<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

2. kolo Atletická liga

Košice (25. 7. 2020)

100 m prekážok [83,8cm] - Ženy (Beh)

Beh 01 (so, 25.7.2020 - 15:00) official Vietor: +0.6 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 125 Škvarková StanislavaŠkvarková Stanislava 96 96 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4 13.20 0.191 11.00
2 156 Baňovičová MonikaBaňovičová Monika 95 95 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 5 PB 13.64 0.171
3 186 Forster ViktóriaForster Viktória 02 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 PB 14.14 0.208 9.00
4 191 Kovačovicová LenkaKovačovicová Lenka 01 01 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 7 PB 14.43 0.173 8.00
5 203 Takácsová SimonaTakácsová Simona 98 98 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 15.35 0.144 6.00
6 314 Géciová DominikaGéciová Dominika 02 02 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 1 15.44 0.220 5.00
7 359 Molnárová MichaelaMolnárová Michaela 04 04 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 8 15.64 0.155 3.00
337 Čerňanská ViktóriaČerňanská Viktória 02 02 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 2 DQ -0.125
Poznámky:
DQ 16.8
Celkom 8 pretekárov
Beh 02 (so, 25.7.2020 - 15:00) official Vietor: +0.8 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 313 Fotulová MiaFotulová Mia 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 PB 15.25 0.264 7.00
2 196 Luptáková VeronikaLuptáková Veronika 02 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 PB 15.53 0.171 4.00
3 68 Bartková AlexandraBartková Alexandra 01 01 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 3 17.23 0.218
4 124 Segečová MartinaSegečová Martina 03 03 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 6 18.94 0.231
Celkom 4 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 125 Škvarková StanislavaŠkvarková Stanislava 96 96 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4 13.20 0.191 11.00
2 156 Baňovičová MonikaBaňovičová Monika 95 95 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 5 PB 13.64 0.171
3 186 Forster ViktóriaForster Viktória 02 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 PB 14.14 0.208 9.00
4 191 Kovačovicová LenkaKovačovicová Lenka 01 01 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 7 PB 14.43 0.173 8.00
5 313 Fotulová MiaFotulová Mia 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 PB 15.25 0.264 7.00
6 203 Takácsová SimonaTakácsová Simona 98 98 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 15.35 0.144 6.00
7 314 Géciová DominikaGéciová Dominika 02 02 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 1 15.44 0.220 5.00
8 196 Luptáková VeronikaLuptáková Veronika 02 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 PB 15.53 0.171 4.00
9 359 Molnárová MichaelaMolnárová Michaela 04 04 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 8 15.64 0.155 3.00
10 68 Bartková AlexandraBartková Alexandra 01 01 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 3 17.23 0.218
11 124 Segečová MartinaSegečová Martina 03 03 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 6 18.94 0.231
337 Čerňanská ViktóriaČerňanská Viktória 02 02 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 2 DQ -0.125

100 m prekážok [83,8cm] - Ženy (Vložený beh)

Vložený beh (so, 25.7.2020 - 16:02) official Vietor: -0.5 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 125 Škvarková StanislavaŠkvarková Stanislava 96 96 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4 13.35 0.166
2 156 Baňovičová MonikaBaňovičová Monika 95 95 Naša atletika BratislavaNaša atletika Bratislava 5 13.78 0.178
3 191 Kovačovicová LenkaKovačovicová Lenka 01 01 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 14.68 0.199
4 337 Čerňanská ViktóriaČerňanská Viktória 02 02 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 2 15.33 0.189
5 124 Segečová MartinaSegečová Martina 03 03 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 7 SB 17.45 0.201
186 Forster ViktóriaForster Viktória 02 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 DNF 0.178
Celkom 6 pretekárov