<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Majstrovstvá SR starších žiakov a starších žiačok, mužov a žien do 23 rokov

Trnava (18. - 19. 9. 2021)

1500 m - Muži 20-22 rokov (Beh)

Beh (so, 18.9.2021 - 14:45) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 572 Semančák FilipSemančák Filip 02 02 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 1 4:01.14
2 205 Fridmanský DenisFridmanský Denis 01 01 Cassovia Running Team o.z. KošiceCassovia Running Team o.z. ... 2 4:01.96
3 539 Tomeček AdamTomeček Adam 00 00 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 3 4:09.18
4 311 Janíček AdamJaníček Adam 02 02 Bežecký klub Lysá pod MakytouBežecký klub Lysá pod Makytou 4 4:10.09
5 570 Patúc JakubPatúc Jakub 03 03 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 5 4:11.69
6 312 Janíček TomášJaníček Tomáš 04 04 Bežecký klub Lysá pod MakytouBežecký klub Lysá pod Makytou 6 4:25.85
7 185 Gregor MatejGregor Matej 02 02 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 8 4:26.05
8 239 Chlupka AndrejChlupka Andrej 99 99 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 7 4:27.61
9 387 Baran MatúšBaran Matúš 04 04 AC Run is Fun PrešovAC Run is Fun Prešov 10 4:32.85
10 301 Troiak ŠimonTroiak Šimon 05 05 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 11 PB 4:36.28
11 494 Minár ŠimonMinár Šimon 04 04 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 9 4:38.28
12 190 Junas DušanJunas Dušan 01 01 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 13 PB 4:38.56
13 606 Dančík MichalDančík Michal 05 05 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 12 4:44.82
14 80 Tóth MatejTóth Matej 04 04 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 14 5:20.30
Celkom 14 pretekárov

1500 m - Ženy 20-22 rokov (Beh)

Beh (so, 18.9.2021 - 14:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 250 Dušková ElenaDušková Elena 01 01 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 1 4:39.92
2 437 Šišoláková LuciaŠišoláková Lucia 02 02 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 2 4:40.73
3 580 Suranová KarinSuranová Karin 00 00 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 3 4:42.62
4 581 Zápotočná SophiaZápotočná Sophia 00 00 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 4 4:44.40
5 598 Jesenská KristínaJesenská Kristína 00 00 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 9 4:53.53
6 101 Kudlicska LilliKudlicska Lilli 05 05 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 5 5:10.41
7 287 Krkošková PavlaKrkošková Pavla 03 03 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 8 PB 5:17.59
8 611 Muráriková AnetaMuráriková Aneta 04 04 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 7 5:27.77
9 506 Masaryková NinaMasaryková Nina 99 99 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 5:39.81
Celkom 9 pretekárov