<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Majstrovstvá SR mužov a žien

Trnava (29. - 30. 8. 2020)

100 m - Muži (Rozbeh)

Rozbeh 01 (so, 29.8.2020 - 16:05) official Vietor: +0.0 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 167 Volko JánVolko Ján 96 96 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 10.71 Q 0.190
2 155 Federič FilipFederič Filip 04 04 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 3 PB 11.03 q 0.154
3 272 Jelínek RastislavJelínek Rastislav 01 01 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 11.11 0.186
4 58 Bielopotocký MartinBielopotocký Martin 92 92 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 2 SB 11.30 0.198
5 239 Ďurdina JakubĎurdina Jakub 01 01 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 11.40 0.180
6 46 Pobjecký MatejPobjecký Matej 04 04 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 11.83 0.162
7 237 Bugár MartinBugár Martin 02 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 12.02 0.224
8 240 Erban BenjamínErban Benjamín 89 89 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 8 14.19 0.203
Celkom 8 pretekárov
Rozbeh 02 (so, 29.8.2020 - 16:05) official Vietor: +1.1 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 33 Baluch MatejBaluch Matej 00 00 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 4 10.57 Q 0.163
2 154 Benda JakubBenda Jakub 00 00 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 5 10.98 q 0.153
3 64 Rigler ErikRigler Erik 94 94 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 3 SB 11.06 q 0.178
4 16 Noskovič LadislavNoskovič Ladislav 80 80 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 11.38 0.159
5 73 Krajčír StanislavKrajčír Stanislav 02 02 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 2 11.48 0.176
6 71 Burik DávidBurik Dávid 97 97 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 7 PB 11.70 0.206
7 210 Obcovič PeterObcovič Peter 01 01 ŠK JablonicaŠK Jablonica 1 PB 11.78 0.204
8 160 Janko IvanJanko Ivan 77 77 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 8 PB 13.18 0.176
Celkom 8 pretekárov
Rozbeh 03 (so, 29.8.2020 - 16:05) official Vietor: +1.3 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 234 Beladič SamuelBeladič Samuel 02 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 PB 10.83 Q 0.173
2 163 Opavský MatúšOpavský Matúš 99 99 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 3 SB 11.00 q 0.155
3 178 Halbavý LukášHalbavý Lukáš 99 99 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 11.23 0.166
4 62 Mészáros LukášMészáros Lukáš 95 95 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 2 11.59 0.314
5 65 Sviták MartinSviták Martin 03 03 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 7 11.95 0.193
6 255 Špacír LucasŠpacír Lucas 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 8 PB 11.96 0.177
7 133 Matuščák TomášMatuščák Tomáš 01 01 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 4 11.98 0.170
8 229 Pajunk AdamPajunk Adam 90 90 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 1 12.06 0.246
Celkom 8 pretekárov
Rozbeh 04 (so, 29.8.2020 - 16:05) official Vietor: -1.3 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 186 Puchovský LukášPuchovský Lukáš 98 98 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 10.90 Q 0.164
2 162 Košík TomášKošík Tomáš 00 00 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 5 11.08 0.166
3 99 Holec DominikHolec Dominik 95 95 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 8 11.19 0.200
4 187 Rojka TomášRojka Tomáš 04 04 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 11.29 0.199
5 95 Buvala JozefBuvala Jozef 96 96 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 2 11.87 0.189
6 56 Adamovič AndrejAdamovič Andrej 86 86 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 7 PB 11.96 0.175
7 244 Janík DávidJaník Dávid 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 PB 12.15 0.188
61 Lengyel OndrejLengyel Ondrej 94 94 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 6 DNS
Celkom 8 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 33 Baluch MatejBaluch Matej 00 00 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 4 10.57 Q 0.163
2 167 Volko JánVolko Ján 96 96 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 10.71 Q 0.190
3 234 Beladič SamuelBeladič Samuel 02 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 PB 10.83 Q 0.173
4 186 Puchovský LukášPuchovský Lukáš 98 98 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 10.90 Q 0.164
5 154 Benda JakubBenda Jakub 00 00 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 5 10.98 q 0.153
6 163 Opavský MatúšOpavský Matúš 99 99 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 3 SB 11.00 q 0.155
7 155 Federič FilipFederič Filip 04 04 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 3 PB 11.03 q 0.154
8 64 Rigler ErikRigler Erik 94 94 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 3 SB 11.06 q 0.178
9 162 Košík TomášKošík Tomáš 00 00 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 5 11.08 0.166
10 272 Jelínek RastislavJelínek Rastislav 01 01 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 11.11 0.186
11 99 Holec DominikHolec Dominik 95 95 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 8 11.19 0.200
12 178 Halbavý LukášHalbavý Lukáš 99 99 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 11.23 0.166
13 187 Rojka TomášRojka Tomáš 04 04 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 11.29 0.199
14 58 Bielopotocký MartinBielopotocký Martin 92 92 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 2 SB 11.30 0.198
15 16 Noskovič LadislavNoskovič Ladislav 80 80 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 11.38 0.159
16 239 Ďurdina JakubĎurdina Jakub 01 01 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 11.40 0.180
17 73 Krajčír StanislavKrajčír Stanislav 02 02 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 2 11.48 0.176
18 62 Mészáros LukášMészáros Lukáš 95 95 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 2 11.59 0.314
19 71 Burik DávidBurik Dávid 97 97 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 7 PB 11.70 0.206
20 210 Obcovič PeterObcovič Peter 01 01 ŠK JablonicaŠK Jablonica 1 PB 11.78 0.204
21 46 Pobjecký MatejPobjecký Matej 04 04 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 11.83 0.162
22 95 Buvala JozefBuvala Jozef 96 96 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 2 11.87 0.189
23 65 Sviták MartinSviták Martin 03 03 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 7 11.95 0.193
24 255 Špacír LucasŠpacír Lucas 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 8 PB 11.96 0.177
24 56 Adamovič AndrejAdamovič Andrej 86 86 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 7 PB 11.96 0.175
26 133 Matuščák TomášMatuščák Tomáš 01 01 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 4 11.98 0.170
27 237 Bugár MartinBugár Martin 02 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 12.02 0.224
28 229 Pajunk AdamPajunk Adam 90 90 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 1 12.06 0.246
29 244 Janík DávidJaník Dávid 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 PB 12.15 0.188
30 160 Janko IvanJanko Ivan 77 77 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 8 PB 13.18 0.176
31 240 Erban BenjamínErban Benjamín 89 89 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 8 14.19 0.203
61 Lengyel OndrejLengyel Ondrej 94 94 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 6 DNS

100 m - Muži (Finále)

Finále (so, 29.8.2020 - 17:30) official Vietor: -0.6 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 167 Volko JánVolko Ján 96 96 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 5 SB 10.45 0.161
2 33 Baluch MatejBaluch Matej 00 00 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 4 10.66 0.167
3 186 Puchovský LukášPuchovský Lukáš 98 98 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 SB 10.77 0.170
4 234 Beladič SamuelBeladič Samuel 02 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 10.92 0.138
5 155 Federič FilipFederič Filip 04 04 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 1 SB 11.03 0.156
6 163 Opavský MatúšOpavský Matúš 99 99 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 7 11.08 0.178
7 154 Benda JakubBenda Jakub 00 00 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 2 11.16 0.136
8 64 Rigler ErikRigler Erik 94 94 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 8 11.29 0.185
Celkom 8 pretekárov

100 m - Ženy (Rozbeh)

Rozbeh 01 (so, 29.8.2020 - 15:45) official Vietor: +0.6 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 298 Weigertová MonikaWeigertová Monika 92 92 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 4 12.07 Q 0.200
2 218 Cellerová AgátaCellerová Agáta 03 03 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 3 PB 12.58 q 0.223
3 76 Nagyová MartinaNagyová Martina 99 99 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 5 12.58 q 0.176
4 295 Lepotová AmáliaLepotová Amália 02 02 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 1 13.33 0.294
5 278 Devaldová DianaDevaldová Diana 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 13.42 0.205
6 260 Babiczová VeronikaBabiczová Veronika 99 99 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 13.54 0.192
7 310 Kudlíková DanaKudlíková Dana 01 01 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 6 13.56 0.213
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 02 (so, 29.8.2020 - 15:45) official Vietor: -1.4 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 191 Forster ViktóriaForster Viktória 02 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 12.04 Q 0.202
2 225 Ondrejková MonikaOndrejková Monika 01 01 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 5 12.50 q 0.181
3 283 Rusnáková ViktóriaRusnáková Viktória 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 12.89 0.171
4 264 Majdáková NinaMajdáková Nina 02 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 13.16 0.180
5 226 Šupicová LenkaŠupicová Lenka 03 03 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 1 PB 13.22 0.217
6 124 Predajnianska LenkaPredajnianska Lenka 00 00 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 6 13.25 0.222
7 51 Nováková SoňaNováková Soňa 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 13.58 0.220
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 03 (so, 29.8.2020 - 15:45) official Vietor: +1.1 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 193 Kovačovicová LenkaKovačovicová Lenka 01 01 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 12.20 Q 0.179
2 129 Tomková DášaTomková Dáša 00 00 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 5 12.63 0.189
3 221 Majerská KristínaMajerská Kristína 03 03 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 2 PB 12.80 0.204
4 170 Čederlová ElaČederlová Ela 04 04 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 3 13.01 0.342
5 25 Miklová MariettaMiklová Marietta 02 02 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 13.18 0.229
6 50 Mišovičová KatarínaMišovičová Katarína 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 13.21 0.219
7 282 Mišková MichaelaMišková Michaela 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 1 13.41 0.306
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 04 (so, 29.8.2020 - 15:45) official Vietor: +1.5 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 115 Bezeková AlexandraBezeková Alexandra 92 92 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 3 12.15 Q 0.160
2 118 Engel Leonie SophiEngel Leonie Sophi 01 01 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 2 PB 12.60 q 0.196
3 30 Farajpour DeliaFarajpour Delia 04 04 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 4 12.70 0.280
4 8 Žibritová RebekaŽibritová Rebeka 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 PB 12.76 0.205
5 227 Švachová MartinaŠvachová Martina 03 03 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 6 PB 12.78 0.211
6 292 Antušeková MartinaAntušeková Martina 00 00 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 1 PB 12.95 0.270
7 141 Jánošíková NicolJánošíková Nicol 05 05 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 7 PB 13.39 0.184
Celkom 7 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 191 Forster ViktóriaForster Viktória 02 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 12.04 Q 0.202
2 298 Weigertová MonikaWeigertová Monika 92 92 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 4 12.07 Q 0.200
3 115 Bezeková AlexandraBezeková Alexandra 92 92 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 3 12.15 Q 0.160
4 193 Kovačovicová LenkaKovačovicová Lenka 01 01 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 12.20 Q 0.179
5 225 Ondrejková MonikaOndrejková Monika 01 01 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 5 12.50 q 0.181
6 218 Cellerová AgátaCellerová Agáta 03 03 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 3 PB 12.58 q 0.223
6 76 Nagyová MartinaNagyová Martina 99 99 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 5 12.58 q 0.176
8 118 Engel Leonie SophiEngel Leonie Sophi 01 01 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 2 PB 12.60 q 0.196
9 129 Tomková DášaTomková Dáša 00 00 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 5 12.63 0.189
10 30 Farajpour DeliaFarajpour Delia 04 04 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 4 12.70 0.280
11 8 Žibritová RebekaŽibritová Rebeka 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 PB 12.76 0.205
12 227 Švachová MartinaŠvachová Martina 03 03 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 6 PB 12.78 0.211
13 221 Majerská KristínaMajerská Kristína 03 03 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 2 PB 12.80 0.204
14 283 Rusnáková ViktóriaRusnáková Viktória 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 12.89 0.171
15 292 Antušeková MartinaAntušeková Martina 00 00 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 1 PB 12.95 0.270
16 170 Čederlová ElaČederlová Ela 04 04 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 3 13.01 0.342
17 264 Majdáková NinaMajdáková Nina 02 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 13.16 0.180
18 25 Miklová MariettaMiklová Marietta 02 02 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 13.18 0.229
19 50 Mišovičová KatarínaMišovičová Katarína 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 13.21 0.219
20 226 Šupicová LenkaŠupicová Lenka 03 03 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 1 PB 13.22 0.217
21 124 Predajnianska LenkaPredajnianska Lenka 00 00 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 6 13.25 0.222
22 295 Lepotová AmáliaLepotová Amália 02 02 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 1 13.33 0.294
23 141 Jánošíková NicolJánošíková Nicol 05 05 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 7 PB 13.39 0.184
24 282 Mišková MichaelaMišková Michaela 07 07 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 1 13.41 0.306
25 278 Devaldová DianaDevaldová Diana 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 13.42 0.205
26 260 Babiczová VeronikaBabiczová Veronika 99 99 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 13.54 0.192
27 310 Kudlíková DanaKudlíková Dana 01 01 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 6 13.56 0.213
28 51 Nováková SoňaNováková Soňa 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 13.58 0.220

