<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

3. kolo M-SsAZ staršieho žiactva

Banská Bystrica (16. 6. 2019)

60 m - Starší žiaci (Rozbeh)

Rozbeh 01 (ne, 16.6.2019 - 10:30) official Vietor: +0.3 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Franek RichardFranek Richard 04 04 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 5 07.62 QA
2 Lörinc LukášLörinc Lukáš 04 04 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 4 07.97 qB
3 Gejdoš AdamGejdoš Adam 05 05 TJ A FbO Nižná nad OravouTJ A FbO Nižná nad Oravou 6 08.42 qB
4 372 Bizoň BranislavBizoň Branislav 05 05 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 08.65 qB
5 Havaš MatúšHavaš Matúš 08 08 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 7 08.94
6 Michlík RichardMichlík Richard 06 06 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 2 08.94
7 Liška JaroslavLiška Jaroslav 05 05 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 1 09.16
8 300 Korenčík TadeášKorenčík Tadeáš 07 07 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 8 09.19
Celkom 8 pretekárov
Rozbeh 02 (ne, 16.6.2019 - 10:30) official Vietor: -0.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Lipták AurelLipták Aurel 04 04 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 5 07.97 QA
2 Janík FilipJaník Filip 05 05 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 6 08.42 qB
3 412 Pokrievka TomášPokrievka Tomáš 05 05 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 2 08.70
4 Kuriš JozefKuriš Jozef 05 05 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 08.88
5 Katona MichalKatona Michal 06 06 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 7 09.18
6 Duda OndrejDuda Ondrej 07 07 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 1 09.33
7 Višňovský MichalVišňovský Michal 06 06 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 8 09.51
Gura DominikGura Dominik 05 05 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 4 DNS
Celkom 8 pretekárov
Rozbeh 03 (ne, 16.6.2019 - 10:30) official Vietor: +0.5 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Sádecký SebastiánSádecký Sebastián 05 05 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 5 07.70 QA
2 349 Krajči DominikKrajči Dominik 05 05 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 6 08.48 qB
3 Kováč MartinKováč Martin 06 06 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 4 08.67 qB
4 Stanislav MatejStanislav Matej 07 07 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 2 09.00
5 Balent SamuelBalent Samuel 06 06 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 09.02
6 Kaprál MatejKaprál Matej 05 05 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 7 09.20
7 Bašo JakubBašo Jakub 05 05 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 8 10.43
8 Schrimpel LiborSchrimpel Libor 07 07 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 1 11.10
Celkom 8 pretekárov
Rozbeh 04 (ne, 16.6.2019 - 10:30) official Vietor: -0.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Rúrik DavideRúrik Davide 04 04 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 5 08.02 QA
2 Hyžinský RomanHyžinský Roman 05 05 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 4 08.66 qB
3 Chovanec MartinChovanec Martin 07 07 AC Kriváň Liptovský MikulášAC Kriváň Liptovský Mikuláš 6 08.66 qB
4 Luka JakubLuka Jakub 06 06 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 08.86
5 Kucbel DávidKucbel Dávid 06 06 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 7 09.17
6 Bugr JaroslavBugr Jaroslav 06 06 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 8 09.21
7 132 Fuchs MichalFuchs Michal 07 07 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 2 09.61
Celkom 7 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Franek RichardFranek Richard 04 04 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 5 07.62 QA
2 Sádecký SebastiánSádecký Sebastián 05 05 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 5 07.70 QA
3 Lörinc LukášLörinc Lukáš 04 04 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 4 07.97 qB
3 Lipták AurelLipták Aurel 04 04 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 5 07.97 QA
5 Rúrik DavideRúrik Davide 04 04 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 5 08.02 QA
6 Gejdoš AdamGejdoš Adam 05 05 TJ A FbO Nižná nad OravouTJ A FbO Nižná nad Oravou 6 08.42 qB
6 Janík FilipJaník Filip 05 05 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 6 08.42 qB
8 349 Krajči DominikKrajči Dominik 05 05 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 6 08.48 qB
9 372 Bizoň BranislavBizoň Branislav 05 05 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 08.65 qB
10 Hyžinský RomanHyžinský Roman 05 05 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 4 08.66 qB
10 Chovanec MartinChovanec Martin 07 07 AC Kriváň Liptovský MikulášAC Kriváň Liptovský Mikuláš 6 08.66 qB
12 Kováč MartinKováč Martin 06 06 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 4 08.67 qB
13 412 Pokrievka TomášPokrievka Tomáš 05 05 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 2 08.70
14 Luka JakubLuka Jakub 06 06 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 08.86
15 Kuriš JozefKuriš Jozef 05 05 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 08.88
16 Havaš MatúšHavaš Matúš 08 08 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 7 08.94
16 Michlík RichardMichlík Richard 06 06 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 2 08.94
18 Stanislav MatejStanislav Matej 07 07 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 2 09.00
19 Balent SamuelBalent Samuel 06 06 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 09.02
20 Liška JaroslavLiška Jaroslav 05 05 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 1 09.16
21 Kucbel DávidKucbel Dávid 06 06 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 7 09.17
22 Katona MichalKatona Michal 06 06 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 7 09.18
23 300 Korenčík TadeášKorenčík Tadeáš 07 07 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 8 09.19
24 Kaprál MatejKaprál Matej 05 05 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 7 09.20
25 Bugr JaroslavBugr Jaroslav 06 06 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 8 09.21
26 Duda OndrejDuda Ondrej 07 07 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 1 09.33
27 Višňovský MichalVišňovský Michal 06 06 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 8 09.51
28 132 Fuchs MichalFuchs Michal 07 07 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 2 09.61
29 Bašo JakubBašo Jakub 05 05 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 8 10.43
30 Schrimpel LiborSchrimpel Libor 07 07 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 1 11.10
Gura DominikGura Dominik 05 05 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 4 DNS

60 m - Starší žiaci (Finále)

Finále A (ne, 16.6.2019 - 11:20) official Vietor: +0.3 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Franek RichardFranek Richard 04 04 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 5 07.59 11.00
2 Sádecký SebastiánSádecký Sebastián 05 05 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 4 07.59 9.00
3 Rúrik DavideRúrik Davide 04 04 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 7 07.89 8.00
4 Lörinc LukášLörinc Lukáš 04 04 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 3 08.03 7.00
5 Lipták AurelLipták Aurel 04 04 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 6 08.03 6.00
6 349 Krajči DominikKrajči Dominik 05 05 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 1 08.42 5.00
7 Gejdoš AdamGejdoš Adam 05 05 TJ A FbO Nižná nad OravouTJ A FbO Nižná nad Oravou 2 08.48 4.00
8 Janík FilipJaník Filip 05 05 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 8 08.58 3.00
Celkom 8 pretekárov
Finále B (ne, 16.6.2019 - 11:20) official Vietor: -0.5 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Hyžinský RomanHyžinský Roman 05 05 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 4 08.65 2.00
2 Kováč MartinKováč Martin 06 06 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 3 08.68 1.00
3 372 Bizoň BranislavBizoň Branislav 05 05 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 5 08.72
4 Chovanec MartinChovanec Martin 07 07 AC Kriváň Liptovský MikulášAC Kriváň Liptovský Mikuláš 6 08.76
5 Luka JakubLuka Jakub 06 06 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 2 08.81
6 Kuriš JozefKuriš Jozef 05 05 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 8 08.82
7 Havaš MatúšHavaš Matúš 08 08 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 1 08.82
8 412 Pokrievka TomášPokrievka Tomáš 05 05 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 7 08.83
Celkom 8 pretekárov

60 m - Staršie žiačky (Rozbeh)

