<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

3. kolo Atletická liga

Trnava (15. 8. 2020)

100 m - Muži (Beh)

Beh 01 (so, 15.8.2020 - 12:05) official Vietor: +1.5 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 102 Bujna ŠimonBujna Šimon 95 95 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 5 10.52 0.152 11.00
2 47 Baluch MatejBaluch Matej 00 00 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 4 10.54 0.177 9.00
3 179 Matuščák TomášMatuščák Tomáš 01 01 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 10.64 0.168 8.00
4 182 Puchovský LukášPuchovský Lukáš 98 98 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 10.86 0.172 7.00
5 248 Beladič SamuelBeladič Samuel 02 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 10.87 0.177 6.00
6 15 Danáč DenisDanáč Denis 93 93 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 10.92 0.171 5.00
7 300 Jelínek RastislavJelínek Rastislav 01 01 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 1 11.13 0.151 3.00
8 86 Fázik AdamFázik Adam 93 93 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 8 11.61 0.172
Celkom 8 pretekárov
Beh 02 (so, 15.8.2020 - 12:05) official Vietor: +1.6 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 83 Michalko SamuelMichalko Samuel 03 03 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 3 11.02 0.201
2 89 Rigler ErikRigler Erik 94 94 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 4 11.12 0.181
3 183 Rojka TomášRojka Tomáš 04 04 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 11.17 0.195 2.00
4 172 Halbavý LukášHalbavý Lukáš 99 99 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 11.21 0.149 1.00
MS 256 Ďurdina JakubĎurdina Jakub 01 01 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 8 11.25 0.165
6 259 Hanic MárioHanic Mário 99 99 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 11.28 0.161
7 23 Noskovič LadislavNoskovič Ladislav 80 80 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 11.38 0.178
8 87 Lengyel OndrejLengyel Ondrej 94 94 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 2 11.61 0.202
Celkom 8 pretekárov
Beh 03 (so, 15.8.2020 - 12:05) official Vietor: +2.6 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 249 Bellus ŠtefanBellus Štefan 02 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 11.04 0.179 4.00
2 13 Čery MatúšČery Matúš 04 04 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 11.25 0.169
3 225 Ševčík Lukᚊevčík Lukáš 03 03 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 7 11.26 0.179
4 27 Svoreň Jakub AntonSvoreň Jakub Anton 03 03 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 1 11.30 0.156
5 103 Buvala JozefBuvala Jozef 96 96 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 6 11.70 0.177
6 218 Obcovič PeterObcovič Peter 01 01 ŠK JablonicaŠK Jablonica 8 11.80 0.165
8 Valo MarekValo Marek 03 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 DNF 0.395
93 Krajčír StanislavKrajčír Stanislav 02 02 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 3 DQ
Poznámky:
DQ - pravidlo TP 16,8;
Celkom 8 pretekárov
Beh 04 (so, 15.8.2020 - 12:05) official Vietor: +1.5 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 88 Mészáros LukášMészáros Lukáš 95 95 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 4 11.49 0.147
2 152 Jakubov MilošJakubov Miloš 02 02 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 6 11.49 0.174
3 84 Štinčík Tomᚊtinčík Tomáš 04 04 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 3 11.56 0.173
4 223 Lukšo MárioLukšo Mário 03 03 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 2 11.59 0.218
5 150 Basoš MarcoBasoš Marco 03 03 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 8 11.70 0.178
6 90 Sviták MartinSviták Martin 03 03 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 7 11.79 0.174
7 71 Pobjecký MatejPobjecký Matej 04 04 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 11.80 0.135
8 213 Duchoslav JánDuchoslav Ján 03 03 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 5 11.97 0.160
Celkom 8 pretekárov
Beh 05 (so, 15.8.2020 - 12:05) official Vietor: +2.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 66 Cimerman MichalCimerman Michal 98 98 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 11.63 0.205
2 31 Táborský PavolTáborský Pavol 01 01 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 11.77 0.174
3 118 Poloha OliverPoloha Oliver 02 02 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4 11.79 0.212
4 263 Kostolný ŠimonKostolný Šimon 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 11.80 0.365
5 153 Kislan MatejKislan Matej 03 03 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 7 11.85 0.199
6 151 Basoš MartinBasoš Martin 04 04 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 3 11.92 0.240
Celkom 6 pretekárov
Beh 06 (so, 15.8.2020 - 12:05) official Vietor: +2.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 68 Kročka MarekKročka Marek 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 11.59 0.165
MS 25 Sedláček LukášSedláček Lukáš 01 01 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 11.83 0.168
MS 261 Janík DávidJaník Dávid 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 11.83 0.170
4 243 Pajunk AdamPajunk Adam 90 90 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 5 11.89 0.411
5 85 Adamovič AndrejAdamovič Andrej 86 86 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 6 11.94 0.178
6 221 Jarábek MarcoJarábek Marco 03 03 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 7 12.07 0.188
Celkom 6 pretekárov
Beh 07 (so, 15.8.2020 - 12:05) official Vietor: +2.8 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 19 Kremser AdamKremser Adam 01 01 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 12.09 0.206
2 57 Lörinc LukášLörinc Lukáš 04 04 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 4 12.13 0.192
3 69 Lančarič RomanLančarič Roman 70 70 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 12.62 0.202
4 167 Janko IvanJanko Ivan 77 77 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 6 13.21 0.583
MS 258 Erban BenjamínErban Benjamín 89 89 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 14.08 0.505
Celkom 5 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 102 Bujna ŠimonBujna Šimon 95 95 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 5 10.52 0.152 11.00
2 47 Baluch MatejBaluch Matej 00 00 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 4 10.54 0.177 9.00
3 179 Matuščák TomášMatuščák Tomáš 01 01 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 10.64 0.168 8.00
4 182 Puchovský LukášPuchovský Lukáš 98 98 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 10.86 0.172 7.00
5 248 Beladič SamuelBeladič Samuel 02 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 10.87 0.177 6.00
6 15 Danáč DenisDanáč Denis 93 93 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 10.92 0.171 5.00
7 83 Michalko SamuelMichalko Samuel 03 03 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 3 11.02 0.201
8 249 Bellus ŠtefanBellus Štefan 02 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 11.04 0.179 4.00
9 89 Rigler ErikRigler Erik 94 94 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 4 11.12 0.181
10 300 Jelínek RastislavJelínek Rastislav 01 01 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 1 11.13 0.151 3.00
11 183 Rojka TomášRojka Tomáš 04 04 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 11.17 0.195 2.00
12 172 Halbavý LukášHalbavý Lukáš 99 99 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 11.21 0.149 1.00
13 256 Ďurdina JakubĎurdina Jakub 01 01 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 8 11.25 0.165
13 13 Čery MatúšČery Matúš 04 04 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 11.25 0.169
15 225 Ševčík Lukᚊevčík Lukáš 03 03 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 7 11.26 0.179
16 259 Hanic MárioHanic Mário 99 99 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 11.28 0.161
17 27 Svoreň Jakub AntonSvoreň Jakub Anton 03 03 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 1 11.30 0.156
18 23 Noskovič LadislavNoskovič Ladislav 80 80 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 11.38 0.178
19 88 Mészáros LukášMészáros Lukáš 95 95 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 4 11.49 0.147
19 152 Jakubov MilošJakubov Miloš 02 02 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 6 11.49 0.174
21 84 Štinčík Tomᚊtinčík Tomáš 04 04 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 3 11.56 0.173
22 223 Lukšo MárioLukšo Mário 03 03 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 2 11.59 0.218
22 68 Kročka MarekKročka Marek 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 11.59 0.165
24 86 Fázik AdamFázik Adam 93 93 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 8 11.61 0.172
24 87 Lengyel OndrejLengyel Ondrej 94 94 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 2 11.61 0.202
26 66 Cimerman MichalCimerman Michal 98 98 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 11.63 0.205
27 103 Buvala JozefBuvala Jozef 96 96 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 6 11.70 0.177
27 150 Basoš MarcoBasoš Marco 03 03 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 8 11.70 0.178
29 31 Táborský PavolTáborský Pavol 01 01 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 11.77 0.174
30 90 Sviták MartinSviták Martin 03 03 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 7 11.79 0.174
30 118 Poloha OliverPoloha Oliver 02 02 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4 11.79 0.212
32 218 Obcovič PeterObcovič Peter 01 01 ŠK JablonicaŠK Jablonica 8 11.80 0.165
32 71 Pobjecký MatejPobjecký Matej 04 04 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 11.80 0.135
32 263 Kostolný ŠimonKostolný Šimon 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 11.80 0.365
35 25 Sedláček LukášSedláček Lukáš 01 01 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 11.83 0.168
35 261 Janík DávidJaník Dávid 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 11.83 0.170
37 153 Kislan MatejKislan Matej 03 03 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 7 11.85 0.199
38 243 Pajunk AdamPajunk Adam 90 90 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 5 11.89 0.411
39 151 Basoš MartinBasoš Martin 04 04 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 3 11.92 0.240
40 85 Adamovič AndrejAdamovič Andrej 86 86 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 6 11.94 0.178
41 213 Duchoslav JánDuchoslav Ján 03 03 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 5 11.97 0.160
42 221 Jarábek MarcoJarábek Marco 03 03 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 7 12.07 0.188
43 19 Kremser AdamKremser Adam 01 01 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 12.09 0.206
44 57 Lörinc LukášLörinc Lukáš 04 04 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 4 12.13 0.192
45 69 Lančarič RomanLančarič Roman 70 70 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 12.62 0.202
46 167 Janko IvanJanko Ivan 77 77 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 6 13.21 0.583
47 258 Erban BenjamínErban Benjamín 89 89 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 14.08 0.505
8 Valo MarekValo Marek 03 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 DNF 0.395
93 Krajčír StanislavKrajčír Stanislav 02 02 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 3 DQ

100 m - Ženy (Beh)

