<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

3. kolo M-SsAZ staršieho žiactva

Banská Bystrica (16. 6. 2019)

800 m - Starší žiaci

(ne, 16.6.2019 - 11:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 131 Šlúch IvanŠlúch Ivan 06 06 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 4 2:25.13 11.00
2 372 Bizoň BranislavBizoň Branislav 05 05 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 7 2:35.39 9.00
3 349 Krajči DominikKrajči Dominik 05 05 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 5 2:35.45 8.00
4 366 Jankovský AdamJankovský Adam 05 05 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 6 2:42.01 7.00
5 355 Jakuš MatejJakuš Matej 05 05 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 3 2:43.10 6.00
6 300 Korenčík TadeášKorenčík Tadeáš 07 07 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 8 2:44.39 5.00
7 132 Fuchs MichalFuchs Michal 07 07 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 2 2:53.20 4.00
Celkom 7 pretekárov

800 m - Staršie žiačky (Beh)

Beh 01 (ne, 16.6.2019 - 11:40) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 266 Marčeková ViktóriaMarčeková Viktória 04 04 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 1 2:34.88 11.00
2 265 Klementisová TeréziaKlementisová Terézia 04 04 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 2 2:38.50 9.00
3 254 Čurajová VeronikaČurajová Veronika 05 05 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 3 2:38.51 8.00
4 251 Michaličková ŠtefániaMichaličková Štefánia 07 07 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 4 2:44.93 7.00
5 89 Repková MonikaRepková Monika 04 04 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 8 2:46.57 4.00
6 199 Cvachová AlžbetaCvachová Alžbeta 07 07 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 5 2:48.00 2.00
7 32 Halčinová DanielaHalčinová Daniela 05 05 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 6 2:53.54
8 159 Lukáčová NatáliaLukáčová Natália 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 7 2:54.08
9 142 Belica MiaBelica Mia 07 07 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 2 2:56.34
10 255 Mikušová MariolaMikušová Mariola 07 07 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 6 3:04.43
Celkom 10 pretekárov
Beh 02 (ne, 16.6.2019 - 11:40) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 415 Ivaničová VivieneIvaničová Viviene 07 07 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 6 2:45.13 6.00
2 266 Frlickova FrederikaFrlickova Frederika 06 06 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 5 2:46.30 5.00
3 70 Magurová LuisaMagurová Luisa 07 07 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 8 2:47.82 3.00
4 250 Kováčiková NikolaKováčiková Nikola 06 06 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 7 2:50.43 1.00
5 58 Hvorková ElaHvorková Ela 08 08 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 4 2:52.86
MS 411 Jakubíková LilianaJakubíková Liliana 05 05 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 3 2:53.93
MS 412 Lipková SabínaLipková Sabína 04 04 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 2 3:25.29
147 Papicskasová EmaPapicskasová Ema 05 05 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 1 DNF
Celkom 8 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 266 Marčeková ViktóriaMarčeková Viktória 04 04 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 1 2:34.88 11.00
2 265 Klementisová TeréziaKlementisová Terézia 04 04 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 2 2:38.50 9.00
3 254 Čurajová VeronikaČurajová Veronika 05 05 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 3 2:38.51 8.00
4 251 Michaličková ŠtefániaMichaličková Štefánia 07 07 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 4 2:44.93 7.00
5 415 Ivaničová VivieneIvaničová Viviene 07 07 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 6 2:45.13 6.00
6 266 Frlickova FrederikaFrlickova Frederika 06 06 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 5 2:46.30 5.00
7 89 Repková MonikaRepková Monika 04 04 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 8 2:46.57 4.00
8 70 Magurová LuisaMagurová Luisa 07 07 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 8 2:47.82 3.00
9 199 Cvachová AlžbetaCvachová Alžbeta 07 07 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 5 2:48.00 2.00
10 250 Kováčiková NikolaKováčiková Nikola 06 06 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 7 2:50.43 1.00
11 58 Hvorková ElaHvorková Ela 08 08 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 4 2:52.86
12 32 Halčinová DanielaHalčinová Daniela 05 05 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 6 2:53.54
13 411 Jakubíková LilianaJakubíková Liliana 05 05 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 3 2:53.93
14 159 Lukáčová NatáliaLukáčová Natália 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 7 2:54.08
15 142 Belica MiaBelica Mia 07 07 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 2 2:56.34
16 255 Mikušová MariolaMikušová Mariola 07 07 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 6 3:04.43
17 412 Lipková SabínaLipková Sabína 04 04 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 2 3:25.29
147 Papicskasová EmaPapicskasová Ema 05 05 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 1 DNF