<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

2. kolo Atletická liga

Košice (25. 7. 2020)

400 m prekážok [76,2 cm] - Ženy (Beh)

Beh 01 (so, 25.7.2020 - 12:15) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 195 Ledecká DanielaLedecká Daniela 96 96 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 0:57.46 0.229 11.00
2 203 Takácsová SimonaTakácsová Simona 98 98 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 PB 1:02.51 0.278 9.00
3 281 Bučičová NatáliaBučičová Natália 99 99 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 PB 1:02.80 0.300 8.00
4 314 Géciová DominikaGéciová Dominika 02 02 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 1:05.03 0.261 7.00
5 192 Kusyová JankaKusyová Janka 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 1:06.58 0.220 6.00
6 196 Luptáková VeronikaLuptáková Veronika 02 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 7 PB 1:07.07 0.485 5.00
Celkom 6 pretekárov
Beh 02 (so, 25.7.2020 - 12:15) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 240 Švachová MartinaŠvachová Martina 03 03 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 4 1:07.48 0.321 4.00
2 200 Šedová ZuzanaŠedová Zuzana 01 01 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 SB 1:09.16 0.253 3.00
3 204 Tokárová AndreaTokárová Andrea 04 04 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 PB 1:09.57 0.199 2.00
4 63 Urminská EmaUrminská Ema 04 04 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 PB 1:13.38 0.357 1.00
Celkom 4 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 195 Ledecká DanielaLedecká Daniela 96 96 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 0:57.46 0.229 11.00
2 203 Takácsová SimonaTakácsová Simona 98 98 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 PB 1:02.51 0.278 9.00
3 281 Bučičová NatáliaBučičová Natália 99 99 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 PB 1:02.80 0.300 8.00
4 314 Géciová DominikaGéciová Dominika 02 02 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 1:05.03 0.261 7.00
5 192 Kusyová JankaKusyová Janka 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 1:06.58 0.220 6.00
6 196 Luptáková VeronikaLuptáková Veronika 02 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 7 PB 1:07.07 0.485 5.00
7 240 Švachová MartinaŠvachová Martina 03 03 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 4 1:07.48 0.321 4.00
8 200 Šedová ZuzanaŠedová Zuzana 01 01 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 SB 1:09.16 0.253 3.00
9 204 Tokárová AndreaTokárová Andrea 04 04 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 PB 1:09.57 0.199 2.00
10 63 Urminská EmaUrminská Ema 04 04 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 PB 1:13.38 0.357 1.00