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 179 Rosenbaum LukášRosenbaum Lukáš 07 07 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica PB 13:15.30
2 178 Mažgút JakubMažgút Jakub 07 07 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica PB 16:13.71
3 174 Bátovský ŠimonBátovský Šimon 08 08 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica PB 16:13.75

Chôdza dráha 3000 m - Staršie žiačky (sobota, 18.9.2021)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 600 Kusá PetraKusá Petra 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 16:03.80
2 183 Zámečníková KristínaZámečníková Kristína 07 07 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 16:15.39
3 132 Indrišková TamaraIndrišková Tamara 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava PB 16:26.27

Chôdza dráha 10 000 m - Muži 20-22 rokov (sobota, 18.9.2021)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 175 Duda MichalDuda Michal 04 04 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 46:23.19
2 589 Nosáľ AdamNosáľ Adam 04 04 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 47:52.84
3 177 Krestianko FilipKrestianko Filip 05 05 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 49:07.11

Chôdza dráha 10 000 m - Ženy 20-22 rokov (sobota, 18.9.2021)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 371 Kurucová TeréziaKurucová Terézia 05 05 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra PB 49:50.37
2 258 Žárska KlaudiaŽárska Klaudia 99 99 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 50:22.04
3 518 Devaldová KarinDevaldová Karin 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 52:50.78