<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Majstrovstvá SR starších žiakov a starších žiačok, mužov a žien do 23 rokov

Trnava (18. - 19. 9. 2021)

4 x 400 m kluby - Muži 20-22 rokov (Beh)

Beh (ne, 19.9.2021 - 14:10) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 247 Timko, Revaj, Michalko, Glodžák Timko, Revaj, Michalko, Glodžák ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4 3:22.92 0.181
2 336 Benda, Janáč, Košík, Haraslin Benda, Janáč, Košík, Haraslin Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 6 3:28.97 0.208
3 358 Lubelec, Ručka, Vánovský, Vlkovič Lubelec, Ručka, Vánovský, Vlkovič ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 3:31.45 0.175
4 586 Lazar, Granský, Nosáľ, Vojtáš Lazar, Granský, Nosáľ, Vojtáš Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2 3:37.21 0.246
5 268 Kislan, Orlej, Basoš, Basoš Kislan, Orlej, Basoš, Basoš 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 7 3:38.25 0.199
6 415 Lukšo, Niko, Mikula, Ševčík Lukšo, Niko, Mikula, Ševčík Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 1 3:38.67 0.187
7 539 Mizner, Tomeček, Mikloš, Melo Mizner, Tomeček, Mikloš, Melo AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 5 3:40.26 0.230
8 339 Jursa, Vajda, Barilla, Federič Jursa, Vajda, Barilla, Federič Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 8 3:50.95 0.317
Celkom 8 pretekárov

4 x 400 m kluby - Ženy 20-22 rokov (Beh)

Beh (ne, 19.9.2021 - 14:00) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 372 Kusyová, Broďániová, Húsková, Švecová Kusyová, Broďániová, Húsková, Švecová ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 4:02.33 0.179
2 436 Šarinová, Balajová, Hübschová, Švachová Šarinová, Balajová, Hübschová, Švachová Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 6 4:03.83 0.324
3 543 Bieleková, Bartková, Antušeková, Strýčková Bieleková, Bartková, Antušeková, Strýčková AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 3 4:14.35 0.223
4 509 Piešťanská, Babiczová, Masaryková, Hrablayová Piešťanská, Babiczová, Masaryková, Hrablayová AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 4:31.47 0.179
5 290 Jánošíková, Lukašíková, Mlkvíková, Kubošná Jánošíková, Lukašíková, Mlkvíková, Kubošná Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 7 4:59.93 0.288
Celkom 5 pretekárov