<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Majstrovstvá SR mužov a žien

Trnava (29. - 30. 8. 2020)

800 m - Muži (Beh)

Beh 01 (ne, 30.8.2020 - 16:15) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 231 Mitašík AndrejMitašík Andrej 98 98 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 3 1:53.42
2 248 Kováč PeterKováč Peter 91 91 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 8 PB 1:54.91
3 233 Babulík MatúšBabulík Matúš 97 97 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 1:57.79
4 300 Semančák FilipSemančák Filip 02 02 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 2 1:58.33
5 209 Vlkovič TomášVlkovič Tomáš 00 00 AC Run is Fun PrešovAC Run is Fun Prešov 6 2:00.30
6 28 Grajcarík TomášGrajcarík Tomáš 04 04 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 7 2:00.36
7 91 Drugda PatrikDrugda Patrik 97 97 ŠPORTKLUB Dobrá NivaŠPORTKLUB Dobrá Niva 6 2:01.26
205 Szabo JaroslavSzabo Jaroslav 87 87 TJ OBAL SERVIS KošiceTJ OBAL SERVIS Košice 1 DNF
107 Revaj FilipRevaj Filip 02 02 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 5 DQ
Poznámky:
Červená karta : 107 - Revaj Filip podľa 18.5 súťažných pravidiel
Celkom 9 pretekárov
Beh 02 (ne, 30.8.2020 - 16:15) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 211 Zubák AdamZubák Adam 04 04 ŠK JablonicaŠK Jablonica 3 2:03.86
2 188 Svoreň OndrejSvoreň Ondrej 00 00 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 7 PB 2:04.88
3 31 Bielek FilipBielek Filip 03 03 AK Run For Fun BratislavaAK Run For Fun Bratislava 4 2:05.17
4 206 Tomeček AdamTomeček Adam 00 00 TJ OBAL SERVIS KošiceTJ OBAL SERVIS Košice 6 2:05.88
5 111 Timko TomášTimko Tomáš 02 02 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 8 PB 2:07.00
6 288 Melo PavolMelo Pavol 99 99 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 5 2:07.54
7 92 Gomola JakubGomola Jakub 01 01 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 1 2:11.11
8 259 Zaťko MartinZaťko Martin 96 96 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 2:11.19
9 101 Chlupka AndrejChlupka Andrej 99 99 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 8 2:12.12
10 82 Dejl DenisDejl Denis 04 04 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 6 2:14.02
319 Granský DávidGranský Dávid 04 04 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2 DNS
Celkom 11 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 231 Mitašík AndrejMitašík Andrej 98 98 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 3 1:53.42
2 248 Kováč PeterKováč Peter 91 91 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 8 PB 1:54.91
3 233 Babulík MatúšBabulík Matúš 97 97 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 1:57.79
4 300 Semančák FilipSemančák Filip 02 02 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 2 1:58.33
5 209 Vlkovič TomášVlkovič Tomáš 00 00 AC Run is Fun PrešovAC Run is Fun Prešov 6 2:00.30
6 28 Grajcarík TomášGrajcarík Tomáš 04 04 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 7 2:00.36
7 91 Drugda PatrikDrugda Patrik 97 97 ŠPORTKLUB Dobrá NivaŠPORTKLUB Dobrá Niva 6 2:01.26
8 211 Zubák AdamZubák Adam 04 04 ŠK JablonicaŠK Jablonica 3 2:03.86
9 188 Svoreň OndrejSvoreň Ondrej 00 00 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 7 PB 2:04.88
10 31 Bielek FilipBielek Filip 03 03 AK Run For Fun BratislavaAK Run For Fun Bratislava 4 2:05.17
11 206 Tomeček AdamTomeček Adam 00 00 TJ OBAL SERVIS KošiceTJ OBAL SERVIS Košice 6 2:05.88
12 111 Timko TomášTimko Tomáš 02 02 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 8 PB 2:07.00
13 288 Melo PavolMelo Pavol 99 99 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 5 2:07.54
14 92 Gomola JakubGomola Jakub 01 01 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 1 2:11.11
15 259 Zaťko MartinZaťko Martin 96 96 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 2:11.19
16 101 Chlupka AndrejChlupka Andrej 99 99 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 8 2:12.12
17 82 Dejl DenisDejl Denis 04 04 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 6 2:14.02
205 Szabo JaroslavSzabo Jaroslav 87 87 TJ OBAL SERVIS KošiceTJ OBAL SERVIS Košice 1 DNF
107 Revaj FilipRevaj Filip 02 02 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 5 DQ
319 Granský DávidGranský Dávid 04 04 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2 DNS

800 m - Ženy (Beh)

Beh 01 (ne, 30.8.2020 - 16:00) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 323 Gajanová GabrielaGajanová Gabriela 99 99 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 2:03.16
2 125 Putalová IvetaPutalová Iveta 88 88 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 5 2:05.73
3 266 Naňová ŽofiaNaňová Žofia 91 91 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 PB 2:14.48
4 316 Zápotočná SophiaZápotočná Sophia 00 00 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 6 2:15.05
5 171 Hatinová KláraHatinová Klára 00 00 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 1 2:15.89
6 315 Šamudovská MartinaŠamudovská Martina 89 89 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 2 2:20.52
7 123 Pavelicová AdrianaPavelicová Adriana 03 03 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 8 2:21.39
42 Paulínyová EmmaPaulínyová Emma 02 02 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 3 DNF
Celkom 8 pretekárov
Beh 02 (ne, 30.8.2020 - 16:00) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 7 Puha RékaPuha Réka 02 02 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 2:20.64
2 314 Suranová KarinSuranová Karin 00 00 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 4 2:21.38
3 309 Kubaščíková AlžbetaKubaščíková Alžbeta 00 00 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 3 2:25.10
4 325 Ondrušková LuciaOndrušková Lucia 02 02 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 6 PB 2:25.25
5 297 Trulíková VladimíraTrulíková Vladimíra 97 97 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 7 PB 2:28.38
6 127 Špitková KristínaŠpitková Kristína 01 01 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 2 2:31.53
7 268 Takáčová KarolínaTakáčová Karolína 98 98 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 2:34.51
Celkom 7 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon
1 323 Gajanová GabrielaGajanová Gabriela 99 99 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 2:03.16
2 125 Putalová IvetaPutalová Iveta 88 88 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 5 2:05.73
3 266 Naňová ŽofiaNaňová Žofia 91 91 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 PB 2:14.48
4 316 Zápotočná SophiaZápotočná Sophia 00 00 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 6 2:15.05
5 171 Hatinová KláraHatinová Klára 00 00 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 1 2:15.89
6 315 Šamudovská MartinaŠamudovská Martina 89 89 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 2 2:20.52
7 7 Puha RékaPuha Réka 02 02 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 2:20.64
8 314 Suranová KarinSuranová Karin 00 00 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 4 2:21.38
9 123 Pavelicová AdrianaPavelicová Adriana 03 03 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 8 2:21.39
10 309 Kubaščíková AlžbetaKubaščíková Alžbeta 00 00 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 3 2:25.10
11 325 Ondrušková LuciaOndrušková Lucia 02 02 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 6 PB 2:25.25
12 297 Trulíková VladimíraTrulíková Vladimíra 97 97 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 7 PB 2:28.38
13 127 Špitková KristínaŠpitková Kristína 01 01 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 2 2:31.53
14 268 Takáčová KarolínaTakáčová Karolína 98 98 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 2:34.51
42 Paulínyová EmmaPaulínyová Emma 02 02 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 3 DNF