<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

3. kolo M-SsAZ staršieho žiactva

Banská Bystrica (16. 6. 2019)

60 m - Starší žiaci (Rozbeh)

Rozbeh 01 (ne, 16.6.2019 - 10:30) official Vietor: +0.3 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Franek RichardFranek Richard 040419 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 5 07.62 QA
2 Lörinc LukášLörinc Lukáš 041118 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 4 07.97 qB
3 Gejdoš AdamGejdoš Adam 051022 TJ A FbO Nižná nad OravouTJ A FbO Nižná nad Oravou 6 08.42 qB
4 372 Bizoň BranislavBizoň Branislav 050830 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 08.65 qB
5 Havaš MatúšHavaš Matúš 080211 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 7 08.94
6 Michlík RichardMichlík Richard 060110 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 2 08.94
7 Liška JaroslavLiška Jaroslav 051224 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 1 09.16
8 300 Korenčík TadeášKorenčík Tadeáš 070913 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 8 09.19
Celkom 8 pretekárov
Rozbeh 02 (ne, 16.6.2019 - 10:30) official Vietor: -0.1 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Lipták AurelLipták Aurel 041019 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 5 07.97 QA
2 Janík FilipJaník Filip 050808 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 6 08.42 qB
3 412 Pokrievka TomášPokrievka Tomáš 051003 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 2 08.70
4 Kuriš JozefKuriš Jozef 050619 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 08.88
5 Katona MichalKatona Michal 060717 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 7 09.18
6 Duda OndrejDuda Ondrej 070920 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 1 09.33
7 Višňovský MichalVišňovský Michal 060624 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 8 09.51
Gura DominikGura Dominik 050928 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 4 DNS
Celkom 8 pretekárov
Rozbeh 03 (ne, 16.6.2019 - 10:30) official Vietor: +0.5 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Sádecký SebastiánSádecký Sebastián 051225 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 5 07.70 QA
2 349 Krajči DominikKrajči Dominik 051220 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 6 08.48 qB
3 Kováč MartinKováč Martin 060527 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 4 08.67 qB
4 Stanislav MatejStanislav Matej 070704 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 2 09.00
5 Balent SamuelBalent Samuel 060302 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 09.02
6 Kaprál MatejKaprál Matej 051014 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 7 09.20
7 Bašo JakubBašo Jakub 051003 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 8 10.43
8 Schrimpel LiborSchrimpel Libor 070327 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 1 11.10
Celkom 8 pretekárov
Rozbeh 04 (ne, 16.6.2019 - 10:30) official Vietor: -0.1 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Rúrik DavideRúrik Davide 040913 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 5 08.02 QA
2 Hyžinský RomanHyžinský Roman 050819 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 4 08.66 qB
3 Chovanec MartinChovanec Martin 070803 AC Kriváň Liptovský MikulášAC Kriváň Liptovský Mikuláš 6 08.66 qB
4 Luka JakubLuka Jakub 060318 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 08.86
5 Kucbel DávidKucbel Dávid 061014 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 7 09.17
6 Bugr JaroslavBugr Jaroslav 060505 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 8 09.21
7 132 Fuchs MichalFuchs Michal 070604 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 2 09.61
Celkom 7 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Franek RichardFranek Richard 040419 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 5 07.62 QA
2 Sádecký SebastiánSádecký Sebastián 051225 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 5 07.70 QA
3 Lörinc LukášLörinc Lukáš 041118 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 4 07.97 qB
3 Lipták AurelLipták Aurel 041019 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 5 07.97 QA
5 Rúrik DavideRúrik Davide 040913 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 5 08.02 QA
6 Gejdoš AdamGejdoš Adam 051022 TJ A FbO Nižná nad OravouTJ A FbO Nižná nad Oravou 6 08.42 qB
6 Janík FilipJaník Filip 050808 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 6 08.42 qB
8 349 Krajči DominikKrajči Dominik 051220 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 6 08.48 qB
9 372 Bizoň BranislavBizoň Branislav 050830 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 08.65 qB
10 Hyžinský RomanHyžinský Roman 050819 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 4 08.66 qB
10 Chovanec MartinChovanec Martin 070803 AC Kriváň Liptovský MikulášAC Kriváň Liptovský Mikuláš 6 08.66 qB
12 Kováč MartinKováč Martin 060527 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 4 08.67 qB
13 412 Pokrievka TomášPokrievka Tomáš 051003 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 2 08.70
14 Luka JakubLuka Jakub 060318 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 08.86
15 Kuriš JozefKuriš Jozef 050619 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 08.88
16 Havaš MatúšHavaš Matúš 080211 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 7 08.94
16 Michlík RichardMichlík Richard 060110 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 2 08.94
18 Stanislav MatejStanislav Matej 070704 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 2 09.00
19 Balent SamuelBalent Samuel 060302 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 09.02
20 Liška JaroslavLiška Jaroslav 051224 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 1 09.16
21 Kucbel DávidKucbel Dávid 061014 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 7 09.17
22 Katona MichalKatona Michal 060717 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 7 09.18
23 300 Korenčík TadeášKorenčík Tadeáš 070913 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 8 09.19
24 Kaprál MatejKaprál Matej 051014 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 7 09.20
25 Bugr JaroslavBugr Jaroslav 060505 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 8 09.21
26 Duda OndrejDuda Ondrej 070920 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 1 09.33
27 Višňovský MichalVišňovský Michal 060624 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 8 09.51
28 132 Fuchs MichalFuchs Michal 070604 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 2 09.61
29 Bašo JakubBašo Jakub 051003 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 8 10.43
30 Schrimpel LiborSchrimpel Libor 070327 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 1 11.10
Gura DominikGura Dominik 050928 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 4 DNS

60 m - Starší žiaci (Finále)

Finále A (ne, 16.6.2019 - 11:20) official Vietor: +0.3 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Franek RichardFranek Richard 040419 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 5 07.59 11.00
2 Sádecký SebastiánSádecký Sebastián 051225 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 4 07.59 9.00
3 Rúrik DavideRúrik Davide 040913 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 7 07.89 8.00
4 Lörinc LukášLörinc Lukáš 041118 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 3 08.03 7.00
5 Lipták AurelLipták Aurel 041019 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 6 08.03 6.00
6 349 Krajči DominikKrajči Dominik 051220 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 1 08.42 5.00
7 Gejdoš AdamGejdoš Adam 051022 TJ A FbO Nižná nad OravouTJ A FbO Nižná nad Oravou 2 08.48 4.00
8 Janík FilipJaník Filip 050808 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 8 08.58 3.00
Celkom 8 pretekárov
Finále B (ne, 16.6.2019 - 11:20) official Vietor: -0.5 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Hyžinský RomanHyžinský Roman 050819 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 4 08.65 2.00
2 Kováč MartinKováč Martin 060527 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 3 08.68 1.00
3 372 Bizoň BranislavBizoň Branislav 050830 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 5 08.72
4 Chovanec MartinChovanec Martin 070803 AC Kriváň Liptovský MikulášAC Kriváň Liptovský Mikuláš 6 08.76
5 Luka JakubLuka Jakub 060318 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 2 08.81
6 Kuriš JozefKuriš Jozef 050619 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 8 08.82
7 Havaš MatúšHavaš Matúš 080211 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 1 08.82
8 412 Pokrievka TomášPokrievka Tomáš 051003 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 7 08.83
Celkom 8 pretekárov

60 m - Staršie žiačky (Rozbeh)