Rozbeh 01 (ne, 16.6.2019 - 10:40) official Vietor: -0.3 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Krotáková PetraKrotáková Petra 04 04 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 5 08.27 qA
2 Bátoryová KarinBátoryová Karin 04 04 AC Kriváň Liptovský MikulášAC Kriváň Liptovský Mikuláš 4 08.56 qA
3 Simová PetraSimová Petra 04 04 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 3 08.66 qA
4 Aydin Dajana MaryAydin Dajana Mary 06 06 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 6 08.84 qB
MS 412 Lipková SabínaLipková Sabína 04 04 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 1 09.50
6 Semeníková LaraSemeníková Lara 06 06 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 7 09.53
7 Drevenáková KláraDrevenáková Klára 04 04 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 2 09.84
8 255 Mikušová MariolaMikušová Mariola 07 07 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 8 09.95
Celkom 8 pretekárov
Rozbeh 02 (ne, 16.6.2019 - 10:40) official Vietor: +0.8 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Bučková BenitaBučková Benita 04 04 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 5 08.26 qA
2 Kaprálová TerezaKaprálová Tereza 05 05 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 4 08.65 qA
3 Magnerová PetraMagnerová Petra 05 05 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 6 09.13
4 Gottwaldová SofiaGottwaldová Sofia 06 06 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 7 09.19
5 Šintajová EllaŠintajová Ella 06 06 AC Kriváň Liptovský MikulášAC Kriváň Liptovský Mikuláš 2 09.50
6 144 Vozárová KláraVozárová Klára 06 06 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 3 09.53
7 Paučová LeaPaučová Lea 05 05 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 8 10.00
MS Krainová KristínaKrainová Kristína 10 10 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 1 10.92
Celkom 8 pretekárov
Rozbeh 03 (ne, 16.6.2019 - 10:40) official Vietor: -0.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Holeková KarolínaHoleková Karolína 04 04 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 5 08.45 qA
2 Holecová AdrianaHolecová Adriana 05 05 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 08.77 qB
3 Mačňáková SáraMačňáková Sára 05 05 TJ A FbO Nižná nad OravouTJ A FbO Nižná nad Oravou 6 08.98 qB
4 Ruckschlossová NatáliaRuckschlossová Natália 06 06 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 3 09.10
5 Kučeráková KristínaKučeráková Kristína 05 05 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 2 09.44
6 Šubová KarolínaŠubová Karolína 06 06 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 7 09.48
MS 411 Jakubíková LilianaJakubíková Liliana 05 05 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 1 09.54
8 Švagrová KristýnaŠvagrová Kristýna 09 09 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 8 10.19
Celkom 8 pretekárov
Rozbeh 04 (ne, 16.6.2019 - 10:40) official Vietor: -0.3 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Šuhajdová LenkaŠuhajdová Lenka 04 04 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 5 08.71 qB
2 Ďurišová PetraĎurišová Petra 07 07 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 4 08.96 qB
MS Tatarková NikolaTatarková Nikola 09 09 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 3 08.97
4 255 Jánošíková ChiaraJánošíková Chiara 06 06 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 7 09.35
5 Kaščáková DianaKaščáková Diana 06 06 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 6 09.44
6 Ruckschlossová KarinRuckschlossová Karin 06 06 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 2 09.60
7 Wittmannová EmaWittmannová Ema 07 07 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 8 10.31
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 05 (ne, 16.6.2019 - 10:40) official Vietor: +0.3 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Urbanovská LillyUrbanovská Lilly 04 04 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 5 08.52 qA
2 Duháčková AlexandraDuháčková Alexandra 07 07 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 4 08.84 qB
3 Trlíková StanislavaTrlíková Stanislava 07 07 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 6 09.06
4 Kmeč RebekaKmeč Rebeka 06 06 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 7 09.44
5 Dědečková ĽubicaDědečková Ľubica 06 06 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 3 09.55
6 199 Cvachová AlžbetaCvachová Alžbeta 07 07 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 2 09.59
7 Gabčíková NelaGabčíková Nela 08 08 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 8 10.33
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 06 (ne, 16.6.2019 - 10:40) official Vietor: +0.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Kubošná SimonaKubošná Simona 05 05 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 5 08.62 qA
2 Hudecová EmmaHudecová Emma 07 07 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 4 08.77 qB
3 Krajčiová NatáliaKrajčiová Natália 06 06 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 6 09.05
MS Skybiková AnetaSkybiková Aneta 06 06 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 3 09.27
5 Pohančaníková MartinaPohančaníková Martina 04 04 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 7 09.59
6 Mandúchová LuciaMandúchová Lucia 07 07 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 2 09.64
7 Ovečková AnnaOvečková Anna 07 07 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 8 11.39
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 07 (ne, 16.6.2019 - 10:40) official Vietor: -0.9 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Jamborová LuciaJamborová Lucia 04 04 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 5 08.87 qB
2 Tamasiová ŠarlotaTamasiová Šarlota 05 05 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 4 09.01
3 Dzurušová NinaDzurušová Nina 05 05 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 6 09.20
4 Haštová NatáliaHaštová Natália 05 05 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 09.38
5 Račková PetraRačková Petra 05 05 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 7 09.58
6 227 Dybalová NinaDybalová Nina 04 04 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 8 09.69
7 Svinčáková LauraSvinčáková Laura 07 07 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 2 10.17
Celkom 7 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Bučková BenitaBučková Benita 04 04 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 5 08.26 qA
2 Krotáková PetraKrotáková Petra 04 04 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 5 08.27 qA
3 Holeková KarolínaHoleková Karolína 04 04 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 5 08.45 qA
4 Urbanovská LillyUrbanovská Lilly 04 04 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 5 08.52 qA
5 Bátoryová KarinBátoryová Karin 04 04 AC Kriváň Liptovský MikulášAC Kriváň Liptovský Mikuláš 4 08.56 qA
6 Kubošná SimonaKubošná Simona 05 05 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 5 08.62 qA
7 Kaprálová TerezaKaprálová Tereza 05 05 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 4 08.65 qA
8 Simová PetraSimová Petra 04 04 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 3 08.66 qA
9 Šuhajdová LenkaŠuhajdová Lenka 04 04 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 5 08.71 qB
10 Holecová AdrianaHolecová Adriana 05 05 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 08.77 qB
10 Hudecová EmmaHudecová Emma 07 07 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 4 08.77 qB
12 Aydin Dajana MaryAydin Dajana Mary 06 06 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 6 08.84 qB
12 Duháčková AlexandraDuháčková Alexandra 07 07 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 4 08.84 qB
14 Jamborová LuciaJamborová Lucia 04 04 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 5 08.87 qB
15 Ďurišová PetraĎurišová Petra 07 07 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 4 08.96 qB
16 Tatarková NikolaTatarková Nikola 09 09 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 3 08.97
17 Mačňáková SáraMačňáková Sára 05 05 TJ A FbO Nižná nad OravouTJ A FbO Nižná nad Oravou 6 08.98 qB
18 Tamasiová ŠarlotaTamasiová Šarlota 05 05 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 4 09.01
19 Krajčiová NatáliaKrajčiová Natália 06 06 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 6 09.05
20 Trlíková StanislavaTrlíková Stanislava 07 07 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 6 09.06
21 Ruckschlossová NatáliaRuckschlossová Natália 06 06 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 3 09.10
22 Magnerová PetraMagnerová Petra 05 05 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 6 09.13
23 Gottwaldová SofiaGottwaldová Sofia 06 06 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 7 09.19
24 Dzurušová NinaDzurušová Nina 05 05 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 6 09.20
25 Skybiková AnetaSkybiková Aneta 06 06 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 3 09.27
26 255 Jánošíková ChiaraJánošíková Chiara 06 06 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 7 09.35
27 Haštová NatáliaHaštová Natália 05 05 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 09.38
28 Kučeráková KristínaKučeráková Kristína 05 05 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 2 09.44
28 Kaščáková DianaKaščáková Diana 06 06 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 6 09.44
28 Kmeč RebekaKmeč Rebeka 06 06 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 7 09.44
31 Šubová KarolínaŠubová Karolína 06 06 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 7 09.48
32 412 Lipková SabínaLipková Sabína 04 04 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 1 09.50
32 Šintajová EllaŠintajová Ella 06 06 AC Kriváň Liptovský MikulášAC Kriváň Liptovský Mikuláš 2 09.50
34 Semeníková LaraSemeníková Lara 06 06 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 7 09.53
34 144 Vozárová KláraVozárová Klára 06 06 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 3 09.53
36 411 Jakubíková LilianaJakubíková Liliana 05 05 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 1 09.54
37 Dědečková ĽubicaDědečková Ľubica 06 06 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 3 09.55
38 Račková PetraRačková Petra 05 05 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 7 09.58
39 199 Cvachová AlžbetaCvachová Alžbeta 07 07 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 2 09.59
39 Pohančaníková MartinaPohančaníková Martina 04 04 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 7 09.59
41 Ruckschlossová KarinRuckschlossová Karin 06 06 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 2 09.60
42 Mandúchová LuciaMandúchová Lucia 07 07 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 2 09.64
43 227 Dybalová NinaDybalová Nina 04 04 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 8 09.69
44 Drevenáková KláraDrevenáková Klára 04 04 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 2 09.84
45 255 Mikušová MariolaMikušová Mariola 07 07 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 8 09.95
46 Paučová LeaPaučová Lea 05 05 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 8 10.00
47 Svinčáková LauraSvinčáková Laura 07 07 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 2 10.17
48 Švagrová KristýnaŠvagrová Kristýna 09 09 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 8 10.19
49 Wittmannová EmaWittmannová Ema 07 07 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 8 10.31
50 Gabčíková NelaGabčíková Nela 08 08 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 8 10.33
51 Krainová KristínaKrainová Kristína 10 10 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 1 10.92
52 Ovečková AnnaOvečková Anna 07 07 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 8 11.39

60 m - Staršie žiačky (Finále)

Finále A (ne, 16.6.2019 - 11:25) official Vietor: +0.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Krotáková PetraKrotáková Petra 04 04 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 4 08.10 11.00
2 Bučková BenitaBučková Benita 04 04 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 5 08.15 9.00
3 Holeková KarolínaHoleková Karolína 04 04 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 6 08.34 8.00
4 Simová PetraSimová Petra 04 04 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 1 08.55 7.00
5 Kubošná SimonaKubošná Simona 05 05 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 2 08.57 6.00
6 Bátoryová KarinBátoryová Karin 04 04 AC Kriváň Liptovský MikulášAC Kriváň Liptovský Mikuláš 7 08.58 5.00
7 Urbanovská LillyUrbanovská Lilly 04 04 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 08.59 4.00
8 Kaprálová TerezaKaprálová Tereza 05 05 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 8 08.65 3.00
Celkom 8 pretekárov
Finále B (ne, 16.6.2019 - 11:25) official Vietor: -2.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Šuhajdová LenkaŠuhajdová Lenka 04 04 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 5 08.66 2.00
2 Duháčková AlexandraDuháčková Alexandra 07 07 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 7 08.75 1.00
3 Hudecová EmmaHudecová Emma 07 07 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 6 08.88
4 Jamborová LuciaJamborová Lucia 04 04 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2 08.88
5 Aydin Dajana MaryAydin Dajana Mary 06 06 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 3 08.95
6 Holecová AdrianaHolecová Adriana 05 05 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 08.99
7 Ďurišová PetraĎurišová Petra 07 07 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 8 09.10
8 Mačňáková SáraMačňáková Sára 05 05 TJ A FbO Nižná nad OravouTJ A FbO Nižná nad Oravou 1 09.14
Celkom 8 pretekárov

150 m - Starší žiaci (Beh)