Beh 01 (so, 15.8.2020 - 11:55) official Vietor: +2.3 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 343 Weigertová MonikaWeigertová Monika 92 92 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 5 11.70 0.220 11.00
2 198 Kovačovicová LenkaKovačovicová Lenka 01 01 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 11.79 0.183 9.00
3 193 Forster ViktóriaForster Viktória 02 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 11.90 0.211 8.00
4 234 Ondrejková MonikaOndrejková Monika 01 01 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 7 12.33 0.169 7.00
5 146 Tomková DášaTomková Dáša 00 00 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 2 12.40 0.159 6.00
6 195 Húsková NinaHúsková Nina 02 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 12.43 0.343 5.00
7 145 Tomková BarboraTomková Barbora 96 96 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 8 12.47 0.175 4.00
8 353 Kišková KatarínaKišková Katarína 02 02 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 6 12.61 0.194 3.00
Celkom 8 pretekárov
Beh 02 (so, 15.8.2020 - 11:55) official Vietor: +2.6 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 166 Vodnyanszká RenátaVodnyanszká Renáta 04 04 Megy Sport s.r.o. Dunajská StredaMegy Sport s.r.o. Dunajská ... 4 12.19 0.230
2 316 Rusnáková ViktóriaRusnáková Viktória 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 12.70 0.175 1.00
3 230 Majerská KristínaMajerská Kristína 03 03 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 8 12.81 0.409
4 131 Engel Leonie SophiEngel Leonie Sophi 01 01 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 6 12.86 0.172
5 232 Mikušincová MiroslavaMikušincová Miroslava 03 03 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 1 12.97 0.505
6 76 Lehenová MonikaLehenová Monika 02 02 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 12.98 0.371
7 41 Miklová MariettaMiklová Marietta 02 02 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 13.06 0.269
8 3 Brandisová NicolaBrandisová Nicola 04 04 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 7 13.87 0.185
Celkom 8 pretekárov
Beh 03 (so, 15.8.2020 - 11:55) official Vietor: +1.6 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 226 Cellerová AgátaCellerová Agáta 03 03 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 5 12.67 0.546 2.00
2 229 Hübschová LíviaHübschová Lívia 04 04 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 2 12.78 0.190
3 141 Predajnianska LenkaPredajnianska Lenka 00 00 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 6 12.90 0.319
4 244 Holeková KarolínaHoleková Karolína 04 04 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 4 12.95 0.211
5 292 Petřvalská ValentínaPetřvalská Valentína 04 04 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 13.06 0.404
6 288 Majdáková NinaMajdáková Nina 02 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 13.16 0.180
7 73 Ďurišová HanaĎurišová Hana 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 8 13.35 0.211
8 59 Comová MichaelaComová Michaela 01 01 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 7 13.56 0.146
Celkom 8 pretekárov
Beh 04 (so, 15.8.2020 - 11:55) official Vietor: +1.7 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 331 Antušeková MartinaAntušeková Martina 00 00 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 1 13.10 0.436
2 77 Mišovičová KatarínaMišovičová Katarína 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 13.11 0.276
3 340 Pekarčíková LauraPekarčíková Laura 04 04 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 5 13.53 0.218
4 39 Danková PetraDanková Petra 01 01 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 13.56 0.279
5 4 Morávková TimeaMorávková Timea 04 04 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 6 13.62 0.597
6 235 Šarinová DanielaŠarinová Daniela 03 03 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 2 13.71 0.188
Celkom 6 pretekárov
Beh 05 (so, 15.8.2020 - 11:55) official Vietor: +1.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 336 Lepotová AmáliaLepotová Amália 02 02 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 4 13.22 0.295
2 165 Domonkosová TímeaDomonkosová Tímea 04 04 Megy Sport s.r.o. Dunajská StredaMegy Sport s.r.o. Dunajská ... 3 13.67 0.173
3 97 Vargová MargaretVargová Margaret 04 04 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 2 13.83 0.349
4 60 Kuricová VeronikaKuricová Veronika 03 03 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 6 14.20 0.209
5 189 Annusová NatáliaAnnusová Natália 02 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 14.34 0.183
Celkom 5 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 343 Weigertová MonikaWeigertová Monika 92 92 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 5 11.70 0.220 11.00
2 198 Kovačovicová LenkaKovačovicová Lenka 01 01 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 11.79 0.183 9.00
3 193 Forster ViktóriaForster Viktória 02 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 11.90 0.211 8.00
4 166 Vodnyanszká RenátaVodnyanszká Renáta 04 04 Megy Sport s.r.o. Dunajská StredaMegy Sport s.r.o. Dunajská ... 4 12.19 0.230
5 234 Ondrejková MonikaOndrejková Monika 01 01 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 7 12.33 0.169 7.00
6 146 Tomková DášaTomková Dáša 00 00 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 2 12.40 0.159 6.00
7 195 Húsková NinaHúsková Nina 02 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 12.43 0.343 5.00
8 145 Tomková BarboraTomková Barbora 96 96 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 8 12.47 0.175 4.00
9 353 Kišková KatarínaKišková Katarína 02 02 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 6 12.61 0.194 3.00
10 226 Cellerová AgátaCellerová Agáta 03 03 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 5 12.67 0.546 2.00
11 316 Rusnáková ViktóriaRusnáková Viktória 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 12.70 0.175 1.00
12 229 Hübschová LíviaHübschová Lívia 04 04 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 2 12.78 0.190
13 230 Majerská KristínaMajerská Kristína 03 03 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 8 12.81 0.409
14 131 Engel Leonie SophiEngel Leonie Sophi 01 01 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 6 12.86 0.172
15 141 Predajnianska LenkaPredajnianska Lenka 00 00 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 6 12.90 0.319
16 244 Holeková KarolínaHoleková Karolína 04 04 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 4 12.95 0.211
17 232 Mikušincová MiroslavaMikušincová Miroslava 03 03 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 1 12.97 0.505
18 76 Lehenová MonikaLehenová Monika 02 02 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 12.98 0.371
19 41 Miklová MariettaMiklová Marietta 02 02 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 13.06 0.269
19 292 Petřvalská ValentínaPetřvalská Valentína 04 04 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 13.06 0.404
21 331 Antušeková MartinaAntušeková Martina 00 00 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 1 13.10 0.436
22 77 Mišovičová KatarínaMišovičová Katarína 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 13.11 0.276
23 288 Majdáková NinaMajdáková Nina 02 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 13.16 0.180
24 336 Lepotová AmáliaLepotová Amália 02 02 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 4 13.22 0.295
25 73 Ďurišová HanaĎurišová Hana 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 8 13.35 0.211
26 340 Pekarčíková LauraPekarčíková Laura 04 04 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 5 13.53 0.218
27 59 Comová MichaelaComová Michaela 01 01 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 7 13.56 0.146
27 39 Danková PetraDanková Petra 01 01 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 13.56 0.279
29 4 Morávková TimeaMorávková Timea 04 04 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 6 13.62 0.597
30 165 Domonkosová TímeaDomonkosová Tímea 04 04 Megy Sport s.r.o. Dunajská StredaMegy Sport s.r.o. Dunajská ... 3 13.67 0.173
31 235 Šarinová DanielaŠarinová Daniela 03 03 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 2 13.71 0.188
32 97 Vargová MargaretVargová Margaret 04 04 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 2 13.83 0.349
33 3 Brandisová NicolaBrandisová Nicola 04 04 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 7 13.87 0.185
34 60 Kuricová VeronikaKuricová Veronika 03 03 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 6 14.20 0.209
35 189 Annusová NatáliaAnnusová Natália 02 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 14.34 0.183

200 m - Muži (Beh)