Rozbeh 01 (ne, 16.6.2019 - 10:40) official Vietor: -0.3 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Krotáková PetraKrotáková Petra 040328 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 5 08.27 qA
2 Bátoryová KarinBátoryová Karin 040918 AC Kriváň Liptovský MikulášAC Kriváň Liptovský Mikuláš 4 08.56 qA
3 Simová PetraSimová Petra 041228 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 3 08.66 qA
4 Aydin Dajana MaryAydin Dajana Mary 060312 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 6 08.84 qB
MS 412 Lipková SabínaLipková Sabína 041130 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 1 09.50
6 Semeníková LaraSemeníková Lara 060324 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 7 09.53
7 Drevenáková KláraDrevenáková Klára 040720 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 2 09.84
8 255 Mikušová MariolaMikušová Mariola 070106 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 8 09.95
Celkom 8 pretekárov
Rozbeh 02 (ne, 16.6.2019 - 10:40) official Vietor: +0.8 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Bučková BenitaBučková Benita 040928 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 5 08.26 qA
2 Kaprálová TerezaKaprálová Tereza 051014 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 4 08.65 qA
3 Magnerová PetraMagnerová Petra 050719 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 6 09.13
4 Gottwaldová SofiaGottwaldová Sofia 060109 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 7 09.19
5 Šintajová EllaŠintajová Ella 060521 AC Kriváň Liptovský MikulášAC Kriváň Liptovský Mikuláš 2 09.50
6 144 Vozárová KláraVozárová Klára 060413 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 3 09.53
7 Paučová LeaPaučová Lea 051222 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 8 10.00
MS Krainová KristínaKrainová Kristína 101015 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 1 10.92
Celkom 8 pretekárov
Rozbeh 03 (ne, 16.6.2019 - 10:40) official Vietor: -0.2 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Holeková KarolínaHoleková Karolína 040306 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 5 08.45 qA
2 Holecová AdrianaHolecová Adriana 051031 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 08.77 qB
3 Mačňáková SáraMačňáková Sára 051106 TJ A FbO Nižná nad OravouTJ A FbO Nižná nad Oravou 6 08.98 qB
4 Ruckschlossová NatáliaRuckschlossová Natália 060821 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 3 09.10
5 Kučeráková KristínaKučeráková Kristína 050811 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 2 09.44
6 Šubová KarolínaŠubová Karolína 061203 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 7 09.48
MS 411 Jakubíková LilianaJakubíková Liliana 050215 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 1 09.54
8 Švagrová KristýnaŠvagrová Kristýna 090727 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 8 10.19
Celkom 8 pretekárov
Rozbeh 04 (ne, 16.6.2019 - 10:40) official Vietor: -0.3 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Šuhajdová LenkaŠuhajdová Lenka 041110 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 5 08.71 qB
2 Ďurišová PetraĎurišová Petra 070703 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 4 08.96 qB
MS Tatarková NikolaTatarková Nikola 090310 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 3 08.97
4 255 Jánošíková ChiaraJánošíková Chiara 060906 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 7 09.35
5 Kaščáková DianaKaščáková Diana 061006 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 6 09.44
6 Ruckschlossová KarinRuckschlossová Karin 060821 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 2 09.60
7 Wittmannová EmaWittmannová Ema 070824 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 8 10.31
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 05 (ne, 16.6.2019 - 10:40) official Vietor: +0.3 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Urbanovská LillyUrbanovská Lilly 040714 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 5 08.52 qA
2 Duháčková AlexandraDuháčková Alexandra 070125 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 4 08.84 qB
3 Trlíková StanislavaTrlíková Stanislava 070925 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 6 09.06
4 Kmeč RebekaKmeč Rebeka 060812 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 7 09.44
5 Dědečková ĽubicaDědečková Ľubica 060926 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 3 09.55
6 199 Cvachová AlžbetaCvachová Alžbeta 070405 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 2 09.59
7 Gabčíková NelaGabčíková Nela 080702 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 8 10.33
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 06 (ne, 16.6.2019 - 10:40) official Vietor: +0.1 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Kubošná SimonaKubošná Simona 050325 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 5 08.62 qA
2 Hudecová EmmaHudecová Emma 071014 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 4 08.77 qB
3 Krajčiová NatáliaKrajčiová Natália 060111 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 6 09.05
MS Skybiková AnetaSkybiková Aneta 061206 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 3 09.27
5 Pohančaníková MartinaPohančaníková Martina 040303 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 7 09.59
6 Mandúchová LuciaMandúchová Lucia 070721 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 2 09.64
7 Ovečková AnnaOvečková Anna 070915 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 8 11.39
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 07 (ne, 16.6.2019 - 10:40) official Vietor: -0.9 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Jamborová LuciaJamborová Lucia 040123 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 5 08.87 qB
2 Tamasiová ŠarlotaTamasiová Šarlota 050713 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 4 09.01
3 Dzurušová NinaDzurušová Nina 050615 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 6 09.20
4 Haštová NatáliaHaštová Natália 050420 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 09.38
5 Račková PetraRačková Petra 051030 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 7 09.58
6 227 Dybalová NinaDybalová Nina 040607 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 8 09.69
7 Svinčáková LauraSvinčáková Laura 070307 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 2 10.17
Celkom 7 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Bučková BenitaBučková Benita 040928 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 5 08.26 qA
2 Krotáková PetraKrotáková Petra 040328 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 5 08.27 qA
3 Holeková KarolínaHoleková Karolína 040306 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 5 08.45 qA
4 Urbanovská LillyUrbanovská Lilly 040714 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 5 08.52 qA
5 Bátoryová KarinBátoryová Karin 040918 AC Kriváň Liptovský MikulášAC Kriváň Liptovský Mikuláš 4 08.56 qA
6 Kubošná SimonaKubošná Simona 050325 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 5 08.62 qA
7 Kaprálová TerezaKaprálová Tereza 051014 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 4 08.65 qA
8 Simová PetraSimová Petra 041228 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 3 08.66 qA
9 Šuhajdová LenkaŠuhajdová Lenka 041110 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 5 08.71 qB
10 Holecová AdrianaHolecová Adriana 051031 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 08.77 qB
10 Hudecová EmmaHudecová Emma 071014 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 4 08.77 qB
12 Aydin Dajana MaryAydin Dajana Mary 060312 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 6 08.84 qB
12 Duháčková AlexandraDuháčková Alexandra 070125 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 4 08.84 qB
14 Jamborová LuciaJamborová Lucia 040123 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 5 08.87 qB
15 Ďurišová PetraĎurišová Petra 070703 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 4 08.96 qB
16 Tatarková NikolaTatarková Nikola 090310 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 3 08.97
17 Mačňáková SáraMačňáková Sára 051106 TJ A FbO Nižná nad OravouTJ A FbO Nižná nad Oravou 6 08.98 qB
18 Tamasiová ŠarlotaTamasiová Šarlota 050713 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 4 09.01
19 Krajčiová NatáliaKrajčiová Natália 060111 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 6 09.05
20 Trlíková StanislavaTrlíková Stanislava 070925 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 6 09.06
21 Ruckschlossová NatáliaRuckschlossová Natália 060821 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 3 09.10
22 Magnerová PetraMagnerová Petra 050719 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 6 09.13
23 Gottwaldová SofiaGottwaldová Sofia 060109 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 7 09.19
24 Dzurušová NinaDzurušová Nina 050615 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 6 09.20
25 Skybiková AnetaSkybiková Aneta 061206 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 3 09.27
26 255 Jánošíková ChiaraJánošíková Chiara 060906 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 7 09.35
27 Haštová NatáliaHaštová Natália 050420 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 09.38
28 Kučeráková KristínaKučeráková Kristína 050811 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 2 09.44
28 Kaščáková DianaKaščáková Diana 061006 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 6 09.44
28 Kmeč RebekaKmeč Rebeka 060812 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 7 09.44
31 Šubová KarolínaŠubová Karolína 061203 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 7 09.48
32 412 Lipková SabínaLipková Sabína 041130 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 1 09.50
32 Šintajová EllaŠintajová Ella 060521 AC Kriváň Liptovský MikulášAC Kriváň Liptovský Mikuláš 2 09.50
34 Semeníková LaraSemeníková Lara 060324 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 7 09.53
34 144 Vozárová KláraVozárová Klára 060413 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 3 09.53
36 411 Jakubíková LilianaJakubíková Liliana 050215 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 1 09.54
37 Dědečková ĽubicaDědečková Ľubica 060926 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 3 09.55
38 Račková PetraRačková Petra 051030 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 7 09.58
39 199 Cvachová AlžbetaCvachová Alžbeta 070405 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 2 09.59
39 Pohančaníková MartinaPohančaníková Martina 040303 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 7 09.59
41 Ruckschlossová KarinRuckschlossová Karin 060821 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 2 09.60
42 Mandúchová LuciaMandúchová Lucia 070721 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 2 09.64
43 227 Dybalová NinaDybalová Nina 040607 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 8 09.69
44 Drevenáková KláraDrevenáková Klára 040720 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 2 09.84
45 255 Mikušová MariolaMikušová Mariola 070106 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 8 09.95
46 Paučová LeaPaučová Lea 051222 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 8 10.00
47 Svinčáková LauraSvinčáková Laura 070307 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 2 10.17
48 Švagrová KristýnaŠvagrová Kristýna 090727 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 8 10.19
49 Wittmannová EmaWittmannová Ema 070824 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 8 10.31
50 Gabčíková NelaGabčíková Nela 080702 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 8 10.33
51 Krainová KristínaKrainová Kristína 101015 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 1 10.92
52 Ovečková AnnaOvečková Anna 070915 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 8 11.39

60 m - Staršie žiačky (Finále)

Finále A (ne, 16.6.2019 - 11:25) official Vietor: +0.1 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Krotáková PetraKrotáková Petra 040328 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 4 08.10 11.00
2 Bučková BenitaBučková Benita 040928 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 5 08.15 9.00
3 Holeková KarolínaHoleková Karolína 040306 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 6 08.34 8.00
4 Simová PetraSimová Petra 041228 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 1 08.55 7.00
5 Kubošná SimonaKubošná Simona 050325 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 2 08.57 6.00
6 Bátoryová KarinBátoryová Karin 040918 AC Kriváň Liptovský MikulášAC Kriváň Liptovský Mikuláš 7 08.58 5.00
7 Urbanovská LillyUrbanovská Lilly 040714 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 08.59 4.00
8 Kaprálová TerezaKaprálová Tereza 051014 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 8 08.65 3.00
Celkom 8 pretekárov
Finále B (ne, 16.6.2019 - 11:25) official Vietor: -2.0 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Šuhajdová LenkaŠuhajdová Lenka 041110 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 5 08.66 2.00
2 Duháčková AlexandraDuháčková Alexandra 070125 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 7 08.75 1.00
3 Hudecová EmmaHudecová Emma 071014 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 6 08.88
4 Jamborová LuciaJamborová Lucia 040123 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2 08.88
5 Aydin Dajana MaryAydin Dajana Mary 060312 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 3 08.95
6 Holecová AdrianaHolecová Adriana 051031 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 08.99
7 Ďurišová PetraĎurišová Petra 070703 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 8 09.10
8 Mačňáková SáraMačňáková Sára 051106 TJ A FbO Nižná nad OravouTJ A FbO Nižná nad Oravou 1 09.14
Celkom 8 pretekárov

150 m - Starší žiaci (Beh)

Beh 01 (ne, 16.6.2019 - 13:15) official Vietor: -0.9 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Sádecký SebastiánSádecký Sebastián 051225 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 5 18.05 11.00
2 Franek RichardFranek Richard 040419 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 6 18.21 9.00
3 Lipták AurelLipták Aurel 041019 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 7 19.41 8.00
4 Nosáľ TomášNosáľ Tomáš 040728 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 19.68 7.00
5 Lörinc LukášLörinc Lukáš 041118 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 3 20.09 6.00
6 Gejdoš AdamGejdoš Adam 051022 TJ A FbO Nižná nad OravouTJ A FbO Nižná nad Oravou 1 21.88
8 Balent SamuelBalent Samuel 060302 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 8 22.95
Gura DominikGura Dominik 050928 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 2 DNS
Celkom 8 pretekárov
Beh 02 (ne, 16.6.2019 - 13:15) official Vietor: +0.7 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 349 Krajči DominikKrajči Dominik 051220 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 5 20.64 5.00
2 Chovanec MartinChovanec Martin 070803 AC Kriváň Liptovský MikulášAC Kriváň Liptovský Mikuláš 6 20.95 3.00
3 372 Bizoň BranislavBizoň Branislav 050830 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 7 20.96 2.00
4 Kováč MartinKováč Martin 060527 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 4 21.26 1.00
5 Hyžinský RomanHyžinský Roman 050819 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 1 21.33
6 Luka JakubLuka Jakub 060318 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 21.37
7 Havaš MatúšHavaš Matúš 080211 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 8 21.75
8 Kaprál MatejKaprál Matej 051014 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 2 22.07
Celkom 8 pretekárov
Beh 03 (ne, 16.6.2019 - 13:15) official Vietor: -1.9 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Liška JaroslavLiška Jaroslav 051224 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 7 22.15
2 Kucbel DávidKucbel Dávid 061014 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 4 22.37
3 Michlík RichardMichlík Richard 060110 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 5 22.47
4 Katona MichalKatona Michal 060717 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 6 22.49
5 131 Šlúch IvanŠlúch Ivan 061103 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 3 22.94
6 Višňovský MichalVišňovský Michal 060624 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 8 23.90
7 Regináč TimotejRegináč Timotej 071220 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 2 24.55
Bašo JakubBašo Jakub 051003 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 1 DNF
Celkom 8 pretekárov
Beh 04 (ne, 16.6.2019 - 13:15) official Vietor: -1.2 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
MS Timko TomášTimko Tomáš 020226 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 3 18.58
2 Janík FilipJaník Filip 050808 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 5 20.65 4.00
3 Stanislav MatejStanislav Matej 070704 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 6 22.21
4 Schrimpel LiborSchrimpel Libor 070327 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 4 30.05
Celkom 4 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Sádecký SebastiánSádecký Sebastián 051225 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 5 18.05 11.00
2 Franek RichardFranek Richard 040419 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 6 18.21 9.00
3 Timko TomášTimko Tomáš 020226 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 3 18.58
4 Lipták AurelLipták Aurel 041019 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 7 19.41 8.00
5 Nosáľ TomášNosáľ Tomáš 040728 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 19.68 7.00
6 Lörinc LukášLörinc Lukáš 041118 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 3 20.09 6.00
7 349 Krajči DominikKrajči Dominik 051220 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 5 20.64 5.00
8 Janík FilipJaník Filip 050808 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 5 20.65 4.00
9 Chovanec MartinChovanec Martin 070803 AC Kriváň Liptovský MikulášAC Kriváň Liptovský Mikuláš 6 20.95 3.00
10 372 Bizoň BranislavBizoň Branislav 050830 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 7 20.96 2.00
11 Kováč MartinKováč Martin 060527 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 4 21.26 1.00
12 Hyžinský RomanHyžinský Roman 050819 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 1 21.33
13 Luka JakubLuka Jakub 060318 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 21.37
14 Havaš MatúšHavaš Matúš 080211 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 8 21.75
15 Gejdoš AdamGejdoš Adam 051022 TJ A FbO Nižná nad OravouTJ A FbO Nižná nad Oravou 1 21.88
16 Kaprál MatejKaprál Matej 051014 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 2 22.07
17 Liška JaroslavLiška Jaroslav 051224 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 7 22.15
18 Stanislav MatejStanislav Matej 070704 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 6 22.21
19 Kucbel DávidKucbel Dávid 061014 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 4 22.37
20 Michlík RichardMichlík Richard 060110 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 5 22.47
21 Katona MichalKatona Michal 060717 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 6 22.49
22 131 Šlúch IvanŠlúch Ivan 061103 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 3 22.94
23 Balent SamuelBalent Samuel 060302 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 8 22.95
24 Višňovský MichalVišňovský Michal 060624 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 8 23.90
25 Regináč TimotejRegináč Timotej 071220 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 2 24.55
26 Schrimpel LiborSchrimpel Libor 070327 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 4 30.05
Gura DominikGura Dominik 050928 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 2 DNS
Bašo JakubBašo Jakub 051003 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 1 DNF

