<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Majstrovstvá SR mužov a žien

Trnava (29. - 30. 8. 2020)

200 m - Muži (Rozbeh)

Rozbeh 01 (ne, 30.8.2020 - 15:15) official Vietor: -2.6 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 167 Volko JánVolko Ján 96 96 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 22.05 Q 0.164
2 186 Puchovský LukášPuchovský Lukáš 98 98 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 22.43 q 0.179
3 243 Igaz AdamIgaz Adam 02 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 22.77 q 0.186
4 322 Vojtáš NicolasVojtáš Nicolas 00 00 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2 23.58 0.115
5 252 Pázmány RichardPázmány Richard 01 01 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 24.42 0.205
6 71 Burik DávidBurik Dávid 97 97 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 7 24.64 0.204
16 Noskovič LadislavNoskovič Ladislav 80 80 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 DNS
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 02 (ne, 30.8.2020 - 15:15) official Vietor: -1.7 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 94 Bujna ŠimonBujna Šimon 95 95 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4 22.13 Q 0.173
2 162 Košík TomášKošík Tomáš 00 00 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 3 22.82 0.182
3 136 Filo JakubFilo Jakub 00 00 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 5 23.41 0.500
4 239 Ďurdina JakubĎurdina Jakub 01 01 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 23.71 0.190
5 244 Janík DávidJaník Dávid 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 24.32 0.196
6 96 Ďubašák JánĎubašák Ján 95 95 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 2 24.35 0.192
7 56 Adamovič AndrejAdamovič Andrej 86 86 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 1 24.47 0.170
8 326 Lopuch MariánLopuch Marián 67 67 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 8 PB 28.49 0.191
Celkom 8 pretekárov
Rozbeh 03 (ne, 30.8.2020 - 15:15) official Vietor: -2.7 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 138 Murcko OliverMurcko Oliver 01 01 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 4 21.90 Q 0.162
2 234 Beladič SamuelBeladič Samuel 02 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 22.41 q 0.171
3 157 Haraslin RomanHaraslin Roman 03 03 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 3 22.85 0.162
4 318 Beloš AdamBeloš Adam 98 98 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 6 23.13 0.170
5 275 Sedlák ErikSedlák Erik 01 01 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 23.42 0.215
6 37 Legnavský BernardLegnavský Bernard 02 02 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 1 24.68 0.195
7 291 Schnelldorfer ArisSchnelldorfer Aris 99 99 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 8 25.52 0.259
63 Perrone AdrianoPerrone Adriano 01 01 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 7 DNS
Celkom 8 pretekárov
Rozbeh 04 (ne, 30.8.2020 - 15:15) official Vietor: -2.0 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 250 Marček MiroslavMarček Miroslav 95 95 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 22.25 Q 0.140
2 154 Benda JakubBenda Jakub 00 00 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 22.36 q 0.135
3 241 Hanic MárioHanic Mário 99 99 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 22.90 0.194
4 178 Halbavý LukášHalbavý Lukáš 99 99 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 23.28 0.156
5 246 Kostolný ŠimonKostolný Šimon 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 24.20 0.321
6 210 Obcovič PeterObcovič Peter 01 01 ŠK JablonicaŠK Jablonica 7 24.55 0.230
7 237 Bugár MartinBugár Martin 02 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 8 PB 24.68 0.214
8 274 Patarák MatúšPatarák Matúš 01 01 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 1 25.69 0.502
Celkom 8 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 138 Murcko OliverMurcko Oliver 01 01 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 4 21.90 Q 0.162
2 167 Volko JánVolko Ján 96 96 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 22.05 Q 0.164
3 94 Bujna ŠimonBujna Šimon 95 95 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4 22.13 Q 0.173
4 250 Marček MiroslavMarček Miroslav 95 95 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 22.25 Q 0.140
5 154 Benda JakubBenda Jakub 00 00 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 22.36 q 0.135
6 234 Beladič SamuelBeladič Samuel 02 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 22.41 q 0.171
7 186 Puchovský LukášPuchovský Lukáš 98 98 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 22.43 q 0.179
8 243 Igaz AdamIgaz Adam 02 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 22.77 q 0.186
9 162 Košík TomášKošík Tomáš 00 00 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 3 22.82 0.182
10 157 Haraslin RomanHaraslin Roman 03 03 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 3 22.85 0.162
11 241 Hanic MárioHanic Mário 99 99 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 22.90 0.194
12 318 Beloš AdamBeloš Adam 98 98 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 6 23.13 0.170
13 178 Halbavý LukášHalbavý Lukáš 99 99 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 23.28 0.156
14 136 Filo JakubFilo Jakub 00 00 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 5 23.41 0.500
15 275 Sedlák ErikSedlák Erik 01 01 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 23.42 0.215
16 322 Vojtáš NicolasVojtáš Nicolas 00 00 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2 23.58 0.115
17 239 Ďurdina JakubĎurdina Jakub 01 01 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 23.71 0.190
18 246 Kostolný ŠimonKostolný Šimon 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 24.20 0.321
19 244 Janík DávidJaník Dávid 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 24.32 0.196
20 96 Ďubašák JánĎubašák Ján 95 95 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 2 24.35 0.192
21 252 Pázmány RichardPázmány Richard 01 01 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 24.42 0.205
22 56 Adamovič AndrejAdamovič Andrej 86 86 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 1 24.47 0.170
23 210 Obcovič PeterObcovič Peter 01 01 ŠK JablonicaŠK Jablonica 7 24.55 0.230
24 71 Burik DávidBurik Dávid 97 97 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 7 24.64 0.204
25 37 Legnavský BernardLegnavský Bernard 02 02 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 1 24.68 0.195
25 237 Bugár MartinBugár Martin 02 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 8 PB 24.68 0.214
27 291 Schnelldorfer ArisSchnelldorfer Aris 99 99 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 8 25.52 0.259
28 274 Patarák MatúšPatarák Matúš 01 01 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 1 25.69 0.502
29 326 Lopuch MariánLopuch Marián 67 67 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 8 PB 28.49 0.191
16 Noskovič LadislavNoskovič Ladislav 80 80 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 DNS
63 Perrone AdrianoPerrone Adriano 01 01 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 7 DNS

