<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Majstrovstvá SR starších žiakov a starších žiačok, mužov a žien do 23 rokov

Trnava (18. - 19. 9. 2021)

200 m - Muži 20-22 rokov (Rozbeh)

Rozbeh 01 (ne, 19.9.2021 - 10:45) official Vietor: +3.6 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 236 Baluch MatejBaluch Matej 00 00 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4 22.08 Q 0.283
2 593 Vojtáš NicolasVojtáš Nicolas 00 00 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 22.48 q 0.214
3 412 Lukšo MárioLukšo Mário 03 03 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 5 22.92 0.194
4 122 Kročka MarekKročka Marek 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 23.40 0.194
5 268 Kislan MatejKislan Matej 03 03 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 7 23.57 0.208
6 358 Lubelec LadislavLubelec Ladislav 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 23.79 0.180
7 489 Janík DávidJaník Dávid 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 24.11 0.202
8 300 Kohút MilanKohút Milan 05 05 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 8 24.50 0.376
Celkom 8 pretekárov
Rozbeh 02 (ne, 19.9.2021 - 10:45) official Vietor: +2.7 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 84 Nemec JakubNemec Jakub 03 03 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 4 22.24 Q 0.379
2 486 Hanic MárioHanic Mário 99 99 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 22.38 q 0.206
3 471 Kuľka JakubKuľka Jakub 04 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 3 23.00 0.154
4 266 Basoš MartinBasoš Martin 04 04 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 2 23.67 0.319
5 117 Hrubala Filip MartinHrubala Filip Martin 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 23.80 0.237
6 498 Špacír NicolasŠpacír Nicolas 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 24.49 0.174
7 586 Lazar MarekLazar Marek 01 01 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 7 24.57 0.195
8 153 Harčár BrianHarčár Brian 03 03 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 8 26.73 0.234
Celkom 8 pretekárov
Rozbeh 03 (ne, 19.9.2021 - 10:45) official Vietor: +2.2 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 338 Košík TomášKošík Tomáš 00 00 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 5 22.20 Q 0.165
2 482 Beladič SamuelBeladič Samuel 02 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 22.22 q 0.179
3 569 Michalek JurajMichalek Juraj 03 03 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 6 22.94 0.144
4 265 Basoš MarcoBasoš Marco 03 03 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 2 23.17 0.519
5 247 Timko TomášTimko Tomáš 02 02 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 3 23.39 0.205
6 356 Krivočenko MatúšKrivočenko Matúš 05 05 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 24.29 0.203
7 495 Pázmány RichardPázmány Richard 01 01 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 24.37 0.185
8 2 Ďurák ŠimonĎurák Šimon 03 03 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 8 25.08 0.507
Celkom 8 pretekárov
Rozbeh 04 (ne, 19.9.2021 - 10:45) official Vietor: +1.7 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 488 Igaz AdamIgaz Adam 02 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 22.25 Q 0.167
2 242 Michalko SamuelMichalko Samuel 03 03 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 5 22.87 q 0.221
3 161 Graban PatrikGraban Patrik 05 05 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 3 PB 23.07 0.188
4 336 Janáč Timotej FilipJanáč Timotej Filip 05 05 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 6 23.43 0.193
5 497 Špacír LucasŠpacír Lucas 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 23.59 0.172
6 10 Sedlák IvanSedlák Ivan 04 04 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 7 24.43 0.163
7 271 Orlej DanielOrlej Daniel 04 04 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 8 PB 25.23 0.358
8 24 Balogh MariánBalogh Marián 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 26.07 0.240
Celkom 8 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 236 Baluch MatejBaluch Matej 00 00 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4 22.08 Q 0.283
2 338 Košík TomášKošík Tomáš 00 00 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 5 22.20 Q 0.165
3 482 Beladič SamuelBeladič Samuel 02 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 22.22 q 0.179
4 84 Nemec JakubNemec Jakub 03 03 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 4 22.24 Q 0.379
5 488 Igaz AdamIgaz Adam 02 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 22.25 Q 0.167
6 486 Hanic MárioHanic Mário 99 99 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 22.38 q 0.206
7 593 Vojtáš NicolasVojtáš Nicolas 00 00 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 22.48 q 0.214
8 242 Michalko SamuelMichalko Samuel 03 03 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 5 22.87 q 0.221
9 412 Lukšo MárioLukšo Mário 03 03 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 5 22.92 0.194
10 569 Michalek JurajMichalek Juraj 03 03 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 6 22.94 0.144
11 471 Kuľka JakubKuľka Jakub 04 04 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 3 23.00 0.154
12 161 Graban PatrikGraban Patrik 05 05 AO Akademik TU KošiceAO Akademik TU Košice 3 PB 23.07 0.188
13 265 Basoš MarcoBasoš Marco 03 03 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 2 23.17 0.519
14 247 Timko TomášTimko Tomáš 02 02 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 3 23.39 0.205
15 122 Kročka MarekKročka Marek 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 23.40 0.194
16 336 Janáč Timotej FilipJanáč Timotej Filip 05 05 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 6 23.43 0.193
17 268 Kislan MatejKislan Matej 03 03 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 7 23.57 0.208
18 497 Špacír LucasŠpacír Lucas 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 23.59 0.172
19 266 Basoš MartinBasoš Martin 04 04 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 2 23.67 0.319
20 358 Lubelec LadislavLubelec Ladislav 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 23.79 0.180
21 117 Hrubala Filip MartinHrubala Filip Martin 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 23.80 0.237
22 489 Janík DávidJaník Dávid 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 24.11 0.202
23 356 Krivočenko MatúšKrivočenko Matúš 05 05 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 24.29 0.203
24 495 Pázmány RichardPázmány Richard 01 01 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 24.37 0.185
25 10 Sedlák IvanSedlák Ivan 04 04 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 7 24.43 0.163
26 498 Špacír NicolasŠpacír Nicolas 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 24.49 0.174
27 300 Kohút MilanKohút Milan 05 05 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 8 24.50 0.376
28 586 Lazar MarekLazar Marek 01 01 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 7 24.57 0.195
29 2 Ďurák ŠimonĎurák Šimon 03 03 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 8 25.08 0.507
30 271 Orlej DanielOrlej Daniel 04 04 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 8 PB 25.23 0.358
31 24 Balogh MariánBalogh Marián 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 26.07 0.240
32 153 Harčár BrianHarčár Brian 03 03 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 8 26.73 0.234

