<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

3. kolo M-SsAZ staršieho žiactva

Banská Bystrica (16. 6. 2019)

Hod diskom 1 kg - Starší žiaci

(ne, 16.6.2019 - 13:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Bruňo MichalBruňo Michal
CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš
050629 05 8 31.53 xx26.3926.3926.0225.3531.53 11.00
2 Čelko AdriánČelko Adrián
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
040621 04 2 25.88 x21.1023.3323.33x21.9525.88 9.00
3 Kašuba RomanKašuba Roman
TJ A FbO Nižná nad OravouTJ A FbO Nižná nad Oravou
040323 04 7 23.60 xxx0.0x19.7223.60 8.00
4 349 Boško DenisBoško Denis
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
040326 04 1 21.73 21.2017.9121.7321.73--- 7.00
5 Duchoslav PeterDuchoslav Peter
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
050314 05 6 21.27 21.2719.7218.7621.27--- 6.00
6 Hucan PeterHucan Peter
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
050216 05 5 20.62 18.5618.7818.7518.78x20.0820.62 5.00
Celkom 6 pretekárov

Hod diskom 1 kg - Staršie žiačky

(ne, 16.6.2019 - 11:50) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Lukašíková EmaLukašíková Ema
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
041022 04 13 22.93 17.7021.1119.0321.1122.93x- 11.00
2 Chovanová AnnaChovanová Anna
MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom
040121 04 10 22.50 22.5015.8617.7022.50x19.2719.81 9.00
3 Baculáková NinaBaculáková Nina
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
051029 05 7 21.50 17.3519.8720.8320.8319.5621.5020.64 8.00
4 Futáková ViktóriaFutáková Viktória
MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom
040520 04 12 21.27 20.59xx20.59x21.2719.41 7.00
5 Balážová IvetaBalážová Iveta
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
040316 04 11 20.48 20.4818.5118.7020.4820.44xx 6.00
6 Najdeková LindaNajdeková Linda
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
040316 04 14 19.49 19.49x17.4619.4918.40-- 5.00
7 Kyrisová AnetaKyrisová Aneta
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
040405 04 9 18.29 15.7317.2018.2918.2917.2018.2617.57 4.00
8 Brnová DominikaBrnová Dominika
Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
050331 05 2 17.25 xx17.2517.25--- 3.00
9 Paštrnáková GabrielaPaštrnáková Gabriela
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
040419 04 8 16.42 15.1516.4215.8316.42 2.00
10 Maceíková EmaMaceíková Ema
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
050906 05 4 15.51 14.9115.5114.7915.51 1.00
11 Bartalská AlžbetaBartalská Alžbeta
CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš
040630 04 1 13.96 12.3313.9613.0013.96
12 Kubíková SabínaKubíková Sabína
CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš
061111 06 3 13.77 12.7213.77x13.77
13 Mlkvíková AdelaMlkvíková Adela
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
040117 04 5 12.86 12.2012.86x12.86
Nikodémová KristínaNikodémová Kristína
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
050118 05 6 DNS 0.0
Celkom 14 pretekárov