100 m - Ženy (Finále)

Finále (so, 29.8.2020 - 17:20) official Vietor: -0.8 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 298 Weigertová MonikaWeigertová Monika 92 92 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 5 SB 11.79 0.193
2 191 Forster ViktóriaForster Viktória 02 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 SB 11.82 0.162
3 193 Kovačovicová LenkaKovačovicová Lenka 01 01 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 SB 12.12 0.195
4 115 Bezeková AlexandraBezeková Alexandra 92 92 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 3 12.37 0.183
5 225 Ondrejková MonikaOndrejková Monika 01 01 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 2 SB 12.47 0.170
6 76 Nagyová MartinaNagyová Martina 99 99 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 1 12.59 0.164
7 218 Cellerová AgátaCellerová Agáta 03 03 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 7 12.63 0.219
8 118 Engel Leonie SophiEngel Leonie Sophi 01 01 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 8 12.84 0.206
Celkom 8 pretekárov

200 m - Muži (Rozbeh)

Rozbeh 01 (ne, 30.8.2020 - 15:15) official Vietor: -2.6 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 167 Volko JánVolko Ján 96 96 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 22.05 Q 0.164
2 186 Puchovský LukášPuchovský Lukáš 98 98 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 22.43 q 0.179
3 243 Igaz AdamIgaz Adam 02 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 22.77 q 0.186
4 322 Vojtáš NicolasVojtáš Nicolas 00 00 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2 23.58 0.115
5 252 Pázmány RichardPázmány Richard 01 01 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 24.42 0.205
6 71 Burik DávidBurik Dávid 97 97 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 7 24.64 0.204
16 Noskovič LadislavNoskovič Ladislav 80 80 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 DNS
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 02 (ne, 30.8.2020 - 15:15) official Vietor: -1.7 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 94 Bujna ŠimonBujna Šimon 95 95 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4 22.13 Q 0.173
2 162 Košík TomášKošík Tomáš 00 00 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 3 22.82 0.182
3 136 Filo JakubFilo Jakub 00 00 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 5 23.41 0.500
4 239 Ďurdina JakubĎurdina Jakub 01 01 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 23.71 0.190
5 244 Janík DávidJaník Dávid 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 24.32 0.196
6 96 Ďubašák JánĎubašák Ján 95 95 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 2 24.35 0.192
7 56 Adamovič AndrejAdamovič Andrej 86 86 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 1 24.47 0.170
8 326 Lopuch MariánLopuch Marián 67 67 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 8 PB 28.49 0.191
Celkom 8 pretekárov
Rozbeh 03 (ne, 30.8.2020 - 15:15) official Vietor: -2.7 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 138 Murcko OliverMurcko Oliver 01 01 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 4 21.90 Q 0.162
2 234 Beladič SamuelBeladič Samuel 02 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 22.41 q 0.171
3 157 Haraslin RomanHaraslin Roman 03 03 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 3 22.85 0.162
4 318 Beloš AdamBeloš Adam 98 98 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 6 23.13 0.170
5 275 Sedlák ErikSedlák Erik 01 01 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 23.42 0.215
6 37 Legnavský BernardLegnavský Bernard 02 02 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 1 24.68 0.195
7 291 Schnelldorfer ArisSchnelldorfer Aris 99 99 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 8 25.52 0.259
63 Perrone AdrianoPerrone Adriano 01 01 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 7 DNS
Celkom 8 pretekárov
Rozbeh 04 (ne, 30.8.2020 - 15:15) official Vietor: -2.0 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 250 Marček MiroslavMarček Miroslav 95 95 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 22.25 Q 0.140
2 154 Benda JakubBenda Jakub 00 00 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 22.36 q 0.135
3 241 Hanic MárioHanic Mário 99 99 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 22.90 0.194
4 178 Halbavý LukášHalbavý Lukáš 99 99 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 23.28 0.156
5 246 Kostolný ŠimonKostolný Šimon 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 24.20 0.321
6 210 Obcovič PeterObcovič Peter 01 01 ŠK JablonicaŠK Jablonica 7 24.55 0.230
7 237 Bugár MartinBugár Martin 02 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 8 PB 24.68 0.214
8 274 Patarák MatúšPatarák Matúš 01 01 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 1 25.69 0.502
Celkom 8 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 138 Murcko OliverMurcko Oliver 01 01 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 4 21.90 Q 0.162
2 167 Volko JánVolko Ján 96 96 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 22.05 Q 0.164
3 94 Bujna ŠimonBujna Šimon 95 95 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4 22.13 Q 0.173
4 250 Marček MiroslavMarček Miroslav 95 95 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 22.25 Q 0.140
5 154 Benda JakubBenda Jakub 00 00 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 22.36 q 0.135
6 234 Beladič SamuelBeladič Samuel 02 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 22.41 q 0.171
7 186 Puchovský LukášPuchovský Lukáš 98 98 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 22.43 q 0.179
8 243 Igaz AdamIgaz Adam 02 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 22.77 q 0.186
9 162 Košík TomášKošík Tomáš 00 00 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 3 22.82 0.182
10 157 Haraslin RomanHaraslin Roman 03 03 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 3 22.85 0.162
11 241 Hanic MárioHanic Mário 99 99 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 22.90 0.194
12 318 Beloš AdamBeloš Adam 98 98 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 6 23.13 0.170
13 178 Halbavý LukášHalbavý Lukáš 99 99 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 23.28 0.156
14 136 Filo JakubFilo Jakub 00 00 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 5 23.41 0.500
15 275 Sedlák ErikSedlák Erik 01 01 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 23.42 0.215
16 322 Vojtáš NicolasVojtáš Nicolas 00 00 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2 23.58 0.115
17 239 Ďurdina JakubĎurdina Jakub 01 01 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 23.71 0.190
18 246 Kostolný ŠimonKostolný Šimon 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 24.20 0.321
19 244 Janík DávidJaník Dávid 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 24.32 0.196
20 96 Ďubašák JánĎubašák Ján 95 95 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 2 24.35 0.192
21 252 Pázmány RichardPázmány Richard 01 01 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 24.42 0.205
22 56 Adamovič AndrejAdamovič Andrej 86 86 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 1 24.47 0.170
23 210 Obcovič PeterObcovič Peter 01 01 ŠK JablonicaŠK Jablonica 7 24.55 0.230
24 71 Burik DávidBurik Dávid 97 97 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 7 24.64 0.204
25 37 Legnavský BernardLegnavský Bernard 02 02 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 1 24.68 0.195
25 237 Bugár MartinBugár Martin 02 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 8 PB 24.68 0.214
27 291 Schnelldorfer ArisSchnelldorfer Aris 99 99 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 8 25.52 0.259
28 274 Patarák MatúšPatarák Matúš 01 01 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 1 25.69 0.502
29 326 Lopuch MariánLopuch Marián 67 67 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 8 PB 28.49 0.191
16 Noskovič LadislavNoskovič Ladislav 80 80 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 DNS
63 Perrone AdrianoPerrone Adriano 01 01 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 7 DNS

200 m - Muži (Finále)

Finále (ne, 30.8.2020 - 16:55) official Vietor: -2.7 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 167 Volko JánVolko Ján 96 96 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 5 SB 21.36 0.179
2 94 Bujna ŠimonBujna Šimon 95 95 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 3 SB 21.51 0.163
3 138 Murcko OliverMurcko Oliver 01 01 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 4 SB 21.57 0.170
4 250 Marček MiroslavMarček Miroslav 95 95 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 SB 22.09 0.172
5 234 Beladič SamuelBeladič Samuel 02 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 SB 22.24 0.173
6 154 Benda JakubBenda Jakub 00 00 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 2 22.40 0.149
7 243 Igaz AdamIgaz Adam 02 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 8 23.04 0.179
8 186 Puchovský LukášPuchovský Lukáš 98 98 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 23.40 0.149
Celkom 8 pretekárov