200 m - Muži 20-22 rokov (Finále)

Finále (ne, 19.9.2021 - 13:25) official Vietor: +2.7 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 236 Baluch MatejBaluch Matej 00 00 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4 21.01 0.234
2 84 Nemec JakubNemec Jakub 03 03 Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 3 21.58 0.271
3 338 Košík TomášKošík Tomáš 00 00 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 5 22.08 0.192
4 488 Igaz AdamIgaz Adam 02 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 22.10 0.207
5 482 Beladič SamuelBeladič Samuel 02 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 22.23 0.196
6 486 Hanic MárioHanic Mário 99 99 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 22.35 0.219
7 593 Vojtáš NicolasVojtáš Nicolas 00 00 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 1 22.64 0.186
8 242 Michalko SamuelMichalko Samuel 03 03 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 8 23.25 0.252
Celkom 8 pretekárov

200 m - Ženy 20-22 rokov (Finále)

Finále (ne, 19.9.2021 - 13:15) official Vietor: +3.0 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 366 Forster ViktóriaForster Viktória 02 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 23.84 0.186
2 370 Kovačovicová LenkaKovačovicová Lenka 01 01 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 24.04 0.175
3 421 Cellerová AgátaCellerová Agáta 03 03 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 6 25.20 0.166
4 534 Garčárová PatríciaGarčárová Patrícia 99 99 TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves 3 25.33 0.203
5 351 Ufnárová MichaelaUfnárová Michaela 05 05 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 2 25.83 0.334
6 368 Húsková NinaHúsková Nina 02 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 7 25.88 0.330
7 126 Comová MichaelaComová Michaela 01 01 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 8 25.93 0.161
8 540 Antušeková MartinaAntušeková Martina 00 00 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 1 26.15 0.176
Celkom 8 pretekárov

200 m - Ženy 20-22 rokov (Rozbeh)

