<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

2. kolo Atletická liga

Košice (25. 7. 2020)

800 m - Muži (Beh)

Beh 01 (so, 25.7.2020 - 12:50) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 100 Revaj FilipRevaj Filip 02 02 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 3 1:55.09 11.00
2 327 Jablokov AlexanderJablokov Alexander 91 91 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 4 1:55.49 9.00
3 250 Babulík MatúšBabulík Matúš 97 97 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 1:55.80 8.00
4 349 Semančák FilipSemančák Filip 02 02 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 7 PB 1:57.08
5 207 Čerep VladimirČerep Vladimir 01 01 TJ OBAL SERVIS KošiceTJ OBAL SERVIS Košice 6 1:58.20
6 256 Drobný PeterDrobný Peter 02 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 PB 1:59.55 7.00
7 176 Ručka PhilippRučka Philipp 02 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 PB 2:01.57 6.00
8 224 Zubák AdamZubák Adam 04 04 ŠK JablonicaŠK Jablonica 8 PB 2:02.18
9 39 Revaj ErikRevaj Erik 01 01 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 7 2:08.39
Poznámky:
200 m - (327) 26,75 400 m - (327) 54,25 600 m - (327) 1:23,24
Celkom 9 pretekárov
Beh 02 (so, 25.7.2020 - 12:50) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 367 Kubička LukášKubička Lukáš 01 01 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 6 PB 2:00.52
2 33 Koperdák LukášKoperdák Lukáš 00 00 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 2 PB 2:01.95 5.00
3 1 Trizna SamuelTrizna Samuel 93 93 AC Kriváň Liptovský MikulášAC Kriváň Liptovský Mikuláš 3 PB 2:03.17
4 218 Baran PeterBaran Peter 03 03 AC Run is Fun PrešovAC Run is Fun Prešov 7 PB 2:03.61
5 32 Kampczyk KristiánKampczyk Kristián 02 02 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 8 PB 2:04.23 4.00
6 15 Novák ErikNovák Erik 04 04 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 1 PB 2:04.59 3.00
7 179 Svoreň OndrejSvoreň Ondrej 00 00 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 7 PB 2:05.15 2.00
8 366 Granský DávidGranský Dávid 04 04 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 5 2:06.49
214 Tomeček AdamTomeček Adam 00 00 TJ OBAL SERVIS KošiceTJ OBAL SERVIS Košice 4 DNF
Poznámky:
200 m - (367) 27,81 400 m - (367) 58,61 600 m - (367) 1:29,28
Celkom 9 pretekárov
Beh 03 (so, 25.7.2020 - 12:50) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 278 Zaťko MartinZaťko Martin 96 96 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 PB 2:07.43 1.00
2 216 Pajtáš DominikPajtáš Dominik 04 04 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 6 PB 2:08.45
3 133 Onderišin SamuelOnderišin Samuel 03 03 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 2 PB 2:09.36
4 43 Ondrejík IvanOndrejík Ivan 03 03 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 3 2:10.19
5 79 Krahulec TomášKrahulec Tomáš 03 03 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 5 2:10.22
6 181 Vojtek JakubVojtek Jakub 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 7 PB 2:10.60
7 139 Korčok JúliusKorčok Július 78 78 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 1 PB 2:14.84
8 217 Baran MatúšBaran Matúš 04 04 AC Run is Fun PrešovAC Run is Fun Prešov 8 2:19.47
Poznámky:
200 m - (133) 28,30 400 m - (133) 1:00,23 600 m - (278) 1:34,52
Celkom 8 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 100 Revaj FilipRevaj Filip 02 02 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 3 1:55.09 11.00
2 327 Jablokov AlexanderJablokov Alexander 91 91 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 4 1:55.49 9.00
3 250 Babulík MatúšBabulík Matúš 97 97 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 1:55.80 8.00
4 349 Semančák FilipSemančák Filip 02 02 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 7 PB 1:57.08
5 207 Čerep VladimirČerep Vladimir 01 01 TJ OBAL SERVIS KošiceTJ OBAL SERVIS Košice 6 1:58.20
6 256 Drobný PeterDrobný Peter 02 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 PB 1:59.55 7.00
7 367 Kubička LukášKubička Lukáš 01 01 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 6 PB 2:00.52
8 176 Ručka PhilippRučka Philipp 02 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 PB 2:01.57 6.00
9 33 Koperdák LukášKoperdák Lukáš 00 00 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 2 PB 2:01.95 5.00
10 224 Zubák AdamZubák Adam 04 04 ŠK JablonicaŠK Jablonica 8 PB 2:02.18
11 1 Trizna SamuelTrizna Samuel 93 93 AC Kriváň Liptovský MikulášAC Kriváň Liptovský Mikuláš 3 PB 2:03.17
12 218 Baran PeterBaran Peter 03 03 AC Run is Fun PrešovAC Run is Fun Prešov 7 PB 2:03.61
13 32 Kampczyk KristiánKampczyk Kristián 02 02 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 8 PB 2:04.23 4.00
14 15 Novák ErikNovák Erik 04 04 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 1 PB 2:04.59 3.00
15 179 Svoreň OndrejSvoreň Ondrej 00 00 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 7 PB 2:05.15 2.00
16 366 Granský DávidGranský Dávid 04 04 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 5 2:06.49
17 278 Zaťko MartinZaťko Martin 96 96 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 PB 2:07.43 1.00
18 39 Revaj ErikRevaj Erik 01 01 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 7 2:08.39
19 216 Pajtáš DominikPajtáš Dominik 04 04 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 6 PB 2:08.45
20 133 Onderišin SamuelOnderišin Samuel 03 03 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 2 PB 2:09.36
21 43 Ondrejík IvanOndrejík Ivan 03 03 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 3 2:10.19
22 79 Krahulec TomášKrahulec Tomáš 03 03 CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 5 2:10.22
23 181 Vojtek JakubVojtek Jakub 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 7 PB 2:10.60
24 139 Korčok JúliusKorčok Július 78 78 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 1 PB 2:14.84
25 217 Baran MatúšBaran Matúš 04 04 AC Run is Fun PrešovAC Run is Fun Prešov 8 2:19.47
214 Tomeček AdamTomeček Adam 00 00 TJ OBAL SERVIS KošiceTJ OBAL SERVIS Košice 4 DNF

