<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

3. kolo M-SsAZ staršieho žiactva

Banská Bystrica (16. 6. 2019)

300 m prekážok [76,2 cm] - Starší žiaci (Beh)

Beh 01 (ne, 16.6.2019 - 13:45) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Hudec MatejHudec Matej 040718 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 5 52.72 11.00
2 Ambrózi Andrej GustávAmbrózi Andrej Gustáv 061207 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 3 54.27 9.00
3 Kubiš JakubKubiš Jakub 050513 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 4 56.42 6.00
4 412 Pokrievka TomášPokrievka Tomáš 051003 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 6 58.53 4.00
5 Bugr JaroslavBugr Jaroslav 060505 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 7 58.57 3.00
Celkom 5 pretekárov
Beh 02 (ne, 16.6.2019 - 13:45) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Kopček MichalKopček Michal 060327 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 4 55.32 8.00
2 Kuriš JozefKuriš Jozef 050619 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 6 56.27 7.00
3 372 Gál HugoGál Hugo 060902 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 5 58.25 5.00
4 Štedrák KristiánŠtedrák Kristián 050413 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 1:02.53 2.00
Celkom 4 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Hudec MatejHudec Matej 040718 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 5 52.72 11.00
2 Ambrózi Andrej GustávAmbrózi Andrej Gustáv 061207 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 3 54.27 9.00
3 Kopček MichalKopček Michal 060327 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 4 55.32 8.00
4 Kuriš JozefKuriš Jozef 050619 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 6 56.27 7.00
5 Kubiš JakubKubiš Jakub 050513 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 4 56.42 6.00
6 372 Gál HugoGál Hugo 060902 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 5 58.25 5.00
7 412 Pokrievka TomášPokrievka Tomáš 051003 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 6 58.53 4.00
8 Bugr JaroslavBugr Jaroslav 060505 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 7 58.57 3.00
9 Štedrák KristiánŠtedrák Kristián 050413 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 1:02.53 2.00

300 m prekážok [76,2 cm] - Staršie žiačky (Beh)

Beh 01 (ne, 16.6.2019 - 14:00) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Perončíková PaulaPerončíková Paula 061223 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 5 48.64 11.00
2 250 Lukašíková BeátaLukašíková Beáta 060428 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 4 52.78 9.00
3 58 Krajčíková NinaKrajčíková Nina 041008 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 3 54.57 8.00
4 Krajčová NinaKrajčová Nina 040811 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 6 55.39 7.00
5 411 Kuboučíková KatarínaKuboučíková Katarína 051116 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 7 55.61 6.00
6 Huťková HenrietaHuťková Henrieta 041202 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 8 57.57 5.00
7 Marčišinová MiaMarčišinová Mia 060130 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 1 1:01.55
8 Nepšinská EmaNepšinská Ema 050812 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 2 1:01.64
Celkom 8 pretekárov
Beh 02 (ne, 16.6.2019 - 14:00) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Černáková ViktóriaČernáková Viktória 040919 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 5 57.90 4.00
2 70 Magurová LuisaMagurová Luisa 070217 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 2 59.53 3.00
3 266 Frlickova FrederikaFrlickova Frederika 061031 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 7 1:00.09 2.00
4 142 Belica MiaBelica Mia 070501 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 6 1:00.43 1.00
5 227 Dybalová NinaDybalová Nina 040607 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 4 1:00.58
6 Odrobiňáková BarboraOdrobiňáková Barbora 040710 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 3 1:01.36
7 Najdeková LindaNajdeková Linda 040316 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 8 1:02.89
8 Paštrnáková GabrielaPaštrnáková Gabriela 040419 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 1 1:04.76
Celkom 8 pretekárov
Beh 03 (ne, 16.6.2019 - 14:00) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 58 Hvorková ElaHvorková Ela 080720 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 4 1:01.54
MS Viležinská SofiaViležinská Sofia 060720 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 6 1:07.47
Horňáková TamaraHorňáková Tamara 070209 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 5 DNS
Celkom 3 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Perončíková PaulaPerončíková Paula 061223 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 5 48.64 11.00
2 250 Lukašíková BeátaLukašíková Beáta 060428 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 4 52.78 9.00
3 58 Krajčíková NinaKrajčíková Nina 041008 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 3 54.57 8.00
4 Krajčová NinaKrajčová Nina 040811 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 6 55.39 7.00
5 411 Kuboučíková KatarínaKuboučíková Katarína 051116 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 7 55.61 6.00
6 Huťková HenrietaHuťková Henrieta 041202 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 8 57.57 5.00
7 Černáková ViktóriaČernáková Viktória 040919 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 5 57.90 4.00
8 70 Magurová LuisaMagurová Luisa 070217 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 2 59.53 3.00
9 266 Frlickova FrederikaFrlickova Frederika 061031 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 7 1:00.09 2.00
10 142 Belica MiaBelica Mia 070501 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 6 1:00.43 1.00
11 227 Dybalová NinaDybalová Nina 040607 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 4 1:00.58
12 Odrobiňáková BarboraOdrobiňáková Barbora 040710 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 3 1:01.36
13 58 Hvorková ElaHvorková Ela 080720 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 4 1:01.54
14 Marčišinová MiaMarčišinová Mia 060130 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 1 1:01.55
15 Nepšinská EmaNepšinská Ema 050812 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 2 1:01.64
16 Najdeková LindaNajdeková Linda 040316 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 8 1:02.89
17 Paštrnáková GabrielaPaštrnáková Gabriela 040419 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 1 1:04.76
18 Viležinská SofiaViležinská Sofia 060720 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 6 1:07.47
Horňáková TamaraHorňáková Tamara 070209 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 5 DNS