<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

3. kolo M-SsAZ staršieho žiactva

Banská Bystrica (16. 6. 2019)

300 m - Starší žiaci (Beh)

Beh 01 (ne, 16.6.2019 - 12:45) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
MS Timko TomášTimko Tomáš 020226 02 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4 0:39.38
2 Hudec MatejHudec Matej 040718 04 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 5 0:40.28 11.00
3 Nosáľ TomášNosáľ Tomáš 040728 04 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 6 0:40.75 9.00
4 Lörinc LukášLörinc Lukáš 041118 04 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 3 0:44.71 8.00
5 300 Šupina PavolŠupina Pavol 060916 06 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 2 0:49.50 7.00
Danihlík AndrejDanihlík Andrej 040223 04 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 7 DNS
Celkom 6 pretekárov
Beh 02 (ne, 16.6.2019 - 12:45) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Kubovčík JaroslavKubovčík Jaroslav 040526 04 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 6 0:43.30 8.00
2 Duchoslav PeterDuchoslav Peter 050314 05 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 5 0:43.71 7.00
3 300 Korenčík TadeášKorenčík Tadeáš 070913 07 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 4 0:48.56 5.00
4 Regináč TimotejRegináč Timotej 071220 07 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 0:52.86 3.00
Celkom 4 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Timko TomášTimko Tomáš 020226 02 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4 0:39.38
2 Hudec MatejHudec Matej 040718 04 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 5 0:40.28 11.00
3 Nosáľ TomášNosáľ Tomáš 040728 04 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 6 0:40.75 9.00
4 Kubovčík JaroslavKubovčík Jaroslav 040526 04 MŠk Žiar nad HronomMŠk Žiar nad Hronom 6 0:43.30 8.00
5 Duchoslav PeterDuchoslav Peter 050314 05 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 5 0:43.71 7.00
6 Lörinc LukášLörinc Lukáš 041118 04 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 3 0:44.71 8.00
7 300 Korenčík TadeášKorenčík Tadeáš 070913 07 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 4 0:48.56 5.00
8 300 Šupina PavolŠupina Pavol 060916 06 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 2 0:49.50 7.00
9 Regináč TimotejRegináč Timotej 071220 07 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3 0:52.86 3.00
Danihlík AndrejDanihlík Andrej 040223 04 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 7 DNS

300 m - Staršie žiačky (Beh)

Beh 01 (ne, 16.6.2019 - 13:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Krotáková PetraKrotáková Petra 040328 04 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 5 0:43.62 11.00
2 Samčíková EmmaSamčíková Emma 060301 06 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 0:45.25 9.00
3 Urbanovská LillyUrbanovská Lilly 040714 04 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 0:45.59 8.00
4 Simová PetraSimová Petra 041228 04 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 6 0:46.05 7.00
5 266 Marčeková ViktóriaMarčeková Viktória 040123 04 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 7 0:46.52 6.00
6 Martinčeková EmmaMartinčeková Emma 041002 04 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 1 0:46.83 5.00
7 Kubošná SimonaKubošná Simona 050325 05 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 8 0:48.40 4.00
8 Gerátová NinaGerátová Nina 070224 07 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 2 0:49.36 3.00
Celkom 8 pretekárov
Beh 02 (ne, 16.6.2019 - 13:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Uhliarová DominikaUhliarová Dominika 040718 04 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 5 0:45.94 7.00
2 250 Kováčiková NikolaKováčiková Nikola 061118 06 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 2 0:48.74
3 Huťková HenrietaHuťková Henrieta 041202 04 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 7 0:50.85
4 Novotná ZuzanaNovotná Zuzana 040318 04 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 0:51.50
5 Pohančaníková MartinaPohančaníková Martina 040303 04 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 3 0:53.86
6 Jechová HanaJechová Hana 051026 05 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 6 0:54.52
7 Mešťanová SofiaMešťanová Sofia 061019 06 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 8 0:55.42
8 Dědečková ĽubicaDědečková Ľubica 060926 06 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 1 0:56.70
Celkom 8 pretekárov
Beh 03 (ne, 16.6.2019 - 13:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Holecová AdrianaHolecová Adriana 051031 05 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 5 0:47.14 3.00
2 Chukwu Agu LesiaChukwu Agu Lesia 060825 06 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 0:48.10 2.00
MS Skybiková AnetaSkybiková Aneta 061206 06 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 6 0:50.56
Celkom 3 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Krotáková PetraKrotáková Petra 040328 04 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 5 0:43.62 11.00
2 Samčíková EmmaSamčíková Emma 060301 06 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 0:45.25 9.00
3 Urbanovská LillyUrbanovská Lilly 040714 04 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 0:45.59 8.00
4 Uhliarová DominikaUhliarová Dominika 040718 04 ŠK BCF Dukla Banská BystricaŠK BCF Dukla Banská Bystrica 5 0:45.94 7.00
5 Simová PetraSimová Petra 041228 04 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 6 0:46.05 7.00
6 266 Marčeková ViktóriaMarčeková Viktória 040123 04 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 7 0:46.52 6.00
7 Martinčeková EmmaMartinčeková Emma 041002 04 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 1 0:46.83 5.00
8 Holecová AdrianaHolecová Adriana 051031 05 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 5 0:47.14 3.00
9 Chukwu Agu LesiaChukwu Agu Lesia 060825 06 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 0:48.10 2.00
10 Kubošná SimonaKubošná Simona 050325 05 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 8 0:48.40 4.00
11 250 Kováčiková NikolaKováčiková Nikola 061118 06 CVČ Liptovský MikulášCVČ Liptovský Mikuláš 2 0:48.74
12 Gerátová NinaGerátová Nina 070224 07 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 2 0:49.36 3.00
13 Skybiková AnetaSkybiková Aneta 061206 06 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 6 0:50.56
14 Huťková HenrietaHuťková Henrieta 041202 04 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 7 0:50.85
15 Novotná ZuzanaNovotná Zuzana 040318 04 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 0:51.50
16 Pohančaníková MartinaPohančaníková Martina 040303 04 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 3 0:53.86
17 Jechová HanaJechová Hana 051026 05 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 6 0:54.52
18 Mešťanová SofiaMešťanová Sofia 061019 06 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 8 0:55.42
19 Dědečková ĽubicaDědečková Ľubica 060926 06 AK Mostáreň BreznoAK Mostáreň Brezno 1 0:56.70