<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Majstrovstvá SR mužov a žien

Trnava (29. - 30. 8. 2020)
Skok do výšky - Muži (nedeľa, 30.8.2020)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 93 Bubeník MatúšBubeník Matúš 89 89 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 220
2 11 Beer LukášBeer Lukáš 89 89 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 215
3 20 Zeman TomášZeman Tomáš 96 96 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 205
Skok do výšky - Ženy (nedeľa, 30.8.2020)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 116 Dunajská TatianaDunajská Tatiana 92 92 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 175
2 232 Bošková KristínaBošková Kristína 99 99 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 165
3= 69 Molnárová MichaelaMolnárová Michaela 04 04 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 165
3= 134 Zavilinská MonikaZavilinská Monika 99 99 AK Junior HoličAK Junior Holič 165
Skok o žrdi - Muži (sobota, 29.8.2020)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 21 Zmoray JánZmoray Ján 91 91 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra SB 490
2 181 Krajňák TomášKrajňák Tomáš 89 89 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 470
3= 14 Kremser AdamKremser Adam 01 01 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 400
3= 135 Daňko MarekDaňko Marek 89 89 Individuálny člen SAZIndividuálny člen SAZ SB 400
Skok o žrdi - Ženy (sobota, 29.8.2020)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 299 Paliderová LujzaPaliderová Lujza 02 02 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 340
2 77 Šimková AnnaŠimková Anna 06 06 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice PB 330
3 312 Nevařilová SarahNevařilová Sarah 98 98 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 280
Skok do diaľky - Muži (nedeľa, 30.8.2020)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 17 Šuba JánŠuba Ján 94 94 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 706
2 73 Krajčír StanislavKrajčír Stanislav 02 02 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice PB 670
3 72 Hlaváč DenisHlaváč Denis 00 00 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 661
Skok do diaľky - Ženy (nedeľa, 30.8.2020)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 130 Vadlejch LuciaVadlejch Lucia 88 88 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 613
2 68 Kaliašová SilviaKaliašová Silvia 00 00 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 590
3 151 Vodnyanszká RenátaVodnyanszká Renáta 04 04 Megy Sport s.r.o. Dunajská StredaMegy Sport s.r.o. Dunajská ... 577
Trojskok - Muži (sobota, 29.8.2020)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 114 Veszelka TomášVeszelka Tomáš 95 95 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 16.61
2 18 Turcsányi DanielTurcsányi Daniel 97 97 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra PB 15.04
3 17 Šuba JánŠuba Ján 94 94 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 14.90
Trojskok - Ženy (sobota, 29.8.2020)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 68 Kaliašová SilviaKaliašová Silvia 00 00 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 12.50
2 308 Ďurkechová ZuzanaĎurkechová Zuzana 97 97 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 12.47
3 49 Lehenová MonikaLehenová Monika 02 02 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 11.02
Vrh guľou 4 kg - Ženy (nedeľa, 30.8.2020)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 294 Krištofičová IvanaKrištofičová Ivana 90 90 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 13.10
2 131 Váleková NatáliaVáleková Natália 01 01 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 12.44
3 67 Jakubcová BarboraJakubcová Barbora 89 89 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. 12.07
Vrh guľou 7,26 kg - Muži (nedeľa, 30.8.2020)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 152 Baran AdriánBaran Adrián 99 99 MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou 16.95
2 183 Löbb RobertLöbb Robert 88 88 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 15.23
3 3 Haborák MilanHaborák Milan 02 02 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky SB 14.66
Hod diskom 1 kg - Ženy (nedeľa, 30.8.2020)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 67 Jakubcová BarboraJakubcová Barbora 89 89 Atletika Košice o.z.Atletika Košice o.z. PB 47.04
2 52 Palanská LenkaPalanská Lenka 02 02 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava PB 41.22
3 131 Váleková NatáliaVáleková Natália 01 01 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica PB 39.28
Hod diskom 2 kg - Muži (nedeľa, 30.8.2020)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 13 Kováč SamuelKováč Samuel 99 99 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra PB 55.00
2 152 Baran AdriánBaran Adrián 99 99 MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou PB 50.77
3 183 Löbb RobertLöbb Robert 88 88 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 44.11
Hod kladivom 4 kg - Ženy (sobota, 29.8.2020)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 120 Hrašnová MartinaHrašnová Martina 83 83 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 70.71
2 121 Kaňuchová VeronikaKaňuchová Veronika 93 93 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 63.69
3 307 Čaklošová KarolínaČaklošová Karolína 91 91 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 45.88
Hod kladivom 7,26 kg - Muži (sobota, 29.8.2020)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 104 Lomnický MarcelLomnický Marcel 87 87 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 76.47
2 304 Koukal JiříKoukal Jiří 82 82 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom SB 56.05
3 90 Mistrík MartinMistrík Martin 99 99 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 49.87
Hod oštepom 600 g - Ženy (sobota, 29.8.2020)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 220 Hanuliaková PetraHanuliaková Petra 02 02 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 45.05
2 75 Hamráková KarolínaHamráková Karolína 99 99 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice PB 43.88
3 219 Hanuliaková JúliaHanuliaková Júlia 00 00 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 42.90
Hod oštepom 800 g - Muži (sobota, 29.8.2020)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 109 Slezák MaximilianSlezák Maximilian 96 96 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 72.85
2 105 Michalec PatrikMichalec Patrik 00 00 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 71.70
3 177 Bartoň OndrejBartoň Ondrej 93 93 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 57.02