800 m - Ženy (Beh)

Beh 01 (so, 25.7.2020 - 13:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 371 Gajanová GabrielaGajanová Gabriela 99 99 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 2:05.59
2 364 Zápotočná SophiaZápotočná Sophia 00 00 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 1 PB 2:11.89 11.00
3 46 Paulínyová EmmaPaulínyová Emma 02 02 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 3 2:14.51
4 112 Dušková ElenaDušková Elena 01 01 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 5 2:15.20 9.00
5 283 Keszeghová LuciaKeszeghová Lucia 96 96 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 2:16.38 8.00
6 193 Kutrová EliškaKutrová Eliška 93 93 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 2:16.54 7.00
7 120 Pavelicová AdrianaPavelicová Adriana 03 03 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 7 PB 2:17.86 6.00
8 362 Suranová KarinSuranová Karin 00 00 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 1 PB 2:18.07 5.00
9 345 Režnáková LuciaRežnáková Lucia 04 04 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 8 2:22.14 4.00
286 Naňová ŽofiaNaňová Žofia 91 91 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 DNF
Poznámky:
200 m - (371) 31,12 400 m - (371) 1:02,35 600 m - (371) 1:34,21
Celkom 10 pretekárov
Beh 02 (so, 25.7.2020 - 13:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 135 Ivančová TamaraIvančová Tamara 03 03 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 4 2:23.56
2 190 Klementisová TeréziaKlementisová Terézia 04 04 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 PB 2:28.14 3.00
3 126 Špitková KristínaŠpitková Kristína 01 01 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 5 2:29.99 2.00
4 136 Švigárová IvanaŠvigárová Ivana 03 03 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 3 2:31.22
5 338 Hrajnohová SimonaHrajnohová Simona 03 03 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 7 SB 2:32.02 1.00
6 194 Ľašová VeronikaĽašová Veronika 92 92 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 PB 2:33.57
7 184 Broďániová BarboraBroďániová Barbora 04 04 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 PB 2:34.92
8 346 Trulíková VladimíraTrulíková Vladimíra 97 97 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 7 2:34.99
9 288 Takáčová KarolínaTakáčová Karolína 98 98 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 2:35.74
10 47 Timková KristínaTimková Kristína 99 99 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 8 PB 2:46.22
Poznámky:
200 m - (47) 34,81 400 m - (47) 1:12,85 600 m - (135) 1:47,23
Celkom 10 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 371 Gajanová GabrielaGajanová Gabriela 99 99 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 2:05.59
2 364 Zápotočná SophiaZápotočná Sophia 00 00 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 1 PB 2:11.89 11.00
3 46 Paulínyová EmmaPaulínyová Emma 02 02 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 3 2:14.51
4 112 Dušková ElenaDušková Elena 01 01 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 5 2:15.20 9.00
5 283 Keszeghová LuciaKeszeghová Lucia 96 96 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 2:16.38 8.00
6 193 Kutrová EliškaKutrová Eliška 93 93 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 2:16.54 7.00
7 120 Pavelicová AdrianaPavelicová Adriana 03 03 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 7 PB 2:17.86 6.00
8 362 Suranová KarinSuranová Karin 00 00 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 1 PB 2:18.07 5.00
9 345 Režnáková LuciaRežnáková Lucia 04 04 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 8 2:22.14 4.00
10 135 Ivančová TamaraIvančová Tamara 03 03 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 4 2:23.56
11 190 Klementisová TeréziaKlementisová Terézia 04 04 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 PB 2:28.14 3.00
12 126 Špitková KristínaŠpitková Kristína 01 01 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 5 2:29.99 2.00
13 136 Švigárová IvanaŠvigárová Ivana 03 03 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 3 2:31.22
14 338 Hrajnohová SimonaHrajnohová Simona 03 03 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 7 SB 2:32.02 1.00
15 194 Ľašová VeronikaĽašová Veronika 92 92 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 PB 2:33.57
16 184 Broďániová BarboraBroďániová Barbora 04 04 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 PB 2:34.92
17 346 Trulíková VladimíraTrulíková Vladimíra 97 97 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 7 2:34.99
18 288 Takáčová KarolínaTakáčová Karolína 98 98 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 2:35.74
19 47 Timková KristínaTimková Kristína 99 99 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 8 PB 2:46.22
286 Naňová ŽofiaNaňová Žofia 91 91 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 DNF