200 m - Ženy (Rozbeh)

Rozbeh 01 (ne, 30.8.2020 - 15:00) official Vietor: -2.7 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 191 Forster ViktóriaForster Viktória 02 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 25.35 Q 0.196
2 192 Húsková NinaHúsková Nina 02 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 26.53 0.535
3 278 Devaldová DianaDevaldová Diana 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 27.25 0.231
4 214 Režnáková LuciaRežnáková Lucia 04 04 ŠK JablonicaŠK Jablonica 6 27.39 0.166
5 213 Koptáková MichaelaKoptáková Michaela 05 05 ŠK JablonicaŠK Jablonica 2 29.74 0.190
Celkom 5 pretekárov
Rozbeh 02 (ne, 30.8.2020 - 15:00) official Vietor: -3.1 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 193 Kovačovicová LenkaKovačovicová Lenka 01 01 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 25.17 Q 0.180
2 8 Žibritová RebekaŽibritová Rebeka 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 26.20 q 0.215
3 267 Šmigová KatarínaŠmigová Katarína 00 00 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 PB 26.51 q 0.170
4 124 Predajnianska LenkaPredajnianska Lenka 00 00 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 3 26.55 0.368
5 215 Vašková AdriánaVašková Adriána 05 05 ŠK JablonicaŠK Jablonica 7 27.18 0.154
6 264 Majdáková NinaMajdáková Nina 02 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 PB 27.20 0.164
Celkom 6 pretekárov
Rozbeh 03 (ne, 30.8.2020 - 15:00) official Vietor: -1.6 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 128 Tomková BarboraTomková Barbora 96 96 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4 25.46 Q 0.134
2 284 Garčárová PatríciaGarčárová Patrícia 99 99 TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves 5 25.95 q 0.387
3 76 Nagyová MartinaNagyová Martina 99 99 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 3 26.78 0.231
4 118 Engel Leonie SophiEngel Leonie Sophi 01 01 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 2 27.15 0.129
5 260 Babiczová VeronikaBabiczová Veronika 99 99 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 27.81 0.234
6 212 Hrajnohová SimonaHrajnohová Simona 03 03 ŠK JablonicaŠK Jablonica 7 29.20 0.509
292 Antušeková MartinaAntušeková Martina 00 00 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 1 DNF
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 04 (ne, 30.8.2020 - 15:00) official Vietor: -2.0 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 175 Strýčková ViktóriaStrýčková Viktória 01 01 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 25.94 Q 0.176
2 129 Tomková DášaTomková Dáša 00 00 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 5 26.43 q 0.201
3 283 Rusnáková ViktóriaRusnáková Viktória 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 26.70 0.186
4 196 Nováková NinaNováková Nina 96 96 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 27.46 0.235
5 261 Behúňová TamaraBehúňová Tamara 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 30.27 0.370
Celkom 5 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 193 Kovačovicová LenkaKovačovicová Lenka 01 01 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 25.17 Q 0.180
2 191 Forster ViktóriaForster Viktória 02 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 25.35 Q 0.196
3 128 Tomková BarboraTomková Barbora 96 96 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4 25.46 Q 0.134
4 175 Strýčková ViktóriaStrýčková Viktória 01 01 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 25.94 Q 0.176
5 284 Garčárová PatríciaGarčárová Patrícia 99 99 TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves 5 25.95 q 0.387
6 8 Žibritová RebekaŽibritová Rebeka 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 26.20 q 0.215
7 129 Tomková DášaTomková Dáša 00 00 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 5 26.43 q 0.201
8 267 Šmigová KatarínaŠmigová Katarína 00 00 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 PB 26.51 q 0.170
9 192 Húsková NinaHúsková Nina 02 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 26.53 0.535
10 124 Predajnianska LenkaPredajnianska Lenka 00 00 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 3 26.55 0.368
11 283 Rusnáková ViktóriaRusnáková Viktória 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 26.70 0.186
12 76 Nagyová MartinaNagyová Martina 99 99 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 3 26.78 0.231
13 118 Engel Leonie SophiEngel Leonie Sophi 01 01 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 2 27.15 0.129
14 215 Vašková AdriánaVašková Adriána 05 05 ŠK JablonicaŠK Jablonica 7 27.18 0.154
15 264 Majdáková NinaMajdáková Nina 02 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 PB 27.20 0.164
16 278 Devaldová DianaDevaldová Diana 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 27.25 0.231
17 214 Režnáková LuciaRežnáková Lucia 04 04 ŠK JablonicaŠK Jablonica 6 27.39 0.166
18 196 Nováková NinaNováková Nina 96 96 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 27.46 0.235
19 260 Babiczová VeronikaBabiczová Veronika 99 99 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 27.81 0.234
20 212 Hrajnohová SimonaHrajnohová Simona 03 03 ŠK JablonicaŠK Jablonica 7 29.20 0.509
21 213 Koptáková MichaelaKoptáková Michaela 05 05 ŠK JablonicaŠK Jablonica 2 29.74 0.190
22 261 Behúňová TamaraBehúňová Tamara 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 30.27 0.370
292 Antušeková MartinaAntušeková Martina 00 00 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 1 DNF

200 m - Ženy (Finále)

Finále (ne, 30.8.2020 - 16:45) official Vietor: -3.4 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 191 Forster ViktóriaForster Viktória 02 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 SB 24.53 0.180
2 193 Kovačovicová LenkaKovačovicová Lenka 01 01 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 SB 25.15 0.179
3 128 Tomková BarboraTomková Barbora 96 96 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 3 25.78 0.208
4 175 Strýčková ViktóriaStrýčková Viktória 01 01 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 6 SB 25.90 0.197
5 284 Garčárová PatríciaGarčárová Patrícia 99 99 TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves 2 26.21 0.280
6 129 Tomková DášaTomková Dáša 00 00 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 1 SB 26.39 0.200
7 8 Žibritová RebekaŽibritová Rebeka 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 7 26.43 0.217
8 267 Šmigová KatarínaŠmigová Katarína 00 00 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 8 26.87 0.176
Celkom 8 pretekárov

400 m - Muži (Beh)

Beh 01 (so, 29.8.2020 - 16:40) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 94 Bujna ŠimonBujna Šimon 95 95 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4 0:46.68 0.172
2 250 Marček MiroslavMarček Miroslav 95 95 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 PB 0:48.11 0.325
3 208 Dömötör PatrikDömötör Patrik 00 00 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 5 0:48.29 0.289
4 241 Hanic MárioHanic Mário 99 99 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 8 PB 0:49.24 0.192
5 28 Grajcarík TomášGrajcarík Tomáš 04 04 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 7 PB 0:49.26 0.201
6 318 Beloš AdamBeloš Adam 98 98 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 6 0:49.48 0.161
7 98 Glodžák LukášGlodžák Lukáš 99 99 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 1 PB 0:49.63 0.175
8 100 Hrudkay OliverHrudkay Oliver 02 02 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 2 0:50.36 0.163
Celkom 8 pretekárov
Beh 02 (so, 29.8.2020 - 16:40) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 251 Pavelka AdriánPavelka Adrián 91 91 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 SB 0:49.85 0.196
2 322 Vojtáš NicolasVojtáš Nicolas 00 00 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 5 PB 0:50.47 0.249
3 238 Cidorík MatejCidorík Matej 00 00 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 PB 0:50.54 0.185
4 243 Igaz AdamIgaz Adam 02 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 8 PB 0:50.64 0.191
5 107 Revaj FilipRevaj Filip 02 02 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 2 PB 0:50.72 0.199
6 63 Perrone AdrianoPerrone Adriano 01 01 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 7 PB 0:50.74 0.199
7 305 Labo DávidLabo Dávid 00 00 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 1 0:52.65 0.191
235 Bellus ŠtefanBellus Štefan 02 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 DNF 0.174
Celkom 8 pretekárov
Beh 03 (so, 29.8.2020 - 16:40) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 182 Kutruc TomášKutruc Tomáš 01 01 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 7 PB 0:51.02 0.239
2 83 Galdík MartinGaldík Martin 00 00 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 5 SB 0:51.85 0.207
3 275 Sedlák ErikSedlák Erik 01 01 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 0:52.19 0.178
4 252 Pázmány RichardPázmány Richard 01 01 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 PB 0:52.44 0.164
5 96 Ďubašák JánĎubašák Ján 95 95 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4 0:52.66 0.181
6 111 Timko TomášTimko Tomáš 02 02 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 2 0:52.89 0.202
7 246 Kostolný ŠimonKostolný Šimon 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 8 PB 0:53.15 0.347
74 Zschäbitz AdamZschäbitz Adam 99 99 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 1 DNF 0.184
Celkom 8 pretekárov
Beh 04 (so, 29.8.2020 - 16:40) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 139 Truchlík MichalTruchlík Michal 02 02 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 5 PB 0:53.42 0.169
2 210 Obcovič PeterObcovič Peter 01 01 ŠK JablonicaŠK Jablonica 3 PB 0:55.05 0.238
3 188 Svoreň OndrejSvoreň Ondrej 00 00 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 0:55.07 0.197
4 259 Zaťko MartinZaťko Martin 96 96 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 8 0:56.44 0.186
5 37 Legnavský BernardLegnavský Bernard 02 02 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 7 0:57.67 0.185
6 291 Schnelldorfer ArisSchnelldorfer Aris 99 99 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 6 0:58.00 0.254
7 146 Bobrík MartinBobrík Martin 76 76 TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín 2 PB 1:00.51 0.200
274 Patarák MatúšPatarák Matúš 01 01 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 DQ 0.218
Poznámky:
4. dráha DQ podľa P 17.3.1 Technických pravidiel
Celkom 8 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 94 Bujna ŠimonBujna Šimon 95 95 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4 0:46.68 0.172
2 250 Marček MiroslavMarček Miroslav 95 95 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 PB 0:48.11 0.325
3 208 Dömötör PatrikDömötör Patrik 00 00 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 5 0:48.29 0.289
4 241 Hanic MárioHanic Mário 99 99 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 8 PB 0:49.24 0.192
5 28 Grajcarík TomášGrajcarík Tomáš 04 04 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 7 PB 0:49.26 0.201
6 318 Beloš AdamBeloš Adam 98 98 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 6 0:49.48 0.161
7 98 Glodžák LukášGlodžák Lukáš 99 99 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 1 PB 0:49.63 0.175
8 251 Pavelka AdriánPavelka Adrián 91 91 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 SB 0:49.85 0.196
9 100 Hrudkay OliverHrudkay Oliver 02 02 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 2 0:50.36 0.163
10 322 Vojtáš NicolasVojtáš Nicolas 00 00 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 5 PB 0:50.47 0.249
11 238 Cidorík MatejCidorík Matej 00 00 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 PB 0:50.54 0.185
12 243 Igaz AdamIgaz Adam 02 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 8 PB 0:50.64 0.191
13 107 Revaj FilipRevaj Filip 02 02 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 2 PB 0:50.72 0.199
14 63 Perrone AdrianoPerrone Adriano 01 01 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 7 PB 0:50.74 0.199
15 182 Kutruc TomášKutruc Tomáš 01 01 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 7 PB 0:51.02 0.239
16 83 Galdík MartinGaldík Martin 00 00 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 5 SB 0:51.85 0.207
17 275 Sedlák ErikSedlák Erik 01 01 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 0:52.19 0.178
18 252 Pázmány RichardPázmány Richard 01 01 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 PB 0:52.44 0.164
19 305 Labo DávidLabo Dávid 00 00 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 1 0:52.65 0.191
20 96 Ďubašák JánĎubašák Ján 95 95 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4 0:52.66 0.181
21 111 Timko TomášTimko Tomáš 02 02 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 2 0:52.89 0.202
22 246 Kostolný ŠimonKostolný Šimon 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 8 PB 0:53.15 0.347
23 139 Truchlík MichalTruchlík Michal 02 02 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 5 PB 0:53.42 0.169
24 210 Obcovič PeterObcovič Peter 01 01 ŠK JablonicaŠK Jablonica 3 PB 0:55.05 0.238
25 188 Svoreň OndrejSvoreň Ondrej 00 00 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 0:55.07 0.197
26 259 Zaťko MartinZaťko Martin 96 96 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 8 0:56.44 0.186
27 37 Legnavský BernardLegnavský Bernard 02 02 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 7 0:57.67 0.185
28 291 Schnelldorfer ArisSchnelldorfer Aris 99 99 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 6 0:58.00 0.254
29 146 Bobrík MartinBobrík Martin 76 76 TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín 2 PB 1:00.51 0.200
235 Bellus ŠtefanBellus Štefan 02 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 DNF 0.174
74 Zschäbitz AdamZschäbitz Adam 99 99 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 1 DNF 0.184
274 Patarák MatúšPatarák Matúš 01 01 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 DQ 0.218