Beh 01 (so, 15.8.2020 - 15:45) official Vietor: +1.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 47 Baluch MatejBaluch Matej 00 00 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 4 21.00 0.187 11.00
2 102 Bujna ŠimonBujna Šimon 95 95 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 5 21.17 0.158 9.00
3 268 Marček MiroslavMarček Miroslav 95 95 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 21.79 0.258 8.00
4 15 Danáč DenisDanáč Denis 93 93 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 21.92 0.158 7.00
5 248 Beladič SamuelBeladič Samuel 02 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 21.96 0.166 6.00
6 182 Puchovský LukášPuchovský Lukáš 98 98 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 7 22.24 0.178 5.00
7 83 Michalko SamuelMichalko Samuel 03 03 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 1 22.38 0.165
8 183 Rojka TomášRojka Tomáš 04 04 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 8 22.67 0.191 2.00
Celkom 8 pretekárov
Beh 02 (so, 15.8.2020 - 15:45) official Vietor: +1.5 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 249 Bellus ŠtefanBellus Štefan 02 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 22.26 0.157 4.00
2 177 Kutruc TomášKutruc Tomáš 01 01 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 22.55 0.139 3.00
3 108 Hrudkay OliverHrudkay Oliver 02 02 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4 22.72 0.185 1.00
MS 256 Ďurdina JakubĎurdina Jakub 01 01 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 22.86 0.189
5 172 Halbavý LukášHalbavý Lukáš 99 99 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 22.86 0.165
6 225 Ševčík Lukᚊevčík Lukáš 03 03 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 2 23.23 0.175
8 Valo MarekValo Marek 03 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 DNS
23 Noskovič LadislavNoskovič Ladislav 80 80 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 8 DNF 0.183
Celkom 8 pretekárov
Beh 03 (so, 15.8.2020 - 15:45) official Vietor: +0.6 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 259 Hanic MárioHanic Mário 99 99 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 22.88 0.167
2 27 Svoreň Jakub AntonSvoreň Jakub Anton 03 03 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 23.05 0.316
3 224 Ševčík AdamŠevčík Adam 00 00 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 7 23.06 0.155
4 152 Jakubov MilošJakubov Miloš 02 02 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 6 23.11 0.198
5 20 Labuda DominikLabuda Dominik 03 03 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 1 23.30 0.164
6 50 Labo DávidLabo Dávid 00 00 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 8 23.34 0.195
7 223 Lukšo MárioLukšo Mário 03 03 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 3 23.34 0.167
8 104 Ďubašák JánĎubašák Ján 95 95 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 5 23.98 0.156
Celkom 8 pretekárov
Beh 04 (so, 15.8.2020 - 15:45) official Vietor: +0.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 64 Bartek DenisBartek Denis 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 23.58 0.242
2 213 Duchoslav JánDuchoslav Ján 03 03 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 4 23.76 0.185
3 150 Basoš MarcoBasoš Marco 03 03 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 1 23.81 0.497
4 123 Timko TomášTimko Tomáš 02 02 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 6 23.86 0.167
5 71 Pobjecký MatejPobjecký Matej 04 04 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 24.12 0.189
6 31 Táborský PavolTáborský Pavol 01 01 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 25.08 0.172
84 Štinčík Tomᚊtinčík Tomáš 04 04 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 8 DNS
90 Sviták MartinSviták Martin 03 03 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 3 DNS
Celkom 8 pretekárov
Beh 05 (so, 15.8.2020 - 15:45) official Vietor: +0.3 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 68 Kročka MarekKročka Marek 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 23.34 0.172
2 66 Cimerman MichalCimerman Michal 98 98 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 23.59 0.228
3 153 Kislan MatejKislan Matej 03 03 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 3 23.84 0.268
4 151 Basoš MartinBasoš Martin 04 04 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 4 23.86 0.171
5 85 Adamovič AndrejAdamovič Andrej 86 86 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 7 24.45 0.180
6 52 Legnavský BernardLegnavský Bernard 02 02 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 8 24.54 0.199
7 325 Náhlik FilipNáhlik Filip 02 02 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 1 25.17 0.263
8 305 Patarák MatúšPatarák Matúš 01 01 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 25.95 0.317
Celkom 8 pretekárov
Beh 06 (so, 15.8.2020 - 15:45) official Vietor: -1.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 65 Blšták MatúšBlšták Matúš 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 23.58 0.203
2 345 Michalek JurajMichalek Juraj 03 03 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 8 23.65 0.149
MS 261 Janík DávidJaník Dávid 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 24.13 0.195
4 155 Orlej DanielOrlej Daniel 04 04 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 3 25.59 0.401
MS 279 Zaťko MartinZaťko Martin 96 96 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 25.81 0.166
6 57 Lörinc LukášLörinc Lukáš 04 04 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 6 26.17 0.148
7 69 Lančarič RomanLančarič Roman 70 70 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 26.69 0.221
MS 258 Erban BenjamínErban Benjamín 89 89 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 29.59 0.198
Celkom 8 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 47 Baluch MatejBaluch Matej 00 00 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 4 21.00 0.187 11.00
2 102 Bujna ŠimonBujna Šimon 95 95 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 5 21.17 0.158 9.00
3 268 Marček MiroslavMarček Miroslav 95 95 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 21.79 0.258 8.00
4 15 Danáč DenisDanáč Denis 93 93 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 21.92 0.158 7.00
5 248 Beladič SamuelBeladič Samuel 02 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 21.96 0.166 6.00
6 182 Puchovský LukášPuchovský Lukáš 98 98 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 7 22.24 0.178 5.00
7 249 Bellus ŠtefanBellus Štefan 02 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 22.26 0.157 4.00
8 83 Michalko SamuelMichalko Samuel 03 03 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 1 22.38 0.165
9 177 Kutruc TomášKutruc Tomáš 01 01 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 22.55 0.139 3.00
10 183 Rojka TomášRojka Tomáš 04 04 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 8 22.67 0.191 2.00
11 108 Hrudkay OliverHrudkay Oliver 02 02 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4 22.72 0.185 1.00
12 256 Ďurdina JakubĎurdina Jakub 01 01 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 22.86 0.189
12 172 Halbavý LukášHalbavý Lukáš 99 99 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 22.86 0.165
14 259 Hanic MárioHanic Mário 99 99 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 22.88 0.167
15 27 Svoreň Jakub AntonSvoreň Jakub Anton 03 03 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 23.05 0.316
16 224 Ševčík AdamŠevčík Adam 00 00 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 7 23.06 0.155
17 152 Jakubov MilošJakubov Miloš 02 02 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 6 23.11 0.198
18 225 Ševčík Lukᚊevčík Lukáš 03 03 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 2 23.23 0.175
19 20 Labuda DominikLabuda Dominik 03 03 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 1 23.30 0.164
20 50 Labo DávidLabo Dávid 00 00 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 8 23.34 0.195
20 223 Lukšo MárioLukšo Mário 03 03 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 3 23.34 0.167
20 68 Kročka MarekKročka Marek 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 23.34 0.172
23 64 Bartek DenisBartek Denis 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 23.58 0.242
23 65 Blšták MatúšBlšták Matúš 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 23.58 0.203
25 66 Cimerman MichalCimerman Michal 98 98 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 23.59 0.228
26 345 Michalek JurajMichalek Juraj 03 03 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 8 23.65 0.149
27 213 Duchoslav JánDuchoslav Ján 03 03 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 4 23.76 0.185
28 150 Basoš MarcoBasoš Marco 03 03 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 1 23.81 0.497
29 153 Kislan MatejKislan Matej 03 03 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 3 23.84 0.268
30 123 Timko TomášTimko Tomáš 02 02 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 6 23.86 0.167
30 151 Basoš MartinBasoš Martin 04 04 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 4 23.86 0.171
32 104 Ďubašák JánĎubašák Ján 95 95 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 5 23.98 0.156
33 71 Pobjecký MatejPobjecký Matej 04 04 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 24.12 0.189
34 261 Janík DávidJaník Dávid 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 24.13 0.195
35 85 Adamovič AndrejAdamovič Andrej 86 86 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 7 24.45 0.180
36 52 Legnavský BernardLegnavský Bernard 02 02 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 8 24.54 0.199
37 31 Táborský PavolTáborský Pavol 01 01 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 25.08 0.172
38 325 Náhlik FilipNáhlik Filip 02 02 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 1 25.17 0.263
39 155 Orlej DanielOrlej Daniel 04 04 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 3 25.59 0.401
40 279 Zaťko MartinZaťko Martin 96 96 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 25.81 0.166
41 305 Patarák MatúšPatarák Matúš 01 01 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 25.95 0.317
42 57 Lörinc LukášLörinc Lukáš 04 04 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 6 26.17 0.148
43 69 Lančarič RomanLančarič Roman 70 70 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 26.69 0.221
44 258 Erban BenjamínErban Benjamín 89 89 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 29.59 0.198
8 Valo MarekValo Marek 03 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 DNS
23 Noskovič LadislavNoskovič Ladislav 80 80 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 8 DNF 0.183
84 Štinčík Tomᚊtinčík Tomáš 04 04 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 8 DNS
90 Sviták MartinSviták Martin 03 03 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 3 DNS

200 m - Ženy (Beh)

Beh 01 (so, 15.8.2020 - 15:35) official Vietor: +1.7 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 142 Putalová IvetaPutalová Iveta 88 88 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4 24.09 0.181 11.00
2 193 Forster ViktóriaForster Viktória 02 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 24.17 0.205 9.00
3 145 Tomková BarboraTomková Barbora 96 96 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 2 25.37 0.183 8.00
4 206 Švecová AndreaŠvecová Andrea 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 25.52 0.220 7.00
5 353 Kišková KatarínaKišková Katarína 02 02 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 3 25.63 0.368 6.00
6 283 Bučičová NatáliaBučičová Natália 99 99 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 8 25.65 0.194 5.00
7 146 Tomková DášaTomková Dáša 00 00 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 7 25.94 0.186 3.00
8 199 Kusyová JankaKusyová Janka 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 26.41 0.380
Celkom 8 pretekárov
Beh 02 (so, 15.8.2020 - 15:35) official Vietor: +1.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 195 Húsková NinaHúsková Nina 02 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 25.89 0.341 4.00
2 362 Zápotočná SophiaZápotočná Sophia 00 00 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 4 26.19 0.302 2.00
3 141 Predajnianska LenkaPredajnianska Lenka 00 00 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 7 26.28 0.321 1.00
4 77 Mišovičová KatarínaMišovičová Katarína 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 26.66 0.222
5 203 Nováková NinaNováková Nina 96 96 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 26.71 0.192
6 355 Kubaščíková AlžbetaKubaščíková Alžbeta 00 00 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 3 27.06 0.614
7 336 Lepotová AmáliaLepotová Amália 02 02 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 1 27.21 0.214
8 337 Mašláňová EliškaMašláňová Eliška 95 95 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 8 27.23 0.338
Celkom 8 pretekárov
Beh 03 (so, 15.8.2020 - 15:35) official Vietor: +1.4 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 331 Antušeková MartinaAntušeková Martina 00 00 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 2 27.04 0.412
2 4 Morávková TimeaMorávková Timea 04 04 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 27.35 0.291
3 235 Šarinová DanielaŠarinová Daniela 03 03 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 5 27.51 0.404
4 62 Simová PetraSimová Petra 04 04 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 7 28.81 0.371
5 60 Kuricová VeronikaKuricová Veronika 03 03 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 3 28.93 0.300
6 3 Brandisová NicolaBrandisová Nicola 04 04 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 6 29.21 0.215
Celkom 6 pretekárov
Beh 04 (so, 15.8.2020 - 15:35) official Vietor: +1.6 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 139 Pavelicová AdrianaPavelicová Adriana 03 03 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 2 27.50 0.229
2 39 Danková PetraDanková Petra 01 01 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 28.52 0.242
3 80 Sviteková NinaSviteková Nina 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 28.83 0.586
4 315 Radváková EmaRadváková Ema 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 29.27 0.273
5 156 Švigárová IvanaŠvigárová Ivana 03 03 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 6 29.94 0.419
Celkom 5 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 142 Putalová IvetaPutalová Iveta 88 88 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4 24.09 0.181 11.00
2 193 Forster ViktóriaForster Viktória 02 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 24.17 0.205 9.00
3 145 Tomková BarboraTomková Barbora 96 96 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 2 25.37 0.183 8.00
4 206 Švecová AndreaŠvecová Andrea 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 25.52 0.220 7.00
5 353 Kišková KatarínaKišková Katarína 02 02 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 3 25.63 0.368 6.00
6 283 Bučičová NatáliaBučičová Natália 99 99 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 8 25.65 0.194 5.00
7 195 Húsková NinaHúsková Nina 02 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 25.89 0.341 4.00
8 146 Tomková DášaTomková Dáša 00 00 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 7 25.94 0.186 3.00
9 362 Zápotočná SophiaZápotočná Sophia 00 00 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 4 26.19 0.302 2.00
10 141 Predajnianska LenkaPredajnianska Lenka 00 00 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 7 26.28 0.321 1.00
11 199 Kusyová JankaKusyová Janka 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 26.41 0.380
12 77 Mišovičová KatarínaMišovičová Katarína 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 26.66 0.222
13 203 Nováková NinaNováková Nina 96 96 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 26.71 0.192
14 331 Antušeková MartinaAntušeková Martina 00 00 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 2 27.04 0.412
15 355 Kubaščíková AlžbetaKubaščíková Alžbeta 00 00 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 3 27.06 0.614
16 336 Lepotová AmáliaLepotová Amália 02 02 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 1 27.21 0.214
17 337 Mašláňová EliškaMašláňová Eliška 95 95 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 8 27.23 0.338
18 4 Morávková TimeaMorávková Timea 04 04 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 27.35 0.291
19 139 Pavelicová AdrianaPavelicová Adriana 03 03 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 2 27.50 0.229
20 235 Šarinová DanielaŠarinová Daniela 03 03 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 5 27.51 0.404
21 39 Danková PetraDanková Petra 01 01 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 28.52 0.242
22 62 Simová PetraSimová Petra 04 04 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 7 28.81 0.371
23 80 Sviteková NinaSviteková Nina 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 28.83 0.586
24 60 Kuricová VeronikaKuricová Veronika 03 03 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 3 28.93 0.300
25 3 Brandisová NicolaBrandisová Nicola 04 04 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 6 29.21 0.215
26 315 Radváková EmaRadváková Ema 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 29.27 0.273
27 156 Švigárová IvanaŠvigárová Ivana 03 03 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 6 29.94 0.419