150 m - Staršie žiačky (Beh)

Beh 01 (ne, 16.6.2019 - 13:30) official Vietor: +0.5 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Krotáková PetraKrotáková Petra 040328 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 5 19.36 11.00
2 Bučková BenitaBučková Benita 040928 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 19.45 9.00
3 Holeková KarolínaHoleková Karolína 040306 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 6 20.23 8.00
4 Bátoryová KarinBátoryová Karin 040918 AC Kriváň Liptovský MikulášAC Kriváň Liptovský Mikuláš 7 20.34 7.00
5 Simová PetraSimová Petra 041228 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 3 20.59 6.00
6 Samčíková EmmaSamčíková Emma 060301 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2 20.64 5.00
7 Šuhajdová LenkaŠuhajdová Lenka 041110 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 1 20.87 3.00
8 Kaprálová TerezaKaprálová Tereza 051014 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 8 21.03 1.00
Celkom 8 pretekárov
Beh 02 (ne, 16.6.2019 - 13:30) official Vietor: +0.3 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Černáková ValentínaČernáková Valentína 070308 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 4 20.68 4.00
2 Aydin Dajana MaryAydin Dajana Mary 060312 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 5 20.90 2.00
3 Hudecová EmmaHudecová Emma 071014 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 8 21.18
4 Duháčková AlexandraDuháčková Alexandra 070125 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 6 21.21
5 Jamborová LuciaJamborová Lucia 040123 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 7 21.34
6 265 Klementisová TeréziaKlementisová Terézia 040317 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 2 21.47
7 32 Halčinová DanielaHalčinová Daniela 050608 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 1 21.53
8 Mikuštiaková MiaMikuštiaková Mia 060520 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 21.77
Celkom 8 pretekárov
Beh 03 (ne, 16.6.2019 - 13:30) official Vietor: +0.9 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Mačňáková SáraMačňáková Sára 051106 TJ A FbO Nižná nad OravouTJ A FbO Nižná nad Oravou 1 21.49
2 Kmeč EmmaKmeč Emma 080326 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 4 21.50
3 Ďurišová PetraĎurišová Petra 070703 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 2 21.67
4 Tamasiová ŠarlotaTamasiová Šarlota 050713 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 5 21.69
5 Magnerová PetraMagnerová Petra 050719 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 8 21.91
6 Dzurušová NinaDzurušová Nina 050615 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 6 22.23
7 Daňová PetraDaňová Petra 040907 TJ A FbO Nižná nad OravouTJ A FbO Nižná nad Oravou 3 22.37
8 147 Papicskasová EmaPapicskasová Ema 050912 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 7 23.13
Celkom 8 pretekárov
Beh 04 (ne, 16.6.2019 - 13:30) official Vietor: +0.1 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Čuga EvaČuga Eva 061229 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 22.17
2 Ruckschlossová NatáliaRuckschlossová Natália 060821 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 1 22.38
3 Pápežová DanielaPápežová Daniela 051229 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 5 22.41
4 Trlíková StanislavaTrlíková Stanislava 070925 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 6 22.46
5 Gottwaldová SofiaGottwaldová Sofia 060109 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 8 22.67
6 Kaščáková DianaKaščáková Diana 061006 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 7 22.82
7 159 Lukáčová NatáliaLukáčová Natália 071104 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2 23.60
8 89 Repková MonikaRepková Monika 040213 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 4 23.66
Celkom 8 pretekárov
Beh 05 (ne, 16.6.2019 - 13:30) official Vietor: -1.2 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 251 Michaličková ŠtefániaMichaličková Štefánia 070321 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 2 22.80
2 Šintajová EllaŠintajová Ella 060521 AC Kriváň Liptovský MikulášAC Kriváň Liptovský Mikuláš 6 23.08
3 Račková PetraRačková Petra 051030 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 4 23.28
4 Drabinová TamaraDrabinová Tamara 070513 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 5 23.63
5 Kmeč RebekaKmeč Rebeka 060812 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 8 23.78
6 Drevenáková KláraDrevenáková Klára 040720 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 1 23.92
7 Semeníková LaraSemeníková Lara 060324 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 7 24.14
8 Kučeráková KristínaKučeráková Kristína 050811 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 3 24.41
Celkom 8 pretekárov
Beh 06 (ne, 16.6.2019 - 13:30) official Vietor: +0.2 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Mandúchová LuciaMandúchová Lucia 070721 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 7 23.45
2 Balážová VanesaBalážová Vanesa 071016 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 3 24.54
3 Mešťanová SofiaMešťanová Sofia 061019 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 4 25.10
4 Jechová HanaJechová Hana 051026 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 6 25.12
5 Svinčáková LauraSvinčáková Laura 070307 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 8 25.73
6 Švagrová KristýnaŠvagrová Kristýna 090727 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 1 26.22
7 Ovečková AnnaOvečková Anna 070915 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 2 27.77
Jurenová VanesaJurenová Vanesa 040203 TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín 5 DNS
Celkom 8 pretekárov
Beh 07 (ne, 16.6.2019 - 13:30) official Vietor: -0.5 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
MS Turičíková MáriaTuričíková Mária 030919 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 19.84
2 Chukwu Agu LesiaChukwu Agu Lesia 060825 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 5 21.45
MS Tatarková NikolaTatarková Nikola 090310 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 8 23.19
4 Wittmannová EmaWittmannová Ema 070824 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 7 25.38
Sedliaková KatarínaSedliaková Katarína 040629 TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín 4 DNS
Smolková EmaSmolková Ema 040207 TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín 6 DNS
Celkom 6 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Krotáková PetraKrotáková Petra 040328 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 5 19.36 11.00
2 Bučková BenitaBučková Benita 040928 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 19.45 9.00
3 Turičíková MáriaTuričíková Mária 030919 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 19.84
4 Holeková KarolínaHoleková Karolína 040306 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 6 20.23 8.00
5 Bátoryová KarinBátoryová Karin 040918 AC Kriváň Liptovský MikulášAC Kriváň Liptovský Mikuláš 7 20.34 7.00
6 Simová PetraSimová Petra 041228 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 3 20.59 6.00
7 Samčíková EmmaSamčíková Emma 060301 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2 20.64 5.00
8 Černáková ValentínaČernáková Valentína 070308 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 4 20.68 4.00
9 Šuhajdová LenkaŠuhajdová Lenka 041110 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 1 20.87 3.00
10 Aydin Dajana MaryAydin Dajana Mary 060312 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 5 20.90 2.00
11 Kaprálová TerezaKaprálová Tereza 051014 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 8 21.03 1.00
12 Hudecová EmmaHudecová Emma 071014 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 8 21.18
13 Duháčková AlexandraDuháčková Alexandra 070125 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 6 21.21
14 Jamborová LuciaJamborová Lucia 040123 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 7 21.34
15 Chukwu Agu LesiaChukwu Agu Lesia 060825 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 5 21.45
16 265 Klementisová TeréziaKlementisová Terézia 040317 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 2 21.47
17 Mačňáková SáraMačňáková Sára 051106 TJ A FbO Nižná nad OravouTJ A FbO Nižná nad Oravou 1 21.49
18 Kmeč EmmaKmeč Emma 080326 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 4 21.50
19 32 Halčinová DanielaHalčinová Daniela 050608 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 1 21.53
20 Ďurišová PetraĎurišová Petra 070703 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 2 21.67
21 Tamasiová ŠarlotaTamasiová Šarlota 050713 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 5 21.69
22 Mikuštiaková MiaMikuštiaková Mia 060520 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 21.77
23 Magnerová PetraMagnerová Petra 050719 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 8 21.91
24 Čuga EvaČuga Eva 061229 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 22.17
25 Dzurušová NinaDzurušová Nina 050615 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 6 22.23
26 Daňová PetraDaňová Petra 040907 TJ A FbO Nižná nad OravouTJ A FbO Nižná nad Oravou 3 22.37
27 Ruckschlossová NatáliaRuckschlossová Natália 060821 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 1 22.38
28 Pápežová DanielaPápežová Daniela 051229 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 5 22.41
29 Trlíková StanislavaTrlíková Stanislava 070925 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 6 22.46
30 Gottwaldová SofiaGottwaldová Sofia 060109 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 8 22.67
31 251 Michaličková ŠtefániaMichaličková Štefánia 070321 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 2 22.80
32 Kaščáková DianaKaščáková Diana 061006 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 7 22.82
33 Šintajová EllaŠintajová Ella 060521 AC Kriváň Liptovský MikulášAC Kriváň Liptovský Mikuláš 6 23.08
34 147 Papicskasová EmaPapicskasová Ema 050912 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 7 23.13
35 Tatarková NikolaTatarková Nikola 090310 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 8 23.19
36 Račková PetraRačková Petra 051030 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 4 23.28
37 Mandúchová LuciaMandúchová Lucia 070721 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 7 23.45
38 159 Lukáčová NatáliaLukáčová Natália 071104 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2 23.60
39 Drabinová TamaraDrabinová Tamara 070513 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 5 23.63
40 89 Repková MonikaRepková Monika 040213 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 4 23.66
41 Kmeč RebekaKmeč Rebeka 060812 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 8 23.78
42 Drevenáková KláraDrevenáková Klára 040720 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 1 23.92
43 Semeníková LaraSemeníková Lara 060324 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 7 24.14
44 Kučeráková KristínaKučeráková Kristína 050811 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 3 24.41
45 Balážová VanesaBalážová Vanesa 071016 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 3 24.54
46 Mešťanová SofiaMešťanová Sofia 061019 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 4 25.10
47 Jechová HanaJechová Hana 051026 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 6 25.12
48 Wittmannová EmaWittmannová Ema 070824 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 7 25.38
49 Svinčáková LauraSvinčáková Laura 070307 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 8 25.73
50 Švagrová KristýnaŠvagrová Kristýna 090727 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 1 26.22
51 Ovečková AnnaOvečková Anna 070915 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 2 27.77
Jurenová VanesaJurenová Vanesa 040203 TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín 5 DNS
Sedliaková KatarínaSedliaková Katarína 040629 TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín 4 DNS
Smolková EmaSmolková Ema 040207 TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín 6 DNS