Beh 01 (ne, 16.6.2019 - 13:15) official Vietor: -0.9 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Sádecký SebastiánSádecký Sebastián 05 05 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 5 18.05 11.00
2 Franek RichardFranek Richard 04 04 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 6 18.21 9.00
3 Lipták AurelLipták Aurel 04 04 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 7 19.41 8.00
4 Nosáľ TomášNosáľ Tomáš 04 04 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 19.68 7.00
5 Lörinc LukášLörinc Lukáš 04 04 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 3 20.09 6.00
6 Gejdoš AdamGejdoš Adam 05 05 TJ A FbO Nižná nad OravouTJ A FbO Nižná nad Oravou 1 21.88
8 Balent SamuelBalent Samuel 06 06 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 8 22.95
Gura DominikGura Dominik 05 05 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 2 DNS
Celkom 8 pretekárov
Beh 02 (ne, 16.6.2019 - 13:15) official Vietor: +0.7 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 349 Krajči DominikKrajči Dominik 05 05 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 5 20.64 5.00
2 Chovanec MartinChovanec Martin 07 07 AC Kriváň Liptovský MikulášAC Kriváň Liptovský Mikuláš 6 20.95 3.00
3 372 Bizoň BranislavBizoň Branislav 05 05 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 7 20.96 2.00
4 Kováč MartinKováč Martin 06 06 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 4 21.26 1.00
5 Hyžinský RomanHyžinský Roman 05 05 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 1 21.33
6 Luka JakubLuka Jakub 06 06 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 21.37
7 Havaš MatúšHavaš Matúš 08 08 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 8 21.75
8 Kaprál MatejKaprál Matej 05 05 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 2 22.07
Celkom 8 pretekárov
Beh 03 (ne, 16.6.2019 - 13:15) official Vietor: -1.9 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Liška JaroslavLiška Jaroslav 05 05 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 7 22.15
2 Kucbel DávidKucbel Dávid 06 06 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 4 22.37
3 Michlík RichardMichlík Richard 06 06 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 5 22.47
4 Katona MichalKatona Michal 06 06 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 6 22.49
5 131 Šlúch IvanŠlúch Ivan 06 06 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 3 22.94
6 Višňovský MichalVišňovský Michal 06 06 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 8 23.90
7 Regináč TimotejRegináč Timotej 07 07 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 2 24.55
Bašo JakubBašo Jakub 05 05 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 1 DNF
Celkom 8 pretekárov
Beh 04 (ne, 16.6.2019 - 13:15) official Vietor: -1.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
MS Timko TomášTimko Tomáš 02 02 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 3 18.58
2 Janík FilipJaník Filip 05 05 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 5 20.65 4.00
3 Stanislav MatejStanislav Matej 07 07 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 6 22.21
4 Schrimpel LiborSchrimpel Libor 07 07 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 4 30.05
Celkom 4 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Sádecký SebastiánSádecký Sebastián 05 05 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 5 18.05 11.00
2 Franek RichardFranek Richard 04 04 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 6 18.21 9.00
3 Timko TomášTimko Tomáš 02 02 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 3 18.58
4 Lipták AurelLipták Aurel 04 04 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 7 19.41 8.00
5 Nosáľ TomášNosáľ Tomáš 04 04 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 19.68 7.00
6 Lörinc LukášLörinc Lukáš 04 04 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 3 20.09 6.00
7 349 Krajči DominikKrajči Dominik 05 05 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 5 20.64 5.00
8 Janík FilipJaník Filip 05 05 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 5 20.65 4.00
9 Chovanec MartinChovanec Martin 07 07 AC Kriváň Liptovský MikulášAC Kriváň Liptovský Mikuláš 6 20.95 3.00
10 372 Bizoň BranislavBizoň Branislav 05 05 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 7 20.96 2.00
11 Kováč MartinKováč Martin 06 06 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 4 21.26 1.00
12 Hyžinský RomanHyžinský Roman 05 05 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 1 21.33
13 Luka JakubLuka Jakub 06 06 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 21.37
14 Havaš MatúšHavaš Matúš 08 08 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 8 21.75
15 Gejdoš AdamGejdoš Adam 05 05 TJ A FbO Nižná nad OravouTJ A FbO Nižná nad Oravou 1 21.88
16 Kaprál MatejKaprál Matej 05 05 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 2 22.07
17 Liška JaroslavLiška Jaroslav 05 05 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 7 22.15
18 Stanislav MatejStanislav Matej 07 07 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 6 22.21
19 Kucbel DávidKucbel Dávid 06 06 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 4 22.37
20 Michlík RichardMichlík Richard 06 06 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 5 22.47
21 Katona MichalKatona Michal 06 06 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 6 22.49
22 131 Šlúch IvanŠlúch Ivan 06 06 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 3 22.94
23 Balent SamuelBalent Samuel 06 06 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 8 22.95
24 Višňovský MichalVišňovský Michal 06 06 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 8 23.90
25 Regináč TimotejRegináč Timotej 07 07 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 2 24.55
26 Schrimpel LiborSchrimpel Libor 07 07 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 4 30.05
Gura DominikGura Dominik 05 05 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 2 DNS
Bašo JakubBašo Jakub 05 05 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 1 DNF

150 m - Staršie žiačky (Beh)

Beh 01 (ne, 16.6.2019 - 13:30) official Vietor: +0.5 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Krotáková PetraKrotáková Petra 04 04 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 5 19.36 11.00
2 Bučková BenitaBučková Benita 04 04 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 19.45 9.00
3 Holeková KarolínaHoleková Karolína 04 04 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 6 20.23 8.00
4 Bátoryová KarinBátoryová Karin 04 04 AC Kriváň Liptovský MikulášAC Kriváň Liptovský Mikuláš 7 20.34 7.00
5 Simová PetraSimová Petra 04 04 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 3 20.59 6.00
6 Samčíková EmmaSamčíková Emma 06 06 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2 20.64 5.00
7 Šuhajdová LenkaŠuhajdová Lenka 04 04 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 1 20.87 3.00
8 Kaprálová TerezaKaprálová Tereza 05 05 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 8 21.03 1.00
Celkom 8 pretekárov
Beh 02 (ne, 16.6.2019 - 13:30) official Vietor: +0.3 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Černáková ValentínaČernáková Valentína 07 07 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 4 20.68 4.00
2 Aydin Dajana MaryAydin Dajana Mary 06 06 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 5 20.90 2.00
3 Hudecová EmmaHudecová Emma 07 07 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 8 21.18
4 Duháčková AlexandraDuháčková Alexandra 07 07 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 6 21.21
5 Jamborová LuciaJamborová Lucia 04 04 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 7 21.34
6 265 Klementisová TeréziaKlementisová Terézia 04 04 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 2 21.47
7 32 Halčinová DanielaHalčinová Daniela 05 05 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 1 21.53
8 Mikuštiaková MiaMikuštiaková Mia 06 06 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 21.77
Celkom 8 pretekárov
Beh 03 (ne, 16.6.2019 - 13:30) official Vietor: +0.9 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Mačňáková SáraMačňáková Sára 05 05 TJ A FbO Nižná nad OravouTJ A FbO Nižná nad Oravou 1 21.49
2 Kmeč EmmaKmeč Emma 08 08 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 4 21.50
3 Ďurišová PetraĎurišová Petra 07 07 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 2 21.67
4 Tamasiová ŠarlotaTamasiová Šarlota 05 05 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 5 21.69
5 Magnerová PetraMagnerová Petra 05 05 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 8 21.91
6 Dzurušová NinaDzurušová Nina 05 05 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 6 22.23
7 Daňová PetraDaňová Petra 04 04 TJ A FbO Nižná nad OravouTJ A FbO Nižná nad Oravou 3 22.37
8 147 Papicskasová EmaPapicskasová Ema 05 05 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 7 23.13
Celkom 8 pretekárov
Beh 04 (ne, 16.6.2019 - 13:30) official Vietor: +0.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Čuga EvaČuga Eva 06 06 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 22.17
2 Ruckschlossová NatáliaRuckschlossová Natália 06 06 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 1 22.38
3 Pápežová DanielaPápežová Daniela 05 05 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 5 22.41
4 Trlíková StanislavaTrlíková Stanislava 07 07 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 6 22.46
5 Gottwaldová SofiaGottwaldová Sofia 06 06 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 8 22.67
6 Kaščáková DianaKaščáková Diana 06 06 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 7 22.82
7 159 Lukáčová NatáliaLukáčová Natália 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2 23.60
8 89 Repková MonikaRepková Monika 04 04 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 4 23.66
Celkom 8 pretekárov
Beh 05 (ne, 16.6.2019 - 13:30) official Vietor: -1.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 251 Michaličková ŠtefániaMichaličková Štefánia 07 07 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 2 22.80
2 Šintajová EllaŠintajová Ella 06 06 AC Kriváň Liptovský MikulášAC Kriváň Liptovský Mikuláš 6 23.08
3 Račková PetraRačková Petra 05 05 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 4 23.28
4 Drabinová TamaraDrabinová Tamara 07 07 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 5 23.63
5 Kmeč RebekaKmeč Rebeka 06 06 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 8 23.78
6 Drevenáková KláraDrevenáková Klára 04 04 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 1 23.92
7 Semeníková LaraSemeníková Lara 06 06 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 7 24.14
8 Kučeráková KristínaKučeráková Kristína 05 05 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 3 24.41
Celkom 8 pretekárov
Beh 06 (ne, 16.6.2019 - 13:30) official Vietor: +0.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Mandúchová LuciaMandúchová Lucia 07 07 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 7 23.45
2 Balážová VanesaBalážová Vanesa 07 07 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 3 24.54
3 Mešťanová SofiaMešťanová Sofia 06 06 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 4 25.10
4 Jechová HanaJechová Hana 05 05 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 6 25.12
5 Svinčáková LauraSvinčáková Laura 07 07 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 8 25.73
6 Švagrová KristýnaŠvagrová Kristýna 09 09 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 1 26.22
7 Ovečková AnnaOvečková Anna 07 07 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 2 27.77
Jurenová VanesaJurenová Vanesa 04 04 TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín 5 DNS
Celkom 8 pretekárov
Beh 07 (ne, 16.6.2019 - 13:30) official Vietor: -0.5 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
MS Turičíková MáriaTuričíková Mária 03 03 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 19.84
2 Chukwu Agu LesiaChukwu Agu Lesia 06 06 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 5 21.45
MS Tatarková NikolaTatarková Nikola 09 09 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 8 23.19
4 Wittmannová EmaWittmannová Ema 07 07 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 7 25.38
Sedliaková KatarínaSedliaková Katarína 04 04 TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín 4 DNS
Smolková EmaSmolková Ema 04 04 TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín 6 DNS
Celkom 6 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Krotáková PetraKrotáková Petra 04 04 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 5 19.36 11.00
2 Bučková BenitaBučková Benita 04 04 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 19.45 9.00
3 Turičíková MáriaTuričíková Mária 03 03 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 19.84
4 Holeková KarolínaHoleková Karolína 04 04 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 6 20.23 8.00
5 Bátoryová KarinBátoryová Karin 04 04 AC Kriváň Liptovský MikulášAC Kriváň Liptovský Mikuláš 7 20.34 7.00
6 Simová PetraSimová Petra 04 04 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 3 20.59 6.00
7 Samčíková EmmaSamčíková Emma 06 06 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2 20.64 5.00
8 Černáková ValentínaČernáková Valentína 07 07 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 4 20.68 4.00
9 Šuhajdová LenkaŠuhajdová Lenka 04 04 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 1 20.87 3.00
10 Aydin Dajana MaryAydin Dajana Mary 06 06 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 5 20.90 2.00
11 Kaprálová TerezaKaprálová Tereza 05 05 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 8 21.03 1.00
12 Hudecová EmmaHudecová Emma 07 07 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 8 21.18
13 Duháčková AlexandraDuháčková Alexandra 07 07 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 6 21.21
14 Jamborová LuciaJamborová Lucia 04 04 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 7 21.34
15 Chukwu Agu LesiaChukwu Agu Lesia 06 06 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 5 21.45
16 265 Klementisová TeréziaKlementisová Terézia 04 04 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 2 21.47
17 Mačňáková SáraMačňáková Sára 05 05 TJ A FbO Nižná nad OravouTJ A FbO Nižná nad Oravou 1 21.49
18 Kmeč EmmaKmeč Emma 08 08 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 4 21.50
19 32 Halčinová DanielaHalčinová Daniela 05 05 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 1 21.53
20 Ďurišová PetraĎurišová Petra 07 07 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 2 21.67
21 Tamasiová ŠarlotaTamasiová Šarlota 05 05 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 5 21.69
22 Mikuštiaková MiaMikuštiaková Mia 06 06 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 21.77
23 Magnerová PetraMagnerová Petra 05 05 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 8 21.91
24 Čuga EvaČuga Eva 06 06 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 22.17
25 Dzurušová NinaDzurušová Nina 05 05 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 6 22.23
26 Daňová PetraDaňová Petra 04 04 TJ A FbO Nižná nad OravouTJ A FbO Nižná nad Oravou 3 22.37
27 Ruckschlossová NatáliaRuckschlossová Natália 06 06 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 1 22.38
28 Pápežová DanielaPápežová Daniela 05 05 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 5 22.41
29 Trlíková StanislavaTrlíková Stanislava 07 07 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 6 22.46
30 Gottwaldová SofiaGottwaldová Sofia 06 06 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 8 22.67
31 251 Michaličková ŠtefániaMichaličková Štefánia 07 07 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 2 22.80
32 Kaščáková DianaKaščáková Diana 06 06 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 7 22.82
33 Šintajová EllaŠintajová Ella 06 06 AC Kriváň Liptovský MikulášAC Kriváň Liptovský Mikuláš 6 23.08
34 147 Papicskasová EmaPapicskasová Ema 05 05 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 7 23.13
35 Tatarková NikolaTatarková Nikola 09 09 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 8 23.19
36 Račková PetraRačková Petra 05 05 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 4 23.28
37 Mandúchová LuciaMandúchová Lucia 07 07 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 7 23.45
38 159 Lukáčová NatáliaLukáčová Natália 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2 23.60
39 Drabinová TamaraDrabinová Tamara 07 07 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 5 23.63
40 89 Repková MonikaRepková Monika 04 04 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 4 23.66
41 Kmeč RebekaKmeč Rebeka 06 06 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 8 23.78
42 Drevenáková KláraDrevenáková Klára 04 04 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 1 23.92
43 Semeníková LaraSemeníková Lara 06 06 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 7 24.14
44 Kučeráková KristínaKučeráková Kristína 05 05 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 3 24.41
45 Balážová VanesaBalážová Vanesa 07 07 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 3 24.54
46 Mešťanová SofiaMešťanová Sofia 06 06 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 4 25.10
47 Jechová HanaJechová Hana 05 05 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 6 25.12
48 Wittmannová EmaWittmannová Ema 07 07 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 7 25.38
49 Svinčáková LauraSvinčáková Laura 07 07 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 8 25.73
50 Švagrová KristýnaŠvagrová Kristýna 09 09 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 1 26.22
51 Ovečková AnnaOvečková Anna 07 07 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 2 27.77
Jurenová VanesaJurenová Vanesa 04 04 TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín 5 DNS
Sedliaková KatarínaSedliaková Katarína 04 04 TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín 4 DNS
Smolková EmaSmolková Ema 04 04 TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín 6 DNS

