<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

3. kolo Atletická liga

Trnava (15. 8. 2020)

400 m prekážok [91,4 cm] - Muži (Beh)

Beh 01 (so, 15.8.2020 - 12:25) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 96 Kučera MartinKučera Martin 90 90 BK hraj na tie nohy BratislavaBK hraj na tie nohy Bratislava 4 0:51.12 0.220
2 17 Juránek MartinJuránek Martin 91 91 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 0:51.37 0.180 11.00
3 44 Tuček MartinTuček Martin 95 95 Česká republikaČeská republika 5 0:51.45 0.341
4 170 Dömötör PatrikDömötör Patrik 00 00 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 0:52.85 0.177 9.00
5 267 Lučanský PeterLučanský Peter 96 96 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 0:55.88 0.185 8.00
6 177 Kutruc TomášKutruc Tomáš 01 01 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 8 0:57.28 0.228 7.00
7 252 Cidorík MatejCidorík Matej 00 00 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 0:57.57 0.206 6.00
8 50 Labo DávidLabo Dávid 00 00 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 1 0:57.85 0.502 5.00
Celkom 8 pretekárov
Beh 02 (so, 15.8.2020 - 12:25) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 121 Sedlák ŠtefanSedlák Štefan 95 95 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4 0:58.15 0.253 4.00
2 253 Cisár MartinCisár Martin 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 0:59.02 0.259 3.00
3 307 Váňa LukášVáňa Lukáš 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 1:02.48 0.190 2.00
4 276 Špacír LucasŠpacír Lucas 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 1:04.77 0.180 1.00
5 301 Kalakay DanielKalakay Daniel 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 1:06.37 0.198
Celkom 5 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 96 Kučera MartinKučera Martin 90 90 BK hraj na tie nohy BratislavaBK hraj na tie nohy Bratislava 4 0:51.12 0.220
2 17 Juránek MartinJuránek Martin 91 91 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 0:51.37 0.180 11.00
3 44 Tuček MartinTuček Martin 95 95 Česká republikaČeská republika 5 0:51.45 0.341
4 170 Dömötör PatrikDömötör Patrik 00 00 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 0:52.85 0.177 9.00
5 267 Lučanský PeterLučanský Peter 96 96 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 0:55.88 0.185 8.00
6 177 Kutruc TomášKutruc Tomáš 01 01 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 8 0:57.28 0.228 7.00
7 252 Cidorík MatejCidorík Matej 00 00 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 0:57.57 0.206 6.00
8 50 Labo DávidLabo Dávid 00 00 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 1 0:57.85 0.502 5.00
9 121 Sedlák ŠtefanSedlák Štefan 95 95 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4 0:58.15 0.253 4.00
10 253 Cisár MartinCisár Martin 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 0:59.02 0.259 3.00
11 307 Váňa LukášVáňa Lukáš 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 1:02.48 0.190 2.00
12 276 Špacír LucasŠpacír Lucas 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 1:04.77 0.180 1.00
13 301 Kalakay DanielKalakay Daniel 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 1:06.37 0.198