400 m - Muži (Beh)

Beh 01 (so, 15.8.2020 - 14:45) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 170 Dömötör PatrikDömötör Patrik 00 00 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 0:48.50 0.169 11.00
2 268 Marček MiroslavMarček Miroslav 95 95 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 0:49.20 0.202 9.00
3 17 Juránek MartinJuránek Martin 91 91 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 8 0:49.82 0.271 8.00
4 171 Grajcarík TomášGrajcarík Tomáš 04 04 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 0:49.85 0.207 7.00
5 108 Hrudkay OliverHrudkay Oliver 02 02 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 3 0:50.11 0.193 6.00
6 106 Glodžák LukášGlodžák Lukáš 99 99 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 7 0:50.50 0.342 5.00
7 324 Mitašík AndrejMitašík Andrej 98 98 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 2 0:50.54 0.148 4.00
8 271 Pavelka AdriánPavelka Adrián 91 91 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 0:51.24 0.204 1.00
Celkom 8 pretekárov
Beh 02 (so, 15.8.2020 - 14:45) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 246 Babulík MatúšBabulík Matúš 97 97 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 0:51.10 0.158 2.00
2 297 Bekiaris SamuelBekiaris Samuel 97 97 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 0:51.63 0.183
3 95 Galdík MartinGaldík Martin 00 00 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 3 0:52.53 0.203
4 272 Pázmány RichardPázmány Richard 01 01 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 0:52.66 0.198
5 64 Bartek DenisBartek Denis 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 0:52.79 0.206
6 99 Drugda PatrikDrugda Patrik 97 97 ŠPORTKLUB Dobrá NivaŠPORTKLUB Dobrá Niva 5 0:53.09 0.486
7 123 Timko TomášTimko Tomáš 02 02 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 1 0:53.33 0.173
Celkom 7 pretekárov
Beh 03 (so, 15.8.2020 - 14:45) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 224 Ševčík AdamŠevčík Adam 00 00 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 5 0:50.87 0.175
2 119 Revaj FilipRevaj Filip 02 02 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 2 0:50.92 0.187 3.00
3 222 Kadák MárioKadák Mário 02 02 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 7 0:52.04 0.232
4 303 Labaš JakubLabaš Jakub 91 91 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 0:53.43 0.186
5 240 Kurjak MatúšKurjak Matúš 03 03 AO Slávia ŽU ŽilinaAO Slávia ŽU Žilina 4 0:53.57 0.170
6 100 Gomola JakubGomola Jakub 01 01 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 3 0:53.58 0.204
7 304 Pástor DanielPástor Daniel 99 99 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 1 0:54.49 0.173
Celkom 7 pretekárov
Beh 04 (so, 15.8.2020 - 14:45) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 175 Kopček SamuelKopček Samuel 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 0:54.45 0.208
MS 26 Seko JakubSeko Jakub 03 03 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 7 0:54.91 0.183
3 216 Körtvélyessy Samuel ŠtefanKörtvélyessy Samuel Štefan 04 04 AC Run is Fun PrešovAC Run is Fun Prešov 3 0:55.23 0.217
MS 254 Drobný JakubDrobný Jakub 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 0:55.63 0.395
5 155 Orlej DanielOrlej Daniel 04 04 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 2 0:56.60 0.274
6 58 Ondrejík IvanOndrejík Ivan 03 03 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 1 0:57.26 0.204
46 Bielek FilipBielek Filip 03 03 AK Run For Fun BratislavaAK Run For Fun Bratislava 6 DNS
Celkom 7 pretekárov
Beh 05 (so, 15.8.2020 - 14:45) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 92 Frič JakubFrič Jakub 04 04 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 2 0:52.29 0.303
2 329 Schnelldorfer ArisSchnelldorfer Aris 99 99 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 4 0:56.25 0.315
3 325 Náhlik FilipNáhlik Filip 02 02 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 5 0:56.49 0.273
MS 251 Bugár AndrejBugár Andrej 04 04 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 0:56.49 0.431
5 67 Černiansky PeterČerniansky Peter 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 0:56.96 0.424
Celkom 5 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 170 Dömötör PatrikDömötör Patrik 00 00 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 0:48.50 0.169 11.00
2 268 Marček MiroslavMarček Miroslav 95 95 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 0:49.20 0.202 9.00
3 17 Juránek MartinJuránek Martin 91 91 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 8 0:49.82 0.271 8.00
4 171 Grajcarík TomášGrajcarík Tomáš 04 04 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 0:49.85 0.207 7.00
5 108 Hrudkay OliverHrudkay Oliver 02 02 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 3 0:50.11 0.193 6.00
6 106 Glodžák LukášGlodžák Lukáš 99 99 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 7 0:50.50 0.342 5.00
7 324 Mitašík AndrejMitašík Andrej 98 98 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 2 0:50.54 0.148 4.00
8 224 Ševčík AdamŠevčík Adam 00 00 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 5 0:50.87 0.175
9 119 Revaj FilipRevaj Filip 02 02 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 2 0:50.92 0.187 3.00
10 246 Babulík MatúšBabulík Matúš 97 97 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 0:51.10 0.158 2.00
11 271 Pavelka AdriánPavelka Adrián 91 91 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 0:51.24 0.204 1.00
12 297 Bekiaris SamuelBekiaris Samuel 97 97 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 0:51.63 0.183
13 222 Kadák MárioKadák Mário 02 02 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 7 0:52.04 0.232
14 92 Frič JakubFrič Jakub 04 04 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 2 0:52.29 0.303
15 95 Galdík MartinGaldík Martin 00 00 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 3 0:52.53 0.203
16 272 Pázmány RichardPázmány Richard 01 01 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 0:52.66 0.198
17 64 Bartek DenisBartek Denis 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 0:52.79 0.206
18 99 Drugda PatrikDrugda Patrik 97 97 ŠPORTKLUB Dobrá NivaŠPORTKLUB Dobrá Niva 5 0:53.09 0.486
19 123 Timko TomášTimko Tomáš 02 02 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 1 0:53.33 0.173
20 303 Labaš JakubLabaš Jakub 91 91 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 0:53.43 0.186
21 240 Kurjak MatúšKurjak Matúš 03 03 AO Slávia ŽU ŽilinaAO Slávia ŽU Žilina 4 0:53.57 0.170
22 100 Gomola JakubGomola Jakub 01 01 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 3 0:53.58 0.204
23 175 Kopček SamuelKopček Samuel 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 0:54.45 0.208
24 304 Pástor DanielPástor Daniel 99 99 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 1 0:54.49 0.173
25 26 Seko JakubSeko Jakub 03 03 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 7 0:54.91 0.183
26 216 Körtvélyessy Samuel ŠtefanKörtvélyessy Samuel Štefan 04 04 AC Run is Fun PrešovAC Run is Fun Prešov 3 0:55.23 0.217
27 254 Drobný JakubDrobný Jakub 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 0:55.63 0.395
28 329 Schnelldorfer ArisSchnelldorfer Aris 99 99 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 4 0:56.25 0.315
29 325 Náhlik FilipNáhlik Filip 02 02 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 5 0:56.49 0.273
29 251 Bugár AndrejBugár Andrej 04 04 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 0:56.49 0.431
31 155 Orlej DanielOrlej Daniel 04 04 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 2 0:56.60 0.274
32 67 Černiansky PeterČerniansky Peter 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 0:56.96 0.424
33 58 Ondrejík IvanOndrejík Ivan 03 03 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 1 0:57.26 0.204
46 Bielek FilipBielek Filip 03 03 AK Run For Fun BratislavaAK Run For Fun Bratislava 6 DNS

400 m - Ženy (Beh)

