<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Majstrovstvá SR starších žiakov a starších žiačok, mužov a žien do 23 rokov

Trnava (18. - 19. 9. 2021)

Skok do výšky - Muži 20-22 rokov

(ne, 19.9.2021 - 13:40) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 175 180 185 190 195 200 205 210 213 216 218 220 222 224 226
1 411 Kadák MárioKadák Mário
Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z.
02 02 9 190 o o o o xxx
2 514 Kovalčin ŠimonKovalčin Šimon
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
03 03 10 190 o o xo o xxx
3 309 Prusák JurajPrusák Juraj
Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany
04 04 7 185 o o o xxx
4 270 Megela PatrikMegela Patrik
1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné
00 00 3 185 o o xxo xxx
5 331 Bujna ĽubomírBujna Ľubomír
Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava
02 02 4 185 o xxo xxo xxx
6 535 Liptaj MartinLiptaj Martin
AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava
04 04 2 180 o o xxx
7 206 Grieš MatúšGrieš Matúš
CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš
02 02 6 180 o xo xxx
8= 490 Juráček JulianJuráček Julian
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
04 04 8 175 xo xxx
8= 327 Aidi Edward BenjaminAidi Edward Benjamin
Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava
02 02 5 175 xo xxx
123 Miko DominikMiko Dominik
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
03 03 1 NM xxx
Celkom 10 pretekárov

Skok do výšky - Starší žiaci

(ne, 19.9.2021 - 11:20) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 145 150 155 160 165 169 173 177 180 182 184 186 188 190 192 194 196 198 200
1 473 Smoleň DanielSmoleň Daniel
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
07 07 7 PB 165 o xo o xo xo xxx
2 214 Záležák MatejZáležák Matej
Detský atletický klub TlmačeDetský atletický klub Tlmače
07 07 4 PB 160 xo xxo xxo o xxx
3 496 Pelikán ŠimonPelikán Šimon
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
06 06 5 155 o o o xxx
4 397 Kubica MichalKubica Michal
ŠK JablonicaŠK Jablonica
07 07 6 155 o xo xxo xxx
5= 191 Paúk MartinPaúk Martin
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
08 08 8 150 o xo xxx
5= 40 Tököly FilipTököly Filip
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
07 07 3 150 o xo xxx
7 1 Boškovič AdamBoškovič Adam
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
07 07 2 145 o xxx
8 4 Houndjo AlexHoundjo Alex
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
08 08 1 PB 145 xxo xxx
Celkom 8 pretekárov

Skok do výšky - Ženy 20-22 rokov

(ne, 19.9.2021 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 145 150 155 160 165 169 173 177 180 183 185 187 189 191 193 195 197
1 614 Bošková KristínaBošková Kristína
AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica
99 99 12 169 - o o o o xxo x
2 93 Kuricová VeronikaKuricová Veronika
Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina
03 03 10 165 - o o o xxo xxx
3 200 Vargová AndreaVargová Andrea
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
05 05 6 160 o o o o xxx
4= 532 Vaneková TeréziaVaneková Terézia
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
05 05 5 160 - o xxo o xxx
4= 131 Haršányová KristínaHaršányová Kristína
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
00 00 3 160 o o xxo o xxx
6 511 Tichá SimonaTichá Simona
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
03 03 11 160 - o o xo xxx
7 172 Sedláková SonjaSedláková Sonja
AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice
05 05 7 160 - o xo xxo xxx
8 365 Fonferová LauraFonferová Laura
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
03 03 2 155 o o o xxx
9 376 Tokárová AndreaTokárová Andrea
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
04 04 8 150 o o xxx
10 510 Tési EvelinTési Evelin
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
03 03 4 150 xo o xxx
11 604 Tabačarová LenkaTabačarová Lenka
Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
05 05 1 145 o xxx
Celkom 11 pretekárov

Skok do výšky - Staršie žiačky

(ne, 19.9.2021 - 12:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 135 140 145 150 154 158 161 164 166 168 170 172 174 176 178 180 182 184 186 188
1 594 Frličková LauraFrličková Laura
Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
07 07 14 154 xo o o xxo xo xxx
2 321 Hudecová Anna ViktóriaHudecová Anna Viktória
AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno
07 07 12 150 o o xo o xxx
3 310 Mitúchová MichalaMitúchová Michala
Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany
07 07 16 150 o o xo xxo xxx
4= 192 Cepková LýdiaCepková Lýdia
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
06 06 11 145 o o o xxx
4= 147 Šiková NelaŠiková Nela
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
07 07 9 145 o o o xxx
4= 193 Čačková LeaČačková Lea
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
07 07 6 145 o o o xxx
7 69 Čanecká NinaČanecká Nina
Atletická akadémia ŽilinaAtletická akadémia Žilina
08 08 13 145 o xo xo xxx
8 547 Liptajová MargarétaLiptajová Margaréta
AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava
08 08 8 145 o o xxo xxx
9= 197 Karabová EliškaKarabová Eliška
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
06 06 15 140 o o xxx
9= 148 Šiková SaraŠiková Sara
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
07 07 5 140 o o xxx
11 555 Čuga EvaČuga Eva
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
06 06 7 140 o xxo xxx
12 298 Križovenská LianaKrižovenská Liana
ŠŠK-Junior PrešovŠŠK-Junior Prešov
07 07 10 135 o - xxx
13= 476 Kašperová DominikaKašperová Dominika
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
07 07 1 PB 135 xo xxx
13= 158 Katočová RebekaKatočová Rebeka
Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z.
07 07 3 135 xo xxx
15= 223 Machalová IvanaMachalová Ivana
AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen
07 07 2 PB 135 xxo xxx
15= 477 Mačejovská MirkaMačejovská Mirka
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
07 07 4 135 xxo xxx
Celkom 16 pretekárov