<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

3. kolo M-SsAZ staršieho žiactva

Banská Bystrica (16. 6. 2019)

Skok do výšky - Starší žiaci (nedeľa, 16.6.2019)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 Macháč AdriánMacháč Adrián 05 05 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 170
2 Šimík MartinŠimík Martin 05 05 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 155

Skok do výšky - Staršie žiačky (nedeľa, 16.6.2019)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1= Aydin Dajana MaryAydin Dajana Mary 06 06 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 145
1= Uhliarová DominikaUhliarová Dominika 04 04 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 145
3 Mikuštiaková MiaMikuštiaková Mia 06 06 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 145

Skok o žrdi - Staršie žiačky (nedeľa, 16.6.2019)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 Jánošíková NicolJánošíková Nicol 05 05 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 160

Skok do diaľky - Starší žiaci (nedeľa, 16.6.2019)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 Franek MichalFranek Michal 01 01 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 601
2 Lipták AurelLipták Aurel 04 04 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 475
3 Luka JakubLuka Jakub 06 06 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 468

Skok do diaľky - Staršie žiačky (nedeľa, 16.6.2019)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 Perončíková PaulaPerončíková Paula 06 06 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 517
2 Bieliková NatáliaBieliková Natália 06 06 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 511
3 Smolková EmaSmolková Ema 04 04 TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín 498

Vrh guľou 3 kg - Staršie žiačky (nedeľa, 16.6.2019)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 Balážová IvetaBalážová Iveta 04 04 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 09.96
2 Chovanová AnnaChovanová Anna 04 04 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 09.88
3 Brnová DominikaBrnová Dominika 05 05 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 09.49

Vrh guľou 4 kg - Starší žiaci (nedeľa, 16.6.2019)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 Šujanský BorisŠujanský Boris 01 01 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 11.64
2 Kašuba RomanKašuba Roman 04 04 TJ A FbO Nižná nad OravouTJ A FbO Nižná nad Oravou 11.61
3 Čelko AdriánČelko Adrián 04 04 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 10.98

Hod diskom 1 kg - Starší žiaci (nedeľa, 16.6.2019)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 Bruňo MichalBruňo Michal 05 05 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 31.53
2 Čelko AdriánČelko Adrián 04 04 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 25.88
3 Kašuba RomanKašuba Roman 04 04 TJ A FbO Nižná nad OravouTJ A FbO Nižná nad Oravou 23.60

Hod diskom 1 kg - Staršie žiačky (nedeľa, 16.6.2019)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 Lukašíková EmaLukašíková Ema 04 04 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 22.93
2 Chovanová AnnaChovanová Anna 04 04 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 22.50
3 Baculáková NinaBaculáková Nina 05 05 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 21.50

Hod diskom 1,5 kg - Dorastenci (nedeľa, 16.6.2019)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon

Hod diskom 1,75 kg - Juniori (nedeľa, 16.6.2019)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon

Hod kladivom 3 kg - Staršie žiačky (nedeľa, 16.6.2019)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 Balážová IvetaBalážová Iveta 04 04 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 28.50
2 Čanecká PaulinaČanecká Paulina 04 04 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 23.69
3 Futáková ViktóriaFutáková Viktória 04 04 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 22.88

Hod kladivom 4 kg - Starší žiaci (nedeľa, 16.6.2019)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 Čelko AdriánČelko Adrián 04 04 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 28.62
2 Rúrik DavideRúrik Davide 04 04 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 24.40
3 159 Hradňanský TobiasHradňanský Tobias 04 04 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 23.15

Hod oštepom 500 g - Staršie žiačky (nedeľa, 16.6.2019)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 Bieliková NatáliaBieliková Natália 06 06 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 28.49
2 Brnová DominikaBrnová Dominika 05 05 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 28.11
3 Klabníková AlexandraKlabníková Alexandra 04 04 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 27.45

Hod oštepom 600 g - Starší žiaci (nedeľa, 16.6.2019)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 266 Galovič MarošGalovič Maroš 04 04 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 30.17
2 Kašuba RomanKašuba Roman 04 04 TJ A FbO Nižná nad OravouTJ A FbO Nižná nad Oravou 29.99
3 Čapliar FilipČapliar Filip 04 04 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 26.67