Beh 01 (so, 15.8.2020 - 14:35) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 362 Zápotočná SophiaZápotočná Sophia 00 00 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 5 0:57.20 0.259 11.00
2 283 Bučičová NatáliaBučičová Natália 99 99 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 0:58.07 0.209 9.00
3 199 Kusyová JankaKusyová Janka 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 0:58.86 0.257 8.00
4 361 Šamudovská MartinaŠamudovská Martina 89 89 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 3 0:59.38 0.301 7.00
5 355 Kubaščíková AlžbetaKubaščíková Alžbeta 00 00 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 7 1:00.76 0.428 3.00
6 203 Nováková NinaNováková Nina 96 96 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 1:01.43 0.212 1.00
7 337 Mašláňová EliškaMašláňová Eliška 95 95 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 8 1:02.10 0.365
365 Gajanová GabrielaGajanová Gabriela 99 99 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 DNS
Celkom 8 pretekárov
Beh 02 (so, 15.8.2020 - 14:35) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 139 Pavelicová AdrianaPavelicová Adriana 03 03 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 2 0:59.87 0.233 6.00
2 293 Šmigová KatarínaŠmigová Katarína 00 00 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 1:00.15 0.369 5.00
3 200 Kutrová EliškaKutrová Eliška 93 93 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 1:00.65 0.370 4.00
4 354 Klímová BarboraKlímová Barbora 97 97 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 4 1:01.15 0.227 2.00
5 280 Babiczová VeronikaBabiczová Veronika 99 99 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 1:02.57 0.255
6 314 Luptáková KristínaLuptáková Kristína 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 1:06.86 0.541
Celkom 6 pretekárov
Beh 03 (so, 15.8.2020 - 14:35) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 338 Neprašová AndreaNeprašová Andrea 00 00 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 5 1:04.24 0.271
2 62 Simová PetraSimová Petra 04 04 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 4 1:05.20 0.239
3 282 Behúňová TamaraBehúňová Tamara 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 1:05.40 0.387
4 339 Neprašová MartinaNeprašová Martina 00 00 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 6 1:06.48 0.376
Celkom 4 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 362 Zápotočná SophiaZápotočná Sophia 00 00 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 5 0:57.20 0.259 11.00
2 283 Bučičová NatáliaBučičová Natália 99 99 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 0:58.07 0.209 9.00
3 199 Kusyová JankaKusyová Janka 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 0:58.86 0.257 8.00
4 361 Šamudovská MartinaŠamudovská Martina 89 89 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 3 0:59.38 0.301 7.00
5 139 Pavelicová AdrianaPavelicová Adriana 03 03 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 2 0:59.87 0.233 6.00
6 293 Šmigová KatarínaŠmigová Katarína 00 00 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 1:00.15 0.369 5.00
7 200 Kutrová EliškaKutrová Eliška 93 93 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 1:00.65 0.370 4.00
8 355 Kubaščíková AlžbetaKubaščíková Alžbeta 00 00 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 7 1:00.76 0.428 3.00
9 354 Klímová BarboraKlímová Barbora 97 97 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 4 1:01.15 0.227 2.00
10 203 Nováková NinaNováková Nina 96 96 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 1:01.43 0.212 1.00
11 337 Mašláňová EliškaMašláňová Eliška 95 95 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 8 1:02.10 0.365
12 280 Babiczová VeronikaBabiczová Veronika 99 99 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 1:02.57 0.255
13 338 Neprašová AndreaNeprašová Andrea 00 00 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 5 1:04.24 0.271
14 62 Simová PetraSimová Petra 04 04 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 4 1:05.20 0.239
15 282 Behúňová TamaraBehúňová Tamara 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 1:05.40 0.387
16 339 Neprašová MartinaNeprašová Martina 00 00 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 6 1:06.48 0.376
17 314 Luptáková KristínaLuptáková Kristína 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 1:06.86 0.541
365 Gajanová GabrielaGajanová Gabriela 99 99 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 DNS

800 m - Muži (Beh)

Beh 01 (so, 15.8.2020 - 13:35) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 28 Sýkora JanSýkora Jan 92 92 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 1:53.60 11.00
2 119 Revaj FilipRevaj Filip 02 02 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 3 1:55.33 9.00
3 246 Babulík MatúšBabulík Matúš 97 97 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 1:57.75 8.00
4 99 Drugda PatrikDrugda Patrik 97 97 ŠPORTKLUB Dobrá NivaŠPORTKLUB Dobrá Niva 6 2:00.38
5 171 Grajcarík TomášGrajcarík Tomáš 04 04 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 2:01.01 7.00
6 29 Šiko JakubŠiko Jakub 93 93 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 7 2:01.52 6.00
7 255 Drobný PeterDrobný Peter 02 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 2:02.23 5.00
217 Vlkovič TomášVlkovič Tomáš 00 00 AC Run is Fun PrešovAC Run is Fun Prešov 8 DNS
Celkom 8 pretekárov
Beh 02 (so, 15.8.2020 - 13:35) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 184 Ručka PhilippRučka Philipp 02 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 2:02.53 4.00
2 322 Melo PavolMelo Pavol 99 99 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 5 2:03.82 3.00
3 219 Zubák AdamZubák Adam 04 04 ŠK JablonicaŠK Jablonica 3 2:05.14
4 187 Svoreň OndrejSvoreň Ondrej 00 00 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 2:05.34 2.00
MS 279 Zaťko MartinZaťko Martin 96 96 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 2:07.03
6 257 Ďurec MartinĎurec Martin 92 92 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 2:07.77 1.00
7 212 Pajtáš DominikPajtáš Dominik 04 04 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 8 2:09.33
8 215 Baran PeterBaran Peter 03 03 AC Run is Fun PrešovAC Run is Fun Prešov 6 2:13.53
Celkom 8 pretekárov
Beh 03 (so, 15.8.2020 - 13:35) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 188 Vojtek JakubVojtek Jakub 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 2:09.52
2 154 Onderišin SamuelOnderišin Samuel 03 03 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 4 2:09.78
3 98 Krahulec TomášKrahulec Tomáš 03 03 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 5 2:09.99
4 58 Ondrejík IvanOndrejík Ivan 03 03 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 3 2:12.30
MS 12 Biely PeterBiely Peter 04 04 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 7 2:15.30
6 159 Korčok JúliusKorčok Július 78 78 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 1 2:15.94
7 218 Obcovič PeterObcovič Peter 01 01 ŠK JablonicaŠK Jablonica 6 2:18.70
Celkom 7 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 28 Sýkora JanSýkora Jan 92 92 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 1:53.60 11.00
2 119 Revaj FilipRevaj Filip 02 02 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 3 1:55.33 9.00
3 246 Babulík MatúšBabulík Matúš 97 97 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 1:57.75 8.00
4 99 Drugda PatrikDrugda Patrik 97 97 ŠPORTKLUB Dobrá NivaŠPORTKLUB Dobrá Niva 6 2:00.38
5 171 Grajcarík TomášGrajcarík Tomáš 04 04 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 2:01.01 7.00
6 29 Šiko JakubŠiko Jakub 93 93 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 7 2:01.52 6.00
7 255 Drobný PeterDrobný Peter 02 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 2:02.23 5.00
8 184 Ručka PhilippRučka Philipp 02 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 2:02.53 4.00
9 322 Melo PavolMelo Pavol 99 99 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 5 2:03.82 3.00
10 219 Zubák AdamZubák Adam 04 04 ŠK JablonicaŠK Jablonica 3 2:05.14
11 187 Svoreň OndrejSvoreň Ondrej 00 00 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 2:05.34 2.00
12 279 Zaťko MartinZaťko Martin 96 96 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 2:07.03
13 257 Ďurec MartinĎurec Martin 92 92 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 2:07.77 1.00
14 212 Pajtáš DominikPajtáš Dominik 04 04 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 8 2:09.33
15 188 Vojtek JakubVojtek Jakub 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 2:09.52
16 154 Onderišin SamuelOnderišin Samuel 03 03 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 4 2:09.78
17 98 Krahulec TomášKrahulec Tomáš 03 03 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 5 2:09.99
18 58 Ondrejík IvanOndrejík Ivan 03 03 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 3 2:12.30
19 215 Baran PeterBaran Peter 03 03 AC Run is Fun PrešovAC Run is Fun Prešov 6 2:13.53
20 12 Biely PeterBiely Peter 04 04 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 7 2:15.30
21 159 Korčok JúliusKorčok Július 78 78 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 1 2:15.94
22 218 Obcovič PeterObcovič Peter 01 01 ŠK JablonicaŠK Jablonica 6 2:18.70
217 Vlkovič TomášVlkovič Tomáš 00 00 AC Run is Fun PrešovAC Run is Fun Prešov 8 DNS

800 m - Ženy (Beh)

Beh (so, 15.8.2020 - 13:25) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 365 Gajanová GabrielaGajanová Gabriela 99 99 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 2:09.04
2 361 Šamudovská MartinaŠamudovská Martina 89 89 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 3 2:16.37 11.00
3 61 Paulínyová EmmaPaulínyová Emma 02 02 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 5 2:17.40
4 200 Kutrová EliškaKutrová Eliška 93 93 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 2:20.12 9.00
5 341 Režnáková LuciaRežnáková Lucia 04 04 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 7 2:22.67 8.00
6 197 Klementisová TeréziaKlementisová Terézia 04 04 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 2:26.97 7.00
7 290 Matejíčková LuciaMatejíčková Lucia 98 98 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 2:29.45 6.00
8 342 Trulíková VladimíraTrulíková Vladimíra 97 97 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 8 2:29.82 5.00
9 334 Hrajnohová SimonaHrajnohová Simona 03 03 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 7 2:30.32 4.00
10 156 Švigárová IvanaŠvigárová Ivana 03 03 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 8 2:30.36
11 281 Balážovjechová HanaBalážovjechová Hana 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 2:31.44 3.00
12 201 Ľašová VeronikaĽašová Veronika 92 92 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 2:31.97 2.00
13 294 Takáčová KarolínaTakáčová Karolína 98 98 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 2:33.53 1.00
Celkom 13 pretekárov

1500 m - Muži

(so, 15.8.2020 - 14:20) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 326 Pelikán JozefPelikán Jozef 84 84 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 2 3:59.13 11.00
2 55 Szabo JaroslavSzabo Jaroslav 87 87 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 4 4:00.52 9.00
3 210 Čerep VladimirČerep Vladimir 01 01 TJ OBAL SERVIS KošiceTJ OBAL SERVIS Košice 5 4:03.46
4 28 Sýkora JanSýkora Jan 92 92 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 1 4:04.46 8.00
5 161 Janíček AdamJaníček Adam 02 02 Bežecký klub Lysá pod MakytouBežecký klub Lysá pod Makytou 8 4:04.69
6 347 Semančák FilipSemančák Filip 02 02 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 10 4:06.38
7 116 Mojžiš MichalMojžiš Michal 97 97 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 3 4:06.84 7.00
8 264 Kováč MichalKováč Michal 91 91 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 4:09.08 6.00
9 366 Tomeček AdamTomeček Adam 00 00 TJ OBAL SERVIS KošiceTJ OBAL SERVIS Košice 13 4:12.76
10 162 Janíček TomášJaníček Tomáš 04 04 Bežecký klub Lysá pod MakytouBežecký klub Lysá pod Makytou 11 4:13.71
11 346 Patúc JakubPatúc Jakub 03 03 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 12 4:18.41
12 29 Šiko JakubŠiko Jakub 93 93 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 9 4:20.85 5.00
13 109 Chlupka AndrejChlupka Andrej 99 99 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 15 4:21.32 4.00
14 53 Lonský MartinLonský Martin 01 01 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 22 4:29.63 3.00
15 187 Svoreň OndrejSvoreň Ondrej 00 00 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 14 4:32.31 2.00
16 24 Novák ErikNovák Erik 04 04 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 17 4:32.65 1.00
17 7 Habrda BorisHabrda Boris 02 02 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 16 4:41.02
18 242 Macko VladimírMacko Vladimír 04 04 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 19 4:42.86
19 159 Korčok JúliusKorčok Július 78 78 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 18 4:46.36
MS 270 Minár ŠimonMinár Šimon 04 04 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 20 4:52.03
21 214 Baran MatúšBaran Matúš 04 04 AC Run is Fun PrešovAC Run is Fun Prešov 21 4:52.33
241 Malek OndrejMalek Ondrej 03 03 AO Slávia ŽU ŽilinaAO Slávia ŽU Žilina 7 DNF
Celkom 22 pretekárov