400 m - Ženy (Beh)

Beh 01 (so, 29.8.2020 - 16:25) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 125 Putalová IvetaPutalová Iveta 88 88 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4 0:53.19 0.238
2 323 Gajanová GabrielaGajanová Gabriela 99 99 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 5 0:54.82 0.191
3 175 Strýčková ViktóriaStrýčková Viktória 01 01 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 6 PB 0:56.79 0.208
4 316 Zápotočná SophiaZápotočná Sophia 00 00 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 3 0:57.04 0.243
5 315 Šamudovská MartinaŠamudovská Martina 89 89 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 7 0:58.97 0.463
6 194 Kusyová JankaKusyová Janka 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 0:59.05 0.386
7 7 Puha RékaPuha Réka 02 02 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 8 0:59.96 0.253
8 265 Matejíčková LuciaMatejíčková Lucia 98 98 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 1:00.64 0.377
Celkom 8 pretekárov
Beh 02 (so, 29.8.2020 - 16:25) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 192 Húsková NinaHúsková Nina 02 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 1:00.07 0.332
2 196 Nováková NinaNováková Nina 96 96 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 1:00.96 0.251
3 309 Kubaščíková AlžbetaKubaščíková Alžbeta 00 00 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 4 1:01.46 0.292
4 296 Mašláňová EliškaMašláňová Eliška 95 95 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 2 1:02.11 0.288
5 267 Šmigová KatarínaŠmigová Katarína 00 00 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 1:02.28 0.335
6 55 Urminská EmaUrminská Ema 04 04 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 PB 1:03.63 0.256
7 212 Hrajnohová SimonaHrajnohová Simona 03 03 ŠK JablonicaŠK Jablonica 7 1:04.84 0.465
Celkom 7 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 125 Putalová IvetaPutalová Iveta 88 88 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4 0:53.19 0.238
2 323 Gajanová GabrielaGajanová Gabriela 99 99 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 5 0:54.82 0.191
3 175 Strýčková ViktóriaStrýčková Viktória 01 01 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 6 PB 0:56.79 0.208
4 316 Zápotočná SophiaZápotočná Sophia 00 00 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 3 0:57.04 0.243
5 315 Šamudovská MartinaŠamudovská Martina 89 89 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 7 0:58.97 0.463
6 194 Kusyová JankaKusyová Janka 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 0:59.05 0.386
7 7 Puha RékaPuha Réka 02 02 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 8 0:59.96 0.253
8 192 Húsková NinaHúsková Nina 02 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 1:00.07 0.332
9 265 Matejíčková LuciaMatejíčková Lucia 98 98 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 1:00.64 0.377
10 196 Nováková NinaNováková Nina 96 96 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 1:00.96 0.251
11 309 Kubaščíková AlžbetaKubaščíková Alžbeta 00 00 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 4 1:01.46 0.292
12 296 Mašláňová EliškaMašláňová Eliška 95 95 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 2 1:02.11 0.288
13 267 Šmigová KatarínaŠmigová Katarína 00 00 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 1:02.28 0.335
14 55 Urminská EmaUrminská Ema 04 04 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 PB 1:03.63 0.256
15 212 Hrajnohová SimonaHrajnohová Simona 03 03 ŠK JablonicaŠK Jablonica 7 1:04.84 0.465

800 m - Muži (Beh)

Beh 01 (ne, 30.8.2020 - 16:15) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 231 Mitašík AndrejMitašík Andrej 98 98 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 3 1:53.42
2 248 Kováč PeterKováč Peter 91 91 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 8 PB 1:54.91
3 233 Babulík MatúšBabulík Matúš 97 97 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 1:57.79
4 300 Semančák FilipSemančák Filip 02 02 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 2 1:58.33
5 209 Vlkovič TomášVlkovič Tomáš 00 00 AC Run is Fun PrešovAC Run is Fun Prešov 6 2:00.30
6 28 Grajcarík TomášGrajcarík Tomáš 04 04 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 7 2:00.36
7 91 Drugda PatrikDrugda Patrik 97 97 ŠPORTKLUB Dobrá NivaŠPORTKLUB Dobrá Niva 6 2:01.26
205 Szabo JaroslavSzabo Jaroslav 87 87 TJ OBAL SERVIS KošiceTJ OBAL SERVIS Košice 1 DNF
107 Revaj FilipRevaj Filip 02 02 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 5 DQ
Poznámky:
Červená karta : 107 - Revaj Filip podľa 18.5 súťažných pravidiel
Celkom 9 pretekárov
Beh 02 (ne, 30.8.2020 - 16:15) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 211 Zubák AdamZubák Adam 04 04 ŠK JablonicaŠK Jablonica 3 2:03.86
2 188 Svoreň OndrejSvoreň Ondrej 00 00 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 7 PB 2:04.88
3 31 Bielek FilipBielek Filip 03 03 AK Run For Fun BratislavaAK Run For Fun Bratislava 4 2:05.17
4 206 Tomeček AdamTomeček Adam 00 00 TJ OBAL SERVIS KošiceTJ OBAL SERVIS Košice 6 2:05.88
5 111 Timko TomášTimko Tomáš 02 02 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 8 PB 2:07.00
6 288 Melo PavolMelo Pavol 99 99 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 5 2:07.54
7 92 Gomola JakubGomola Jakub 01 01 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 1 2:11.11
8 259 Zaťko MartinZaťko Martin 96 96 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 2:11.19
9 101 Chlupka AndrejChlupka Andrej 99 99 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 8 2:12.12
10 82 Dejl DenisDejl Denis 04 04 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 6 2:14.02
319 Granský DávidGranský Dávid 04 04 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2 DNS
Celkom 11 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 231 Mitašík AndrejMitašík Andrej 98 98 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 3 1:53.42
2 248 Kováč PeterKováč Peter 91 91 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 8 PB 1:54.91
3 233 Babulík MatúšBabulík Matúš 97 97 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 1:57.79
4 300 Semančák FilipSemančák Filip 02 02 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 2 1:58.33
5 209 Vlkovič TomášVlkovič Tomáš 00 00 AC Run is Fun PrešovAC Run is Fun Prešov 6 2:00.30
6 28 Grajcarík TomášGrajcarík Tomáš 04 04 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 7 2:00.36
7 91 Drugda PatrikDrugda Patrik 97 97 ŠPORTKLUB Dobrá NivaŠPORTKLUB Dobrá Niva 6 2:01.26
8 211 Zubák AdamZubák Adam 04 04 ŠK JablonicaŠK Jablonica 3 2:03.86
9 188 Svoreň OndrejSvoreň Ondrej 00 00 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 7 PB 2:04.88
10 31 Bielek FilipBielek Filip 03 03 AK Run For Fun BratislavaAK Run For Fun Bratislava 4 2:05.17
11 206 Tomeček AdamTomeček Adam 00 00 TJ OBAL SERVIS KošiceTJ OBAL SERVIS Košice 6 2:05.88
12 111 Timko TomášTimko Tomáš 02 02 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 8 PB 2:07.00
13 288 Melo PavolMelo Pavol 99 99 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 5 2:07.54
14 92 Gomola JakubGomola Jakub 01 01 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 1 2:11.11
15 259 Zaťko MartinZaťko Martin 96 96 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 2:11.19
16 101 Chlupka AndrejChlupka Andrej 99 99 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 8 2:12.12
17 82 Dejl DenisDejl Denis 04 04 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 6 2:14.02
205 Szabo JaroslavSzabo Jaroslav 87 87 TJ OBAL SERVIS KošiceTJ OBAL SERVIS Košice 1 DNF
107 Revaj FilipRevaj Filip 02 02 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 5 DQ
319 Granský DávidGranský Dávid 04 04 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2 DNS