300 m - Starší žiaci (Beh)

Beh 01 (ne, 16.6.2019 - 12:45) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
MS Timko TomášTimko Tomáš 02 02 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4 39.38
2 Hudec MatejHudec Matej 04 04 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 5 40.28 11.00
3 Nosáľ TomášNosáľ Tomáš 04 04 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 6 40.75 9.00
4 Lörinc LukášLörinc Lukáš 04 04 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 3 44.71 8.00
5 300 Šupina PavolŠupina Pavol 06 06 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 2 49.50 7.00
Danihlík AndrejDanihlík Andrej 04 04 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 7 DNS
Celkom 6 pretekárov
Beh 02 (ne, 16.6.2019 - 12:45) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Kubovčík JaroslavKubovčík Jaroslav 04 04 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 6 43.30 8.00
2 Duchoslav PeterDuchoslav Peter 05 05 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 5 43.71 7.00
3 300 Korenčík TadeášKorenčík Tadeáš 07 07 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 4 48.56 5.00
4 Regináč TimotejRegináč Timotej 07 07 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 52.86 3.00
Celkom 4 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Timko TomášTimko Tomáš 02 02 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4 39.38
2 Hudec MatejHudec Matej 04 04 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 5 40.28 11.00
3 Nosáľ TomášNosáľ Tomáš 04 04 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 6 40.75 9.00
4 Kubovčík JaroslavKubovčík Jaroslav 04 04 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 6 43.30 8.00
5 Duchoslav PeterDuchoslav Peter 05 05 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 5 43.71 7.00
6 Lörinc LukášLörinc Lukáš 04 04 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 3 44.71 8.00
7 300 Korenčík TadeášKorenčík Tadeáš 07 07 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 4 48.56 5.00
8 300 Šupina PavolŠupina Pavol 06 06 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 2 49.50 7.00
9 Regináč TimotejRegináč Timotej 07 07 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 52.86 3.00
Danihlík AndrejDanihlík Andrej 04 04 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 7 DNS

300 m - Staršie žiačky (Beh)

Beh 01 (ne, 16.6.2019 - 13:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Krotáková PetraKrotáková Petra 04 04 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 5 43.62 11.00
2 Samčíková EmmaSamčíková Emma 06 06 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 45.25 9.00
3 Urbanovská LillyUrbanovská Lilly 04 04 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 45.59 8.00
4 Simová PetraSimová Petra 04 04 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 6 46.05 7.00
5 266 Marčeková ViktóriaMarčeková Viktória 04 04 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 7 46.52 6.00
6 Martinčeková EmmaMartinčeková Emma 04 04 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 1 46.83 5.00
7 Kubošná SimonaKubošná Simona 05 05 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 8 48.40 4.00
8 Gerátová NinaGerátová Nina 07 07 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 2 49.36 3.00
Celkom 8 pretekárov
Beh 02 (ne, 16.6.2019 - 13:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Uhliarová DominikaUhliarová Dominika 04 04 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 5 45.94 7.00
2 250 Kováčiková NikolaKováčiková Nikola 06 06 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 2 48.74
3 Huťková HenrietaHuťková Henrieta 04 04 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 7 50.85
4 Novotná ZuzanaNovotná Zuzana 04 04 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 51.50
5 Pohančaníková MartinaPohančaníková Martina 04 04 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 3 53.86
6 Jechová HanaJechová Hana 05 05 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 6 54.52
7 Mešťanová SofiaMešťanová Sofia 06 06 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 8 55.42
8 Dědečková ĽubicaDědečková Ľubica 06 06 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 1 56.70
Celkom 8 pretekárov
Beh 03 (ne, 16.6.2019 - 13:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Holecová AdrianaHolecová Adriana 05 05 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 5 47.14 3.00
2 Chukwu Agu LesiaChukwu Agu Lesia 06 06 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 48.10 2.00
MS Skybiková AnetaSkybiková Aneta 06 06 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 6 50.56
Celkom 3 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Krotáková PetraKrotáková Petra 04 04 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 5 43.62 11.00
2 Samčíková EmmaSamčíková Emma 06 06 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 45.25 9.00
3 Urbanovská LillyUrbanovská Lilly 04 04 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 45.59 8.00
4 Uhliarová DominikaUhliarová Dominika 04 04 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 5 45.94 7.00
5 Simová PetraSimová Petra 04 04 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 6 46.05 7.00
6 266 Marčeková ViktóriaMarčeková Viktória 04 04 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 7 46.52 6.00
7 Martinčeková EmmaMartinčeková Emma 04 04 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 1 46.83 5.00
8 Holecová AdrianaHolecová Adriana 05 05 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 5 47.14 3.00
9 Chukwu Agu LesiaChukwu Agu Lesia 06 06 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 48.10 2.00
10 Kubošná SimonaKubošná Simona 05 05 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 8 48.40 4.00
11 250 Kováčiková NikolaKováčiková Nikola 06 06 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 2 48.74
12 Gerátová NinaGerátová Nina 07 07 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 2 49.36 3.00
13 Skybiková AnetaSkybiková Aneta 06 06 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 6 50.56
14 Huťková HenrietaHuťková Henrieta 04 04 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 7 50.85
15 Novotná ZuzanaNovotná Zuzana 04 04 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 51.50
16 Pohančaníková MartinaPohančaníková Martina 04 04 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 3 53.86
17 Jechová HanaJechová Hana 05 05 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 6 54.52
18 Mešťanová SofiaMešťanová Sofia 06 06 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 8 55.42
19 Dědečková ĽubicaDědečková Ľubica 06 06 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 1 56.70

800 m - Starší žiaci

(ne, 16.6.2019 - 11:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 131 Šlúch IvanŠlúch Ivan 06 06 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 4 2:25.13 11.00
2 372 Bizoň BranislavBizoň Branislav 05 05 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 7 2:35.39 9.00
3 349 Krajči DominikKrajči Dominik 05 05 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 5 2:35.45 8.00
4 366 Jankovský AdamJankovský Adam 05 05 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 6 2:42.01 7.00
5 355 Jakuš MatejJakuš Matej 05 05 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 3 2:43.10 6.00
6 300 Korenčík TadeášKorenčík Tadeáš 07 07 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 8 2:44.39 5.00
7 132 Fuchs MichalFuchs Michal 07 07 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 2 2:53.20 4.00
Celkom 7 pretekárov

800 m - Staršie žiačky (Beh)