200 m - Muži (Finále)

Finále (ne, 30.8.2020 - 16:55) official Vietor: -2.7 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 167 Volko JánVolko Ján 96 96 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 5 SB 21.36 0.179
2 94 Bujna ŠimonBujna Šimon 95 95 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 3 SB 21.51 0.163
3 138 Murcko OliverMurcko Oliver 01 01 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 4 SB 21.57 0.170
4 250 Marček MiroslavMarček Miroslav 95 95 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 SB 22.09 0.172
5 234 Beladič SamuelBeladič Samuel 02 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 SB 22.24 0.173
6 154 Benda JakubBenda Jakub 00 00 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 2 22.40 0.149
7 243 Igaz AdamIgaz Adam 02 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 8 23.04 0.179
8 186 Puchovský LukášPuchovský Lukáš 98 98 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 23.40 0.149
Celkom 8 pretekárov

200 m - Ženy (Rozbeh)

Rozbeh 01 (ne, 30.8.2020 - 15:00) official Vietor: -2.7 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 191 Forster ViktóriaForster Viktória 02 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 25.35 Q 0.196
2 192 Húsková NinaHúsková Nina 02 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 26.53 0.535
3 278 Devaldová DianaDevaldová Diana 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 27.25 0.231
4 214 Režnáková LuciaRežnáková Lucia 04 04 ŠK JablonicaŠK Jablonica 6 27.39 0.166
5 213 Koptáková MichaelaKoptáková Michaela 05 05 ŠK JablonicaŠK Jablonica 2 29.74 0.190
Celkom 5 pretekárov
Rozbeh 02 (ne, 30.8.2020 - 15:00) official Vietor: -3.1 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 193 Kovačovicová LenkaKovačovicová Lenka 01 01 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 25.17 Q 0.180
2 8 Žibritová RebekaŽibritová Rebeka 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 26.20 q 0.215
3 267 Šmigová KatarínaŠmigová Katarína 00 00 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 PB 26.51 q 0.170
4 124 Predajnianska LenkaPredajnianska Lenka 00 00 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 3 26.55 0.368
5 215 Vašková AdriánaVašková Adriána 05 05 ŠK JablonicaŠK Jablonica 7 27.18 0.154
6 264 Majdáková NinaMajdáková Nina 02 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 PB 27.20 0.164
Celkom 6 pretekárov
Rozbeh 03 (ne, 30.8.2020 - 15:00) official Vietor: -1.6 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 128 Tomková BarboraTomková Barbora 96 96 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4 25.46 Q 0.134
2 284 Garčárová PatríciaGarčárová Patrícia 99 99 TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves 5 25.95 q 0.387
3 76 Nagyová MartinaNagyová Martina 99 99 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 3 26.78 0.231
4 118 Engel Leonie SophiEngel Leonie Sophi 01 01 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 2 27.15 0.129
5 260 Babiczová VeronikaBabiczová Veronika 99 99 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 27.81 0.234
6 212 Hrajnohová SimonaHrajnohová Simona 03 03 ŠK JablonicaŠK Jablonica 7 29.20 0.509
292 Antušeková MartinaAntušeková Martina 00 00 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 1 DNF
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 04 (ne, 30.8.2020 - 15:00) official Vietor: -2.0 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 175 Strýčková ViktóriaStrýčková Viktória 01 01 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 25.94 Q 0.176
2 129 Tomková DášaTomková Dáša 00 00 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 5 26.43 q 0.201
3 283 Rusnáková ViktóriaRusnáková Viktória 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 26.70 0.186
