<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

2. kolo Atletická liga

Košice (25. 7. 2020)

1500 m - Muži (Beh)

Beh 01 (so, 25.7.2020 - 14:15) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 333 Pelikán JozefPelikán Jozef 84 84 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 2 3:58.18 11.00
2 97 Mojžiš MichalMojžiš Michal 97 97 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 3 3:59.67 9.00
3 40 Szabo JaroslavSzabo Jaroslav 87 87 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 14 3:59.73 8.00
4 327 Jablokov AlexanderJablokov Alexander 91 91 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 1 4:02.92 7.00
5 41 Fridmanský DenisFridmanský Denis 01 01 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 6 PB 4:03.47
6 265 Kozlovský MatúšKozlovský Matúš 98 98 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 PB 4:05.43 6.00
7 264 Kováč MichalKováč Michal 91 91 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 PB 4:06.57 5.00
8 243 Malek OndrejMalek Ondrej 03 03 AO Slávia ŽU ŽilinaAO Slávia ŽU Žilina 7 PB 4:06.62
9 64 Krajč AdamKrajč Adam 04 04 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 12 PB 4:13.77
10 275 Tomeček RadovanTomeček Radovan 94 94 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 8 4:18.28 4.00
11 86 Chlupka AndrejChlupka Andrej 99 99 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 13 PB 4:19.15 3.00
12 212 Polončák DamiánPolončák Damián 02 02 TJ OBAL SERVIS KošiceTJ OBAL SERVIS Košice 11 PB 4:21.11
13 179 Svoreň OndrejSvoreň Ondrej 00 00 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 10 4:25.97 2.00
214 Tomeček AdamTomeček Adam 00 00 TJ OBAL SERVIS KošiceTJ OBAL SERVIS Košice 9 DNF
Poznámky:
500 m - (327) 1:21,23 1000 m - (333) 2:43,52
Celkom 14 pretekárov
Beh 02 (so, 25.7.2020 - 14:15) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 373 Plánka PeterPlánka Peter 04 04 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 1 PB 4:21.23
2 211 Madar PatrikMadar Patrik 02 02 TJ OBAL SERVIS KošiceTJ OBAL SERVIS Košice 10 4:27.81
3 372 Baroňák PavolBaroňák Pavol 02 02 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 6 PB 4:28.15
4 208 Čižmar FilipČižmar Filip 99 99 TJ OBAL SERVIS KošiceTJ OBAL SERVIS Košice 3 PB 4:31.21
5 328 Melo PavolMelo Pavol 99 99 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 11 PB 4:32.12 1.00
6 210 Jenčo MichalJenčo Michal 92 92 TJ OBAL SERVIS KošiceTJ OBAL SERVIS Košice 9 4:32.47
7 160 Červeňák MichalČerveňák Michal 92 92 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 PB 4:36.36
8 139 Korčok JúliusKorčok Július 78 78 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 5 PB 4:36.42
9 176 Ručka PhilippRučka Philipp 02 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 12 PB 4:40.17
10 228 Samek ĽubomírSamek Ľubomír 03 03 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 7 PB 4:41.32
MS 92 Macko MatúšMacko Matúš 01 01 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 2 4:42.37
12 225 Červený SamuelČervený Samuel 04 04 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 8 5:10.51
213 Sopko DominikSopko Dominik 92 92 TJ OBAL SERVIS KošiceTJ OBAL SERVIS Košice 13 DNF
Poznámky:
500 m - (92) 1:20,36 1000 m - (208) 2:57,23
Celkom 13 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 333 Pelikán JozefPelikán Jozef 84 84 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 2 3:58.18 11.00
2 97 Mojžiš MichalMojžiš Michal 97 97 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 3 3:59.67 9.00
3 40 Szabo JaroslavSzabo Jaroslav 87 87 AŠK Slávia Spišská Nová VesAŠK Slávia Spišská Nová Ves 14 3:59.73 8.00
4 327 Jablokov AlexanderJablokov Alexander 91 91 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 1 4:02.92 7.00
