<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

2. kolo Atletická liga

Košice (25. 7. 2020)

Skok do diaľky - Muži

(so, 25.7.2020 - 13:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 84 Hriň AdamHriň Adam
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
02 02 19 PB 733 -0.3 m/s  -0.5683  -0.3696  -0.8696 +0.3 +0.0733  -0.3 11.00
2 108 Veszelka TomášVeszelka Tomáš
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
95 95 20 719 +0.2 m/s  -1.1694  +0.2718  +0.9718--719  +0.2 9.00
3 297 Jelínek RastislavJelínek Rastislav
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
01 01 17 PB 718 -0.8 m/s  -2.2666  -0.5679  -0.7679 +0.9 -1.4718  -0.8 8.00
4 172 Megela PatrikMegela Patrik
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
00 00 15 PB 695 -1.1 m/s 638  -0.8-661  +0.0661-695  -1.1663  -0.3 7.00
5 31 Hlaváč DenisHlaváč Denis
AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves
00 00 11 PB 676 -0.2 m/s  -0.9676  -0.2651  -1.6676 +1.3649  -1.0663  +0.7 6.00
6 145 Federič FilipFederič Filip
Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava
04 04 14 670 -0.6 m/s 643  -0.6 +0.7627  -1.5643666  -0.5658  +0.1670  -0.6 5.00
7 19 Šuba JánŠuba Ján
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
94 94 18 667 -0.8 m/s 634  -0.4653  -0.1667  -0.8667 -0.6639  -0.5660  +1.2 4.00
8 66 Šoltés MarekŠoltés Marek
Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit
04 04 13 650 -0.8 m/s 629  -1.7650  -0.8648  -1.7650647  -0.7 +0.0-
9 73 Krajčír StanislavKrajčír Stanislav
Akademik TU KošiceAkademik TU Košice
02 02 7 PB 634 +0.0 m/s 634  +0.0 -1.2609  -0.9634
10 99 Palka MiroslavPalka Miroslav
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
00 00 16 633 +0.0 m/s 609  -1.1588  -0.8633  +0.0633 3.00
11 324 Deák KristófDeák Kristóf
AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava
02 02 10 623 -0.8 m/s 613  -1.4623  -0.8610  -1.2623 2.00
12 151 Opavský MatúšOpavský Matúš
Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava
99 99 3 SB 619 +0.0 m/s 619  +0.0610  -0.9618  -0.5619 1.00
13 20 Turcsányi DanielTurcsányi Daniel
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
97 97 12 614 -1.2 m/s 589  -1.2586  -0.2614  -1.2614
14 52 Blšták MatúšBlšták Matúš
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
03 03 8 611 -0.8 m/s 611  -0.8604  -0.6-611
15 272 Pokorný MartinPokorný Martin
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
88 88 9 600 -0.1 m/s 592600  -0.1 +0.5600
16 71 Diószeghy AlexanderDiószeghy Alexander
Akademik TU KošiceAkademik TU Košice
99 99 1 SB 560 -0.5 m/s  +0.2 +0.0560  -0.5560
17 293 Cesnak JakubCesnak Jakub
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
04 04 5 555 -0.4 m/s 526  -1.5545  +0.0555  -0.4555
18 148 Janko IvanJanko Ivan
Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava
77 77 2 PB 492 +0.8 m/s 460  -0.6492  +0.8451  -0.8492
MS 258 Erban BenjamínErban Benjamín
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
89 89 4 422 -0.4 m/s 391  -0.4414  -1.2422  -0.4422
334 Révész FerencRévész Ferenc
AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava
94 94 6 DNS ---0
Celkom 20 pretekárov

Skok do diaľky - Ženy

(so, 25.7.2020 - 11:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 115 Kaliašová SilviaKaliašová Silvia
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
00 00 12 576 -0.2 m/s  +0.5573  -0.2576  -0.2576 -0.2 +0.2 +1.0 11.00
2 321 Rusnáková ViktóriaRusnáková Viktória
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
04 04 11 PB 562 +1.1 m/s 526  +0.9535  -0.4528  +0.2535528  -1.0562  +1.1540  +0.4 9.00
3 159 Veselská SandraVeselská Sandra
Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava
04 04 9 PB 559 +1.3 m/s 516  +1.6508  +2.3523  -0.2523515  +0.0 -0.5559  +1.3
4 337 Čerňanská ViktóriaČerňanská Viktória
AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava
02 02 10 545 -0.2 m/s  -0.9 +0.9536  -0.4536535  -0.1545  -0.2- 8.00
5 359 Molnárová MichaelaMolnárová Michaela
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
04 04 8 537 +0.9 m/s 524  +1.8 +1.6482  +0.1524 +0.2537  +0.9520  +1.2 7.00
6 187 Haršányová KristínaHaršányová Kristína
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
00 00 7 526 +1.6 m/s 481  +0.5517  +1.4502  -2.0517506  -0.4501  +1.6526  +1.6 6.00
7 289 Tési EvelinTési Evelin
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
03 03 5 494 +0.6 m/s 494  +0.6 +0.6492  +1.0494480  +0.2479  +1.0 -0.3 5.00
8 158 Vanovčanová KláraVanovčanová Klára
Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava
04 04 2 488 +0.7 m/s  +0.8 +1.8488  +0.7488 -0.1 +0.6465  +2.1
9 44 Kuricová VeronikaKuricová Veronika
Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina
03 03 4 472 +0.8 m/s 472  +0.8450  +1.3433  +0.2472
10 290 Tichá SimonaTichá Simona
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
03 03 3 468 +0.6 m/s 468  +0.6464  +1.6434  -0.2468 4.00
11 124 Segečová MartinaSegečová Martina
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
03 03 6 468 -1.1 m/s 456  +0.6 +1.7468  -1.1468 3.00
12 61 Sviteková NinaSviteková Nina
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
03 03 1 PB 448 +1.2 m/s 443  +1.1 -0.7448  +1.2448 2.00
Celkom 12 pretekárov