<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Majstrovstvá SR mužov a žien

Trnava (29. - 30. 8. 2020)

Skok o žrdi - Muži

(so, 29.8.2020 - 15:15) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 320340360380400420440450460470480490500 Body
1 21 Zmoray JánZmoray Ján
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
91 91 11 SB 490 ------oo-xo-oxxx
2 181 Krajňák TomášKrajňák Tomáš
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
89 89 12 470 -----oo-ooxxx
3= 14 Kremser AdamKremser Adam
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
01 01 10 400 --oooxxx
3= 135 Daňko MarekDaňko Marek
Individuálny člen SAZIndividuálny člen SAZ
89 89 1 SB 400 --oooxxx
5 9 Antalec AdamAntalec Adam
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
02 02 6 PB 400 --oxoxoxxx
6 165 Ralík MarošRalík Maroš
Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava
01 01 8 400 --oxoxxoxxx
7= 15 Mclennan StephenMclennan Stephen
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
78 78 5 360 -oxoxxx
7= 97 Ďurovský VladimírĎurovský Vladimír
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
01 01 7 360 --xoxxx
9 10 Bajner MiroslavBajner Miroslav
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
57 57 3 320 xxoxx-x-
61 Lengyel OndrejLengyel Ondrej
Atletika BratislavaAtletika Bratislava
94 94 4 DNS
57 Bician AndrejBician Andrej
Atletika BratislavaAtletika Bratislava
84 84 9 DNS
19 Vašina JozefVašina Jozef
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
66 66 2 NM xr
Celkom 12 pretekárov

Skok o žrdi - Ženy

(so, 29.8.2020 - 17:05) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 220240260280290300310320330340350 Body
1 299 Paliderová LujzaPaliderová Lujza
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
02 02 8 340 -----ooooxxoxxx
2 77 Šimková AnnaŠimková Anna
Akademik TU KošiceAkademik TU Košice
06 06 6 PB 330 --o-o-oxxooxxx
3 312 Nevařilová SarahNevařilová Sarah
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
98 98 5 280 --oxoxxx
4 26 Seková ZuzanaSeková Zuzana
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
75 75 3 260 -ooxxx
5= 27 Záborská DianaZáborská Diana
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
05 05 4 240 ooxxx
5= 317 Žitná AdelaŽitná Adela
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
04 04 2 240 ooxxx
7 86 Vargová MargaretVargová Margaret
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
04 04 1 240 xooxxx
66 Čerňanská ViktóriaČerňanská Viktória
Atletika BratislavaAtletika Bratislava
02 02 7 NM -------xxx
Celkom 8 pretekárov