<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Majstrovstvá SR starších žiakov a starších žiačok, mužov a žien do 23 rokov

Trnava (18. - 19. 9. 2021)

100 m prekážok [83,8cm] - Starší žiaci (Rozbeh)

Rozbeh 01 (so, 18.9.2021 - 10:20) official Vietor: +1.7 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 354 Dávid PeterDávid Peter 06 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 13.97 Q 0.168
2 496 Pelikán ŠimonPelikán Šimon 06 06 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 PB 14.73 Q 0.203
3 7 Nehyba MatúšNehyba Matúš 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 PB 14.74 q 0.200
4 5 Houndjo EricHoundjo Eric 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 PB 15.19 q 0.178
5 37 Svorad OliverSvorad Oliver 08 08 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 15.20 q 0.156
6 218 Sirota TimonSirota Timon 06 06 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 6 16.18 0.243
6 Měšťan TomášMěšťan Tomáš 07 07 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 7 DNF 0.156
Poznámky:
Postup: Prví 2 + 4 časy Tomáša Mešťana po uraze odviezla rýchla zdravotná služba.
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 02 (so, 18.9.2021 - 10:20) official Vietor: +2.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 3 Gašpar AdamGašpar Adam 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 PB 14.56 Q 0.197
2 396 Hlaváč KristiánHlaváč Kristián 06 06 ŠK JablonicaŠK Jablonica 5 PB 14.83 Q 0.155
3 469 Hnatko TobiasHnatko Tobias 06 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 3 15.67 q 0.178
4 473 Smoleň DanielSmoleň Daniel 07 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 6 PB 15.71 0.219
5 1 Boškovič AdamBoškovič Adam 07 07 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 PB 15.95 0.353
6 414 Mišinec MaximMišinec Maxim 07 07 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 7 PB 16.75 0.391
Poznámky:
Postup: Prví 2 + 4 časy
Celkom 6 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 354 Dávid PeterDávid Peter 06 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 13.97 Q 0.168
2 3 Gašpar AdamGašpar Adam 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 PB 14.56 Q 0.197
3 496 Pelikán ŠimonPelikán Šimon 06 06 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 PB 14.73 Q 0.203
4 7 Nehyba MatúšNehyba Matúš 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 PB 14.74 q 0.200
5 396 Hlaváč KristiánHlaváč Kristián 06 06 ŠK JablonicaŠK Jablonica 5 PB 14.83 Q 0.155
6 5 Houndjo EricHoundjo Eric 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 PB 15.19 q 0.178
7 37 Svorad OliverSvorad Oliver 08 08 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 15.20 q 0.156
8 469 Hnatko TobiasHnatko Tobias 06 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 3 15.67 q 0.178
9 473 Smoleň DanielSmoleň Daniel 07 07 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 6 PB 15.71 0.219
10 1 Boškovič AdamBoškovič Adam 07 07 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 PB 15.95 0.353
11 218 Sirota TimonSirota Timon 06 06 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 6 16.18 0.243
12 414 Mišinec MaximMišinec Maxim 07 07 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 7 PB 16.75 0.391
6 Měšťan TomášMěšťan Tomáš 07 07 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 7 DNF 0.156

100 m prekážok [83,8cm] - Starší žiaci (Finále)

Finále (so, 18.9.2021 - 12:00) official Vietor: +2.8 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 354 Dávid PeterDávid Peter 06 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 14.02 0.179
2 396 Hlaváč KristiánHlaváč Kristián 06 06 ŠK JablonicaŠK Jablonica 6 14.24 0.138
3 496 Pelikán ŠimonPelikán Šimon 06 06 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 14.56 0.170
4 3 Gašpar AdamGašpar Adam 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 14.63 0.180
5 7 Nehyba MatúšNehyba Matúš 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 14.69 0.562
6 5 Houndjo EricHoundjo Eric 06 06 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 7 15.15 0.171
7 469 Hnatko TobiasHnatko Tobias 06 06 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 8 15.18 0.184
8 37 Svorad OliverSvorad Oliver 08 08 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 15.33 0.127
Celkom 8 pretekárov

100 m prekážok [83,8cm] - Ženy 20-22 rokov (Finále)

Finále (so, 18.9.2021 - 10:30) official Vietor: +2.3 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 366 Forster ViktóriaForster Viktória 02 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 PB 13.50 0.171
2 19 Slezáková RebeccaSlezáková Rebecca 05 05 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 14.51 0.305
3 77 Fotulová MiaFotulová Mia 03 03 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 3 14.95 0.381
4 505 Králiková RomanaKráliková Romana 00 00 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 SB 15.87 0.209
5 364 Broďániová BarboraBroďániová Barbora 04 04 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 7 16.03 0.375
6 530 Stolárová ViktóriaStolárová Viktória 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 PB 18.34 0.590
432 Molnárová MichaelaMolnárová Michaela 04 04 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 5 DNF 0.166
Poznámky:
Michaelu Molnárovú po uraze odviezla rýchla zdravotná služba.
Celkom 7 pretekárov

100 m prekážok [83,8cm] - Ženy 20-22 rokov (Vložený beh)

Vložený beh (so, 18.9.2021 - 12:05) official Vietor: +1.8 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 366 Forster ViktóriaForster Viktória 02 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 13.76 0.163
2 530 Stolárová ViktóriaStolárová Viktória 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 18.59 0.174
77 Fotulová MiaFotulová Mia 03 03 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 5 DQ 0.205
Poznámky:
DQ podľa TP 22.6.2 dráha číslo 5
Celkom 3 pretekári