<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

3. kolo M-SsAZ staršieho žiactva

Banská Bystrica (16. 6. 2019)

Hod diskom 1 kg - Starší žiaci

(ne, 16.6.2019 - 13:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Bruňo MichalBruňo Michal
CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš
05 05 8 31.53 x x 26.39 26.39 26.02 25.35 31.53 11.00
2 Čelko AdriánČelko Adrián
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
04 04 2 25.88 x 21.10 23.33 23.33 x 21.95 25.88 9.00
3 Kašuba RomanKašuba Roman
TJ A FbO Nižná nad OravouTJ A FbO Nižná nad Oravou
04 04 7 23.60 x x x - x 19.72 23.60 8.00
4 349 Boško DenisBoško Denis
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
04 04 1 21.73 21.20 17.91 21.73 21.73 - - - 7.00
5 Duchoslav PeterDuchoslav Peter
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
05 05 6 21.27 21.27 19.72 18.76 21.27 - - - 6.00
6 Hucan PeterHucan Peter
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
05 05 5 20.62 18.56 18.78 18.75 18.78 x 20.08 20.62 5.00
Celkom 6 pretekárov

Hod diskom 1 kg - Staršie žiačky

(ne, 16.6.2019 - 11:50) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Lukašíková EmaLukašíková Ema
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
04 04 13 22.93 17.70 21.11 19.03 21.11 22.93 x - 11.00
2 Chovanová AnnaChovanová Anna
MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom
04 04 10 22.50 22.50 15.86 17.70 22.50 x 19.27 19.81 9.00
3 Baculáková NinaBaculáková Nina
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
05 05 7 21.50 17.35 19.87 20.83 20.83 19.56 21.50 20.64 8.00
4 Futáková ViktóriaFutáková Viktória
MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom
04 04 12 21.27 20.59 x x 20.59 x 21.27 19.41 7.00
5 Balážová IvetaBalážová Iveta
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
04 04 11 20.48 20.48 18.51 18.70 20.48 20.44 x x 6.00
6 Najdeková LindaNajdeková Linda
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
04 04 14 19.49 19.49 x 17.46 19.49 18.40 - - 5.00
7 Kyrisová AnetaKyrisová Aneta
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
04 04 9 18.29 15.73 17.20 18.29 18.29 17.20 18.26 17.57 4.00
8 Brnová DominikaBrnová Dominika
Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
05 05 2 17.25 x x 17.25 17.25 - - - 3.00
9 Paštrnáková GabrielaPaštrnáková Gabriela
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
04 04 8 16.42 15.15 16.42 15.83 16.42 2.00
10 Maceíková EmaMaceíková Ema
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
05 05 4 15.51 14.91 15.51 14.79 15.51 1.00
11 Bartalská AlžbetaBartalská Alžbeta
CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš
04 04 1 13.96 12.33 13.96 13.00 13.96
12 Kubíková SabínaKubíková Sabína
CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš
06 06 3 13.77 12.72 13.77 x 13.77
13 Mlkvíková AdelaMlkvíková Adela
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
04 04 5 12.86 12.20 12.86 x 12.86
Nikodémová KristínaNikodémová Kristína
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
05 05 6 DNS
Celkom 14 pretekárov