<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

3. kolo M-SsAZ staršieho žiactva

Banská Bystrica (16. 6. 2019)

Skok do diaľky - Starší žiaci

(ne, 16.6.2019 - 11:50) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Por. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Franek MichalFranek Michal
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
010315 601 +0.1 m/s xx601  +0.1601 11.00
2 Lipták AurelLipták Aurel
MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom
041019 10 475 +0.2 m/s xx475  +0.2475x471  +0.9x 9.00
3 Luka JakubLuka Jakub
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
060318 6 468 +0.9 m/s 446  +0.2468  +0.9460  +0.2468451  +0.5x445  +0.3 8.00
4 Balent SamuelBalent Samuel
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
060302 7 468 +0.2 m/s 455  +0.8468  +0.2456  +0.1468412  +0.3432  +0.9x 7.00
5 Kopček MichalKopček Michal
CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš
060327 9 451 +0.3 m/s 400  +0.2449  +0.1451  +0.3451439  +0.2400  +0.3x 6.00
6 Katona MichalKatona Michal
AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno
060717 4 447 +0.3 m/s 447  +0.3416  +0.4425  +0.4447425  +0.3350  +0.2x 5.00
7 Michlík RichardMichlík Richard
Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina
060110 8 442 +0.8 m/s 442  +0.8440  +0.1415  +0.8442434  +0.3409  +0.3424  +0.9 4.00
8 Stanislav MatejStanislav Matej
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
070704 1 432 +0.5 m/s 427  +0.3430  +0.2402  +0.3430396  +0.2432  +0.5421  +0.9 3.00
9 Kucbel DávidKucbel Dávid
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
061014 5 429 +0.4 m/s 414  +0.9429  +0.4398  +0.8429370  +0.1405  +0.3410  +0.3 2.00
10 Bugr JaroslavBugr Jaroslav
ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina
060505 3 418 +0.2 m/s 405  +0.3393  +0.7418  +0.2418 1.00
11 Višňovský MichalVišňovský Michal
ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina
060624 2 363 +0.2 m/s 358  +0.1355  +0.9363  +0.2363
12 Schrimpel LiborSchrimpel Libor
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
070327 271 +0.5 m/s x271  +0.5x271
Danihlík AndrejDanihlík Andrej
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
040223 11 DNS ---0
Celkom 13 pretekárov

