<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

3. kolo M-SsAZ staršieho žiactva

Banská Bystrica (16. 6. 2019)
60 m - Starší žiaci (nedeľa, 16.6.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon Reakcie
1 Franek RichardFranek Richard 04 04 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 07.59
2 Sádecký SebastiánSádecký Sebastián 05 05 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 07.59
3 Rúrik DavideRúrik Davide 04 04 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 07.89
60 m - Starší žiaci (nedeľa, 16.6.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon Reakcie
1 Hyžinský RomanHyžinský Roman 05 05 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 08.65
2 Kováč MartinKováč Martin 06 06 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 08.68
3 372 Bizoň BranislavBizoň Branislav 05 05 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 08.72
60 m - Staršie žiačky (nedeľa, 16.6.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon Reakcie
1 Krotáková PetraKrotáková Petra 04 04 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 08.10
2 Bučková BenitaBučková Benita 04 04 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 08.15
3 Holeková KarolínaHoleková Karolína 04 04 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 08.34
60 m - Staršie žiačky (nedeľa, 16.6.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon Reakcie
1 Šuhajdová LenkaŠuhajdová Lenka 04 04 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 08.66
2 Duháčková AlexandraDuháčková Alexandra 07 07 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 08.75
3 Hudecová EmmaHudecová Emma 07 07 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 08.88
800 m - Starší žiaci (nedeľa, 16.6.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 131 Šlúch IvanŠlúch Ivan 06 06 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 2:25.13
2 372 Bizoň BranislavBizoň Branislav 05 05 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 2:35.39
3 349 Krajči DominikKrajči Dominik 05 05 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 2:35.45
2000 m - Staršie žiačky (nedeľa, 16.6.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 89 Kubovčíková HankaKubovčíková Hanka 07 07 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 8:02.50
2 144 Vozárová KláraVozárová Klára 06 06 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 8:11.63
3 148 Urgelová ViktóriaUrgelová Viktória 04 04 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 8:20.85
3000 m - Starší žiaci (nedeľa, 16.6.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 132 Macko PeterMacko Peter 05 05 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 11:54.21
2 349 Boško DenisBoško Denis 04 04 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 12:48.83
3 300 Šupina PavolŠupina Pavol 06 06 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 14:09.30
1500 m prekážok [76,2 cm] - Starší žiaci (nedeľa, 16.6.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 266 Galovič MarošGalovič Maroš 04 04 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 5:47.35
2 159 Hradňanský TobiasHradňanský Tobias 04 04 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 6:08.40
3 251 Gandel DominikGandel Dominik 04 04 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 6:10.06
1500 m prekážok [76,2 cm] - Staršie žiačky (nedeľa, 16.6.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 250 Lukašíková BeátaLukašíková Beáta 06 06 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 6:00.03
2 58 Krajčíková NinaKrajčíková Nina 04 04 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 6:01.18
3 32 Kubáňová Anna K.Kubáňová Anna K. 07 07 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 6:11.35
Chôdza dráha 3000 m - Starší žiaci (nedeľa, 16.6.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 300 Mencel TomášMencel Tomáš 04 04 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 14:22.49
2 132 Duda MichalDuda Michal 04 04 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 14:33.40
3 226 Nosáľ AdamNosáľ Adam 04 04 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 15:57.08
Chôdza dráha 3000 m - Staršie žiačky (nedeľa, 16.6.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 251 Dudová IvanaDudová Ivana 05 05 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 17:26.49
2 254 Brnáková BarboraBrnáková Barbora 04 04 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 17:55.85
3 415 Jančová BibiánaJančová Bibiána 06 06 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 18:17.55
4 x 60 m kluby - Starší žiaci (nedeľa, 16.6.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon Reakcie
1 Čapliar, Sádecký, Rúrik, Macháč Čapliar, Sádecký, Rúrik, Macháč AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 30.97
2 Kuriš, Boško, Galovič, Duchoslav Kuriš, Boško, Galovič, Duchoslav AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 32.80
3 366 Jankovský, Jakuš, Pohorelec, Henček Jankovský, Jakuš, Pohorelec, Henček BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 32.96