800 m - Ženy (Beh)

Beh 01 (ne, 30.8.2020 - 16:00) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 323 Gajanová GabrielaGajanová Gabriela 99 99 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 2:03.16
2 125 Putalová IvetaPutalová Iveta 88 88 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 5 2:05.73
3 266 Naňová ŽofiaNaňová Žofia 91 91 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 PB 2:14.48
4 316 Zápotočná SophiaZápotočná Sophia 00 00 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 6 2:15.05
5 171 Hatinová KláraHatinová Klára 00 00 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 1 2:15.89
6 315 Šamudovská MartinaŠamudovská Martina 89 89 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 2 2:20.52
7 123 Pavelicová AdrianaPavelicová Adriana 03 03 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 8 2:21.39
42 Paulínyová EmmaPaulínyová Emma 02 02 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 3 DNF
Celkom 8 pretekárov
Beh 02 (ne, 30.8.2020 - 16:00) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 7 Puha RékaPuha Réka 02 02 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 2:20.64
2 314 Suranová KarinSuranová Karin 00 00 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 4 2:21.38
3 309 Kubaščíková AlžbetaKubaščíková Alžbeta 00 00 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 3 2:25.10
4 325 Ondrušková LuciaOndrušková Lucia 02 02 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 6 PB 2:25.25
5 297 Trulíková VladimíraTrulíková Vladimíra 97 97 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 7 PB 2:28.38
6 127 Špitková KristínaŠpitková Kristína 01 01 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 2 2:31.53
7 268 Takáčová KarolínaTakáčová Karolína 98 98 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 2:34.51
Celkom 7 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 323 Gajanová GabrielaGajanová Gabriela 99 99 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 2:03.16
2 125 Putalová IvetaPutalová Iveta 88 88 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 5 2:05.73
3 266 Naňová ŽofiaNaňová Žofia 91 91 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 PB 2:14.48
4 316 Zápotočná SophiaZápotočná Sophia 00 00 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 6 2:15.05
5 171 Hatinová KláraHatinová Klára 00 00 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 1 2:15.89
6 315 Šamudovská MartinaŠamudovská Martina 89 89 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 2 2:20.52
7 7 Puha RékaPuha Réka 02 02 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 2:20.64
8 314 Suranová KarinSuranová Karin 00 00 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 4 2:21.38
9 123 Pavelicová AdrianaPavelicová Adriana 03 03 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 8 2:21.39
10 309 Kubaščíková AlžbetaKubaščíková Alžbeta 00 00 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 3 2:25.10
11 325 Ondrušková LuciaOndrušková Lucia 02 02 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 6 PB 2:25.25
12 297 Trulíková VladimíraTrulíková Vladimíra 97 97 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 7 PB 2:28.38
13 127 Špitková KristínaŠpitková Kristína 01 01 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 2 2:31.53
14 268 Takáčová KarolínaTakáčová Karolína 98 98 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 2:34.51
42 Paulínyová EmmaPaulínyová Emma 02 02 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 3 DNF

1500 m - Muži (Beh)

Beh (so, 29.8.2020 - 17:50) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 205 Szabo JaroslavSzabo Jaroslav 87 87 TJ OBAL SERVIS KošiceTJ OBAL SERVIS Košice 2 4:00.66
2 203 Čerep VladimirČerep Vladimir 01 01 TJ OBAL SERVIS KošiceTJ OBAL SERVIS Košice 3 PB 4:01.31
3 286 Ďurica PeterĎurica Peter 97 97 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 1 4:06.67
4 206 Tomeček AdamTomeček Adam 00 00 TJ OBAL SERVIS KošiceTJ OBAL SERVIS Košice 6 PB 4:09.81
5 324 Nevedel JozefNevedel Jozef 00 00 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 5 4:12.50
6 91 Drugda PatrikDrugda Patrik 97 97 ŠPORTKLUB Dobrá NivaŠPORTKLUB Dobrá Niva 10 SB 4:14.24
7 204 Polončák DamiánPolončák Damián 02 02 TJ OBAL SERVIS KošiceTJ OBAL SERVIS Košice 9 PB 4:18.45
8 101 Chlupka AndrejChlupka Andrej 99 99 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 8 PB 4:18.63
9 145 Kašša LadislavKašša Ladislav 98 98 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 15 4:23.60
10 34 Kampczyk KristiánKampczyk Kristián 02 02 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 11 PB 4:29.81
11 5 Szarka GergSzarka Gerg 03 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 13 PB 4:31.75
12 36 Lazar SamuelLazar Samuel 00 00 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 14 4:38.41
13 148 Kakaš TiborKakaš Tibor 78 78 Lesky´s runnersLesky´s runners 12 4:38.61
320 Kubička LukášKubička Lukáš 01 01 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 7 DNF
Celkom 14 pretekárov

1500 m - Ženy (Beh)

Beh (so, 29.8.2020 - 17:40) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 117 Dušková ElenaDušková Elena 01 01 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 1 4:33.39
2 140 Keszeghová LuciaKeszeghová Lucia 96 96 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 3 4:34.92
3 266 Naňová ŽofiaNaňová Žofia 91 91 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 4:37.70
4 215 Vašková AdriánaVašková Adriána 05 05 ŠK JablonicaŠK Jablonica 5 PB 4:54.53
5 314 Suranová KarinSuranová Karin 00 00 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 4 4:56.28
6 127 Špitková KristínaŠpitková Kristína 01 01 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 6 PB 4:57.76
7 142 Lukašíková BeátaLukašíková Beáta 06 06 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 7 PB 4:59.30
8 150 Polohová ZuzanaPolohová Zuzana 82 82 Lesky´s runnersLesky´s runners 9 PB 5:12.86
9 149 Konrádová MiriamaKonrádová Miriama 95 95 Lesky´s runnersLesky´s runners 8 5:25.63
Celkom 9 pretekárov

5000 m - Muži (Beh)

Beh (so, 29.8.2020 - 18:25) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 80 Sahajda TiborSahajda Tibor 90 90 Bratislavský maratónBratislavský maratón 1 14:56.01
2 78 Hladík MarekHladík Marek 90 90 Bratislavský maratónBratislavský maratón 4 PB 15:03.31
3 289 Pelikán JozefPelikán Jozef 84 84 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 2 15:05.52
4 106 Mojžiš MichalMojžiš Michal 97 97 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 3 15:06.82
5 247 Kováč MichalKováč Michal 91 91 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 PB 15:13.91
6 258 Vyšňovský PatrikVyšňovský Patrik 91 91 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 10 PB 15:36.96
7 79 Rusina MartinRusina Martin 94 94 Bratislavský maratónBratislavský maratón 18 15:50.83
8 132 Lenčéš MarekLenčéš Marek 88 88 Go Create Performance teamGo Create Performance team 17 15:54.40
9 32 Hasch HenrichHasch Henrich 98 98 AK Run For Fun BratislavaAK Run For Fun Bratislava 7 15:57.41
10 256 Tomeček RadovanTomeček Radovan 94 94 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 16:02.00
11 249 Kozlovský MatúšKozlovský Matúš 98 98 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 8 16:12.30
12 103 Kubovčík MichalKubovčík Michal 99 99 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 9 16:12.55
13 158 Hujsa MatúšHujsa Matúš 91 91 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 15 16:20.08
14 228 Malek OndrejMalek Ondrej 03 03 AO Slávia ŽU ŽilinaAO Slávia ŽU Žilina 12 16:21.35
15 321 Ulbricht AdamUlbricht Adam 02 02 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 11 16:25.92
16 144 Korčok JúliusKorčok Július 78 78 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 16 17:41.82
38 Fridmanský DenisFridmanský Denis 01 01 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 13 DNF
179 Juran MartinJuran Martin 91 91 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 14 DNF
Celkom 18 pretekárov

5000 m - Ženy (Beh)

Beh (so, 29.8.2020 - 18:00) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 301 Hazuchová LízaHazuchová Líza 02 02 Zdravie v pohybe LučatínZdravie v pohybe Lučatín 2 PB 16:36.84
2 70 Kuriačková IvanaKuriačková Ivana 94 94 ŠK Atóm LeviceŠK Atóm Levice 5 PB 17:24.67
3 207 Pejpková KatarínaPejpková Katarína 87 87 TJ OBAL SERVIS KošiceTJ OBAL SERVIS Košice 3 17:34.21
4 122 Kovalančíková LuciaKovalančíková Lucia 93 93 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 6 PB 17:39.99
5 41 Michaličková ZuzanaMichaličková Zuzana 02 02 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 4 18:03.05
6 143 Vorková DanielaVorková Daniela 99 99 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 10 PB 19:36.21
7 6 Janečková DanaJanečková Dana 73 73 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 7 PB 19:36.41
8 24 Kuchtová DominikaKuchtová Dominika 99 99 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 8 PB 19:51.80
9 302 Roháčová RadkaRoháčová Radka 77 77 Zdravie v pohybe LučatínZdravie v pohybe Lučatín 9 20:04.75
303 Valová SilviaValová Silvia 91 91 Zdravie v pohybe LučatínZdravie v pohybe Lučatín 1 DNF
Celkom 10 pretekárov

100 m prekážok [83,8cm] - Ženy (Rozbeh)

