<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Majstrovstvá SR mužov a žien

Trnava (29. - 30. 8. 2020)

400 m - Muži (Beh)

Beh 01 (so, 29.8.2020 - 16:40) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 94 Bujna ŠimonBujna Šimon 95 95 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4 0:46.68 0.172
2 250 Marček MiroslavMarček Miroslav 95 95 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 PB 0:48.11 0.325
3 208 Dömötör PatrikDömötör Patrik 00 00 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 5 0:48.29 0.289
4 241 Hanic MárioHanic Mário 99 99 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 8 PB 0:49.24 0.192
5 28 Grajcarík TomášGrajcarík Tomáš 04 04 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 7 PB 0:49.26 0.201
6 318 Beloš AdamBeloš Adam 98 98 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 6 0:49.48 0.161
7 98 Glodžák LukášGlodžák Lukáš 99 99 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 1 PB 0:49.63 0.175
8 100 Hrudkay OliverHrudkay Oliver 02 02 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 2 0:50.36 0.163
Celkom 8 pretekárov
Beh 02 (so, 29.8.2020 - 16:40) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 251 Pavelka AdriánPavelka Adrián 91 91 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 SB 0:49.85 0.196
2 322 Vojtáš NicolasVojtáš Nicolas 00 00 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 5 PB 0:50.47 0.249
3 238 Cidorík MatejCidorík Matej 00 00 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 PB 0:50.54 0.185
4 243 Igaz AdamIgaz Adam 02 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 8 PB 0:50.64 0.191
5 107 Revaj FilipRevaj Filip 02 02 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 2 PB 0:50.72 0.199
6 63 Perrone AdrianoPerrone Adriano 01 01 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 7 PB 0:50.74 0.199
7 305 Labo DávidLabo Dávid 00 00 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 1 0:52.65 0.191
235 Bellus ŠtefanBellus Štefan 02 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 DNF 0.174
Celkom 8 pretekárov
Beh 03 (so, 29.8.2020 - 16:40) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 182 Kutruc TomášKutruc Tomáš 01 01 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 7 PB 0:51.02 0.239
2 83 Galdík MartinGaldík Martin 00 00 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 5 SB 0:51.85 0.207
3 275 Sedlák ErikSedlák Erik 01 01 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 0:52.19 0.178
4 252 Pázmány RichardPázmány Richard 01 01 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 PB 0:52.44 0.164
5 96 Ďubašák JánĎubašák Ján 95 95 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4 0:52.66 0.181
6 111 Timko TomášTimko Tomáš 02 02 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 2 0:52.89 0.202
7 246 Kostolný ŠimonKostolný Šimon 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 8 PB 0:53.15 0.347
74 Zschäbitz AdamZschäbitz Adam 99 99 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 1 DNF 0.184
Celkom 8 pretekárov
Beh 04 (so, 29.8.2020 - 16:40) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 139 Truchlík MichalTruchlík Michal 02 02 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 5 PB 0:53.42 0.169
2 210 Obcovič PeterObcovič Peter 01 01 ŠK JablonicaŠK Jablonica 3 PB 0:55.05 0.238
3 188 Svoreň OndrejSvoreň Ondrej 00 00 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 0:55.07 0.197
4 259 Zaťko MartinZaťko Martin 96 96 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 8 0:56.44 0.186
5 37 Legnavský BernardLegnavský Bernard 02 02 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 7 0:57.67 0.185
6 291 Schnelldorfer ArisSchnelldorfer Aris 99 99 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 6 0:58.00 0.254
7 146 Bobrík MartinBobrík Martin 76 76 TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín 2 PB 1:00.51 0.200
274 Patarák MatúšPatarák Matúš 01 01 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 DQ 0.218
Poznámky:
4. dráha DQ podľa P 17.3.1 Technických pravidiel
Celkom 8 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 94 Bujna ŠimonBujna Šimon 95 95 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4 0:46.68 0.172
2 250 Marček MiroslavMarček Miroslav 95 95 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 PB 0:48.11 0.325
3 208 Dömötör PatrikDömötör Patrik 00 00 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 5 0:48.29 0.289
4 241 Hanic MárioHanic Mário 99 99 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 8 PB 0:49.24 0.192
5 28 Grajcarík TomášGrajcarík Tomáš 04 04 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 7 PB 0:49.26 0.201
6 318 Beloš AdamBeloš Adam 98 98 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 6 0:49.48 0.161
7 98 Glodžák LukášGlodžák Lukáš 99 99 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 1 PB 0:49.63 0.175
8 251 Pavelka AdriánPavelka Adrián 91 91 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 SB 0:49.85 0.196
9 100 Hrudkay OliverHrudkay Oliver 02 02 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 2 0:50.36 0.163
10 322 Vojtáš NicolasVojtáš Nicolas 00 00 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 5 PB 0:50.47 0.249
11 238 Cidorík MatejCidorík Matej 00 00 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 PB 0:50.54 0.185
12 243 Igaz AdamIgaz Adam 02 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 8 PB 0:50.64 0.191
13 107 Revaj FilipRevaj Filip 02 02 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 2 PB 0:50.72 0.199
14 63 Perrone AdrianoPerrone Adriano 01 01 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 7 PB 0:50.74 0.199
15 182 Kutruc TomášKutruc Tomáš 01 01 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 7 PB 0:51.02 0.239
16 83 Galdík MartinGaldík Martin 00 00 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 5 SB 0:51.85 0.207
17 275 Sedlák ErikSedlák Erik 01 01 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 0:52.19 0.178
18 252 Pázmány RichardPázmány Richard 01 01 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 PB 0:52.44 0.164
19 305 Labo DávidLabo Dávid 00 00 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 1 0:52.65 0.191
20 96 Ďubašák JánĎubašák Ján 95 95 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4 0:52.66 0.181
21 111 Timko TomášTimko Tomáš 02 02 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 2 0:52.89 0.202
22 246 Kostolný ŠimonKostolný Šimon 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 8 PB 0:53.15 0.347
23 139 Truchlík MichalTruchlík Michal 02 02 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 5 PB 0:53.42 0.169
24 210 Obcovič PeterObcovič Peter 01 01 ŠK JablonicaŠK Jablonica 3 PB 0:55.05 0.238
25 188 Svoreň OndrejSvoreň Ondrej 00 00 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 0:55.07 0.197
26 259 Zaťko MartinZaťko Martin 96 96 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 8 0:56.44 0.186
27 37 Legnavský BernardLegnavský Bernard 02 02 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 7 0:57.67 0.185
28 291 Schnelldorfer ArisSchnelldorfer Aris 99 99 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 6 0:58.00 0.254
29 146 Bobrík MartinBobrík Martin 76 76 TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín 2 PB 1:00.51 0.200
235 Bellus ŠtefanBellus Štefan 02 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 DNF 0.174
74 Zschäbitz AdamZschäbitz Adam 99 99 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 1 DNF 0.184
274 Patarák MatúšPatarák Matúš 01 01 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 DQ 0.218