300 m - Starší žiaci (Beh)

Beh 01 (ne, 16.6.2019 - 12:45) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
MS Timko TomášTimko Tomáš 020226 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4 39.38
2 Hudec MatejHudec Matej 040718 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 5 40.28 11.00
3 Nosáľ TomášNosáľ Tomáš 040728 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 6 40.75 9.00
4 Lörinc LukášLörinc Lukáš 041118 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 3 44.71 8.00
5 300 Šupina PavolŠupina Pavol 060916 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 2 49.50 7.00
Danihlík AndrejDanihlík Andrej 040223 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 7 DNS
Celkom 6 pretekárov
Beh 02 (ne, 16.6.2019 - 12:45) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Kubovčík JaroslavKubovčík Jaroslav 040526 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 6 43.30 8.00
2 Duchoslav PeterDuchoslav Peter 050314 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 5 43.71 7.00
3 300 Korenčík TadeášKorenčík Tadeáš 070913 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 4 48.56 5.00
4 Regináč TimotejRegináč Timotej 071220 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 52.86 3.00
Celkom 4 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Timko TomášTimko Tomáš 020226 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4 39.38
2 Hudec MatejHudec Matej 040718 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 5 40.28 11.00
3 Nosáľ TomášNosáľ Tomáš 040728 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 6 40.75 9.00
4 Kubovčík JaroslavKubovčík Jaroslav 040526 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 6 43.30 8.00
5 Duchoslav PeterDuchoslav Peter 050314 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 5 43.71 7.00
6 Lörinc LukášLörinc Lukáš 041118 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 3 44.71 8.00
7 300 Korenčík TadeášKorenčík Tadeáš 070913 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 4 48.56 5.00
8 300 Šupina PavolŠupina Pavol 060916 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 2 49.50 7.00
9 Regináč TimotejRegináč Timotej 071220 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 52.86 3.00
Danihlík AndrejDanihlík Andrej 040223 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 7 DNS

300 m - Staršie žiačky (Beh)

Beh 01 (ne, 16.6.2019 - 13:00) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Krotáková PetraKrotáková Petra 040328 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 5 43.62 11.00
2 Samčíková EmmaSamčíková Emma 060301 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 45.25 9.00
3 Urbanovská LillyUrbanovská Lilly 040714 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 45.59 8.00
4 Simová PetraSimová Petra 041228 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 6 46.05 7.00
5 266 Marčeková ViktóriaMarčeková Viktória 040123 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 7 46.52 6.00
6 Martinčeková EmmaMartinčeková Emma 041002 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 1 46.83 5.00
7 Kubošná SimonaKubošná Simona 050325 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 8 48.40 4.00
8 Gerátová NinaGerátová Nina 070224 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 2 49.36 3.00
Celkom 8 pretekárov
Beh 02 (ne, 16.6.2019 - 13:00) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Uhliarová DominikaUhliarová Dominika 040718 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 5 45.94 7.00
2 250 Kováčiková NikolaKováčiková Nikola 061118 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 2 48.74
3 Huťková HenrietaHuťková Henrieta 041202 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 7 50.85
4 Novotná ZuzanaNovotná Zuzana 040318 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 51.50
5 Pohančaníková MartinaPohančaníková Martina 040303 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 3 53.86
6 Jechová HanaJechová Hana 051026 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 6 54.52
7 Mešťanová SofiaMešťanová Sofia 061019 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 8 55.42
8 Dědečková ĽubicaDědečková Ľubica 060926 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 1 56.70
Celkom 8 pretekárov
Beh 03 (ne, 16.6.2019 - 13:00) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Holecová AdrianaHolecová Adriana 051031 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 5 47.14 3.00
2 Chukwu Agu LesiaChukwu Agu Lesia 060825 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 48.10 2.00
MS Skybiková AnetaSkybiková Aneta 061206 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 6 50.56
Celkom 3 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Krotáková PetraKrotáková Petra 040328 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 5 43.62 11.00
2 Samčíková EmmaSamčíková Emma 060301 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 45.25 9.00
3 Urbanovská LillyUrbanovská Lilly 040714 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 45.59 8.00
4 Uhliarová DominikaUhliarová Dominika 040718 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 5 45.94 7.00
5 Simová PetraSimová Petra 041228 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 6 46.05 7.00
6 266 Marčeková ViktóriaMarčeková Viktória 040123 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 7 46.52 6.00
7 Martinčeková EmmaMartinčeková Emma 041002 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 1 46.83 5.00
8 Holecová AdrianaHolecová Adriana 051031 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 5 47.14 3.00
9 Chukwu Agu LesiaChukwu Agu Lesia 060825 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 48.10 2.00
10 Kubošná SimonaKubošná Simona 050325 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 8 48.40 4.00
11 250 Kováčiková NikolaKováčiková Nikola 061118 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 2 48.74
12 Gerátová NinaGerátová Nina 070224 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 2 49.36 3.00
13 Skybiková AnetaSkybiková Aneta 061206 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 6 50.56
14 Huťková HenrietaHuťková Henrieta 041202 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 7 50.85
15 Novotná ZuzanaNovotná Zuzana 040318 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 51.50
16 Pohančaníková MartinaPohančaníková Martina 040303 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 3 53.86
17 Jechová HanaJechová Hana 051026 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 6 54.52
18 Mešťanová SofiaMešťanová Sofia 061019 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 8 55.42
19 Dědečková ĽubicaDědečková Ľubica 060926 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 1 56.70

800 m - Starší žiaci

(ne, 16.6.2019 - 11:30) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 131 Šlúch IvanŠlúch Ivan 061103 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 4 2:25.13 11.00
2 372 Bizoň BranislavBizoň Branislav 050830 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 7 2:35.39 9.00
3 349 Krajči DominikKrajči Dominik 051220 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 5 2:35.45 8.00
4 366 Jankovský AdamJankovský Adam 050805 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 6 2:42.01 7.00
5 355 Jakuš MatejJakuš Matej 051214 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 3 2:43.10 6.00
6 300 Korenčík TadeášKorenčík Tadeáš 070913 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 8 2:44.39 5.00
7 132 Fuchs MichalFuchs Michal 070604 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 2 2:53.20 4.00
Celkom 7 pretekárov

800 m - Staršie žiačky (Beh)

Beh 01 (ne, 16.6.2019 - 11:40) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 266 Marčeková ViktóriaMarčeková Viktória 040123 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 1 2:34.88 11.00
2 265 Klementisová TeréziaKlementisová Terézia 040317 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 2 2:38.50 9.00
3 254 Čurajová VeronikaČurajová Veronika 051101 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 3 2:38.51 8.00
4 251 Michaličková ŠtefániaMichaličková Štefánia 070321 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 4 2:44.93 7.00
5 89 Repková MonikaRepková Monika 040213 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 8 2:46.57 4.00
6 199 Cvachová AlžbetaCvachová Alžbeta 070405 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 5 2:48.00 2.00
7 32 Halčinová DanielaHalčinová Daniela 050608 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 6 2:53.54
8 159 Lukáčová NatáliaLukáčová Natália 071104 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 7 2:54.08
9 142 Belica MiaBelica Mia 070501 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 2 2:56.34
10 255 Mikušová MariolaMikušová Mariola 070106 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 6 3:04.43
Celkom 10 pretekárov
Beh 02 (ne, 16.6.2019 - 11:40) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 415 Ivaničová VivieneIvaničová Viviene 070930 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 6 2:45.13 6.00
2 266 Frlickova FrederikaFrlickova Frederika 061031 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 5 2:46.30 5.00
3 70 Magurová LuisaMagurová Luisa 070217 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 8 2:47.82 3.00
4 250 Kováčiková NikolaKováčiková Nikola 061118 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 7 2:50.43 1.00
5 58 Hvorková ElaHvorková Ela 080720 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 4 2:52.86
MS 411 Jakubíková LilianaJakubíková Liliana 050215 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 3 2:53.93
MS 412 Lipková SabínaLipková Sabína 041130 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 2 3:25.29
147 Papicskasová EmaPapicskasová Ema 050912 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 1 DNF
Celkom 8 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 266 Marčeková ViktóriaMarčeková Viktória 040123 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 1 2:34.88 11.00
2 265 Klementisová TeréziaKlementisová Terézia 040317 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 2 2:38.50 9.00
3 254 Čurajová VeronikaČurajová Veronika 051101 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 3 2:38.51 8.00
4 251 Michaličková ŠtefániaMichaličková Štefánia 070321 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 4 2:44.93 7.00
5 415 Ivaničová VivieneIvaničová Viviene 070930 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 6 2:45.13 6.00
6 266 Frlickova FrederikaFrlickova Frederika 061031 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 5 2:46.30 5.00
7 89 Repková MonikaRepková Monika 040213 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 8 2:46.57 4.00
8 70 Magurová LuisaMagurová Luisa 070217 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 8 2:47.82 3.00
9 199 Cvachová AlžbetaCvachová Alžbeta 070405 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 5 2:48.00 2.00
10 250 Kováčiková NikolaKováčiková Nikola 061118 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 7 2:50.43 1.00
11 58 Hvorková ElaHvorková Ela 080720 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 4 2:52.86
12 32 Halčinová DanielaHalčinová Daniela 050608 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 6 2:53.54
13 411 Jakubíková LilianaJakubíková Liliana 050215 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 3 2:53.93
14 159 Lukáčová NatáliaLukáčová Natália 071104 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 7 2:54.08
15 142 Belica MiaBelica Mia 070501 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 2 2:56.34
16 255 Mikušová MariolaMikušová Mariola 070106 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 6 3:04.43
17 412 Lipková SabínaLipková Sabína 041130 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 2 3:25.29
147 Papicskasová EmaPapicskasová Ema 050912 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 1 DNF