Beh 01 (ne, 16.6.2019 - 11:40) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 266 Marčeková ViktóriaMarčeková Viktória 04 04 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 1 2:34.88 11.00
2 265 Klementisová TeréziaKlementisová Terézia 04 04 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 2 2:38.50 9.00
3 254 Čurajová VeronikaČurajová Veronika 05 05 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 3 2:38.51 8.00
4 251 Michaličková ŠtefániaMichaličková Štefánia 07 07 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 4 2:44.93 7.00
5 89 Repková MonikaRepková Monika 04 04 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 8 2:46.57 4.00
6 199 Cvachová AlžbetaCvachová Alžbeta 07 07 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 5 2:48.00 2.00
7 32 Halčinová DanielaHalčinová Daniela 05 05 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 6 2:53.54
8 159 Lukáčová NatáliaLukáčová Natália 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 7 2:54.08
9 142 Belica MiaBelica Mia 07 07 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 2 2:56.34
10 255 Mikušová MariolaMikušová Mariola 07 07 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 6 3:04.43
Celkom 10 pretekárov
Beh 02 (ne, 16.6.2019 - 11:40) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 415 Ivaničová VivieneIvaničová Viviene 07 07 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 6 2:45.13 6.00
2 266 Frlickova FrederikaFrlickova Frederika 06 06 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 5 2:46.30 5.00
3 70 Magurová LuisaMagurová Luisa 07 07 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 8 2:47.82 3.00
4 250 Kováčiková NikolaKováčiková Nikola 06 06 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 7 2:50.43 1.00
5 58 Hvorková ElaHvorková Ela 08 08 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 4 2:52.86
MS 411 Jakubíková LilianaJakubíková Liliana 05 05 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 3 2:53.93
MS 412 Lipková SabínaLipková Sabína 04 04 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 2 3:25.29
147 Papicskasová EmaPapicskasová Ema 05 05 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 1 DNF
Celkom 8 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 266 Marčeková ViktóriaMarčeková Viktória 04 04 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 1 2:34.88 11.00
2 265 Klementisová TeréziaKlementisová Terézia 04 04 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 2 2:38.50 9.00
3 254 Čurajová VeronikaČurajová Veronika 05 05 MKŠS-AK Kysucké Nové MestoMKŠS-AK Kysucké Nové Mesto 3 2:38.51 8.00
4 251 Michaličková ŠtefániaMichaličková Štefánia 07 07 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 4 2:44.93 7.00
5 415 Ivaničová VivieneIvaničová Viviene 07 07 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 6 2:45.13 6.00
6 266 Frlickova FrederikaFrlickova Frederika 06 06 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 5 2:46.30 5.00
7 89 Repková MonikaRepková Monika 04 04 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 8 2:46.57 4.00
8 70 Magurová LuisaMagurová Luisa 07 07 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 8 2:47.82 3.00
9 199 Cvachová AlžbetaCvachová Alžbeta 07 07 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 5 2:48.00 2.00
10 250 Kováčiková NikolaKováčiková Nikola 06 06 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 7 2:50.43 1.00
11 58 Hvorková ElaHvorková Ela 08 08 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 4 2:52.86
12 32 Halčinová DanielaHalčinová Daniela 05 05 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 6 2:53.54
13 411 Jakubíková LilianaJakubíková Liliana 05 05 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 3 2:53.93
14 159 Lukáčová NatáliaLukáčová Natália 07 07 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 7 2:54.08
15 142 Belica MiaBelica Mia 07 07 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 2 2:56.34
16 255 Mikušová MariolaMikušová Mariola 07 07 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 6 3:04.43
17 412 Lipková SabínaLipková Sabína 04 04 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 2 3:25.29
147 Papicskasová EmaPapicskasová Ema 05 05 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 1 DNF

2000 m - Staršie žiačky

(ne, 16.6.2019 - 12:15) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 89 Kubovčíková HankaKubovčíková Hanka 07 07 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 4 8:02.50 11.00
2 144 Vozárová KláraVozárová Klára 06 06 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 6 8:11.63 9.00
3 148 Urgelová ViktóriaUrgelová Viktória 04 04 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 5 8:20.85 8.00
4 142 Kubicová KarolinaKubicová Karolina 06 06 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 2 8:51.04 7.00
5 199 Líškayová LenkaLíškayová Lenka 06 06 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 7 9:40.27 6.00
6 255 Jánošíková ChiaraJánošíková Chiara 06 06 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 3 9:52.92 5.00
7 265 Bobaľová AdrianaBobaľová Adriana 07 07 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 8 10:43.42 4.00
MS 267 Krainová NatáliaKrainová Natália 07 07 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 1 11:04.03
Celkom 8 pretekárov

3000 m - Starší žiaci

(ne, 16.6.2019 - 11:50) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 132 Macko PeterMacko Peter 05 05 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 7 11:54.21 11.00
2 349 Boško DenisBoško Denis 04 04 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 5 12:48.83 9.00
3 300 Šupina PavolŠupina Pavol 06 06 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 4 14:09.30 8.00
4 372 Gál HugoGál Hugo 06 06 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 6 14:12.17 7.00
5 355 Henček ViktorHenček Viktor 06 06 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 3 14:16.88 6.00
Celkom 5 pretekárov

100 m prekážok [83,8cm] - Starší žiaci (Beh)

Beh 01 (ne, 16.6.2019 - 10:00) official Vietor: +0.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Štedrák KristiánŠtedrák Kristián 05 05 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 4 19.56 9.00
2 Kubiš JakubKubiš Jakub 05 05 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 19.59 8.00
3 355 Jakuš MatejJakuš Matej 05 05 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 7 19.76 7.00
4 159 Hradňanský TobiasHradňanský Tobias 04 04 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 6 19.92 6.00
5 Ambrózi Andrej GustávAmbrózi Andrej Gustáv 06 06 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 2 20.55 5.00
Danihlík AndrejDanihlík Andrej 04 04 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 5 DNS
Celkom 6 pretekárov
Beh 02 (ne, 16.6.2019 - 10:00) official Vietor: -0.7 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Čapliar FilipČapliar Filip 04 04 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 4 17.58 11.00
2 372 Gál HugoGál Hugo 06 06 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 6 21.43 4.00
3 Pohorelec TomášPohorelec Tomáš 07 07 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 5 22.62 3.00
Celkom 3 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Čapliar FilipČapliar Filip 04 04 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 4 17.58 11.00
2 Štedrák KristiánŠtedrák Kristián 05 05 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 4 19.56 9.00
3 Kubiš JakubKubiš Jakub 05 05 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 19.59 8.00
4 355 Jakuš MatejJakuš Matej 05 05 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 7 19.76 7.00
5 159 Hradňanský TobiasHradňanský Tobias 04 04 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 6 19.92 6.00
6 Ambrózi Andrej GustávAmbrózi Andrej Gustáv 06 06 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 2 20.55 5.00
7 372 Gál HugoGál Hugo 06 06 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 6 21.43 4.00
8 Pohorelec TomášPohorelec Tomáš 07 07 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 5 22.62 3.00
Danihlík AndrejDanihlík Andrej 04 04 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 5 DNS

100 m prekážok [76,2cm-8,20m] - Staršie žiačky (Beh)

Beh 01 (ne, 16.6.2019 - 10:15) official Vietor: +0.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Perončíková PaulaPerončíková Paula 06 06 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 5 15.49 11.00
2 Krajčová NinaKrajčová Nina 04 04 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 4 17.24 9.00
3 Daňová PetraDaňová Petra 04 04 TJ A FbO Nižná nad OravouTJ A FbO Nižná nad Oravou 3 18.47 8.00
Fapšová VeronikaFapšová Veronika 05 05 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 6 DNF
Černáková ViktóriaČernáková Viktória 04 04 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 7 DNF
Celkom 5 pretekárov
Beh 02 (ne, 16.6.2019 - 10:15) official Vietor: +1.6 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Braciníková NatáliaBraciníková Natália 04 04 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 5 22.12 7.00
Horňáková TamaraHorňáková Tamara 07 07 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 4 DNF
Celkom 2 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Perončíková PaulaPerončíková Paula 06 06 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 5 15.49 11.00
2 Krajčová NinaKrajčová Nina 04 04 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 4 17.24 9.00
3 Daňová PetraDaňová Petra 04 04 TJ A FbO Nižná nad OravouTJ A FbO Nižná nad Oravou 3 18.47 8.00
4 Braciníková NatáliaBraciníková Natália 04 04 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 5 22.12 7.00
Fapšová VeronikaFapšová Veronika 05 05 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 6 DNF
Černáková ViktóriaČernáková Viktória 04 04 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 7 DNF
Horňáková TamaraHorňáková Tamara 07 07 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 4 DNF

300 m prekážok [76,2 cm] - Starší žiaci (Beh)

Beh 01 (ne, 16.6.2019 - 13:45) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Hudec MatejHudec Matej 04 04 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 5 0:52.72 11.00
2 Ambrózi Andrej GustávAmbrózi Andrej Gustáv 06 06 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 3 0:54.27 9.00
3 Kubiš JakubKubiš Jakub 05 05 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 4 0:56.42 6.00
4 412 Pokrievka TomášPokrievka Tomáš 05 05 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 6 0:58.53 4.00
5 Bugr JaroslavBugr Jaroslav 06 06 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 7 0:58.57 3.00
Celkom 5 pretekárov
Beh 02 (ne, 16.6.2019 - 13:45) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Kopček MichalKopček Michal 06 06 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 4 0:55.32 8.00
2 Kuriš JozefKuriš Jozef 05 05 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 6 0:56.27 7.00
3 372 Gál HugoGál Hugo 06 06 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 5 0:58.25 5.00
4 Štedrák KristiánŠtedrák Kristián 05 05 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 1:02.53 2.00
Celkom 4 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Hudec MatejHudec Matej 04 04 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 5 0:52.72 11.00
2 Ambrózi Andrej GustávAmbrózi Andrej Gustáv 06 06 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 3 0:54.27 9.00
3 Kopček MichalKopček Michal 06 06 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 4 0:55.32 8.00
4 Kuriš JozefKuriš Jozef 05 05 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 6 0:56.27 7.00
5 Kubiš JakubKubiš Jakub 05 05 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 4 0:56.42 6.00
6 372 Gál HugoGál Hugo 06 06 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 5 0:58.25 5.00
7 412 Pokrievka TomášPokrievka Tomáš 05 05 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 6 0:58.53 4.00
8 Bugr JaroslavBugr Jaroslav 06 06 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 7 0:58.57 3.00
9 Štedrák KristiánŠtedrák Kristián 05 05 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 1:02.53 2.00

