<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

3. kolo M-SsAZ staršieho žiactva

Banská Bystrica (16. 6. 2019)

Hod oštepom 500 g - Staršie žiačky

(ne, 16.6.2019 - 13:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Bieliková NatáliaBieliková Natália
MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom
06 06 15 28.49 25.22 25.52 28.49 28.49 25.85 25.49 26.86 11.00
2 Brnová DominikaBrnová Dominika
Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
05 05 9 28.11 25.21 23.98 22.21 25.21 21.97 28.11 28.07 9.00
3 Klabníková AlexandraKlabníková Alexandra
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
04 04 16 27.45 24.54 25.99 24.96 25.99 27.45 x x 8.00
4 Lukašíková EmaLukašíková Ema
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
04 04 14 27.12 27.12 x x 27.12 23.33 x x 7.00
5 Krajčová NinaKrajčová Nina
CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš
04 04 10 25.54 22.47 x 25.54 25.54 22.97 - - 6.00
6 Najdeková LindaNajdeková Linda
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
04 04 13 24.70 21.22 23.86 24.70 24.70 23.25 22.84 23.93 5.00
7 58 Krajčíková NinaKrajčíková Nina
MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom
04 04 12 23.80 23.80 22.92 21.18 23.80 22.76 - - 4.00
8 Bajánková RebekaBajánková Rebeka
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
04 04 11 21.99 21.99 19.90 17.94 21.99 19.92 x x 3.00
9 Gajdošová LijaGajdošová Lija
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
05 05 7 21.11 x 21.11 x 21.11 2.00
10 Bartalská AlžbetaBartalská Alžbeta
CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš
04 04 1 18.97 14.85 x 18.97 18.97 1.00
11 Sajdáková KatarínaSajdáková Katarína
Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
04 04 5 18.32 x 18.32 x 18.32
12 Čanecká PaulinaČanecká Paulina
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
04 04 8 18.10 x 17.04 18.10 18.10
13 Bátoryová BibianaBátoryová Bibiana
BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica
05 05 6 16.70 15.04 14.56 16.70 16.70
14 Smolková EmaSmolková Ema
TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín
04 04 4 15.84 14.65 15.84 - 15.84
15 Sedliaková KatarínaSedliaková Katarína
TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín
04 04 3 14.08 14.08 13.11 - 14.08
Jurenová VanesaJurenová Vanesa
TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín
04 04 2 NM x x - -
Celkom 16 pretekárov