2000 m - Staršie žiačky

(ne, 16.6.2019 - 12:15) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 89 Kubovčíková HankaKubovčíková Hanka 070810 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 4 8:02.50 11.00
2 144 Vozárová KláraVozárová Klára 060413 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 6 8:11.63 9.00
3 148 Urgelová ViktóriaUrgelová Viktória 040219 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 5 8:20.85 8.00
4 142 Kubicová KarolinaKubicová Karolina 060926 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 2 8:51.04 7.00
5 199 Líškayová LenkaLíškayová Lenka 060727 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 7 9:40.27 6.00
6 255 Jánošíková ChiaraJánošíková Chiara 060906 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 3 9:52.92 5.00
7 265 Bobaľová AdrianaBobaľová Adriana 070908 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 8 10:43.42 4.00
MS 267 Krainová NatáliaKrainová Natália 070825 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 1 11:04.03
Celkom 8 pretekárov

3000 m - Starší žiaci

(ne, 16.6.2019 - 11:50) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 132 Macko PeterMacko Peter 051226 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 7 11:54.21 11.00
2 349 Boško DenisBoško Denis 040326 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 5 12:48.83 9.00
3 300 Šupina PavolŠupina Pavol 060916 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 4 14:09.30 8.00
4 372 Gál HugoGál Hugo 060902 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 6 14:12.17 7.00
5 355 Henček ViktorHenček Viktor 060513 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 3 14:16.88 6.00
Celkom 5 pretekárov

100 m prekážok [83,8cm] - Starší žiaci (Beh)

Beh 01 (ne, 16.6.2019 - 10:00) official Vietor: +0.2 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Štedrák KristiánŠtedrák Kristián 050413 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 4 19.56 9.00
2 Kubiš JakubKubiš Jakub 050513 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 19.59 8.00
3 355 Jakuš MatejJakuš Matej 051214 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 7 19.76 7.00
4 159 Hradňanský TobiasHradňanský Tobias 040420 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 6 19.92 6.00
5 Ambrózi Andrej GustávAmbrózi Andrej Gustáv 061207 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 2 20.55 5.00
Danihlík AndrejDanihlík Andrej 040223 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 5 DNS
Celkom 6 pretekárov
Beh 02 (ne, 16.6.2019 - 10:00) official Vietor: -0.7 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Čapliar FilipČapliar Filip 041204 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 4 17.58 11.00
2 372 Gál HugoGál Hugo 060902 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 6 21.43 4.00
3 Pohorelec TomášPohorelec Tomáš 070417 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 5 22.62 3.00
Celkom 3 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Čapliar FilipČapliar Filip 041204 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 4 17.58 11.00
2 Štedrák KristiánŠtedrák Kristián 050413 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 4 19.56 9.00
3 Kubiš JakubKubiš Jakub 050513 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 19.59 8.00
4 355 Jakuš MatejJakuš Matej 051214 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 7 19.76 7.00
5 159 Hradňanský TobiasHradňanský Tobias 040420 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 6 19.92 6.00
6 Ambrózi Andrej GustávAmbrózi Andrej Gustáv 061207 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 2 20.55 5.00
7 372 Gál HugoGál Hugo 060902 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 6 21.43 4.00
8 Pohorelec TomášPohorelec Tomáš 070417 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 5 22.62 3.00
Danihlík AndrejDanihlík Andrej 040223 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 5 DNS

100 m prekážok [76,2cm-8,20m] - Staršie žiačky (Beh)

Beh 01 (ne, 16.6.2019 - 10:15) official Vietor: +0.2 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Perončíková PaulaPerončíková Paula 061223 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 5 15.49 11.00
2 Krajčová NinaKrajčová Nina 040811 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 4 17.24 9.00
3 Daňová PetraDaňová Petra 040907 TJ A FbO Nižná nad OravouTJ A FbO Nižná nad Oravou 3 18.47 8.00
Fapšová VeronikaFapšová Veronika 050313 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 6 DNF
Černáková ViktóriaČernáková Viktória 040919 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 7 DNF
Celkom 5 pretekárov
Beh 02 (ne, 16.6.2019 - 10:15) official Vietor: +1.6 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Braciníková NatáliaBraciníková Natália 040919 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 5 22.12 7.00
Horňáková TamaraHorňáková Tamara 070209 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 4 DNF
Celkom 2 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Perončíková PaulaPerončíková Paula 061223 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 5 15.49 11.00
2 Krajčová NinaKrajčová Nina 040811 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 4 17.24 9.00
3 Daňová PetraDaňová Petra 040907 TJ A FbO Nižná nad OravouTJ A FbO Nižná nad Oravou 3 18.47 8.00
4 Braciníková NatáliaBraciníková Natália 040919 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 5 22.12 7.00
Fapšová VeronikaFapšová Veronika 050313 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 6 DNF
Černáková ViktóriaČernáková Viktória 040919 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 7 DNF
Horňáková TamaraHorňáková Tamara 070209 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 4 DNF

300 m prekážok [76,2 cm] - Starší žiaci (Beh)

Beh 01 (ne, 16.6.2019 - 13:45) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Hudec MatejHudec Matej 040718 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 5 52.72 11.00
2 Ambrózi Andrej GustávAmbrózi Andrej Gustáv 061207 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 3 54.27 9.00
3 Kubiš JakubKubiš Jakub 050513 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 4 56.42 6.00
4 412 Pokrievka TomášPokrievka Tomáš 051003 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 6 58.53 4.00
5 Bugr JaroslavBugr Jaroslav 060505 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 7 58.57 3.00
Celkom 5 pretekárov
Beh 02 (ne, 16.6.2019 - 13:45) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Kopček MichalKopček Michal 060327 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 4 55.32 8.00
2 Kuriš JozefKuriš Jozef 050619 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 6 56.27 7.00
3 372 Gál HugoGál Hugo 060902 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 5 58.25 5.00
4 Štedrák KristiánŠtedrák Kristián 050413 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 1:02.53 2.00
Celkom 4 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Hudec MatejHudec Matej 040718 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 5 52.72 11.00
2 Ambrózi Andrej GustávAmbrózi Andrej Gustáv 061207 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 3 54.27 9.00
3 Kopček MichalKopček Michal 060327 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 4 55.32 8.00
4 Kuriš JozefKuriš Jozef 050619 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 6 56.27 7.00
5 Kubiš JakubKubiš Jakub 050513 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 4 56.42 6.00
6 372 Gál HugoGál Hugo 060902 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 5 58.25 5.00
7 412 Pokrievka TomášPokrievka Tomáš 051003 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 6 58.53 4.00
8 Bugr JaroslavBugr Jaroslav 060505 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 7 58.57 3.00
9 Štedrák KristiánŠtedrák Kristián 050413 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 1:02.53 2.00

300 m prekážok [76,2 cm] - Staršie žiačky (Beh)

Beh 01 (ne, 16.6.2019 - 14:00) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Perončíková PaulaPerončíková Paula 061223 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 5 48.64 11.00
2 250 Lukašíková BeátaLukašíková Beáta 060428 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 4 52.78 9.00
3 58 Krajčíková NinaKrajčíková Nina 041008 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 3 54.57 8.00
4 Krajčová NinaKrajčová Nina 040811 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 6 55.39 7.00
5 411 Kubovčíková KatarínaKubovčíková Katarína 051116 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 7 55.61 6.00
6 Huťková HenrietaHuťková Henrieta 041202 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 8 57.57 5.00
7 Marčišinová MiaMarčišinová Mia 060130 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 1 1:01.55
8 Nepšinská EmaNepšinská Ema 050812 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 2 1:01.64
Celkom 8 pretekárov
Beh 02 (ne, 16.6.2019 - 14:00) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Černáková ViktóriaČernáková Viktória 040919 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 5 57.90 4.00
2 70 Magurová LuisaMagurová Luisa 070217 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 2 59.53 3.00
3 266 Frlickova FrederikaFrlickova Frederika 061031 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 7 1:00.09 2.00
4 142 Belica MiaBelica Mia 070501 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 6 1:00.43 1.00
5 227 Dybalová NinaDybalová Nina 040607 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 4 1:00.58
6 Odrobiňáková BarboraOdrobiňáková Barbora 040710 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 3 1:01.36
7 Najdeková LindaNajdeková Linda 040316 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 8 1:02.89
8 Paštrnáková GabrielaPaštrnáková Gabriela 040419 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 1 1:04.76
Celkom 8 pretekárov
Beh 03 (ne, 16.6.2019 - 14:00) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 58 Hvorková ElaHvorková Ela 080720 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 4 1:01.54
MS Viležinská SofiaViležinská Sofia 060720 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 6 1:07.47
Horňáková TamaraHorňáková Tamara 070209 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 5 DNS
Celkom 3 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Perončíková PaulaPerončíková Paula 061223 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 5 48.64 11.00
2 250 Lukašíková BeátaLukašíková Beáta 060428 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 4 52.78 9.00
3 58 Krajčíková NinaKrajčíková Nina 041008 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 3 54.57 8.00
4 Krajčová NinaKrajčová Nina 040811 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 6 55.39 7.00
5 411 Kubovčíková KatarínaKubovčíková Katarína 051116 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 7 55.61 6.00
6 Huťková HenrietaHuťková Henrieta 041202 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 8 57.57 5.00
7 Černáková ViktóriaČernáková Viktória 040919 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 5 57.90 4.00
8 70 Magurová LuisaMagurová Luisa 070217 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 2 59.53 3.00
9 266 Frlickova FrederikaFrlickova Frederika 061031 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 7 1:00.09 2.00
10 142 Belica MiaBelica Mia 070501 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 6 1:00.43 1.00
11 227 Dybalová NinaDybalová Nina 040607 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 4 1:00.58
12 Odrobiňáková BarboraOdrobiňáková Barbora 040710 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 3 1:01.36
13 58 Hvorková ElaHvorková Ela 080720 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 4 1:01.54
14 Marčišinová MiaMarčišinová Mia 060130 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 1 1:01.55
15 Nepšinská EmaNepšinská Ema 050812 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 2 1:01.64
16 Najdeková LindaNajdeková Linda 040316 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 8 1:02.89
17 Paštrnáková GabrielaPaštrnáková Gabriela 040419 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 1 1:04.76
18 Viležinská SofiaViležinská Sofia 060720 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 6 1:07.47
Horňáková TamaraHorňáková Tamara 070209 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 5 DNS