300 m prekážok [76,2 cm] - Staršie žiačky (Beh)

Beh 01 (ne, 16.6.2019 - 14:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Perončíková PaulaPerončíková Paula 06 06 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 5 0:48.64 11.00
2 250 Lukašíková BeátaLukašíková Beáta 06 06 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 4 0:52.78 9.00
3 58 Krajčíková NinaKrajčíková Nina 04 04 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 3 0:54.57 8.00
4 Krajčová NinaKrajčová Nina 04 04 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 6 0:55.39 7.00
5 411 Kubovčíková KatarínaKubovčíková Katarína 05 05 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 7 0:55.61 6.00
6 Huťková HenrietaHuťková Henrieta 04 04 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 8 0:57.57 5.00
7 Marčišinová MiaMarčišinová Mia 06 06 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 1 1:01.55
8 Nepšinská EmaNepšinská Ema 05 05 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 2 1:01.64
Celkom 8 pretekárov
Beh 02 (ne, 16.6.2019 - 14:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Černáková ViktóriaČernáková Viktória 04 04 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 5 0:57.90 4.00
2 70 Magurová LuisaMagurová Luisa 07 07 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 2 0:59.53 3.00
3 266 Frlickova FrederikaFrlickova Frederika 06 06 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 7 1:00.09 2.00
4 142 Belica MiaBelica Mia 07 07 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 6 1:00.43 1.00
5 227 Dybalová NinaDybalová Nina 04 04 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 4 1:00.58
6 Odrobiňáková BarboraOdrobiňáková Barbora 04 04 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 3 1:01.36
7 Najdeková LindaNajdeková Linda 04 04 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 8 1:02.89
8 Paštrnáková GabrielaPaštrnáková Gabriela 04 04 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 1 1:04.76
Celkom 8 pretekárov
Beh 03 (ne, 16.6.2019 - 14:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 58 Hvorková ElaHvorková Ela 08 08 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 4 1:01.54
MS Viležinská SofiaViležinská Sofia 06 06 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 6 1:07.47
Horňáková TamaraHorňáková Tamara 07 07 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 5 DNS
Celkom 3 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Perončíková PaulaPerončíková Paula 06 06 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 5 0:48.64 11.00
2 250 Lukašíková BeátaLukašíková Beáta 06 06 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 4 0:52.78 9.00
3 58 Krajčíková NinaKrajčíková Nina 04 04 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 3 0:54.57 8.00
4 Krajčová NinaKrajčová Nina 04 04 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 6 0:55.39 7.00
5 411 Kubovčíková KatarínaKubovčíková Katarína 05 05 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 7 0:55.61 6.00
6 Huťková HenrietaHuťková Henrieta 04 04 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 8 0:57.57 5.00
7 Černáková ViktóriaČernáková Viktória 04 04 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 5 0:57.90 4.00
8 70 Magurová LuisaMagurová Luisa 07 07 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 2 0:59.53 3.00
9 266 Frlickova FrederikaFrlickova Frederika 06 06 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 7 1:00.09 2.00
10 142 Belica MiaBelica Mia 07 07 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 6 1:00.43 1.00
11 227 Dybalová NinaDybalová Nina 04 04 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 4 1:00.58
12 Odrobiňáková BarboraOdrobiňáková Barbora 04 04 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 3 1:01.36
13 58 Hvorková ElaHvorková Ela 08 08 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 4 1:01.54
14 Marčišinová MiaMarčišinová Mia 06 06 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 1 1:01.55
15 Nepšinská EmaNepšinská Ema 05 05 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 2 1:01.64
16 Najdeková LindaNajdeková Linda 04 04 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 8 1:02.89
17 Paštrnáková GabrielaPaštrnáková Gabriela 04 04 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 1 1:04.76
18 Viležinská SofiaViležinská Sofia 06 06 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 6 1:07.47
Horňáková TamaraHorňáková Tamara 07 07 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 5 DNS

1500 m prekážok [76,2 cm] - Starší žiaci

(ne, 16.6.2019 - 12:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 266 Galovič MarošGalovič Maroš 04 04 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 4 5:47.35 11.00
2 159 Hradňanský TobiasHradňanský Tobias 04 04 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 6 6:08.40 9.00
3 251 Gandel DominikGandel Dominik 04 04 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 5 6:10.06 8.00
4 415 Mitaš JozefMitaš Jozef 05 05 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 6:16.05 7.00
5 131 Šváb MatejŠváb Matej 06 06 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 2 6:20.00 6.00
6 412 Pokrievka TomášPokrievka Tomáš 05 05 ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina 7 6:27.84 5.00
Celkom 6 pretekárov

1500 m prekážok [76,2 cm] - Staršie žiačky

(ne, 16.6.2019 - 12:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 250 Lukašíková BeátaLukašíková Beáta 06 06 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 8 6:00.03 11.00
2 58 Krajčíková NinaKrajčíková Nina 04 04 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 5 6:01.18 9.00
3 32 Kubáňová Anna K.Kubáňová Anna K. 07 07 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 6 6:11.35 8.00
4 411 Kubovčíková KatarínaKubovčíková Katarína 05 05 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 4 6:42.28 7.00
5 227 Dybalová NinaDybalová Nina 04 04 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 3 6:57.12 6.00
6 254 Vorková LuciaVorková Lucia 06 06 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 7 7:53.53 5.00
7 228 Bukovanová NatáliaBukovanová Natália 06 06 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 2 7:57.00 4.00
Celkom 7 pretekárov

Chôdza dráha 3000 m - Starší žiaci

(ne, 16.6.2019 - 10:50) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 300 Mencel TomášMencel Tomáš 04 04 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 5 14:22.49 11.00
2 132 Duda MichalDuda Michal 04 04 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 4 14:33.40 9.00
3 226 Nosáľ AdamNosáľ Adam 04 04 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 6 15:57.08 8.00
4 349 Pastorek RichardPastorek Richard 04 04 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 7 16:49.31 7.00
6 366 Krestianko FilipKrestianko Filip 05 05 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 3 17:15.95 5.00
7 372 Krištof MichalKrištof Michal 07 07 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 2 22:37.79 4.00
131 Bátovský ŠimonBátovský Šimon 08 08 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 8 DQ 6.00
Poznámky:
DQ pre nedovolený rozsah pretekania
Celkom 7 pretekárov

Chôdza dráha 3000 m - Staršie žiačky

(ne, 16.6.2019 - 10:50) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 251 Dudová IvanaDudová Ivana 05 05 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 5 17:26.49 11.00
2 254 Brnáková BarboraBrnáková Barbora 04 04 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 6 17:55.85 9.00
3 415 Jančová BibiánaJančová Bibiána 06 06 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 3 18:17.55 8.00
4 32 Pastoreková HenrietaPastoreková Henrieta 06 06 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 2 18:23.77 7.00
5 255 Černajová EmaČernajová Ema 05 05 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 7 19:28.28 6.00
6 70 Kurucová TeréziaKurucová Terézia 05 05 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 8 21:26.91 5.00
260 Poštová NinaPoštová Nina 05 05 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 4 DNF
Celkom 7 pretekárov

Skok do výšky - Starší žiaci

(ne, 16.6.2019 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 140145150155160165170173 Body
1 Macháč AdriánMacháč Adrián
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
05 05 2 170 oooooxxoxoxxx 11.00
2 Šimík MartinŠimík Martin
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
05 05 3 155 ooooxxx 9.00
Kopček MichalKopček Michal
CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš
06 06 1 NM xxx
Celkom 3 pretekárov

Skok do výšky - Staršie žiačky

(ne, 16.6.2019 - 11:20) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 125130135140145150 Body
1= Aydin Dajana MaryAydin Dajana Mary
MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom
06 06 18 145 oooxooxxx 10.00
1= Uhliarová DominikaUhliarová Dominika
ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica
04 04 19 145 oooxooxxx 10.00
3 Mikuštiaková MiaMikuštiaková Mia
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
06 06 17 145 xooooxxoxxx 8.00
4= Bátoryová BibianaBátoryová Bibiana
BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica
05 05 11 140 ooooxxx 6.00
4= Sajdáková KatarínaSajdáková Katarína
Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
04 04 16 140 ooooxxx 6.00
4= Jánošíková NicolJánošíková Nicol
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
05 05 13 140 ooooxxx 6.00
7 Černáková ValentínaČernáková Valentína
BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica
07 07 9 135 oxoxoxxx 4.00
8 Ploransky AnnaPloransky Anna
TJ A FbO Nižná nad OravouTJ A FbO Nižná nad Oravou
04 04 15 135 oxoxxoxxx 3.00
9 Čuga EvaČuga Eva
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
06 06 4 130 ooxxx 2.00
10 Nepšinská EmaNepšinská Ema
AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno
05 05 10 130 oxoxxx 1.00
11= Bandíková LeaBandíková Lea
TJ A FbO Nižná nad OravouTJ A FbO Nižná nad Oravou
05 05 7 130 oxxoxxx
11= Pápežová DanielaPápežová Daniela
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
05 05 14 130 oxxoxxx
13 142 Kubicová KarolinaKubicová Karolina
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
06 06 3 125 oxxx
14 Šubová KarolínaŠubová Karolína
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
06 06 5 125 xoxxx
15 Kurišová KristínaKurišová Kristína
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
04 04 12 125 xxoxxx
Kultanová BeataKultanová Beata
CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš
08 08 6 NM xxx
255 Jánošíková ChiaraJánošíková Chiara
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
06 06 1 NM xxx
Gabčíková NelaGabčíková Nela
ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina
08 08 2 NM xxx
Celkom 18 pretekárov

Skok o žrdi - Staršie žiačky

(ne, 16.6.2019 - 13:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 160180 Body
1 Jánošíková NicolJánošíková Nicol
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
05 05 5 160 oxxx 11.00
Baculáková NinaBaculáková Nina
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
05 05 1 DNS
142 Kubicová KarolinaKubicová Karolina
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
06 06 3 NM xxx
Viležinská SofiaViležinská Sofia
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
06 06 4 NM xxx
Drabinová TamaraDrabinová Tamara
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
07 07 2 NM xxx
Celkom 5 pretekárov