Rozbeh 01 (so, 29.8.2020 - 15:15) official Vietor: +0.2 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 126 Škvarková StanislavaŠkvarková Stanislava 96 96 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4 13.12 Q 0.182
2 200 Takácsová SimonaTakácsová Simona 98 98 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 14.33 Q 0.182
3 279 Fotulová MiaFotulová Mia 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 15.59 q 0.190
4 25 Miklová MariettaMiklová Marietta 02 02 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 15.66 q 0.219
5 88 Králiková RomanaKráliková Romana 00 00 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 7 17.00 0.188
66 Čerňanská ViktóriaČerňanská Viktória 02 02 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 3 DNF 0.335
Celkom 6 pretekárov
Rozbeh 02 (so, 29.8.2020 - 15:15) official Vietor: -1.3 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 168 Baňovičová MonikaBaňovičová Monika 95 95 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 13.81 Q 0.177
2 130 Vadlejch LuciaVadlejch Lucia 88 88 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 5 14.50 Q 0.210
3 69 Molnárová MichaelaMolnárová Michaela 04 04 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 6 PB 15.17 q 0.144
4 280 Géciová DominikaGéciová Dominika 02 02 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 15.43 q 0.173
5 195 Luptáková VeronikaLuptáková Veronika 02 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 15.71 0.371
Celkom 5 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 126 Škvarková StanislavaŠkvarková Stanislava 96 96 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4 13.12 Q 0.182
2 168 Baňovičová MonikaBaňovičová Monika 95 95 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 13.81 Q 0.177
3 200 Takácsová SimonaTakácsová Simona 98 98 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 14.33 Q 0.182
4 130 Vadlejch LuciaVadlejch Lucia 88 88 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 5 14.50 Q 0.210
5 69 Molnárová MichaelaMolnárová Michaela 04 04 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 6 PB 15.17 q 0.144
6 280 Géciová DominikaGéciová Dominika 02 02 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 15.43 q 0.173
7 279 Fotulová MiaFotulová Mia 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 15.59 q 0.190
8 25 Miklová MariettaMiklová Marietta 02 02 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 15.66 q 0.219
9 195 Luptáková VeronikaLuptáková Veronika 02 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 15.71 0.371
10 88 Králiková RomanaKráliková Romana 00 00 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 7 17.00 0.188
66 Čerňanská ViktóriaČerňanská Viktória 02 02 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 3 DNF 0.335

100 m prekážok [83,8cm] - Ženy (Finále)

Finále (so, 29.8.2020 - 16:55) official Vietor: -0.1 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 126 Škvarková StanislavaŠkvarková Stanislava 96 96 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4 SB 13.11 0.171
2 168 Baňovičová MonikaBaňovičová Monika 95 95 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 5 SB 13.65 0.183
3 130 Vadlejch LuciaVadlejch Lucia 88 88 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 6 SB 14.08 0.171
4 200 Takácsová SimonaTakácsová Simona 98 98 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 SB 14.25 0.153
5 25 Miklová MariettaMiklová Marietta 02 02 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 8 SB 15.39 0.238
6 280 Géciová DominikaGéciová Dominika 02 02 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 15.51 0.360
7 279 Fotulová MiaFotulová Mia 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 1 15.70 0.183
69 Molnárová MichaelaMolnárová Michaela 04 04 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 2 DNF 0.147
Celkom 8 pretekárov

110 m prekážok [106,7 cm] - Muži (Finále)

Finále (so, 29.8.2020 - 15:30) official Vietor: +0.2 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 33 Baluch MatejBaluch Matej 00 00 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 4 14.39 0.152
2 285 Drozda Marco AdrienDrozda Marco Adrien 94 94 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 5 14.67 0.120
3 108 Sedlák ŠtefanSedlák Štefan 95 95 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 6 PB 15.65 0.213
4 254 Šoka ŠimonŠoka Šimon 96 96 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 16.35 0.185
57 Bician AndrejBician Andrej 84 84 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 3 DNS
Celkom 5 pretekárov

400 m prekážok [91,4 cm] - Muži (Beh)

Beh (ne, 30.8.2020 - 15:45) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 84 Kučera MartinKučera Martin 90 90 BK hraj na tie nohy BratislavaBK hraj na tie nohy Bratislava 4 0:51.06 0.263
2 33 Baluch MatejBaluch Matej 00 00 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 5 0:51.76 0.229
3 208 Dömötör PatrikDömötör Patrik 00 00 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 3 0:52.53 0.189
4 217 Ševčík AdamŠevčík Adam 00 00 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 6 0:56.45 0.178
5 139 Truchlík MichalTruchlík Michal 02 02 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 7 PB 0:57.54 0.191
6 305 Labo DávidLabo Dávid 00 00 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 2 0:58.95 0.164
7 276 Váňa LukášVáňa Lukáš 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 8 1:01.51 0.510
8 185 Mrva StanislavMrva Stanislav 95 95 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 1:04.51 0.175
Celkom 8 pretekárov

400 m prekážok [76,2 cm] - Ženy (Beh)

Beh (ne, 30.8.2020 - 15:35) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 202 Zapletalová EmmaZapletalová Emma 00 00 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 PB 0:55.19 0.315
2 200 Takácsová SimonaTakácsová Simona 98 98 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 PB 1:01.88 0.544
3 262 Bučičová NatáliaBučičová Natália 99 99 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 PB 1:02.46 0.187
4 199 Švecová AndreaŠvecová Andrea 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 1:04.59 0.368
5 280 Géciová DominikaGéciová Dominika 02 02 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 1:05.98 0.589
6 189 Broďániová BarboraBroďániová Barbora 04 04 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 8 PB 1:08.66 0.353
7 195 Luptáková VeronikaLuptáková Veronika 02 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 7 1:10.01 0.359
8 201 Tokárová AndreaTokárová Andrea 04 04 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 1:13.32 0.228
Celkom 8 pretekárov

3000 m prekážok [91,4 cm] - Muži

(ne, 30.8.2020 - 17:35) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 2 Ondrovič MarekOndrovič Marek 01 01 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 PB 09:41.76
2 184 Mazúch DavidMazúch David 96 96 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 09:47.89
3 180 Kompas MatúšKompas Matúš 92 92 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 PB 09:50.81
4 35 Koperdák LukášKoperdák Lukáš 00 00 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 4 09:53.57
5 113 Vajs RomanVajs Roman 89 89 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 2 10:15.03
6 228 Malek OndrejMalek Ondrej 03 03 AO Slávia ŽU ŽilinaAO Slávia ŽU Žilina 9 10:23.75
7 36 Lazar SamuelLazar Samuel 00 00 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 6 11:06.05
8 4 Habrda BorisHabrda Boris 02 02 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 7 11:35.06
29 Hiadlovský TadeášHiadlovský Tadeáš 03 03 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 8 DNF
Celkom 9 pretekárov

3000 m prekážok [76,2 cm] - Ženy

(ne, 30.8.2020 - 17:15) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 140 Keszeghová LuciaKeszeghová Lucia 96 96 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 1 PB 10:59.51
2 313 Ragasová AlžbetaRagasová Alžbeta 02 02 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 2 12:07.10
3 198 Šuleková PetraŠuleková Petra 02 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 13:17.81
4 197 Ondrušová RomanaOndrušová Romana 99 99 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 14:13.58
Celkom 4 pretekári

Skok do výšky - Muži

(ne, 30.8.2020 - 16:45) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 180190195200205210215220223226 Body
1 93 Bubeník MatúšBubeník Matúš
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
89 89 7 220 ----xoooo-xxx
2 11 Beer LukášBeer Lukáš
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
89 89 8 215 ---oooxoxxx
3 20 Zeman TomášZeman Tomáš
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
96 96 6 205 -oooxxoxxx
4= 257 Tóth GergelyTóth Gergely
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
01 01 5 195 -ooxxx
4= 290 Ruffíni RobertRuffíni Robert
AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava
04 04 4 195 ooox-xx-
6 43 Blšták MatúšBlšták Matúš
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
03 03 3 190 ooxxx
7 245 Juráček JulianJuráček Julian
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
04 04 2 180 oxxx
270 Gonda RóbertGonda Róbert
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
03 03 1 NM xxx
Celkom 8 pretekárov

Skok do výšky - Ženy

(ne, 30.8.2020 - 15:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 150155160165169175180 Body
1 116 Dunajská TatianaDunajská Tatiana
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
92 92 8 175 --o-ooxxx
2 232 Bošková KristínaBošková Kristína
AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica
99 99 6 165 -oxooxxx
3= 69 Molnárová MichaelaMolnárová Michaela
Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z.
04 04 3 165 -ooxoxxx
3= 134 Zavilinská MonikaZavilinská Monika
AK Junior HoličAK Junior Holič
99 99 7 165 oooxoxxx
5 85 Vargová AndreaVargová Andrea
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
05 05 1 160 oooxxx
6= 190 Fonferová LauraFonferová Laura
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
03 03 2 155 ooxxx
6= 201 Tokárová AndreaTokárová Andrea
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
04 04 4 155 ooxxx
8 269 Tichá SimonaTichá Simona
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
03 03 5 155 oxoxxx
Celkom 8 pretekárov

Skok o žrdi - Muži

(so, 29.8.2020 - 15:15) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 320340360380400420440450460470480490500 Body
1 21 Zmoray JánZmoray Ján
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
91 91 11 SB 490 ------oo-xo-oxxx
2 181 Krajňák TomášKrajňák Tomáš
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
89 89 12 470 -----oo-ooxxx
3= 14 Kremser AdamKremser Adam
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
01 01 10 400 --oooxxx
3= 135 Daňko MarekDaňko Marek
Individuálny člen SAZIndividuálny člen SAZ
89 89 1 SB 400 --oooxxx
5 9 Antalec AdamAntalec Adam
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
02 02 6 PB 400 --oxoxoxxx
6 165 Ralík MarošRalík Maroš
Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava
01 01 8 400 --oxoxxoxxx
7= 15 Mclennan StephenMclennan Stephen
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
78 78 5 360 -oxoxxx
7= 97 Ďurovský VladimírĎurovský Vladimír
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
01 01 7 360 --xoxxx
9 10 Bajner MiroslavBajner Miroslav
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
57 57 3 320 xxoxx-x-
61 Lengyel OndrejLengyel Ondrej
Atletika BratislavaAtletika Bratislava
94 94 4 DNS
57 Bician AndrejBician Andrej
Atletika BratislavaAtletika Bratislava
84 84 9 DNS
19 Vašina JozefVašina Jozef
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
66 66 2 NM xr
Celkom 12 pretekárov

Skok o žrdi - Ženy

(so, 29.8.2020 - 17:05) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 220240260280290300310320330340350 Body
1 299 Paliderová LujzaPaliderová Lujza
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
02 02 8 340 -----ooooxxoxxx
2 77 Šimková AnnaŠimková Anna
Akademik TU KošiceAkademik TU Košice
06 06 6 PB 330 --o-o-oxxooxxx
3 312 Nevařilová SarahNevařilová Sarah
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
98 98 5 280 --oxoxxx
4 26 Seková ZuzanaSeková Zuzana
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
75 75 3 260 -ooxxx
5= 27 Záborská DianaZáborská Diana
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
05 05 4 240 ooxxx
5= 317 Žitná AdelaŽitná Adela
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
04 04 2 240 ooxxx
7 86 Vargová MargaretVargová Margaret
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
04 04 1 240 xooxxx
66 Čerňanská ViktóriaČerňanská Viktória
Atletika BratislavaAtletika Bratislava
02 02 7 NM -------xxx
Celkom 8 pretekárov