1500 m prekážok [76,2 cm] - Starší žiaci

(ne, 16.6.2019 - 12:30) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 266 Galovič MarošGalovič Maroš 040709 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 4 5:47.35 11.00
2 159 Hradňanský TobiasHradňanský Tobias 040420 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 6 6:08.40 9.00
3 251 Gandel DominikGandel Dominik 040503 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 5 6:10.06 8.00
4 415 Mitaš JozefMitaš Jozef 050125 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 6:16.05 7.00
5 131 Šváb MatejŠváb Matej 061015 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 2 6:20.00 6.00
6 412 Pokrievka TomášPokrievka Tomáš 051003 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 7 6:27.84 5.00
Celkom 6 pretekárov

1500 m prekážok [76,2 cm] - Staršie žiačky

(ne, 16.6.2019 - 12:30) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 250 Lukašíková BeátaLukašíková Beáta 060428 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 8 6:00.03 11.00
2 58 Krajčíková NinaKrajčíková Nina 041008 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 5 6:01.18 9.00
3 32 Kubáňová Anna K.Kubáňová Anna K. 071122 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 6 6:11.35 8.00
4 411 Kubovčíková KatarínaKubovčíková Katarína 051116 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 4 6:42.28 7.00
5 227 Dybalová NinaDybalová Nina 040607 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 3 6:57.12 6.00
6 254 Vorková LuciaVorková Lucia 061228 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 7 7:53.53 5.00
7 228 Bukovanová NatáliaBukovanová Natália 060225 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 2 7:57.00 4.00
Celkom 7 pretekárov

Chôdza dráha 3000 m - Starší žiaci

(ne, 16.6.2019 - 10:50) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 300 Mencel TomášMencel Tomáš 040706 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 5 14:22.49 11.00
2 132 Duda MichalDuda Michal 040304 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 4 14:33.40 9.00
3 226 Nosáľ AdamNosáľ Adam 040728 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 6 15:57.08 8.00
4 349 Pastorek RichardPastorek Richard 041111 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 7 16:49.31 7.00
6 366 Krestianko FilipKrestianko Filip 051213 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 3 17:15.95 5.00
7 372 Krištof MichalKrištof Michal 071117 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 2 22:37.79 4.00
131 Bátovský ŠimonBátovský Šimon 080226 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 8 DQ 6.00
Poznámky:
DQ pre nedovolený rozsah pretekania
Celkom 7 pretekárov

Chôdza dráha 3000 m - Staršie žiačky

(ne, 16.6.2019 - 10:50) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 251 Dudová IvanaDudová Ivana 050608 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 5 17:26.49 11.00
2 254 Brnáková BarboraBrnáková Barbora 040928 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 6 17:55.85 9.00
3 415 Jančová BibiánaJančová Bibiána 060417 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 3 18:17.55 8.00
4 32 Pastoreková HenrietaPastoreková Henrieta 060919 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 2 18:23.77 7.00
5 255 Černajová EmaČernajová Ema 050503 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 7 19:28.28 6.00
6 70 Kurucová TeréziaKurucová Terézia 050324 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 8 21:26.91 5.00
260 Poštová NinaPoštová Nina 051214 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 4 DNF
Celkom 7 pretekárov

Skok do výšky - Starší žiaci

(ne, 16.6.2019 - 10:00) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Por. Výkon 140145150155160165170173 Body
1 Macháč AdriánMacháč Adrián
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
050509 2 170 oooooxxoxoxxx 11.00
2 Šimík MartinŠimík Martin
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
050513 3 155 ooooxxx 9.00
Kopček MichalKopček Michal
CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš
060327 1 NM xxx
Celkom 3 pretekárov

Skok do výšky - Staršie žiačky

(ne, 16.6.2019 - 11:20) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Por. Výkon 125130135140145150 Body
1= Aydin Dajana MaryAydin Dajana Mary
MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom
060312 18 145 oooxooxxx 10.00
1= Uhliarová DominikaUhliarová Dominika
ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica
040718 19 145 oooxooxxx 10.00
3 Mikuštiaková MiaMikuštiaková Mia
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
060520 17 145 xooooxxoxxx 8.00
4= Bátoryová BibianaBátoryová Bibiana
BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica
050321 11 140 ooooxxx 6.00
4= Sajdáková KatarínaSajdáková Katarína
Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
040712 16 140 ooooxxx 6.00
4= Jánošíková NicolJánošíková Nicol
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
050626 13 140 ooooxxx 6.00
7 Černáková ValentínaČernáková Valentína
BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica
070308 9 135 oxoxoxxx 4.00
8 Ploransky AnnaPloransky Anna
TJ A FbO Nižná nad OravouTJ A FbO Nižná nad Oravou
040921 15 135 oxoxxoxxx 3.00
9 Čuga EvaČuga Eva
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
061229 4 130 ooxxx 2.00
10 Nepšinská EmaNepšinská Ema
AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno
050812 10 130 oxoxxx 1.00
11= Bandíková LeaBandíková Lea
TJ A FbO Nižná nad OravouTJ A FbO Nižná nad Oravou
050601 7 130 oxxoxxx
11= Pápežová DanielaPápežová Daniela
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
051229 14 130 oxxoxxx
13 142 Kubicová KarolinaKubicová Karolina
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
060926 3 125 oxxx
14 Šubová KarolínaŠubová Karolína
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
061203 5 125 xoxxx
15 Kurišová KristínaKurišová Kristína
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
040423 12 125 xxoxxx
Kultanová BeataKultanová Beata
CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš
080224 6 NM xxx
255 Jánošíková ChiaraJánošíková Chiara
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
060906 1 NM xxx
Gabčíková NelaGabčíková Nela
ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina
080702 2 NM xxx
Celkom 18 pretekárov

Skok o žrdi - Staršie žiačky

(ne, 16.6.2019 - 13:00) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Por. Výkon 160180 Body
1 Jánošíková NicolJánošíková Nicol
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
050626 5 160 oxxx 11.00
Baculáková NinaBaculáková Nina
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
051029 1 DNS
142 Kubicová KarolinaKubicová Karolina
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
060926 3 NM xxx
Viležinská SofiaViležinská Sofia
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
060720 4 NM xxx
Drabinová TamaraDrabinová Tamara
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
070513 2 NM xxx
Celkom 5 pretekárov

Skok do diaľky - Starší žiaci

(ne, 16.6.2019 - 11:50) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Por. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Franek MichalFranek Michal
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
010315 601 +0.1 m/s xx601  +0.1601 11.00
2 Lipták AurelLipták Aurel
MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom
041019 10 475 +0.2 m/s xx475  +0.2475x471  +0.9x 9.00
3 Luka JakubLuka Jakub
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
060318 6 468 +0.9 m/s 446  +0.2468  +0.9460  +0.2468451  +0.5x445  +0.3 8.00
4 Balent SamuelBalent Samuel
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
060302 7 468 +0.2 m/s 455  +0.8468  +0.2456  +0.1468412  +0.3432  +0.9x 7.00
5 Kopček MichalKopček Michal
CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš
060327 9 451 +0.3 m/s 400  +0.2449  +0.1451  +0.3451439  +0.2400  +0.3x 6.00
6 Katona MichalKatona Michal
AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno
060717 4 447 +0.3 m/s 447  +0.3416  +0.4425  +0.4447425  +0.3350  +0.2x 5.00
7 Michlík RichardMichlík Richard
Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina
060110 8 442 +0.8 m/s 442  +0.8440  +0.1415  +0.8442434  +0.3409  +0.3424  +0.9 4.00
8 Stanislav MatejStanislav Matej
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
070704 1 432 +0.5 m/s 427  +0.3430  +0.2402  +0.3430396  +0.2432  +0.5421  +0.9 3.00
9 Kucbel DávidKucbel Dávid
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
061014 5 429 +0.4 m/s 414  +0.9429  +0.4398  +0.8429370  +0.1405  +0.3410  +0.3 2.00
10 Bugr JaroslavBugr Jaroslav
ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina
060505 3 418 +0.2 m/s 405  +0.3393  +0.7418  +0.2418 1.00
11 Višňovský MichalVišňovský Michal
ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina
060624 2 363 +0.2 m/s 358  +0.1355  +0.9363  +0.2363
12 Schrimpel LiborSchrimpel Libor
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
070327 271 +0.5 m/s x271  +0.5x271
Danihlík AndrejDanihlík Andrej
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
040223 11 DNS ---0
Celkom 13 pretekárov