5 41 Fridmanský DenisFridmanský Denis 01 01 Atletický legionársky klub Moldava n/BAtletický legionársky klub ... 6 PB 4:03.47
6 265 Kozlovský MatúšKozlovský Matúš 98 98 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 PB 4:05.43 6.00
7 264 Kováč MichalKováč Michal 91 91 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 PB 4:06.57 5.00
8 243 Malek OndrejMalek Ondrej 03 03 AO Slávia ŽU ŽilinaAO Slávia ŽU Žilina 7 PB 4:06.62
9 64 Krajč AdamKrajč Adam 04 04 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 12 PB 4:13.77
10 275 Tomeček RadovanTomeček Radovan 94 94 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 8 4:18.28 4.00
11 86 Chlupka AndrejChlupka Andrej 99 99 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 13 PB 4:19.15 3.00
12 212 Polončák DamiánPolončák Damián 02 02 TJ OBAL SERVIS KošiceTJ OBAL SERVIS Košice 11 PB 4:21.11
13 373 Plánka PeterPlánka Peter 04 04 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 1 PB 4:21.23
14 179 Svoreň OndrejSvoreň Ondrej 00 00 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 10 4:25.97 2.00
15 211 Madar PatrikMadar Patrik 02 02 TJ OBAL SERVIS KošiceTJ OBAL SERVIS Košice 10 4:27.81
16 372 Baroňák PavolBaroňák Pavol 02 02 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 6 PB 4:28.15
17 208 Čižmar FilipČižmar Filip 99 99 TJ OBAL SERVIS KošiceTJ OBAL SERVIS Košice 3 PB 4:31.21
18 328 Melo PavolMelo Pavol 99 99 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 11 PB 4:32.12 1.00
19 210 Jenčo MichalJenčo Michal 92 92 TJ OBAL SERVIS KošiceTJ OBAL SERVIS Košice 9 4:32.47
20 160 Červeňák MichalČerveňák Michal 92 92 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 PB 4:36.36
21 139 Korčok JúliusKorčok Július 78 78 Atletický klub KrupinaAtletický klub Krupina 5 PB 4:36.42
22 176 Ručka PhilippRučka Philipp 02 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 12 PB 4:40.17
23 228 Samek ĽubomírSamek Ľubomír 03 03 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 7 PB 4:41.32
24 92 Macko MatúšMacko Matúš 01 01 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 2 4:42.37
25 225 Červený SamuelČervený Samuel 04 04 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 8 5:10.51
214 Tomeček AdamTomeček Adam 00 00 TJ OBAL SERVIS KošiceTJ OBAL SERVIS Košice 9 DNF
213 Sopko DominikSopko Dominik 92 92 TJ OBAL SERVIS KošiceTJ OBAL SERVIS Košice 13 DNF

1500 m - Ženy

(so, 25.7.2020 - 14:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 112 Dušková ElenaDušková Elena 01 01 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 1 4:32.06 11.00
2 238 Šišoláková LuciaŠišoláková Lucia 02 02 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 3 4:35.99 9.00
3 45 Michaličková ZuzanaMichaličková Zuzana 02 02 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 4 4:42.59
4 215 Pejpková KatarínaPejpková Katarína 87 87 TJ OBAL SERVIS KošiceTJ OBAL SERVIS Košice 5 4:47.47
5 283 Keszeghová LuciaKeszeghová Lucia 96 96 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 4:50.49 8.00
6 193 Kutrová EliškaKutrová Eliška 93 93 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 5:06.71 7.00
7 126 Špitková KristínaŠpitková Kristína 01 01 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 7 5:15.25 6.00
8 194 Ľašová VeronikaĽašová Veronika 92 92 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 10 5:18.75 5.00
9 282 Čermáková AdelaČermáková Adela 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 8 5:19.32 4.00
10 69 Jordánová ViktóriaJordánová Viktória 04 04 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 9 5:23.82
Poznámky:
500 m - (112) 1:30,25 1000 m - (112) 3:04,58
Celkom 10 pretekárov