Skok do diaľky - Muži

(ne, 30.8.2020 - 15:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 17 Šuba JánŠuba Ján
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
94 94 7 706 +3.1 m/s 696 +1.2 m/s 665  +2.4683  +2.8x683695  +1.2696  +1.2706  +3.1
2 73 Krajčír StanislavKrajčír Stanislav
Akademik TU KošiceAkademik TU Košice
02 02 4 PB 670 +1.9 m/s x602  +2.4616  +2.8616651  +2.2670  +1.9654  +1.6
3 72 Hlaváč DenisHlaváč Denis
Akademik TU KošiceAkademik TU Košice
00 00 5 661 +2.4 m/s 659 +1.4 m/s 445  +3.0630  +2.9638  +2.4638659  +1.4661  +2.4x
4 155 Federič FilipFederič Filip
Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava
04 04 6 608 +2.5 m/s 608  +2.5xx608x541  +3.3x
5 272 Jelínek RastislavJelínek Rastislav
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
01 01 8 595 +1.3 m/s 595  +1.3xx595xxx
6 216 Pažítka ŠtefanPažítka Štefan
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
03 03 3 594 +3.0 m/s 572 +1.6 m/s 527  +2.0xx527594  +3.0x572  +1.6
7 160 Janko IvanJanko Ivan
Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava
77 77 2 516 +2.6 m/s 493 +1.9 m/s 492  +1.0516  +2.6x516493  +1.9455  +4.1x
8 240 Erban BenjamínErban Benjamín
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
89 89 1 425 +1.9 m/s xx405  +4.8405x425  +1.9419  +1.2
Celkom 8 pretekárov

Skok do diaľky - Ženy

(ne, 30.8.2020 - 16:45) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 130 Vadlejch LuciaVadlejch Lucia
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
88 88 11 613 +2.9 m/s 608 +1.8 m/s 613  +2.9593  +3.0608  +1.8613604  +1.0583  +0.7603  +0.7
2 68 Kaliašová SilviaKaliašová Silvia
Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z.
00 00 9 590 +2.6 m/s 583 +1.3 m/s 551  +1.0590  +2.6574  +1.8590586  +2.7581  +1.7583  +1.3
3 151 Vodnyanszká RenátaVodnyanszká Renáta
Megy Sport s.r.o. Dunajská StredaMegy Sport s.r.o. Dunajská ...
04 04 10 577 +1.7 m/s 512  +1.9577  +1.7x577572  +1.2568  +0.7x
4 176 Veselská SandraVeselská Sandra
Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava
04 04 8 562 +1.3 m/s 515  +4.4543  +1.6546  +2.0546x562  +1.3520  +1.9
5 283 Rusnáková ViktóriaRusnáková Viktória
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
04 04 7 548 +2.1 m/s 524 +1.1 m/s 548  +2.1x524  +1.1548x521  +2.8x
6 77 Šimková AnnaŠimková Anna
Akademik TU KošiceAkademik TU Košice
06 06 3 534 +3.2 m/s 533 +1.7 m/s 524  +1.8239  +2.4518  +1.2524x533  +1.7534  +3.2
7 69 Molnárová MichaelaMolnárová Michaela
Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z.
04 04 2 520 +2.9 m/s 511 +2.0 m/s 511  +2.0xx511520  +2.9498  +0.8x
8 49 Lehenová MonikaLehenová Monika
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
02 02 6 520 +2.9 m/s 501 +1.7 m/s 520  +2.9xx520501  +1.7x359  +1.9
9 174 Pistovčáková ZuzanaPistovčáková Zuzana
Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava
03 03 4 514 +1.8 m/s xx511  +2.7511496  +1.2x514  +1.8
10 40 Comová MichaelaComová Michaela
Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina
01 01 1 499 +3.4 m/s 481 +1.9 m/s 481  +1.9499  +3.4350  +2.5499
66 Čerňanská ViktóriaČerňanská Viktória
Atletika BratislavaAtletika Bratislava
02 02 5 DNS 0.0
Celkom 11 pretekárov

Trojskok - Muži

(so, 29.8.2020 - 18:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 114 Veszelka TomášVeszelka Tomáš
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
95 95 9 16.61 +0.2 m/s 16.61  +0.2x16.33  -0.316.61---
2 18 Turcsányi DanielTurcsányi Daniel
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
97 97 7 PB 15.04 +0.1 m/s 14.38  -0.215.04  +0.1x15.04---
3 17 Šuba JánŠuba Ján
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
94 94 8 14.90 +0.0 m/s 14.19  +0.014.90  +0.014.82  -0.114.9014.87  -1.014.36  -0.5x
4 72 Hlaváč DenisHlaváč Denis
Akademik TU KošiceAkademik TU Košice
00 00 6 14.35 +0.0 m/s  -0.114.35  +0.0 +0.114.35x13.72  -0.513.84  -0.5
5 270 Gonda RóbertGonda Róbert
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
03 03 4 12.64 -1.0 m/s 12.42  +0.012.47  +0.112.58  +0.312.5812.26  -0.112.64  -1.012.62  -0.4
6 60 Jursa MichalJursa Michal
Atletika BratislavaAtletika Bratislava
86 86 3 12.60 +0.2 m/s 12.19  -0.312.60  +0.2 +0.412.60x12.25  -1.111.86  -0.7
7 87 Grieš MatúšGrieš Matúš
CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš
02 02 5 12.49 +0.5 m/s  -0.1x12.49  +0.512.4912.01  -0.912.01  -0.611.86  -0.9
8 71 Burik DávidBurik Dávid
Akademik TU KošiceAkademik TU Košice
97 97 2 12.03 +0.0 m/s 11.97  -0.512.03  +0.011.78  +0.212.0311.57  -0.7--
9 271 Haják JurajHaják Juraj
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
04 04 1 12.02 +0.1 m/s 11.92  -0.711.94  +0.112.02  +0.112.02
Celkom 9 pretekárov

Trojskok - Ženy

(so, 29.8.2020 - 16:25) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 68 Kaliašová SilviaKaliašová Silvia
Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z.
00 00 4 12.50 +2.1 m/s 12.46 +1.6 m/s 12.02  +0.712.23  +1.4x12.2312.50  +2.112.46  +1.612.41  +0.8
2 308 Ďurkechová ZuzanaĎurkechová Zuzana
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
97 97 5 12.47 +1.0 m/s 12.12  +1.612.47  +1.012.36  +1.512.47x12.10  +1.212.23  +0.9
3 49 Lehenová MonikaLehenová Monika
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
02 02 3 11.02 +1.9 m/s x11.02  +1.9x11.02xx10.93  +0.9
4 279 Fotulová MiaFotulová Mia
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
03 03 2 10.70 +1.4 m/s xx10.70  +1.410.70xxx
5 283 Rusnáková ViktóriaRusnáková Viktória
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
04 04 1 10.43 +0.6 m/s 10.43  +0.610.13  +1.710.19  +1.010.4309.67  +1.1xx
Celkom 5 pretekárov

Vrh guľou 4 kg - Ženy

(ne, 30.8.2020 - 16:45) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 294 Krištofičová IvanaKrištofičová Ivana
AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava
90 90 6 13.10 12.5512.4212.2712.5512.9312.5513.10
2 131 Váleková NatáliaVáleková Natália
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
01 01 7 12.44 12.2212.44x12.44x12.3212.29
3 67 Jakubcová BarboraJakubcová Barbora
Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z.
89 89 3 12.07 11.1812.0711.4712.0711.3711.37x
4 311 Mokrášová LuciaMokrášová Lucia
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
94 94 5 11.70 11.7011.70x11.70x11.4111.10
5 153 Marjová MonikaMarjová Monika
MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou
04 04 4 11.51 09.3510.2811.1411.1410.4011.0711.51
6 39 Feďová AndreaFeďová Andrea
ŠK Olympia – SŠŠ KošiceŠK Olympia – SŠŠ Košice
98 98 2 11.42 10.30x11.4211.4211.09xx
7 53 Pecková AnetaPecková Aneta
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
04 04 1 PB 08.94 07.8708.9408.2508.94xx07.67
Celkom 7 pretekárov

Vrh guľou 7,26 kg - Muži

(ne, 30.8.2020 - 15:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 152 Baran AdriánBaran Adrián
MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou
99 99 7 16.95 16.2916.84x16.8416.8216.8116.95
2 183 Löbb RobertLöbb Robert
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
88 88 6 15.23 15.23xx15.2314.6814.8814.92
3 3 Haborák MilanHaborák Milan
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
02 02 1 SB 14.66 x13.7913.0313.7914.0014.6614.51
4 13 Kováč SamuelKováč Samuel
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
99 99 5 14.61 14.6114.45x14.61--14.36
5 89 Gallay IgorGallay Igor
AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen
02 02 4 11.70 11.4111.4611.5011.5011.4411.4111.70
6 37 Legnavský BernardLegnavský Bernard
AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves
02 02 3 10.66 10.5210.66-10.66---
7 110 Šramko MartinŠramko Martin
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
02 02 2 PB 10.51 10.2510.0110.5110.5110.2910.28x
Celkom 7 pretekárov

Hod diskom 1 kg - Ženy

(ne, 30.8.2020 - 15:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 67 Jakubcová BarboraJakubcová Barbora
Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z.
89 89 6 PB 47.04 x46.2547.0447.04xxx
2 52 Palanská LenkaPalanská Lenka
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
02 02 5 PB 41.22 32.5830.49x32.5841.22x38.85
3 131 Váleková NatáliaVáleková Natália
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
01 01 3 PB 39.28 36.9336.2536.3936.9339.28xx
4 39 Feďová AndreaFeďová Andrea
ŠK Olympia – SŠŠ KošiceŠK Olympia – SŠŠ Košice
98 98 4 36.05 35.2436.0535.4936.0535.5035.74x
5 47 Danielová ChiaraDanielová Chiara
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
03 03 2 27.89 26.5126.9625.8126.96x26.9127.89
6 53 Pecková AnetaPecková Aneta
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
04 04 1 18.30 17.44xx17.4418.3018.14x
Celkom 6 pretekárov