Rozbeh 01 (ne, 19.9.2021 - 10:30) official Vietor: +1.9 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 370 Kovačovicová LenkaKovačovicová Lenka 01 01 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 24.83 Q 0.163
2 368 Húsková NinaHúsková Nina 02 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 25.86 q 0.320
3 126 Comová MichaelaComová Michaela 01 01 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 26.13 q 0.176
4 343 Čederlová ElaČederlová Ela 04 04 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 6 27.05 0.344
5 499 Babiczová VeronikaBabiczová Veronika 99 99 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 27.60 0.467
6 508 Petřvalská ValentínaPetřvalská Valentína 04 04 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 PB 27.69 0.463
7 367 Gogová EllaGogová Ella 05 05 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 28.26 0.248
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 02 (ne, 19.9.2021 - 10:30) official Vietor: +1.9 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 366 Forster ViktóriaForster Viktória 02 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 25.04 Q 0.209
2 351 Ufnárová MichaelaUfnárová Michaela 05 05 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 5 25.74 q 0.348
3 401 Režnáková LuciaRežnáková Lucia 04 04 ŠK JablonicaŠK Jablonica 3 26.60 0.204
4 502 Hrablayová DanielaHrablayová Daniela 04 04 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 PB 27.09 0.433
5 129 Ďurišová HanaĎurišová Hana 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 27.47 0.336
6 224 Peničková PaulínaPeničková Paulína 05 05 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 7 28.49 0.219
7 225 Podhradska SaraPodhradska Sara 04 04 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 1 29.57 0.210
8 529 Stolárová NinaStolárová Nina 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 8 PB 29.95 0.394
Celkom 8 pretekárov
Rozbeh 03 (ne, 19.9.2021 - 10:30) official Vietor: +3.2 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 534 Garčárová PatríciaGarčárová Patrícia 99 99 TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves 5 25.52 Q 0.192
2 421 Cellerová AgátaCellerová Agáta 03 03 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 4 25.58 q 0.181
3 540 Antušeková MartinaAntušeková Martina 00 00 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 1 26.28 q 0.387
4 403 Vašková AdriánaVašková Adriána 05 05 ŠK JablonicaŠK Jablonica 6 27.74 0.352
5 286 Jánošíková NicolJánošíková Nicol 05 05 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 2 28.28 0.179
6 509 Piešťanská LuciaPiešťanská Lucia 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 8 29.46 0.204
7 288 Kubošná SimonaKubošná Simona 05 05 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 7 30.13 0.185
372 Kusyová JankaKusyová Janka 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 DNF 0.194
Celkom 8 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 370 Kovačovicová LenkaKovačovicová Lenka 01 01 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 24.83 Q 0.163
2 366 Forster ViktóriaForster Viktória 02 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 25.04 Q 0.209
3 534 Garčárová PatríciaGarčárová Patrícia 99 99 TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves 5 25.52 Q 0.192
4 421 Cellerová AgátaCellerová Agáta 03 03 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 4 25.58 q 0.181
5 351 Ufnárová MichaelaUfnárová Michaela 05 05 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 5 25.74 q 0.348
6 368 Húsková NinaHúsková Nina 02 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 25.86 q 0.320
7 126 Comová MichaelaComová Michaela 01 01 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 26.13 q 0.176
8 540 Antušeková MartinaAntušeková Martina 00 00 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 1 26.28 q 0.387
9 401 Režnáková LuciaRežnáková Lucia 04 04 ŠK JablonicaŠK Jablonica 3 26.60 0.204
10 343 Čederlová ElaČederlová Ela 04 04 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 6 27.05 0.344
11 502 Hrablayová DanielaHrablayová Daniela 04 04 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 PB 27.09 0.433
12 129 Ďurišová HanaĎurišová Hana 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 27.47 0.336
13 499 Babiczová VeronikaBabiczová Veronika 99 99 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 27.60 0.467
14 508 Petřvalská ValentínaPetřvalská Valentína 04 04 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 PB 27.69 0.463
15 403 Vašková AdriánaVašková Adriána 05 05 ŠK JablonicaŠK Jablonica 6 27.74 0.352
16 367 Gogová EllaGogová Ella 05 05 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 28.26 0.248
17 286 Jánošíková NicolJánošíková Nicol 05 05 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 2 28.28 0.179
18 224 Peničková PaulínaPeničková Paulína 05 05 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 7 28.49 0.219
19 509 Piešťanská LuciaPiešťanská Lucia 05 05 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 8 29.46 0.204
20 225 Podhradska SaraPodhradska Sara 04 04 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 1 29.57 0.210
21 529 Stolárová NinaStolárová Nina 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 8 PB 29.95 0.394
22 288 Kubošná SimonaKubošná Simona 05 05 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 7 30.13 0.185
372 Kusyová JankaKusyová Janka 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 DNF 0.194