Skok do diaľky - Staršie žiačky

(ne, 16.6.2019 - 10:00) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Por. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Perončíková PaulaPerončíková Paula
CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš
061223 33 517 +0.2 m/s 492  +0.3486  +1.0x492517  +0.2x 11.00
2 Bieliková NatáliaBieliková Natália
MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom
060110 34 511 +1.0 m/s 510  +0.6-482  +1.3510x511  +1.0 9.00
3 Smolková EmaSmolková Ema
TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín
040207 32 498 +1.0 m/s 475  +0.4465  +0.7470  +1.3475498  +1.0492  +0.5 8.00
4 Mikuštiaková MiaMikuštiaková Mia
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
060520 31 470 +1.3 m/s 446  +0.5430  +0.2461  +0.2461470  +1.3466  +0.1 7.00
5 Fapšová VeronikaFapšová Veronika
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
050313 20 461 +0.2 m/s 424  +0.6436  +1.2441  +0.9441446  +0.4461  +0.2 6.00
6 Ploransky AnnaPloransky Anna
TJ A FbO Nižná nad OravouTJ A FbO Nižná nad Oravou
040921 26 458 +0.2 m/s 439  +1.3428  +0.9x439x458  +0.2 5.00
7 Bátoryová KarinBátoryová Karin
AC Kriváň Liptovský MikulášAC Kriváň Liptovský Mikuláš
040918 30 450 +0.7 m/s 450  +1.2x450  +0.7450446  +0.8420  +0.2 4.00
8 Martinčeková EmmaMartinčeková Emma
Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
041002 18 435 +0.6 m/s 435  +0.6401  +0.7401  +0.3435427  +0.4399  +0.5 3.00
9 415 Ivaničová VivieneIvaničová Viviene
MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom
070930 21 426 +0.5 m/s 420  +0.3426  +0.5426 2.00
10 Krajčiová NatáliaKrajčiová Natália
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
060111 24 426 +0.6 m/s 426  +0.6418  +0.2426 1.00
11 Paštrnáková GabrielaPaštrnáková Gabriela
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
040419 29 420 +1.8 m/s 403  +1.6420  +1.8420
12 250 Lukašíková BeátaLukašíková Beáta
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
060428 28 413 +0.2 m/s x413  +0.2413
13 Bandíková LeaBandíková Lea
TJ A FbO Nižná nad OravouTJ A FbO Nižná nad Oravou
050601 17 412 +1.4 m/s 412  +1.4405  +0.8412
14 Pápežová DanielaPápežová Daniela
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
051229 23 401 +0.4 m/s 401  +0.4401  +0.9401
15= Haštová NatáliaHaštová Natália
Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
050420 27 401 +0.1 m/s 401  +0.1395  +0.3401
15= Dědečková ĽubicaDědečková Ľubica
AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno
060926 15 401 +0.3 m/s 401  +0.3395  +0.9401
17 Semeníková LaraSemeníková Lara
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
060324 14 383 +0.6 m/s 336  +0.1383  +0.6383
18 Čuga EvaČuga Eva
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
061229 20 383 +0.2 m/s 317  +0.2383  +0.2383
19 147 Papicskasová EmaPapicskasová Ema
ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina
050912 22 383 +0.2 m/s x383  +0.2383
20 Drabinová TamaraDrabinová Tamara
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
070513 25 379 +0.1 m/s 379  +0.1351  +0.2379
21 Kmeč EmmaKmeč Emma
CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš
080326 16 374 +0.5 m/s 374  +0.5x374
22 Šintajová EllaŠintajová Ella
AC Kriváň Liptovský MikulášAC Kriváň Liptovský Mikuláš
060521 2 367 +0.2 m/s x367  +0.2367
23 Kurišová KristínaKurišová Kristína
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
040423 13 360 +1.0 m/s 360  +1.0358  +0.2360
24 Jurenová VanesaJurenová Vanesa
TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín
040203 9 359 +1.0 m/s 348  +0.2359  +1.0359
25 Gottwaldová SofiaGottwaldová Sofia
ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina
060109 10 359 +1.0 m/s 359  +1.0347  +1.3359
26 Balážová VanesaBalážová Vanesa
AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno
071016 12 349 +0.3 m/s x349  +0.3349
27 Sedliaková KatarínaSedliaková Katarína
TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín
040629 4 343 +1.0 m/s 343  +1.0335  +0.6343
28 Gabčíková NelaGabčíková Nela
ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina
080702 1 336 +0.2 m/s 336  +0.2313  +0.2336
29 265 Bobaľová AdrianaBobaľová Adriana
BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica
070908 11 331 +0.2 m/s 331  +0.2276  +0.1331
30 Pohančaníková MartinaPohančaníková Martina
AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno
040303 8 327 +0.1 m/s 283  -0.3327  +0.1327
31 Mandúchová LuciaMandúchová Lucia
ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina
070721 7 326 +0.1 m/s 326  +0.1315  +0.5326
32 Švagrová KristýnaŠvagrová Kristýna
ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina
090727 5 313 +0.3 m/s 313  +0.3x313
33 Svinčáková LauraSvinčáková Laura
AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno
070307 6 308 +0.0 m/s 308  +0.0x308
Tamasiová ŠarlotaTamasiová Šarlota
AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno
050713 19 NM xx0.0
Ovečková AnnaOvečková Anna
ŠK Juventa ŽilinaŠK Juventa Žilina
070915 3 NM xx0.0
Celkom 35 pretekárov