1500 m - Ženy

(so, 15.8.2020 - 14:10) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 133 Hazuchová LízaHazuchová Líza 02 02 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 1 4:37.18 11.00
2 291 Naňová ŽofiaNaňová Žofia 91 91 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 4:40.18 9.00
3 286 Keszeghová LuciaKeszeghová Lucia 96 96 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 4:41.07 8.00
4 211 Pejpková KatarínaPejpková Katarína 87 87 TJ OBAL SERVIS KošiceTJ OBAL SERVIS Košice 4 4:47.55
5 43 Zahradníčková HanaZahradníčková Hana 03 03 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 4:58.96
6 360 Suranová KarinSuranová Karin 00 00 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 5 4:59.89 7.00
7 40 Kuchtová DominikaKuchtová Dominika 99 99 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 11 5:06.72
8 144 Špitková KristínaŠpitková Kristína 01 01 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 7 5:07.23 6.00
9 220 Kotianová LenkaKotianová Lenka 03 03 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 8 5:07.28
10 205 Šuleková PetraŠuleková Petra 02 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 10 5:11.17 5.00
11 284 Čermáková AdelaČermáková Adela 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 9 5:16.93 4.00
12 160 Konrádová MiriamaKonrádová Miriama 95 95 Lesky´s runnersLesky´s runners 12 5:19.70
Celkom 12 pretekárov

5000 m - Muži

(so, 15.8.2020 - 13:05) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 116 Mojžiš MichalMojžiš Michal 97 97 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 1 15:45.32 11.00
2 364 Kubička LukášKubička Lukáš 01 01 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 7 15:57.03
3 277 Tomeček RadovanTomeček Radovan 94 94 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 16:03.40 9.00
4 174 Kompas MatúšKompas Matúš 92 92 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 8 16:16.21 8.00
5 110 Kubovčík MichalKubovčík Michal 99 99 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 5 16:18.04 7.00
6 158 Jakal DaliborJakal Dalibor 00 00 Jogging klub Dubnica nad VáhomJogging klub Dubnica nad Váhom 10 16:27.04
7 163 Stanik MichalStanik Michal 02 02 Bežecký klub Lysá pod MakytouBežecký klub Lysá pod Makytou 3 16:31.07
MS 36 Žáčik PavolŽáčik Pavol 99 99 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 9 16:42.98
9 306 Sláma RichardSláma Richard 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 11 17:35.18
10 37 Žáčik PeterŽáčik Peter 99 99 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 17:47.03
266 Kubej TomášKubej Tomáš 92 92 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 DNF
Celkom 11 pretekárov

5000 m - Ženy

(so, 15.8.2020 - 12:40) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 91 Kuriačková IvanaKuriačková Ivana 94 94 ŠK Atóm LeviceŠK Atóm Levice 5 17:42.52
2 130 Dušková ElenaDušková Elena 01 01 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4 18:04.14 11.00
3 137 Kovalančíková LuciaKovalančíková Lucia 93 93 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 1 18:24.18 9.00
4 287 Klepková EliškaKlepková Eliška 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 19:27.80 8.00
5 289 Masaryková NinaMasaryková Nina 99 99 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 21:32.98 7.00
Celkom 5 pretekárov

100 m prekážok [83,8cm] - Ženy (Beh)

Beh 01 (so, 15.8.2020 - 13:50) official Vietor: +1.5 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 143 Škvarková StanislavaŠkvarková Stanislava 96 96 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4 12.90 0.185 11.00
2 169 Baňovičová MonikaBaňovičová Monika 95 95 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 5 13.56 0.162
3 198 Kovačovicová LenkaKovačovicová Lenka 01 01 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 14.52 0.193 9.00
4 332 Čerňanská ViktóriaČerňanská Viktória 02 02 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 2 15.08 0.344 8.00
193 Forster ViktóriaForster Viktória 02 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 DNF 0.172
Celkom 5 pretekárov
Beh 02 (so, 15.8.2020 - 13:50) official Vietor: +0.7 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 311 Géciová DominikaGéciová Dominika 02 02 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 15.37 0.222 7.00
2 310 Fotulová MiaFotulová Mia 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 15.37 0.206 6.00
3 202 Luptáková VeronikaLuptáková Veronika 02 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 15.67 0.378 5.00
4 41 Miklová MariettaMiklová Marietta 02 02 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 17.35 0.132
Celkom 4 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 143 Škvarková StanislavaŠkvarková Stanislava 96 96 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4 12.90 0.185 11.00
2 169 Baňovičová MonikaBaňovičová Monika 95 95 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 5 13.56 0.162
3 198 Kovačovicová LenkaKovačovicová Lenka 01 01 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 14.52 0.193 9.00
4 332 Čerňanská ViktóriaČerňanská Viktória 02 02 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 2 15.08 0.344 8.00
5 311 Géciová DominikaGéciová Dominika 02 02 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 15.37 0.222 7.00
5 310 Fotulová MiaFotulová Mia 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 15.37 0.206 6.00
7 202 Luptáková VeronikaLuptáková Veronika 02 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 15.67 0.378 5.00
8 41 Miklová MariettaMiklová Marietta 02 02 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 17.35 0.132
193 Forster ViktóriaForster Viktória 02 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 DNF 0.172

100 m prekážok [83,8cm] - Ženy (Vložený beh)

Vložený beh (so, 15.8.2020 - 14:55) official Vietor: -0.6 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 169 Baňovičová MonikaBaňovičová Monika 95 95 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 4 13.90 0.169
2 198 Kovačovicová LenkaKovačovicová Lenka 01 01 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 14.67 0.181
3 310 Fotulová MiaFotulová Mia 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 15.44 0.200
4 311 Géciová DominikaGéciová Dominika 02 02 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 15.69 0.199
41 Miklová MariettaMiklová Marietta 02 02 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 DNF 0.342
Celkom 5 pretekárov

110 m prekážok [106,7 cm] - Muži (Beh)

Beh 01 (so, 15.8.2020 - 14:00) official Vietor: +0.8 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 47 Baluch MatejBaluch Matej 00 00 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 3 14.36 0.186 11.00
2 17 Juránek MartinJuránek Martin 91 91 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 14.56 0.182 9.00
3 273 Pokorný MartinPokorný Martin 88 88 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 14.70 0.160 8.00
4 319 Drozda Marco AdrienDrozda Marco Adrien 94 94 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 4 14.86 0.144 7.00
5 30 Šuba JánŠuba Ján 94 94 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 15.48 0.199 6.00
317 Bician AndrejBician Andrej 84 84 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 7 DNS
Celkom 6 pretekárov
Beh 02 (so, 15.8.2020 - 14:00) official Vietor: +0.9 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 121 Sedlák ŠtefanSedlák Štefan 95 95 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4 16.03 0.226 5.00
2 275 Šoka ŠimonŠoka Šimon 96 96 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 16.29 0.215 4.00
3 54 Melega DominikMelega Dominik 02 02 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 5 16.68 0.236 3.00
4 181 Mrva StanislavMrva Stanislav 95 95 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 19.93 0.183
Celkom 4 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 47 Baluch MatejBaluch Matej 00 00 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 3 14.36 0.186 11.00
2 17 Juránek MartinJuránek Martin 91 91 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 14.56 0.182 9.00
3 273 Pokorný MartinPokorný Martin 88 88 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 14.70 0.160 8.00
4 319 Drozda Marco AdrienDrozda Marco Adrien 94 94 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 4 14.86 0.144 7.00
5 30 Šuba JánŠuba Ján 94 94 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 15.48 0.199 6.00
6 121 Sedlák ŠtefanSedlák Štefan 95 95 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4 16.03 0.226 5.00
7 275 Šoka ŠimonŠoka Šimon 96 96 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 16.29 0.215 4.00
8 54 Melega DominikMelega Dominik 02 02 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 5 16.68 0.236 3.00
9 181 Mrva StanislavMrva Stanislav 95 95 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 19.93 0.183
317 Bician AndrejBician Andrej 84 84 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 7 DNS

400 m prekážok [91,4 cm] - Muži (Beh)

Beh 01 (so, 15.8.2020 - 12:25) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 96 Kučera MartinKučera Martin 90 90 BK hraj na tie nohy BratislavaBK hraj na tie nohy Bratislava 4 0:51.12 0.220
2 17 Juránek MartinJuránek Martin 91 91 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 0:51.37 0.180 11.00
3 44 Tuček MartinTuček Martin 95 95 Česká republikaČeská republika 5 0:51.45 0.341
4 170 Dömötör PatrikDömötör Patrik 00 00 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 0:52.85 0.177 9.00
5 267 Lučanský PeterLučanský Peter 96 96 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 0:55.88 0.185 8.00
6 177 Kutruc TomášKutruc Tomáš 01 01 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 8 0:57.28 0.228 7.00
7 252 Cidorík MatejCidorík Matej 00 00 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 0:57.57 0.206 6.00
8 50 Labo DávidLabo Dávid 00 00 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 1 0:57.85 0.502 5.00
Celkom 8 pretekárov
Beh 02 (so, 15.8.2020 - 12:25) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 121 Sedlák ŠtefanSedlák Štefan 95 95 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4 0:58.15 0.253 4.00
2 253 Cisár MartinCisár Martin 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 0:59.02 0.259 3.00
3 307 Váňa LukášVáňa Lukáš 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 1:02.48 0.190 2.00
4 276 Špacír LucasŠpacír Lucas 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 1:04.77 0.180 1.00
5 301 Kalakay DanielKalakay Daniel 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 1:06.37 0.198
Celkom 5 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 96 Kučera MartinKučera Martin 90 90 BK hraj na tie nohy BratislavaBK hraj na tie nohy Bratislava 4 0:51.12 0.220
2 17 Juránek MartinJuránek Martin 91 91 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 0:51.37 0.180 11.00
3 44 Tuček MartinTuček Martin 95 95 Česká republikaČeská republika 5 0:51.45 0.341
4 170 Dömötör PatrikDömötör Patrik 00 00 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 0:52.85 0.177 9.00
5 267 Lučanský PeterLučanský Peter 96 96 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 0:55.88 0.185 8.00
6 177 Kutruc TomášKutruc Tomáš 01 01 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 8 0:57.28 0.228 7.00
7 252 Cidorík MatejCidorík Matej 00 00 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 0:57.57 0.206 6.00
8 50 Labo DávidLabo Dávid 00 00 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 1 0:57.85 0.502 5.00
9 121 Sedlák ŠtefanSedlák Štefan 95 95 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4 0:58.15 0.253 4.00
10 253 Cisár MartinCisár Martin 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 0:59.02 0.259 3.00
11 307 Váňa LukášVáňa Lukáš 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 1:02.48 0.190 2.00
12 276 Špacír LucasŠpacír Lucas 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 1:04.77 0.180 1.00
13 301 Kalakay DanielKalakay Daniel 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 1:06.37 0.198