Skok do diaľky - Staršie žiačky

(ne, 16.6.2019 - 10:00) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Por. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Perončíková PaulaPerončíková Paula
CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš
061223 33 517 +0.2 m/s 492  +0.3486  +1.0x492517  +0.2x 11.00
2 Bieliková NatáliaBieliková Natália
MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom
060110 34 511 +1.0 m/s 510  +0.6-482  +1.3510x511  +1.0 9.00
3 Smolková EmaSmolková Ema
TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín
040207 32 498 +1.0 m/s 475  +0.4465  +0.7470  +1.3475498  +1.0492  +0.5 8.00
4 Mikuštiaková MiaMikuštiaková Mia
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
060520 31 470 +1.3 m/s 446  +0.5430  +0.2461  +0.2461470  +1.3466  +0.1 7.00
5 Fapšová VeronikaFapšová Veronika
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
050313 20 461 +0.2 m/s 424  +0.6436  +1.2441  +0.9441446  +0.4461  +0.2 6.00
6 Ploransky AnnaPloransky Anna
TJ A FbO Nižná nad OravouTJ A FbO Nižná nad Oravou
040921 26 458 +0.2 m/s 439  +1.3428  +0.9x439x458  +0.2 5.00
7 Bátoryová KarinBátoryová Karin
AC Kriváň Liptovský MikulášAC Kriváň Liptovský Mikuláš
040918 30 450 +0.7 m/s 450  +1.2x450  +0.7450446  +0.8420  +0.2 4.00
8 Martinčeková EmmaMartinčeková Emma
Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
041002 18 435 +0.6 m/s 435  +0.6401  +0.7401  +0.3435427  +0.4399  +0.5 3.00
9 415 Ivaničová VivieneIvaničová Viviene
MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom
070930 21 426 +0.5 m/s 420  +0.3426  +0.5426 2.00
10 Krajčiová NatáliaKrajčiová Natália
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
060111 24 426 +0.6 m/s 426  +0.6418  +0.2426 1.00
11 Paštrnáková GabrielaPaštrnáková Gabriela
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
040419 29 420 +1.8 m/s 403  +1.6420  +1.8420
12 250 Lukašíková BeátaLukašíková Beáta
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
060428 28 413 +0.2 m/s x413  +0.2413
13 Bandíková LeaBandíková Lea
TJ A FbO Nižná nad OravouTJ A FbO Nižná nad Oravou
050601 17 412 +1.4 m/s 412  +1.4405  +0.8412
14 Pápežová DanielaPápežová Daniela
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
051229 23 401 +0.4 m/s 401  +0.4401  +0.9401
15= Haštová NatáliaHaštová Natália
Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
050420 27 401 +0.1 m/s 401  +0.1395  +0.3401
15= Dědečková ĽubicaDědečková Ľubica
AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno
060926 15 401 +0.3 m/s 401  +0.3395  +0.9401
17 Semeníková LaraSemeníková Lara
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
060324 14 383 +0.6 m/s 336  +0.1383  +0.6383
18 Čuga EvaČuga Eva
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
061229 20 383 +0.2 m/s 317  +0.2383  +0.2383
19 147 Papicskasová EmaPapicskasová Ema
ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina
050912 22 383 +0.2 m/s x383  +0.2383
20 Drabinová TamaraDrabinová Tamara
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
070513 25 379 +0.1 m/s 379  +0.1351  +0.2379
21 Kmeč EmmaKmeč Emma
CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš
080326 16 374 +0.5 m/s 374  +0.5x374
22 Šintajová EllaŠintajová Ella
AC Kriváň Liptovský MikulášAC Kriváň Liptovský Mikuláš
060521 2 367 +0.2 m/s x367  +0.2367
23 Kurišová KristínaKurišová Kristína
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
040423 13 360 +1.0 m/s 360  +1.0358  +0.2360
24 Jurenová VanesaJurenová Vanesa
TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín
040203 9 359 +1.0 m/s 348  +0.2359  +1.0359
25 Gottwaldová SofiaGottwaldová Sofia
ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina
060109 10 359 +1.0 m/s 359  +1.0347  +1.3359
26 Balážová VanesaBalážová Vanesa
AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno
071016 12 349 +0.3 m/s x349  +0.3349
27 Sedliaková KatarínaSedliaková Katarína
TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín
040629 4 343 +1.0 m/s 343  +1.0335  +0.6343
28 Gabčíková NelaGabčíková Nela
ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina
080702 1 336 +0.2 m/s 336  +0.2313  +0.2336
29 265 Bobaľová AdrianaBobaľová Adriana
BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica
070908 11 331 +0.2 m/s 331  +0.2276  +0.1331
30 Pohančaníková MartinaPohančaníková Martina
AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno
040303 8 327 +0.1 m/s 283  -0.3327  +0.1327
31 Mandúchová LuciaMandúchová Lucia
ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina
070721 7 326 +0.1 m/s 326  +0.1315  +0.5326
32 Švagrová KristýnaŠvagrová Kristýna
ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina
090727 5 313 +0.3 m/s 313  +0.3x313
33 Svinčáková LauraSvinčáková Laura
AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno
070307 6 308 +0.0 m/s 308  +0.0x308
Tamasiová ŠarlotaTamasiová Šarlota
AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno
050713 19 NM xx0.0
Ovečková AnnaOvečková Anna
ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina
070915 3 NM xx0.0
Celkom 35 pretekárov

Vrh guľou 3 kg - Staršie žiačky

(ne, 16.6.2019 - 10:00) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Por. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Balážová IvetaBalážová Iveta
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
040316 16 09.96 08.9109.8009.2509.8009.6109.96 11.00
2 Chovanová AnnaChovanová Anna
MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom
040121 18 09.88 07.8309.6309.6109.6309.7509.88 9.00
3 Brnová DominikaBrnová Dominika
Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
050331 15 09.49 09.4907.6808.2809.4908.70x 8.00
4 Bajánková RebekaBajánková Rebeka
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
040727 17 09.48 08.2509.1809.2809.2808.8809.48 7.00
5 Lukašíková EmaLukašíková Ema
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
041022 13 09.48 08.60x09.4809.4808.9409.19 6.00
6 Kyrisová AnetaKyrisová Aneta
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
040405 12 09.30 08.3908.4209.3009.3009.0408.83 5.00
7 89 Repková MonikaRepková Monika
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
040213 14 09.12 09.1208.7108.4909.1209.0108.58 4.00
8 Čanecká PaulinaČanecká Paulina
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
040120 11 08.83 08.4608.4808.4808.4808.6808.83 3.00
9 Futáková ViktóriaFutáková Viktória
MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom
040520 10 08.21 08.1608.2108.21 2.00
10 Bartalská AlžbetaBartalská Alžbeta
CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš
040630 1 08.18 08.1808.0808.18 1.00
11 Gajdošová LijaGajdošová Lija
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
050728 8 07.26 07.2607.2607.26
12 Mlkvíková AdelaMlkvíková Adela
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
040117 9 07.21 07.2106.9207.21
13 Klabníková AlexandraKlabníková Alexandra
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
040517 2 07.02 07.02x07.02
14 Kmeč RebekaKmeč Rebeka
CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš
060812 3 06.42 06.3706.4206.42
15 254 Vorková LuciaVorková Lucia
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
061228 6 06.36 04.1906.3606.36
16 Paučová LeaPaučová Lea
AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno
051222 5 05.25 05.0205.2505.25
17 Kubíková SabínaKubíková Sabína
CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš
061111 4 04.84 04.8404.5404.84
Nikodémová KristínaNikodémová Kristína
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
050118 7 DNS 0.0
Celkom 18 pretekárov

Vrh guľou 4 kg - Starší žiaci

(ne, 16.6.2019 - 10:50) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Por. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Šujanský BorisŠujanský Boris
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
010312 5 11.64 xxx0.0xx11.64 11.00
2 Kašuba RomanKašuba Roman
TJ A FbO Nižná nad OravouTJ A FbO Nižná nad Oravou
040323 9 11.61 11.2611.6110.6311.6109.9311.4210.97 9.00
3 Čelko AdriánČelko Adrián
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
040621 1 10.98 10.9810.5310.9610.9810.3010.62x 8.00
4 Bruňo MichalBruňo Michal
CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš
050629 8 10.81 09.4810.8110.5810.8110.51x10.72 7.00
MS Michalec IgorMichalec Igor
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
030102 4 09.92 09.92xx09.92x09.77x
6 Hucan PeterHucan Peter
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
050216 7 09.22 08.3808.1108.9108.9109.2208.6708.88 6.00
7 Macháč AdriánMacháč Adrián
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
050509 3 09.14 08.9809.1408.0609.1408.9808.2008.71 5.00
8 Hyžinský RomanHyžinský Roman
CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš
050819 6 06.89 06.8406.8906.5606.89x06.00x 4.00
9 132 Macko PeterMacko Peter
CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš
051226 2 06.68 x06.6805.5706.68--- 3.00
Celkom 9 pretekárov

Hod diskom 1 kg - Starší žiaci

(ne, 16.6.2019 - 13:00) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Por. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Bruňo MichalBruňo Michal
CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš
050629 8 31.53 xx26.3926.3926.0225.3531.53 11.00
2 Čelko AdriánČelko Adrián
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
040621 2 25.88 x21.1023.3323.33x21.9525.88 9.00
3 Kašuba RomanKašuba Roman
TJ A FbO Nižná nad OravouTJ A FbO Nižná nad Oravou
040323 7 23.60 xxx0.0x19.7223.60 8.00
4 349 Boško DenisBoško Denis
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
040326 1 21.73 21.2017.9121.7321.73--- 7.00
5 Duchoslav PeterDuchoslav Peter
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
050314 6 21.27 21.2719.7218.7621.27--- 6.00
6 Hucan PeterHucan Peter
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
050216 5 20.62 18.5618.7818.7518.78x20.0820.62 5.00
Celkom 6 pretekárov

Hod diskom 1 kg - Staršie žiačky

(ne, 16.6.2019 - 11:50) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Por. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Lukašíková EmaLukašíková Ema
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
041022 13 22.93 17.7021.1119.0321.1122.93x- 11.00
2 Chovanová AnnaChovanová Anna
MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom
040121 10 22.50 22.5015.8617.7022.50x19.2719.81 9.00
3 Baculáková NinaBaculáková Nina
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
051029 7 21.50 17.3519.8720.8320.8319.5621.5020.64 8.00
4 Futáková ViktóriaFutáková Viktória
MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom
040520 12 21.27 20.59xx20.59x21.2719.41 7.00
5 Balážová IvetaBalážová Iveta
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
040316 11 20.48 20.4818.5118.7020.4820.44xx 6.00
6 Najdeková LindaNajdeková Linda
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
040316 14 19.49 19.49x17.4619.4918.40-- 5.00
7 Kyrisová AnetaKyrisová Aneta
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
040405 9 18.29 15.7317.2018.2918.2917.2018.2617.57 4.00
8 Brnová DominikaBrnová Dominika
Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
050331 2 17.25 xx17.2517.25--- 3.00
9 Paštrnáková GabrielaPaštrnáková Gabriela
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
040419 8 16.42 15.1516.4215.8316.42 2.00
10 Maceíková EmaMaceíková Ema
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
050906 4 15.51 14.9115.5114.7915.51 1.00
11 Bartalská AlžbetaBartalská Alžbeta
CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš
040630 1 13.96 12.3313.9613.0013.96
12 Kubíková SabínaKubíková Sabína
CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš
061111 3 13.77 12.7213.77x13.77
13 Mlkvíková AdelaMlkvíková Adela
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
040117 5 12.86 12.2012.86x12.86
Nikodémová KristínaNikodémová Kristína
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
050118 6 DNS 0.0
Celkom 14 pretekárov

Hod diskom 1,5 kg - Dorastenci

(ne, 16.6.2019 - 13:00) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Por. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
MS Michalec IgorMichalec Igor
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
030102 3 21.78 21.7821.64x21.78---
Celkom 1 pretekárov

Hod diskom 1,75 kg - Juniori

(ne, 16.6.2019 - 13:00) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Por. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
MS Šujanský BorisŠujanský Boris
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
010312 4 28.28 27.7828.2827.3028.28---
Celkom 1 pretekárov

Hod kladivom 3 kg - Staršie žiačky

(ne, 16.6.2019 - 10:50) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Por. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Balážová IvetaBalážová Iveta
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
040316 13 28.50 27.2327.4224.8927.4228.5026.0524.88 11.00
2 Čanecká PaulinaČanecká Paulina
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
040120 12 23.69 22.3123.6922.9323.6921.5822.0221.51 9.00
3 Futáková ViktóriaFutáková Viktória
MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom
040520 11 22.88 22.8822.0021.4822.8822.3821.4622.80 8.00
4 Kyrisová AnetaKyrisová Aneta
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
040405 10 22.87 22.2020.7421.0822.2022.0522.8721.58 7.00
5 Chovanová AnnaChovanová Anna
MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom
040121 9 21.88 19.6821.88x21.8820.0519.53x 6.00
6 Bajánková RebekaBajánková Rebeka
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
040727 6 21.01 17.64x19.3819.3820.3421.0119.86 5.00
7 Odrobiňáková BarboraOdrobiňáková Barbora
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
040710 8 20.60 19.9517.7020.6020.60xxx 4.00
8 Maceíková EmaMaceíková Ema
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
050906 7 19.34 18.82x19.0219.0217.1514.9819.34 3.00
9 Baculáková NinaBaculáková Nina
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
051029 5 18.11 18.1117.41x18.11 2.00
10 Gajdošová LijaGajdošová Lija
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
050728 4 15.54 15.2715.5415.0415.54 1.00
MS Viležinská SofiaViležinská Sofia
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
060720 2 15.07 x15.07x15.07
12 Kubíková SabínaKubíková Sabína
CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš
061111 1 13.92 xx13.9213.92
13 Harvancová RadoslavaHarvancová Radoslava
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
050531 3 13.64 13.6413.3513.3713.64
Celkom 13 pretekárov