Skok do diaľky - Starší žiaci

(ne, 16.6.2019 - 11:50) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Franek MichalFranek Michal
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
01 01 601 +0.1 m/s xx601  +0.1601 11.00
2 Lipták AurelLipták Aurel
MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom
04 04 10 475 +0.2 m/s xx475  +0.2475x471  +0.9x 9.00
3 Luka JakubLuka Jakub
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
06 06 6 468 +0.9 m/s 446  +0.2468  +0.9460  +0.2468451  +0.5x445  +0.3 8.00
4 Balent SamuelBalent Samuel
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
06 06 7 468 +0.2 m/s 455  +0.8468  +0.2456  +0.1468412  +0.3432  +0.9x 7.00
5 Kopček MichalKopček Michal
CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš
06 06 9 451 +0.3 m/s 400  +0.2449  +0.1451  +0.3451439  +0.2400  +0.3x 6.00
6 Katona MichalKatona Michal
AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno
06 06 4 447 +0.3 m/s 447  +0.3416  +0.4425  +0.4447425  +0.3350  +0.2x 5.00
7 Michlík RichardMichlík Richard
Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina
06 06 8 442 +0.8 m/s 442  +0.8440  +0.1415  +0.8442434  +0.3409  +0.3424  +0.9 4.00
8 Stanislav MatejStanislav Matej
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
07 07 1 432 +0.5 m/s 427  +0.3430  +0.2402  +0.3430396  +0.2432  +0.5421  +0.9 3.00
9 Kucbel DávidKucbel Dávid
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
06 06 5 429 +0.4 m/s 414  +0.9429  +0.4398  +0.8429370  +0.1405  +0.3410  +0.3 2.00
10 Bugr JaroslavBugr Jaroslav
ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina
06 06 3 418 +0.2 m/s 405  +0.3393  +0.7418  +0.2418 1.00
11 Višňovský MichalVišňovský Michal
ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina
06 06 2 363 +0.2 m/s 358  +0.1355  +0.9363  +0.2363
12 Schrimpel LiborSchrimpel Libor
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
07 07 271 +0.5 m/s x271  +0.5x271
Danihlík AndrejDanihlík Andrej
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
04 04 11 DNS ---0
Celkom 13 pretekárov

Skok do diaľky - Staršie žiačky

(ne, 16.6.2019 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Perončíková PaulaPerončíková Paula
CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš
06 06 33 517 +0.2 m/s 492  +0.3486  +1.0x492517  +0.2x 11.00
2 Bieliková NatáliaBieliková Natália
MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom
06 06 34 511 +1.0 m/s 510  +0.6-482  +1.3510x511  +1.0 9.00
3 Smolková EmaSmolková Ema
TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín
04 04 32 498 +1.0 m/s 475  +0.4465  +0.7470  +1.3475498  +1.0492  +0.5 8.00
4 Mikuštiaková MiaMikuštiaková Mia
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
06 06 31 470 +1.3 m/s 446  +0.5430  +0.2461  +0.2461470  +1.3466  +0.1 7.00
5 Fapšová VeronikaFapšová Veronika
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
05 05 20 461 +0.2 m/s 424  +0.6436  +1.2441  +0.9441446  +0.4461  +0.2 6.00
6 Ploransky AnnaPloransky Anna
TJ A FbO Nižná nad OravouTJ A FbO Nižná nad Oravou
04 04 26 458 +0.2 m/s 439  +1.3428  +0.9x439x458  +0.2 5.00
7 Bátoryová KarinBátoryová Karin
AC Kriváň Liptovský MikulášAC Kriváň Liptovský Mikuláš
04 04 30 450 +0.7 m/s 450  +1.2x450  +0.7450446  +0.8420  +0.2 4.00
8 Martinčeková EmmaMartinčeková Emma
Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
04 04 18 435 +0.6 m/s 435  +0.6401  +0.7401  +0.3435427  +0.4399  +0.5 3.00
9 415 Ivaničová VivieneIvaničová Viviene
MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom
07 07 21 426 +0.5 m/s 420  +0.3426  +0.5426 2.00
10 Krajčiová NatáliaKrajčiová Natália
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
06 06 24 426 +0.6 m/s 426  +0.6418  +0.2426 1.00
11 Paštrnáková GabrielaPaštrnáková Gabriela
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
04 04 29 420 +1.8 m/s 403  +1.6420  +1.8420
12 250 Lukašíková BeátaLukašíková Beáta
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
06 06 28 413 +0.2 m/s x413  +0.2413
13 Bandíková LeaBandíková Lea
TJ A FbO Nižná nad OravouTJ A FbO Nižná nad Oravou
05 05 17 412 +1.4 m/s 412  +1.4405  +0.8412
14 Pápežová DanielaPápežová Daniela
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
05 05 23 401 +0.4 m/s 401  +0.4401  +0.9401
15= Haštová NatáliaHaštová Natália
Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
05 05 27 401 +0.1 m/s 401  +0.1395  +0.3401
15= Dědečková ĽubicaDědečková Ľubica
AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno
06 06 15 401 +0.3 m/s 401  +0.3395  +0.9401
17 Semeníková LaraSemeníková Lara
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
06 06 14 383 +0.6 m/s 336  +0.1383  +0.6383
18 Čuga EvaČuga Eva
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
06 06 20 383 +0.2 m/s 317  +0.2383  +0.2383
19 147 Papicskasová EmaPapicskasová Ema
ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina
05 05 22 383 +0.2 m/s x383  +0.2383
20 Drabinová TamaraDrabinová Tamara
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
07 07 25 379 +0.1 m/s 379  +0.1351  +0.2379
21 Kmeč EmmaKmeč Emma
CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš
08 08 16 374 +0.5 m/s 374  +0.5x374
22 Šintajová EllaŠintajová Ella
AC Kriváň Liptovský MikulášAC Kriváň Liptovský Mikuláš
06 06 2 367 +0.2 m/s x367  +0.2367
23 Kurišová KristínaKurišová Kristína
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
04 04 13 360 +1.0 m/s 360  +1.0358  +0.2360
24 Jurenová VanesaJurenová Vanesa
TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín
04 04 9 359 +1.0 m/s 348  +0.2359  +1.0359
25 Gottwaldová SofiaGottwaldová Sofia
ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina
06 06 10 359 +1.0 m/s 359  +1.0347  +1.3359
26 Balážová VanesaBalážová Vanesa
AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno
07 07 12 349 +0.3 m/s x349  +0.3349
27 Sedliaková KatarínaSedliaková Katarína
TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín
04 04 4 343 +1.0 m/s 343  +1.0335  +0.6343
28 Gabčíková NelaGabčíková Nela
ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina
08 08 1 336 +0.2 m/s 336  +0.2313  +0.2336
29 265 Bobaľová AdrianaBobaľová Adriana
BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica
07 07 11 331 +0.2 m/s 331  +0.2276  +0.1331
30 Pohančaníková MartinaPohančaníková Martina
AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno
04 04 8 327 +0.1 m/s 283  -0.3327  +0.1327
31 Mandúchová LuciaMandúchová Lucia
ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina
07 07 7 326 +0.1 m/s 326  +0.1315  +0.5326
32 Švagrová KristýnaŠvagrová Kristýna
ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina
09 09 5 313 +0.3 m/s 313  +0.3x313
33 Svinčáková LauraSvinčáková Laura
AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno
07 07 6 308 +0.0 m/s 308  +0.0x308
Tamasiová ŠarlotaTamasiová Šarlota
AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno
05 05 19 NM xx0.0
Ovečková AnnaOvečková Anna
ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina
07 07 3 NM xx0.0
Celkom 35 pretekárov

Vrh guľou 3 kg - Staršie žiačky

(ne, 16.6.2019 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Balážová IvetaBalážová Iveta
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
04 04 16 09.96 08.9109.8009.2509.8009.6109.96 11.00
2 Chovanová AnnaChovanová Anna
MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom
04 04 18 09.88 07.8309.6309.6109.6309.7509.88 9.00
3 Brnová DominikaBrnová Dominika
Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
05 05 15 09.49 09.4907.6808.2809.4908.70x 8.00
4 Bajánková RebekaBajánková Rebeka
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
04 04 17 09.48 08.2509.1809.2809.2808.8809.48 7.00
5 Lukašíková EmaLukašíková Ema
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
04 04 13 09.48 08.60x09.4809.4808.9409.19 6.00
6 Kyrisová AnetaKyrisová Aneta
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
04 04 12 09.30 08.3908.4209.3009.3009.0408.83 5.00
7 89 Repková MonikaRepková Monika
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
04 04 14 09.12 09.1208.7108.4909.1209.0108.58 4.00
8 Čanecká PaulinaČanecká Paulina
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
04 04 11 08.83 08.4608.4808.4808.4808.6808.83 3.00
9 Futáková ViktóriaFutáková Viktória
MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom
04 04 10 08.21 08.1608.2108.21 2.00
10 Bartalská AlžbetaBartalská Alžbeta
CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš
04 04 1 08.18 08.1808.0808.18 1.00
11 Gajdošová LijaGajdošová Lija
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
05 05 8 07.26 07.2607.2607.26
12 Mlkvíková AdelaMlkvíková Adela
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
04 04 9 07.21 07.2106.9207.21
13 Klabníková AlexandraKlabníková Alexandra
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
04 04 2 07.02 07.02x07.02
14 Kmeč RebekaKmeč Rebeka
CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš
06 06 3 06.42 06.3706.4206.42
15 254 Vorková LuciaVorková Lucia
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
06 06 6 06.36 04.1906.3606.36
16 Paučová LeaPaučová Lea
AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno
05 05 5 05.25 05.0205.2505.25
17 Kubíková SabínaKubíková Sabína
CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš
06 06 4 04.84 04.8404.5404.84
Nikodémová KristínaNikodémová Kristína
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
05 05 7 DNS 0.0
Celkom 18 pretekárov