400 m prekážok [76,2 cm] - Ženy (Beh)

Beh 01 (so, 15.8.2020 - 12:15) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 207 Takácsová SimonaTakácsová Simona 98 98 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 1:02.91 0.533 11.00
2 362 Zápotočná SophiaZápotočná Sophia 00 00 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 5 1:03.00 0.363 9.00
3 206 Švecová AndreaŠvecová Andrea 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 1:03.86 0.570 8.00
4 311 Géciová DominikaGéciová Dominika 02 02 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 1:04.83 0.346 7.00
5 238 Švachová MartinaŠvachová Martina 03 03 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 7 1:09.64 0.270 6.00
6 202 Luptáková VeronikaLuptáková Veronika 02 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 1:10.34 0.375 4.00
7 310 Fotulová MiaFotulová Mia 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 1 1:11.47 0.152 2.00
Celkom 7 pretekárov
Beh 02 (so, 15.8.2020 - 12:15) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 208 Tokárová AndreaTokárová Andrea 04 04 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 1:09.94 0.387 5.00
2 191 Broďániová BarboraBroďániová Barbora 04 04 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 1:11.15 0.384 3.00
3 82 Urminská EmaUrminská Ema 04 04 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 1:12.91 0.448 1.00
Celkom 3 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 207 Takácsová SimonaTakácsová Simona 98 98 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 1:02.91 0.533 11.00
2 362 Zápotočná SophiaZápotočná Sophia 00 00 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 5 1:03.00 0.363 9.00
3 206 Švecová AndreaŠvecová Andrea 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 1:03.86 0.570 8.00
4 311 Géciová DominikaGéciová Dominika 02 02 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 1:04.83 0.346 7.00
5 238 Švachová MartinaŠvachová Martina 03 03 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 7 1:09.64 0.270 6.00
6 208 Tokárová AndreaTokárová Andrea 04 04 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 1:09.94 0.387 5.00
7 202 Luptáková VeronikaLuptáková Veronika 02 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 1:10.34 0.375 4.00
8 191 Broďániová BarboraBroďániová Barbora 04 04 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 1:11.15 0.384 3.00
9 310 Fotulová MiaFotulová Mia 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 1 1:11.47 0.152 2.00
10 82 Urminská EmaUrminská Ema 04 04 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 1:12.91 0.448 1.00

3000 m prekážok [91,4 cm] - Muži

(so, 15.8.2020 - 15:20) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 2 Ondrovič MarekOndrovič Marek 01 01 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 09:52.49
2 49 Koperdák LukášKoperdák Lukáš 00 00 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 4 10:04.01 11.00
3 126 Vajs RomanVajs Roman 89 89 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 2 10:21.17 9.00
4 174 Kompas MatúšKompas Matúš 92 92 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 11:01.71 8.00
5 51 Lazar SamuelLazar Samuel 00 00 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 6 11:12.41 7.00
180 Mazúch DavidMazúch David 96 96 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 DNS
Celkom 6 pretekárov

3000 m prekážok [76,2 cm] - Ženy

(so, 15.8.2020 - 15:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 286 Keszeghová LuciaKeszeghová Lucia 96 96 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 11:17.08 11.00
2 205 Šuleková PetraŠuleková Petra 02 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 12:40.76 9.00
3 204 Ondrušová RomanaOndrušová Romana 99 99 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 14:10.92 8.00
236 Šišoláková LuciaŠišoláková Lucia 02 02 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 4 DNF
Celkom 4 pretekári

Chôdza dráha 3000 m - Ženy

(so, 15.8.2020 - 11:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 127 Czaková MáriaCzaková Mária 88 88 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 1 13:13.81 11.00
2 149 Žárska KlaudiaŽárska Klaudia 99 99 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4 14:19.09 9.00
3 359 Ragasová AlžbetaRagasová Alžbeta 02 02 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 3 14:37.95 8.00
4 309 Devaldová KarinDevaldová Karin 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 14:50.76 7.00
5 350 Burzalová HanaBurzalová Hana 00 00 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 2 15:16.85 6.00
6 312 Hakulinová StanislavaHakulinová Stanislava 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 16:12.26 5.00
Celkom 6 pretekárov

Chôdza dráha 5000 m - Muži

(so, 15.8.2020 - 11:25) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 125 Úradník MiroslavÚradník Miroslav 96 96 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 1 19:47.26 11.00
2 124 Tóth MatejTóth Matej 83 83 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 2 20:21.46 9.00
3 348 Kubiš ĽubomírKubiš Ľubomír 01 01 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 3 21:12.12
4 63 Rízek MilanRízek Milan 78 78 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 4 21:28.38
5 269 Mencel TomášMencel Tomáš 04 04 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 24:19.02 8.00
Celkom 5 pretekárov

Skok do výšky - Muži

(so, 15.8.2020 - 13:05) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 160 170 175 180 185 190 195 200 203 205 207 209 211 213 215 217 219 221 223 225 Body
1 101 Bubeník MatúšBubeník Matúš
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
89 89 12 PB 221 - - - - - - - o - o - o - o - xo - xor 11.00
2 11 Beer LukášBeer Lukáš
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
89 89 13 PB 217 - - - - - - - o - o - o - o - xo - xxx 9.00
3 34 Zeman TomášZeman Tomáš
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
96 96 11 PB 200 - - - - xo o o xo - xxx 8.00
4 278 Tóth GergelyTóth Gergely
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
01 01 10 PB 195 - - - o o o o xx- x 7.00
5 328 Ruffíni RobertRuffíni Robert
AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava
04 04 9 PB 195 - - - - - o xo xxx 6.00
6 65 Blšták MatúšBlšták Matúš
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
03 03 7 PB 190 - o o o o o xxx 5.00
7 262 Juráček JulianJuráček Julian
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
04 04 6 PB 185 - o o o xxo xxx 4.00
8 273 Pokorný MartinPokorný Martin
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
88 88 4 PB 180 - o o o xxx 3.00
9 275 Šoka ŠimonŠoka Šimon
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
96 96 8 PB 180 - o o xo xxx 2.00
10 298 Gonda RóbertGonda Róbert
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
03 03 5 PB 175 o o xxo xxx 1.00
11= 181 Mrva StanislavMrva Stanislav
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
95 95 2 PB 170 o xxo xxx
11= 70 Miko DominikMiko Dominik
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
03 03 3 PB 170 o xxo xxx
13 301 Kalakay DanielKalakay Daniel
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
04 04 1 PB 160 xo xxx
Celkom 13 pretekárov

Skok do výšky - Ženy

(so, 15.8.2020 - 14:35) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 140 150 155 160 165 170 173 175 177 179 181 183 185 187 189 191 193 195 197 199 Body
1 128 Dunajská TatianaDunajská Tatiana
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
92 92 11 175 - - - o - o o o - - xxx 11.00
2 157 Zavilinská MonikaZavilinská Monika
AK Junior HoličAK Junior Holič
99 99 10 173 - - o o o o o xxx
MS 190 Bošková KristínaBošková Kristína
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
99 99 9 165 - o o xo xxo xxx
4= 194 Haršányová KristínaHaršányová Kristína
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
00 00 4 160 o o o o xxx 8.50
4= 296 Tichá SimonaTichá Simona
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
03 03 8 160 - - o o xxx 8.50
6 208 Tokárová AndreaTokárová Andrea
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
04 04 7 160 o o o xxo xxx 7.00
7 192 Fonferová LauraFonferová Laura
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
03 03 5 155 o o o xxx 6.00
8 357 Molnárová MichaelaMolnárová Michaela
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
04 04 6 155 - o xxo xxx 5.00
9 295 Tési EvelinTési Evelin
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
03 03 3 150 o o xxx 4.00
10 75 Koláriková LesanaKoláriková Lesana
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
01 01 1 140 o xxx 3.00
11 333 Hatinová Mia MiriamHatinová Mia Miriam
AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava
03 03 2 140 xo xxx 2.00
Celkom 11 pretekárov

Skok o žrdi - Muži

(so, 15.8.2020 - 12:15) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 260 300 320 340 360 380 400 420 430 440 450 460 470 480 490 500 510 520 530 540 Body
1 176 Krajňák TomášKrajňák Tomáš
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
89 89 14 PB 460 - - - - - o o o - o - o - xxx 11.00
2 35 Zmoray JánZmoray Ján
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
91 91 13 PB 430 - - - - - - - - o r 9.00
3 274 Pospíšil JonášPospíšil Jonáš
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
01 01 1 PB 400 - - - - - o o xxx 8.00
4 9 Antalec AdamAntalec Adam
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
02 02 7 PB 400 - - - o o xo xo xxx 7.00
5= 19 Kremser AdamKremser Adam
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
01 01 12 PB 380 - - - - o o xxx 5.00
5= 120 Sedlák SamuelSedlák Samuel
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
01 01 11 PB 380 - - - - - o xxr 5.00
5= 317 Bician AndrejBician Andrej
AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava
84 84 9 PB 380 - - - - o o xxx 5.00
8 20 Labuda DominikLabuda Dominik
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
03 03 10 PB 380 - - - - o xxo xxx 3.00
9 105 Ďurovský VladimírĎurovský Vladimír
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
01 01 8 PB 360 - - - - o xxx 2.00
10 21 Mclennan StephenMclennan Stephen
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
78 78 6 PB 360 - - - o xo xxx
11 87 Lengyel OndrejLengyel Ondrej
Atletika BratislavaAtletika Bratislava
94 94 2 PB 360 - - o xo xxo xxx 1.00
12 10 Bajner MiroslavBajner Miroslav
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
57 57 5 PB 340 - - xo o xxx
13 344 Pažák PeterPažák Peter
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
57 57 3 PB 300 o o xxx
33 Vašina JozefVašina Jozef
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
66 66 4 NM - - xxx
Celkom 14 pretekárov