Hod diskom 2 kg - Muži

(ne, 30.8.2020 - 16:45) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 13 Kováč SamuelKováč Samuel
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
99 99 7 PB 55.00 46.1752.7453.5653.5655.0052.6554.90
2 152 Baran AdriánBaran Adrián
MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou
99 99 6 PB 50.77 48.8350.7749.0950.77x48.9750.28
3 183 Löbb RobertLöbb Robert
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
88 88 5 44.11 43.9543.19x43.9544.11x43.82
4 3 Haborák MilanHaborák Milan
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
02 02 1 SB 43.12 40.6139.6843.1243.12x41.7940.34
5 236 Briežnik JakubBriežnik Jakub
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
02 02 4 35.10 x33.56x33.56xx35.10
6 89 Gallay IgorGallay Igor
AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen
02 02 2 PB 34.13 27.78x30.9830.9834.1331.8333.05
7 287 Javorček AdamJavorček Adam
AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava
99 99 3 PB 33.32 x30.66x30.66x27.6433.32
Celkom 7 pretekárov

Hod kladivom 4 kg - Ženy

(so, 29.8.2020 - 14:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 120 Hrašnová MartinaHrašnová Martina
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
83 83 11 70.71 66.95xx66.9565.9068.7970.71
2 121 Kaňuchová VeronikaKaňuchová Veronika
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
93 93 10 63.69 x59.3463.6963.6962.0859.98x
3 307 Čaklošová KarolínaČaklošová Karolína
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
91 91 9 45.88 42.6045.73x45.73x45.88x
4 131 Váleková NatáliaVáleková Natália
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
01 01 8 PB 43.27 38.5939.2141.2941.2939.9640.1643.27
5 47 Danielová ChiaraDanielová Chiara
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
03 03 6 PB 40.50 38.2137.7739.0139.0137.85x40.50
6 230 Bartfayová LuciaBartfayová Lucia
MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom
02 02 5 36.64 36.6435.0435.9336.64x31.92x
7 147 Marettová KatarínaMarettová Katarína
TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín
75 75 7 36.48 35.95x36.4836.48x35.92x
8 293 Králiková LenkaKráliková Lenka
AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava
98 98 4 PB 36.08 xx36.0836.0834.9835.79x
9 277 Brachová ViktóriaBrachová Viktória
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
03 03 3 31.05 x31.05x31.05
10 54 Ščasnovičová SoňaŠčasnovičová Soňa
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
02 02 1 30.09 xx30.0930.09
11 53 Pecková AnetaPecková Aneta
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
04 04 2 29.14 29.1427.0127.9529.14
Celkom 11 pretekárov

Hod kladivom 7,26 kg - Muži

(so, 29.8.2020 - 15:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 104 Lomnický MarcelLomnický Marcel
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
87 87 5 76.47 74.98x76.4776.4775.32xx
2 304 Koukal JiříKoukal Jiří
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
82 82 3 SB 56.05 55.4156.0555.9256.05x53.7155.26
3 90 Mistrík MartinMistrík Martin
AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen
99 99 2 49.87 49.0149.5845.9749.5848.2349.8749.06
4 273 Kucka Filip MiroslavKucka Filip Miroslav
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
00 00 1 48.39 47.3248.39x48.3946.51xx
12 Danáč DanielDanáč Daniel
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
00 00 4 NM xxx0.0xxx
Celkom 5 pretekárov

Hod oštepom 600 g - Ženy

(so, 29.8.2020 - 16:55) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 220 Hanuliaková PetraHanuliaková Petra
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
02 02 7 45.05 40.6842.5843.3443.34x44.6645.05
2 75 Hamráková KarolínaHamráková Karolína
Akademik TU KošiceAkademik TU Košice
99 99 4 PB 43.88 39.23x40.7840.7840.9737.5243.88
3 219 Hanuliaková JúliaHanuliaková Júlia
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
00 00 8 42.90 36.3335.0537.7237.7240.3342.9041.73
4 224 Mokrá BarboraMokrá Barbora
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
96 96 6 42.64 38.4541.3640.9841.3640.5941.4142.64
5 222 Melíšková LianaMelíšková Liana
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
04 04 3 35.29 33.0733.6835.1735.1735.29xx
6 281 Kočerhová KatarínaKočerhová Katarína
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
03 03 1 PB 32.48 29.2231.4629.0431.4631.7332.4828.22
7 311 Mokrášová LuciaMokrášová Lucia
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
94 94 2 SB 32.42 30.1232.42x32.42x29.02x
119 Filová SoňaFilová Soňa
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
98 98 5 NM xxx0.0xxx
Celkom 8 pretekárov

Hod oštepom 800 g - Muži

(so, 29.8.2020 - 18:25) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 109 Slezák MaximilianSlezák Maximilian
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
96 96 8 72.85 70.1069.7071.1771.17x68.1672.85
2 105 Michalec PatrikMichalec Patrik
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
00 00 7 71.70 71.7067.8770.5071.70-x67.21
3 177 Bartoň OndrejBartoň Ondrej
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
93 93 6 57.02 53.3655.3550.6755.3550.0654.0057.02
4 102 Katrenič GabrielKatrenič Gabriel
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
00 00 4 56.26 xx52.2852.2853.3356.2652.63
5 166 Tkáč RóbertTkáč Róbert
Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava
74 74 2 48.70 41.3344.4048.7048.7042.4745.3943.74
6 242 Hromada JakubHromada Jakub
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
02 02 3 46.62 45.50x46.6246.62xx41.55
7 112 Tkáč AdamTkáč Adam
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
04 04 1 PB 46.17 xxx0.0x46.1744.50
22 Žeňúch PatrikŽeňúch Patrik
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
90 90 5 DNS 0.0
Celkom 8 pretekárov

4 x 100 m kluby - Muži (Beh)

Beh (so, 29.8.2020 - 19:05) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 186 Puchovský, Rojka, Kutruc, Halbavý Puchovský, Rojka, Kutruc, Halbavý ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 0:41.60 0.191
2 162 Košík, Benda, Haraslin, Federič Košík, Benda, Haraslin, Federič Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 0:41.94 0.184
3 164 Paško, Volko, Janáč, Opavský Paško, Volko, Janáč, Opavský Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 6 0:43.61 0.377
4 58 Bielopotocký, Fázik, Mészáros, Rigler Bielopotocký, Fázik, Mészáros, Rigler Atletika BratislavaAtletika Bratislava 7 0:43.62 0.228
5 272 Jelínek, Sedlák, Haják, Váňa Jelínek, Sedlák, Haják, Váňa AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 8 0:45.49 0.156
100 Buvala, Hrudkay, Ďubašák, Holec Buvala, Hrudkay, Ďubašák, Holec ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 5 DQ 0.180
Poznámky:
5. dráha DQ podľa 24.6.1 Technických pravidiel
Celkom 6 pretekárov

4 x 100 m kluby - Ženy (Beh)

Beh (so, 29.8.2020 - 18:55) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 193 Kovačovicová, Zapletalová, Takácsová, Forster Kovačovicová, Zapletalová, Takácsová, Forster ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 0:45.81 0.185
2 126 Škvarková, Putalová, Vadlejch, Bezeková Škvarková, Putalová, Vadlejch, Bezeková ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4 0:46.48 0.272
3 176 Veselská, Baňovičová, Čederlová, Strýčková Veselská, Baňovičová, Čederlová, Strýčková Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 3 0:48.04 0.168
4 118 Engel, Predajnianska, Tomková, Tomková Engel, Predajnianska, Tomková, Tomková ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 6 0:48.43 0.212
5 227 Švachová, Šupicová, Cellerová, Ondrejková Švachová, Šupicová, Cellerová, Ondrejková Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 7 0:48.67 0.206
6 192 Húsková, Broďániová, Luptáková, Kusyová Húsková, Broďániová, Luptáková, Kusyová ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 0:50.83 0.321
7 172 Krajčovičová, Mnichova, Mikuličková, Pistovčáková Krajčovičová, Mnichova, Mikuličková, Pistovčáková Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 8 0:53.61 0.268
280 Devaldová, Géciová, Fotulová, Rusnáková Devaldová, Géciová, Fotulová, Rusnáková AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 DNF 0.179
Celkom 8 pretekárov

4 x 400 m kluby - Muži (Beh)

Beh (ne, 30.8.2020 - 18:30) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 238 Cidorík, Pavelka, Hanic, Marček Cidorík, Pavelka, Hanic, Marček AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 3:17.78 0.187
2 96 Hrudkay, Ďubašák, Glodžák, Bujna Hrudkay, Ďubašák, Glodžák, Bujna ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 5 3:19.72 0.201
3 157 Košík, Haraslin, Federič, Benda Košík, Haraslin, Federič, Benda Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 3 3:25.27 0.183
4 163 Opavský, Paško, Paško, Janáč Opavský, Paško, Paško, Janáč Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 7 3:43.97 0.169
5 188 Mrva, Svoreň, Vojtek, Kompas Mrva, Svoreň, Vojtek, Kompas ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 3:47.70 0.364
Celkom 5 pretekárov

4 x 400 m kluby - Ženy (Beh)

Beh (ne, 30.8.2020 - 18:15) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 128 Tomková, Pavelicová, Tomková, Putalová Tomková, Pavelicová, Tomková, Putalová ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 5 3:54.40 0.212
2 192 Húsková, Nováková, Takácsová, Švecová Húsková, Nováková, Takácsová, Švecová ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 3:55.23 0.349
3 265 Matejíčková, Naňová, Cidoríková, Bučičová Matejíčková, Naňová, Cidoríková, Bučičová AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 3:56.50 0.217
4 171 Pistovčáková, Hatinová, Čederlová, Strýčková Pistovčáková, Hatinová, Čederlová, Strýčková Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 6 4:09.84 0.460
5 212 Koptáková, Hrajnohová, Režnáková, Vašková Koptáková, Hrajnohová, Režnáková, Vašková ŠK JablonicaŠK Jablonica 7 4:11.53 0.300
Celkom 5 pretekárov