<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

4. kolo družstiev ZsAZ mladšieho žiactva

Trnava (30. 6. 2019)

4 x 60 m kluby - Mladší žiaci

Mladší žiaci 01 (ne, 30.6.2019 - 13:05) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Dávid, Bojda, Král, Kovársky Dávid, Bojda, Král, Kovársky ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 33.84 11.00
2 Krepop, Petríček, Kubala, Haberern Krepop, Petríček, Kubala, Haberern TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 7 35.06 9.00
3 43 Hartl, Repa, Bičan, Mészáros Hartl, Repa, Bičan, Mészáros TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 3 35.17 8.00
4 7 Chobot, Hvozdík, Buday, Szorád Chobot, Hvozdík, Buday, Szorád AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 37.48 6.00
5 14 Hencz, Sirotek, Novotný, Nguyen Hencz, Sirotek, Novotný, Nguyen ŠAK športový AK KomárnoŠAK športový AK Komárno 6 38.19 5.00
6 Forro, Pribula, Libich, Hlavatovič Forro, Pribula, Libich, Hlavatovič AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 38.32 4.00
7 Sládek, Hrdlička, Valko, Šándor Sládek, Hrdlička, Valko, Šándor CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 1 39.78 3.00
Celkom 7 pretekárov
Mladší žiaci 02 (ne, 30.6.2019 - 13:05) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Baráth, Šinkovič, Boroš, Halász Baráth, Šinkovič, Boroš, Halász TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 4 36.79 7.00
2 45 Konrád, Batka, Plačko, Repta Konrád, Batka, Plačko, Repta CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 5 40.74 2.00
3 Repta, Sojka, Bartoš, Torák Repta, Sojka, Bartoš, Torák CVČ Brezová pod BradlomCVČ Brezová pod Bradlom 3 41.10 1.00
Celkom 3 pretekári

4 x 60 m kluby - Mladšie žiačky

Mladšie žiačky 01 (ne, 30.6.2019 - 13:15) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Horváthová, Karabová, Halásová, Zacharová Horváthová, Karabová, Halásová, Zacharová Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 6 34.36 11.00
2 Chovancová, Kubová, Tokošová, Hanusová Chovancová, Kubová, Tokošová, Hanusová Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 2 34.41 9.00
3 Prvá, Moravčíková, Šiková, Šiková Prvá, Moravčíková, Šiková, Šiková AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 8 34.82 8.00
4 Čudaiová, Vendžúrová, Mikušincová, Pilková Čudaiová, Vendžúrová, Mikušincová, Pilková Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 3 35.14 7.00
5 Králiková, Jursová, Svatíková, Martišová Králiková, Jursová, Svatíková, Martišová ŠK JablonicaŠK Jablonica 7 35.63 5.00
6 Baloghová, Masárová, Masárová, Bonová Baloghová, Masárová, Masárová, Bonová ŠAK športový AK KomárnoŠAK športový AK Komárno 4 37.48 2.00
7 Maršalová, Mónosiová, Znamínková, Krásna Maršalová, Mónosiová, Znamínková, Krásna TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 1 38.53
25 Czaková, Mehager, Orelová, Hrnčárová Czaková, Mehager, Orelová, Hrnčárová AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 DNF
Celkom 8 pretekárov
Mladšie žiačky 02 (ne, 30.6.2019 - 13:15) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Drahovská, Ciklaminiová, Krupová, Baláková Drahovská, Ciklaminiová, Krupová, Baláková TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 3 35.18 6.00
2 Vojteková, Valachová, Satmarová, Sýkorová Vojteková, Valachová, Satmarová, Sýkorová AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 1 36.70 4.00
3 Šebestová, Hupková, Harantová, Králová Šebestová, Hupková, Harantová, Králová Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 2 36.76 3.00
4 Vytisková, Kočišková, Sandtnerová, Koštalová Vytisková, Kočišková, Sandtnerová, Koštalová Funny athletics PiešťanyFunny athletics Piešťany 8 37.96 1.00
5 Nižnanová, Hutárová, Ďurišová, Šimončičová Nižnanová, Hutárová, Ďurišová, Šimončičová AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 38.11
6 48 Bojdová, Sárazová, Bartoňová, Rábeková Bojdová, Sárazová, Bartoňová, Rábeková ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 38.35
7 Čačková, Repaská, Cepková, Kováčová Čačková, Repaská, Cepková, Kováčová Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 5 38.92
8 Veselá, Veselá, Šimlingerová, Zavadilová Veselá, Veselá, Šimlingerová, Zavadilová ŠK JablonicaŠK Jablonica 7 41.35
Celkom 8 pretekárov
Mladšie žiačky 03 (ne, 30.6.2019 - 13:15) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Vaculková, Kojšová, Príkazská, Petrovičová Vaculková, Kojšová, Príkazská, Petrovičová Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 7 38.23
2 Turčeková, Bőhmová, Janíčková, Vážanová Turčeková, Bőhmová, Janíčková, Vážanová Atletický oddiel PartizánskeAtletický oddiel Partizánske 2 39.59
3 37 Bukovská, Mičániová, Hartlova, Hidvégiová Bukovská, Mičániová, Hartlova, Hidvégiová TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 5 39.68
4 Holková, Střelcová, Belanská, Majerníková Holková, Střelcová, Belanská, Majerníková Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 6 39.78
5 Dobiašová, Hudecová, Kúkelová, Harceková Dobiašová, Hudecová, Kúkelová, Harceková Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 3 40.15
Báčiková, Michalčíková, Novotná, Kotasová Báčiková, Michalčíková, Novotná, Kotasová AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 DNS
Celkom 6 pretekárov