Skok o žrdi - Ženy

(so, 15.8.2020 - 14:10) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 200 220 240 260 280 300 320 330 340 350 360 370 380 390 400 410 420 430 440 450 Body
1 138 Paliderová LujzaPaliderová Lujza
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
02 02 8 PB 350 - - - - o o xo o o xxo xxx 11.00
2 332 Čerňanská ViktóriaČerňanská Viktória
AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava
02 02 7 PB 340 - - - - - o o o xo xxx 9.00
3 358 Nevařilová SarahNevařilová Sarah
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
98 98 6 PB 280 - - - o o xxr 8.00
4 42 Seková ZuzanaSeková Zuzana
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
75 75 5 PB 260 - - o o xxx 7.00
5 363 Žitná AdelaŽitná Adela
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
04 04 4 PB 260 - o xxo xxo xr 6.00
6 74 Hudeková AgathaHudeková Agatha
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
04 04 3 PB 240 xo o o r 5.00
7 97 Vargová MargaretVargová Margaret
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
04 04 2 PB 220 xxo o xxx 4.00
8 39 Danková PetraDanková Petra
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
01 01 1 PB 220 o xxo xxx 3.00
Celkom 8 pretekárov

Skok do diaľky - Muži

(so, 15.8.2020 - 11:25) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 107 Hriň AdamHriň Adam
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
02 02 19 724 +1.9 m/s 648  1,70 x  3,60 700  1,70 700 707  2,80 724  1,90 - 11.00
2 30 Šuba JánŠuba Ján
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
94 94 17 702 +3.6 m/s 675 +2.0 m/s 675  2,00 x 679  2,90 679 x  2,40 702  3,60 x  2,50 9.00
3 300 Jelínek RastislavJelínek Rastislav
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
01 01 18 687 +2.2 m/s x  3,20 x  2,20 649  2,60 649 662  2,20 x  2,60 687  2,20 8.00
4 164 Hamid Djihad AbdoulHamid Djihad Abdoul
Sco ste Marguerite MarseilleSco ste Marguerite Marseille
96 96 1 668 +2.5 m/s 656 +1.8 m/s 668  2,50 656  1,80 646  2,00 668 - 634  1,30 x  2,50
5 93 Krajčír StanislavKrajčír Stanislav
Akademik TU KošiceAkademik TU Košice
02 02 12 657 +2.8 m/s x  2,60 636  2,20 651  3,90 651 648  2,20 621  2,40 657  2,80
6 274 Pospíšil JonášPospíšil Jonáš
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
01 01 3 656 +2.4 m/s 625 +1.6 m/s 656  2,40 625  1,60 - 656 - - - 7.00
7 48 Hlaváč DenisHlaváč Denis
AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves
00 00 16 645 +1.5 m/s x  1,90 606  1,70 645  1,50 645 638  2,10 625  2,20 x  2,80 6.00
8 222 Kadák MárioKadák Mário
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
02 02 11 636 +2.4 m/s 612  3,70 636  2,40 618  2,10 636 x  2,70 615  2,60 x  2,30
9 327 Révész FerencRévész Ferenc
AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava
94 94 8 624 +2.8 m/s 618  3,80 624  2,80 609  2,40 624 5.00
10 83 Michalko SamuelMichalko Samuel
Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit
03 03 2 622 +2.1 m/s 615 +1.6 m/s 615  1,60 622  2,10 - 622
11 318 Deák KristófDeák Kristóf
AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava
02 02 14 620 +2.6 m/s 605 +1.5 m/s 605  1,50 620  2,60 611  3,20 620 4.00
12 65 Blšták MatúšBlšták Matúš
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
03 03 10 620 +2.3 m/s 610  2,70 582  3,90 620  2,30 620
13 32 Turcsányi DanielTurcsányi Daniel
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
97 97 15 620 +1.9 m/s 595  2,20 620  1,90 - 620 3.00
14 118 Poloha OliverPoloha Oliver
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
02 02 9 610 +2.5 m/s 575 +2.0 m/s 575  2,00 602  2,40 610  2,50 610 2.00
15 273 Pokorný MartinPokorný Martin
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
88 88 13 601 +2.4 m/s 582 +1.6 m/s 569  2,00 582  1,60 601  2,40 601 1.00
16 84 Štinčík Tomᚊtinčík Tomáš
Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit
04 04 4 529 +1.4 m/s 527  1,30 494  2,10 529  1,40 529
17 56 Coma RomanComa Roman
Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina
74 74 7 522 +2.0 m/s 501  2,60 520  2,90 522  2,00 522
18 167 Janko IvanJanko Ivan
Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava
77 77 6 490 +3.0 m/s 457 +1.7 m/s 457  1,70 490  3,20 490  3,00 490
MS 258 Erban BenjamínErban Benjamín
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
89 89 5 404 +1.7 m/s 404  1,70 384  1,20 - 404
Celkom 19 pretekárov

Skok do diaľky - Ženy

(so, 15.8.2020 - 13:05) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 147 Vadlejch LuciaVadlejch Lucia
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
88 88 19 621 +2.8 m/s 611 +0.9 m/s 621  2,80 x  2,40 604  2,30 621 601  1,30 x 611  0,90 11.00
2 166 Vodnyanszká RenátaVodnyanszká Renáta
Megy Sport s.r.o. Dunajská StredaMegy Sport s.r.o. Dunajská ...
04 04 18 579 +3.4 m/s x  2,60 579  3,40 x  2,40 579 x  1,30 x  1,80 x  0,70
3 134 Kaliašová SilviaKaliašová Silvia
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
00 00 17 574 +2.6 m/s x  2,00 574  2,60 x  2,80 574 x  1,00 x  0,00 x  1,20 9.00
4 316 Rusnáková ViktóriaRusnáková Viktória
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
04 04 16 545 +0.6 m/s 537  2,10 x  2,50 x  3,60 537 x  1,30 527  1,00 545  0,60 8.00
5 229 Hübschová LíviaHübschová Lívia
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
04 04 12 542 +1.5 m/s 510  2,00 542  1,50 510  2,10 542 x  1,40 484  0,10 468  1,00 7.00
6 332 Čerňanská ViktóriaČerňanská Viktória
AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava
02 02 14 532 +3.0 m/s 526 +0.6 m/s 532  3,00 512  1,70 x  3,00 532 - - 526  0,60 6.00
7 354 Klímová BarboraKlímová Barbora
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
97 97 11 529 +2.3 m/s 526 +1.5 m/s x  3,90 529  2,30 520  2,70 529 515  2,70 513  0,80 526  1,50 5.00
8 237 Šupicová LenkaŠupicová Lenka
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
03 03 8 529 +1.6 m/s 529  1,60 x  4,20 521  2,50 529 516  0,90 x  1,20 x  0,70 4.00
9 194 Haršányová KristínaHaršányová Kristína
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
00 00 9 524 +3.1 m/s 511 +2.0 m/s 496  2,20 511  2,00 524  3,10 524 3.00
10 357 Molnárová MichaelaMolnárová Michaela
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
04 04 13 513 +2.1 m/s 341 +2.0 m/s 341  2,00 x  2,00 513  2,10 513 2.00
11 239 Tináková EmmaTináková Emma
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
03 03 5 504 +2.2 m/s x  1,50 504  2,20 475  2,50 504 1.00
12 295 Tési EvelinTési Evelin
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
03 03 7 497 +1.8 m/s 463  2,10 462  1,40 497  1,80 497
13 59 Comová MichaelaComová Michaela
Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina
01 01 10 491 +2.6 m/s 472 +1.9 m/s 491  2,60 x  1,20 472  1,90 491
14 296 Tichá SimonaTichá Simona
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
03 03 6 462 +1.3 m/s 462  1,30 462  2,00 445  2,20 462
15 80 Sviteková NinaSviteková Nina
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
03 03 2 453 +1.5 m/s 419  1,90 446  2,20 453  1,50 453
16 340 Pekarčíková LauraPekarčíková Laura
AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava
04 04 1 437 +2.6 m/s 434 +1.7 m/s 437  2,60 434  1,70 432  1,80 437
17 75 Koláriková LesanaKoláriková Lesana
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
01 01 3 436 +1.6 m/s x  1,60 x  2,50 436  1,60 436
18 165 Domonkosová TímeaDomonkosová Tímea
Megy Sport s.r.o. Dunajská StredaMegy Sport s.r.o. Dunajská ...
04 04 4 430 +1.8 m/s 427  2,40 430  1,80 x  2,50 430
76 Lehenová MonikaLehenová Monika
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
02 02 15 NM x  1,50 x  2,10 x  1,90 -
Celkom 19 pretekárov

Trojskok - Muži

(so, 15.8.2020 - 14:20) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 32 Turcsányi DanielTurcsányi Daniel
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
97 97 10 14.94 -0.2 m/s 14.33  -1,60 12.51  -1,00 14.37  -1,00 14.37 12.22  -0,30 14.72  -0,60 14.94  -0,20 11.00
2 30 Šuba JánŠuba Ján
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
94 94 11 14.63 -1.3 m/s 13.87  -1,80 14.63  -1,30 x  -2,20 14.63 x  -1,00 14.37  -1,00 x  -0,70 9.00
3 274 Pospíšil JonášPospíšil Jonáš
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
01 01 1 13.48 -0.9 m/s 13.23  -1,90 13.41  -1,70 13.48  -0,90 13.48 x  -1,70 x  -0,50 x  -1,10 8.00
4 34 Zeman TomášZeman Tomáš
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
96 96 7 12.71 -1.2 m/s 12.59  -2,20 12.52  -1,20 12.55  -1,10 12.59 12.71  -1,20 - x  0,20 7.00
5 278 Tóth GergelyTóth Gergely
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
01 01 4 12.50 -0.3 m/s 12.10  -2,30 12.01  -1,60 11.81  -0,70 12.10 11.88  -1,90 12.24  -1,00 12.50  -0,30 6.00
6 318 Deák KristófDeák Kristóf
AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava
02 02