Hod kladivom 4 kg - Starší žiaci

(ne, 16.6.2019 - 10:00) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Por. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Čelko AdriánČelko Adrián
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
040621 1 28.62 28.5128.0926.3428.5128.6226.8527.32 11.00
2 Rúrik DavideRúrik Davide
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
040913 5 24.40 24.2521.1524.4024.40-23.59x 9.00
3 159 Hradňanský TobiasHradňanský Tobias
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
040420 3 23.15 23.1522.2421.7023.1522.7021.45x 8.00
4 Hucan PeterHucan Peter
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
050216 4 21.48 x19.94x19.94x21.48x 7.00
5 251 Gandel DominikGandel Dominik
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
040503 2 19.74 18.2318.49x18.4918.97x19.74 6.00
Celkom 5 pretekárov

Hod oštepom 500 g - Staršie žiačky

(ne, 16.6.2019 - 13:00) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Por. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Bieliková NatáliaBieliková Natália
MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom
060110 15 28.49 25.2225.5228.4928.4925.8525.4926.86 11.00
2 Brnová DominikaBrnová Dominika
Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
050331 9 28.11 25.2123.9822.2125.2121.9728.1128.07 9.00
3 Klabníková AlexandraKlabníková Alexandra
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
040517 16 27.45 24.5425.9924.9625.9927.45xx 8.00
4 Lukašíková EmaLukašíková Ema
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
041022 14 27.12 27.12xx27.1223.33xx 7.00
5 Krajčová NinaKrajčová Nina
CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš
040811 10 25.54 22.47x25.5425.5422.97-- 6.00
6 Najdeková LindaNajdeková Linda
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
040316 13 24.70 21.2223.8624.7024.7023.2522.8423.93 5.00
7 58 Krajčíková NinaKrajčíková Nina
MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom
041008 12 23.80 23.8022.9221.1823.8022.76-- 4.00
8 Bajánková RebekaBajánková Rebeka
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
040727 11 21.99 21.9919.9017.9421.9919.92xx 3.00
9 Gajdošová LijaGajdošová Lija
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
050728 7 21.11 x21.11x21.11 2.00
10 Bartalská AlžbetaBartalská Alžbeta
CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš
040630 1 18.97 14.85x18.9718.97 1.00
11 Sajdáková KatarínaSajdáková Katarína
Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
040712 5 18.32 x18.32x18.32
12 Čanecká PaulinaČanecká Paulina
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
040120 8 18.10 x17.0418.1018.10
13 Bátoryová BibianaBátoryová Bibiana
BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica
050321 6 16.70 15.0414.5616.7016.70
14 Smolková EmaSmolková Ema
TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín
040207 4 15.84 14.6515.84-15.84
15 Sedliaková KatarínaSedliaková Katarína
TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín
040629 3 14.08 14.0813.11-14.08
Jurenová VanesaJurenová Vanesa
TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín
040203 2 NM xx-0.0
Celkom 16 pretekárov

Hod oštepom 600 g - Starší žiaci

(ne, 16.6.2019 - 11:50) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Por. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 266 Galovič MarošGalovič Maroš
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
040709 1 30.17 29.25x30.1730.17--- 11.00
2 Kašuba RomanKašuba Roman
TJ A FbO Nižná nad OravouTJ A FbO Nižná nad Oravou
040323 10 29.99 26.4727.2829.4029.4021.8329.9927.62 9.00
3 Čapliar FilipČapliar Filip
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
041204 8 26.67 x26.6724.5926.6723.23xx 8.00
4 Bruňo MichalBruňo Michal
CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš
050629 9 25.94 22.11x25.9425.94xx20.79 7.00
5 Hudec MatejHudec Matej
MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom
040718 2 24.45 23.57x22.7923.5724.4521.8223.72 6.00
6 366 Jankovský AdamJankovský Adam
BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica
050805 7 24.11 19.79-23.5023.5021.4518.6624.11 5.00
7 Pohorelec TomášPohorelec Tomáš
BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica
070417 5 20.01 20.01xx20.01xx16.41 4.00
8 415 Mitaš JozefMitaš Jozef
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
050125 6 18.34 18.34x14.6218.34--- 3.00
9 Šimík MartinŠimík Martin
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
050513 4 17.10 x17.10x17.10 2.00
Kubovčík JaroslavKubovčík Jaroslav
MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom
040526 3 NM xxx0.0
Celkom 10 pretekárov

4 x 60 m kluby - Starší žiaci

(ne, 16.6.2019 - 14:15) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Čapliar, Sádecký, Rúrik, Macháč Čapliar, Sádecký, Rúrik, Macháč AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 5 30.97 11.00
2 Kuriš, Boško, Galovič, Duchoslav Kuriš, Boško, Galovič, Duchoslav AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 32.80 9.00
3 366 Jankovský, Jakuš, Pohorelec, Henček Jankovský, Jakuš, Pohorelec, Henček BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 6 32.96 8.00
4 Šimík, Mitaš, Štedrák, Kubiš Šimík, Mitaš, Štedrák, Kubiš AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 7 34.79 7.00
5 Janík, Gura, Šupina, Ambrózi Janík, Gura, Šupina, Ambrózi BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 4 35.30 6.00
Celkom 5 pretekárov

4 x 60 m kluby - Staršie žiačky (Beh)

Beh 01 (ne, 16.6.2019 - 14:30) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Bandíková, Ploransky, Mačňáková, Daňová Bandíková, Ploransky, Mačňáková, Daňová TJ A FbO Nižná nad OravouTJ A FbO Nižná nad Oravou 5 33.11 11.00
2 Černáková, Černáková, Bátoryová, Holeková Černáková, Černáková, Bátoryová, Holeková BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 6 33.34 8.00
3 Dzurušová, Ďurišová, Krajčiová, Šuhajdová Dzurušová, Ďurišová, Krajčiová, Šuhajdová AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 34.12 7.00
4 Fapšová, Kurucová, Klabníková, Drevenáková Fapšová, Kurucová, Klabníková, Drevenáková AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 7 35.85 4.00
5 70 Magurová, Kultanová, Kubáňová, Lacová Magurová, Kultanová, Kubáňová, Lacová CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 1 37.19
6 Kurišová, Maceíková, Harvancová, Braciníková Kurišová, Maceíková, Harvancová, Braciníková AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 8 37.76
7 Frlickova, Kmeč, Kováčiková, Belica Frlickova, Kmeč, Kováčiková, Belica CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 2 37.83
8 Cvachová, Mešťanová, Nepšinská, Vozárová Cvachová, Mešťanová, Nepšinská, Vozárová AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 4 37.92
Celkom 8 pretekárov
Beh 02 (ne, 16.6.2019 - 14:30) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Bučková, Holecová, Samčíková, Urbanovská Bučková, Holecová, Samčíková, Urbanovská Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 5 33.33 9.00
2 Duháčková, Hudecová, Michaličková, Kaprálová Duháčková, Hudecová, Michaličková, Kaprálová Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 4 34.18 6.00
3 Haštová, Jamborová, Magnerová, Martinčeková Haštová, Jamborová, Magnerová, Martinčeková Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 6 34.26 5.00
4 Chukwu Agu, Lukáčová, Novotná, Sajdáková Chukwu Agu, Lukáčová, Novotná, Sajdáková Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 35.90 3.00
5 Marčišinová, Halčinová, Černajová, Ruckschlossová Marčišinová, Halčinová, Černajová, Ruckschlossová MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 8 36.70 2.00
6 415 Ivaničová, Kubovčíková, Kubovčíková, Ruckschlossová Ivaničová, Kubovčíková, Kubovčíková, Ruckschlossová MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 7 36.98 1.00
Klementisová, Kaščáková, Wittmannová, Šubová Klementisová, Kaščáková, Wittmannová, Šubová AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 2 DNS
Celkom 7 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Bandíková, Ploransky, Mačňáková, Daňová Bandíková, Ploransky, Mačňáková, Daňová TJ A FbO Nižná nad OravouTJ A FbO Nižná nad Oravou 5 33.11 11.00
2 Bučková, Holecová, Samčíková, Urbanovská Bučková, Holecová, Samčíková, Urbanovská Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 5 33.33 9.00
3 Černáková, Černáková, Bátoryová, Holeková Černáková, Černáková, Bátoryová, Holeková BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 6 33.34 8.00
4 Dzurušová, Ďurišová, Krajčiová, Šuhajdová Dzurušová, Ďurišová, Krajčiová, Šuhajdová AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 34.12 7.00
5 Duháčková, Hudecová, Michaličková, Kaprálová Duháčková, Hudecová, Michaličková, Kaprálová Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 4 34.18 6.00
6 Haštová, Jamborová, Magnerová, Martinčeková Haštová, Jamborová, Magnerová, Martinčeková Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 6 34.26 5.00
7 Fapšová, Kurucová, Klabníková, Drevenáková Fapšová, Kurucová, Klabníková, Drevenáková AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 7 35.85 4.00
8 Chukwu Agu, Lukáčová, Novotná, Sajdáková Chukwu Agu, Lukáčová, Novotná, Sajdáková Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 35.90 3.00
9 Marčišinová, Halčinová, Černajová, Ruckschlossová Marčišinová, Halčinová, Černajová, Ruckschlossová MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 8 36.70 2.00
10 415 Ivaničová, Kubovčíková, Kubovčíková, Ruckschlossová Ivaničová, Kubovčíková, Kubovčíková, Ruckschlossová MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 7 36.98 1.00
11 70 Magurová, Kultanová, Kubáňová, Lacová Magurová, Kultanová, Kubáňová, Lacová CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 1 37.19
12 Kurišová, Maceíková, Harvancová, Braciníková Kurišová, Maceíková, Harvancová, Braciníková AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 8 37.76
13 Frlickova, Kmeč, Kováčiková, Belica Frlickova, Kmeč, Kováčiková, Belica CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 2 37.83
14 Cvachová, Mešťanová, Nepšinská, Vozárová Cvachová, Mešťanová, Nepšinská, Vozárová AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 4 37.92
Klementisová, Kaščáková, Wittmannová, Šubová Klementisová, Kaščáková, Wittmannová, Šubová AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 2 DNS