4 196 Nováková NinaNováková Nina 96 96 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 27.46 0.235
5 261 Behúňová TamaraBehúňová Tamara 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 30.27 0.370
Celkom 5 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 193 Kovačovicová LenkaKovačovicová Lenka 01 01 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 25.17 Q 0.180
2 191 Forster ViktóriaForster Viktória 02 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 25.35 Q 0.196
3 128 Tomková BarboraTomková Barbora 96 96 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4 25.46 Q 0.134
4 175 Strýčková ViktóriaStrýčková Viktória 01 01 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 25.94 Q 0.176
5 284 Garčárová PatríciaGarčárová Patrícia 99 99 TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves 5 25.95 q 0.387
6 8 Žibritová RebekaŽibritová Rebeka 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 26.20 q 0.215
7 129 Tomková DášaTomková Dáša 00 00 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 5 26.43 q 0.201
8 267 Šmigová KatarínaŠmigová Katarína 00 00 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 PB 26.51 q 0.170
9 192 Húsková NinaHúsková Nina 02 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 26.53 0.535
10 124 Predajnianska LenkaPredajnianska Lenka 00 00 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 3 26.55 0.368
11 283 Rusnáková ViktóriaRusnáková Viktória 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 26.70 0.186
12 76 Nagyová MartinaNagyová Martina 99 99 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 3 26.78 0.231
13 118 Engel Leonie SophiEngel Leonie Sophi 01 01 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 2 27.15 0.129
14 215 Vašková AdriánaVašková Adriána 05 05 ŠK JablonicaŠK Jablonica 7 27.18 0.154
15 264 Majdáková NinaMajdáková Nina 02 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 PB 27.20 0.164
16 278 Devaldová DianaDevaldová Diana 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 27.25 0.231
17 214 Režnáková LuciaRežnáková Lucia 04 04 ŠK JablonicaŠK Jablonica 6 27.39 0.166
18 196 Nováková NinaNováková Nina 96 96 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 27.46 0.235
19 260 Babiczová VeronikaBabiczová Veronika 99 99 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 27.81 0.234
20 212 Hrajnohová SimonaHrajnohová Simona 03 03 ŠK JablonicaŠK Jablonica 7 29.20 0.509
21 213 Koptáková MichaelaKoptáková Michaela 05 05 ŠK JablonicaŠK Jablonica 2 29.74 0.190
22 261 Behúňová TamaraBehúňová Tamara 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 30.27 0.370
292 Antušeková MartinaAntušeková Martina 00 00 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 1 DNF

200 m - Ženy (Finále)

Finále (ne, 30.8.2020 - 16:45) official Vietor: -3.4 m/s Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 191 Forster ViktóriaForster Viktória 02 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 SB 24.53 0.180
2 193 Kovačovicová LenkaKovačovicová Lenka 01 01 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 SB 25.15 0.179
3 128 Tomková BarboraTomková Barbora 96 96 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 3 25.78 0.208
4 175 Strýčková ViktóriaStrýčková Viktória 01 01 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 6 SB 25.90 0.197
5 284 Garčárová PatríciaGarčárová Patrícia 99 99 TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves 2 26.21 0.280
6 129 Tomková DášaTomková Dáša 00 00 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 1 SB 26.39 0.200
7 8 Žibritová RebekaŽibritová Rebeka 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 7 26.43 0.217
8 267 Šmigová KatarínaŠmigová Katarína 00 00 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 8 26.87 0.176
Celkom 8 pretekárov