<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Majstrovstvá SR starších žiakov a starších žiačok, mužov a žien do 23 rokov

Trnava (18. - 19. 9. 2021)

5000 m - Muži 20-22 rokov (Beh)

Beh (ne, 19.9.2021 - 15:15) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 205 Fridmanský DenisFridmanský Denis 01 01 Cassovia Running Team o.z. KošiceCassovia Running Team o.z. ... 4 PB 15:28.57
2 314 Stanik MichalStanik Michal 02 02 Bežecký klub Lysá pod MakytouBežecký klub Lysá pod Makytou 2 15:29.06
3 9 Ondrovič MarekOndrovič Marek 01 01 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 15:30.39
4 409 Jakal DaliborJakal Dalibor 00 00 Slávia Trenčín o.z.Slávia Trenčín o.z. 3 PB 15:31.96
5 243 Piliarkin TimotejPiliarkin Timotej 02 02 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 5 16:34.71
6 54 Novák ErikNovák Erik 04 04 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 16:44.02
Celkom 6 pretekárov

5000 m - Ženy 20-22 rokov (Beh)

Beh (ne, 19.9.2021 - 14:55) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 250 Dušková ElenaDušková Elena 01 01 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 1 18:03.28
2 405 Kotianová LenkaKotianová Lenka 03 03 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 3 PB 18:46.06
3 503 Klepková EliškaKlepková Eliška 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 18:47.94
4 374 Šuleková PetraŠuleková Petra 02 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 PB 20:10.80
5 287 Krkošková PavlaKrkošková Pavla 03 03 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 6 PB 20:38.14
6 612 Ondrušková LuciaOndrušková Lucia 02 02 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 8 20:39.43
7 578 Gombárová BarboraGombárová Barbora 04 04 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 7 21:51.48
8 506 Masaryková NinaMasaryková Nina 99 99 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 21:52.93
Celkom 8 pretekárov