400 m - Ženy (Beh)

Beh 01 (so, 29.8.2020 - 16:25) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 125 Putalová IvetaPutalová Iveta 88 88 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4 0:53.19 0.238
2 323 Gajanová GabrielaGajanová Gabriela 99 99 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 5 0:54.82 0.191
3 175 Strýčková ViktóriaStrýčková Viktória 01 01 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 6 PB 0:56.79 0.208
4 316 Zápotočná SophiaZápotočná Sophia 00 00 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 3 0:57.04 0.243
5 315 Šamudovská MartinaŠamudovská Martina 89 89 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 7 0:58.97 0.463
6 194 Kusyová JankaKusyová Janka 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 0:59.05 0.386
7 7 Puha RékaPuha Réka 02 02 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 8 0:59.96 0.253
8 265 Matejíčková LuciaMatejíčková Lucia 98 98 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 1:00.64 0.377
Celkom 8 pretekárov
Beh 02 (so, 29.8.2020 - 16:25) official Cieľová fotografie Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 192 Húsková NinaHúsková Nina 02 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 1:00.07 0.332
2 196 Nováková NinaNováková Nina 96 96 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 1:00.96 0.251
3 309 Kubaščíková AlžbetaKubaščíková Alžbeta 00 00 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 4 1:01.46 0.292
4 296 Mašláňová EliškaMašláňová Eliška 95 95 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 2 1:02.11 0.288
5 267 Šmigová KatarínaŠmigová Katarína 00 00 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 1:02.28 0.335
6 55 Urminská EmaUrminská Ema 04 04 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 PB 1:03.63 0.256
7 212 Hrajnohová SimonaHrajnohová Simona 03 03 ŠK JablonicaŠK Jablonica 7 1:04.84 0.465
Celkom 7 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 125 Putalová IvetaPutalová Iveta 88 88 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4 0:53.19 0.238
2 323 Gajanová GabrielaGajanová Gabriela 99 99 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 5 0:54.82 0.191
3 175 Strýčková ViktóriaStrýčková Viktória 01 01 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 6 PB 0:56.79 0.208
4 316 Zápotočná SophiaZápotočná Sophia 00 00 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 3 0:57.04 0.243
5 315 Šamudovská MartinaŠamudovská Martina 89 89 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 7 0:58.97 0.463
6 194 Kusyová JankaKusyová Janka 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 0:59.05 0.386
7 7 Puha RékaPuha Réka 02 02 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 8 0:59.96 0.253
8 192 Húsková NinaHúsková Nina 02 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 1:00.07 0.332
9 265 Matejíčková LuciaMatejíčková Lucia 98 98 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 1:00.64 0.377
10 196 Nováková NinaNováková Nina 96 96 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 1:00.96 0.251
11 309 Kubaščíková AlžbetaKubaščíková Alžbeta 00 00 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 4 1:01.46 0.292
12 296 Mašláňová EliškaMašláňová Eliška 95 95 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 2 1:02.11 0.288
13 267 Šmigová KatarínaŠmigová Katarína 00 00 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 1:02.28 0.335
14 55 Urminská EmaUrminská Ema 04 04 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 PB 1:03.63 0.256
15 212 Hrajnohová SimonaHrajnohová Simona 03 03 ŠK JablonicaŠK Jablonica 7 1:04.84 0.465