Vrh guľou 4 kg - Starší žiaci

(ne, 16.6.2019 - 10:50) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Šujanský BorisŠujanský Boris
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
01 01 5 11.64 xxx0.0xx11.64 11.00
2 Kašuba RomanKašuba Roman
TJ A FbO Nižná nad OravouTJ A FbO Nižná nad Oravou
04 04 9 11.61 11.2611.6110.6311.6109.9311.4210.97 9.00
3 Čelko AdriánČelko Adrián
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
04 04 1 10.98 10.9810.5310.9610.9810.3010.62x 8.00
4 Bruňo MichalBruňo Michal
CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš
05 05 8 10.81 09.4810.8110.5810.8110.51x10.72 7.00
MS Michalec IgorMichalec Igor
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
03 03 4 09.92 09.92xx09.92x09.77x
6 Hucan PeterHucan Peter
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
05 05 7 09.22 08.3808.1108.9108.9109.2208.6708.88 6.00
7 Macháč AdriánMacháč Adrián
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
05 05 3 09.14 08.9809.1408.0609.1408.9808.2008.71 5.00
8 Hyžinský RomanHyžinský Roman
CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš
05 05 6 06.89 06.8406.8906.5606.89x06.00x 4.00
9 132 Macko PeterMacko Peter
CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš
05 05 2 06.68 x06.6805.5706.68--- 3.00
Celkom 9 pretekárov

Hod diskom 1 kg - Starší žiaci

(ne, 16.6.2019 - 13:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Bruňo MichalBruňo Michal
CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš
05 05 8 31.53 xx26.3926.3926.0225.3531.53 11.00
2 Čelko AdriánČelko Adrián
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
04 04 2 25.88 x21.1023.3323.33x21.9525.88 9.00
3 Kašuba RomanKašuba Roman
TJ A FbO Nižná nad OravouTJ A FbO Nižná nad Oravou
04 04 7 23.60 xxx0.0x19.7223.60 8.00
4 349 Boško DenisBoško Denis
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
04 04 1 21.73 21.2017.9121.7321.73--- 7.00
5 Duchoslav PeterDuchoslav Peter
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
05 05 6 21.27 21.2719.7218.7621.27--- 6.00
6 Hucan PeterHucan Peter
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
05 05 5 20.62 18.5618.7818.7518.78x20.0820.62 5.00
Celkom 6 pretekárov

Hod diskom 1 kg - Staršie žiačky

(ne, 16.6.2019 - 11:50) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Lukašíková EmaLukašíková Ema
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
04 04 13 22.93 17.7021.1119.0321.1122.93x- 11.00
2 Chovanová AnnaChovanová Anna
MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom
04 04 10 22.50 22.5015.8617.7022.50x19.2719.81 9.00
3 Baculáková NinaBaculáková Nina
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
05 05 7 21.50 17.3519.8720.8320.8319.5621.5020.64 8.00
4 Futáková ViktóriaFutáková Viktória
MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom
04 04 12 21.27 20.59xx20.59x21.2719.41 7.00
5 Balážová IvetaBalážová Iveta
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
04 04 11 20.48 20.4818.5118.7020.4820.44xx 6.00
6 Najdeková LindaNajdeková Linda
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
04 04 14 19.49 19.49x17.4619.4918.40-- 5.00
7 Kyrisová AnetaKyrisová Aneta
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
04 04 9 18.29 15.7317.2018.2918.2917.2018.2617.57 4.00
8 Brnová DominikaBrnová Dominika
Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
05 05 2 17.25 xx17.2517.25--- 3.00
9 Paštrnáková GabrielaPaštrnáková Gabriela
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
04 04 8 16.42 15.1516.4215.8316.42 2.00
10 Maceíková EmaMaceíková Ema
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
05 05 4 15.51 14.9115.5114.7915.51 1.00
11 Bartalská AlžbetaBartalská Alžbeta
CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš
04 04 1 13.96 12.3313.9613.0013.96
12 Kubíková SabínaKubíková Sabína
CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš
06 06 3 13.77 12.7213.77x13.77
13 Mlkvíková AdelaMlkvíková Adela
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
04 04 5 12.86 12.2012.86x12.86
Nikodémová KristínaNikodémová Kristína
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
05 05 6 DNS 0.0
Celkom 14 pretekárov

Hod diskom 1,5 kg - Dorastenci

(ne, 16.6.2019 - 13:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
MS Michalec IgorMichalec Igor
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
03 03 3 21.78 21.7821.64x21.78---
Celkom 1 pretekárov

Hod diskom 1,75 kg - Juniori

(ne, 16.6.2019 - 13:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
MS Šujanský BorisŠujanský Boris
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
01 01 4 28.28 27.7828.2827.3028.28---
Celkom 1 pretekárov

Hod kladivom 3 kg - Staršie žiačky

(ne, 16.6.2019 - 10:50) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Balážová IvetaBalážová Iveta
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
04 04 13 28.50 27.2327.4224.8927.4228.5026.0524.88 11.00
2 Čanecká PaulinaČanecká Paulina
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
04 04 12 23.69 22.3123.6922.9323.6921.5822.0221.51 9.00
3 Futáková ViktóriaFutáková Viktória
MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom
04 04 11 22.88 22.8822.0021.4822.8822.3821.4622.80 8.00
4 Kyrisová AnetaKyrisová Aneta
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
04 04 10 22.87 22.2020.7421.0822.2022.0522.8721.58 7.00
5 Chovanová AnnaChovanová Anna
MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom
04 04 9 21.88 19.6821.88x21.8820.0519.53x 6.00
6 Bajánková RebekaBajánková Rebeka
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
04 04 6 21.01 17.64x19.3819.3820.3421.0119.86 5.00
7 Odrobiňáková BarboraOdrobiňáková Barbora
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
04 04 8 20.60 19.9517.7020.6020.60xxx 4.00
8 Maceíková EmaMaceíková Ema
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
05 05 7 19.34 18.82x19.0219.0217.1514.9819.34 3.00
9 Baculáková NinaBaculáková Nina
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
05 05 5 18.11 18.1117.41x18.11 2.00
10 Gajdošová LijaGajdošová Lija
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
05 05 4 15.54 15.2715.5415.0415.54 1.00
MS Viležinská SofiaViležinská Sofia
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
06 06 2 15.07 x15.07x15.07
12 Kubíková SabínaKubíková Sabína
CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš
06 06 1 13.92 xx13.9213.92
13 Harvancová RadoslavaHarvancová Radoslava
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
05 05 3 13.64 13.6413.3513.3713.64
Celkom 13 pretekárov

Hod kladivom 4 kg - Starší žiaci

(ne, 16.6.2019 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Čelko AdriánČelko Adrián
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
04 04 1 28.62 28.5128.0926.3428.5128.6226.8527.32 11.00
2 Rúrik DavideRúrik Davide
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
04 04 5 24.40 24.2521.1524.4024.40-23.59x 9.00
3 159 Hradňanský TobiasHradňanský Tobias
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
04 04 3 23.15 23.1522.2421.7023.1522.7021.45x 8.00
4 Hucan PeterHucan Peter
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
05 05 4 21.48 x19.94x19.94x21.48x 7.00
5 251 Gandel DominikGandel Dominik
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
04 04 2 19.74 18.2318.49x18.4918.97x19.74 6.00
Celkom 5 pretekárov

Hod oštepom 500 g - Staršie žiačky

(ne, 16.6.2019 - 13:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Bieliková NatáliaBieliková Natália
MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom
06 06 15 28.49 25.2225.5228.4928.4925.8525.4926.86 11.00
2 Brnová DominikaBrnová Dominika
Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
05 05 9 28.11 25.2123.9822.2125.2121.9728.1128.07 9.00
3 Klabníková AlexandraKlabníková Alexandra
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
04 04 16 27.45 24.5425.9924.9625.9927.45xx 8.00
4 Lukašíková EmaLukašíková Ema
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
04 04 14 27.12 27.12xx27.1223.33xx 7.00
5 Krajčová NinaKrajčová Nina
CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš
04 04 10 25.54 22.47x25.5425.5422.97-- 6.00
6 Najdeková LindaNajdeková Linda
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
04 04 13 24.70 21.2223.8624.7024.7023.2522.8423.93 5.00
7 58 Krajčíková NinaKrajčíková Nina
MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom
04 04 12 23.80 23.8022.9221.1823.8022.76-- 4.00
8 Bajánková RebekaBajánková Rebeka
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
04 04 11 21.99 21.9919.9017.9421.9919.92xx 3.00
9 Gajdošová LijaGajdošová Lija
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
05 05 7 21.11 x21.11x21.11 2.00
10 Bartalská AlžbetaBartalská Alžbeta
CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš
04 04 1 18.97 14.85x18.9718.97 1.00
11 Sajdáková KatarínaSajdáková Katarína
Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
04 04 5 18.32 x18.32x18.32
12 Čanecká PaulinaČanecká Paulina
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
04 04 8 18.10 x17.0418.1018.10
13 Bátoryová BibianaBátoryová Bibiana
BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica
05 05 6 16.70 15.0414.5616.7016.70
14 Smolková EmaSmolková Ema
TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín
04 04 4 15.84 14.6515.84-15.84
15 Sedliaková KatarínaSedliaková Katarína
TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín
04 04 3 14.08 14.0813.11-14.08
Jurenová VanesaJurenová Vanesa
TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín
04 04 2 NM xx-0.0
Celkom 16 pretekárov

Hod oštepom 600 g - Starší žiaci

(ne, 16.6.2019 - 11:50) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 266 Galovič MarošGalovič Maroš
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
04 04 1 30.17 29.25x30.1730.17--- 11.00
2 Kašuba RomanKašuba Roman
TJ A FbO Nižná nad OravouTJ A FbO Nižná nad Oravou
04 04 10 29.99 26.4727.2829.4029.4021.8329.9927.62 9.00
3 Čapliar FilipČapliar Filip
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
04 04 8 26.67 x26.6724.5926.6723.23xx 8.00
4 Bruňo MichalBruňo Michal
CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš
05 05 9 25.94 22.11x25.9425.94xx20.79 7.00
5 Hudec MatejHudec Matej
MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom
04 04 2 24.45 23.57x22.7923.5724.4521.8223.72 6.00
6 366 Jankovský AdamJankovský Adam
BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica
05 05 7 24.11 19.79-23.5023.5021.4518.6624.11 5.00
7 Pohorelec TomášPohorelec Tomáš
BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica
07 07 5 20.01 20.01xx20.01xx16.41 4.00
8 415 Mitaš JozefMitaš Jozef
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
05 05 6 18.34 18.34x14.6218.34--- 3.00
9 Šimík MartinŠimík Martin
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
05 05 4 17.10 x17.10x17.10 2.00
Kubovčík JaroslavKubovčík Jaroslav
MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom
04 04 3 NM